تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 108 اولاول ... 289101112131415162262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 1080

نام تاپيک: « میزگرد آقایان »

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض « میزگرد آقایان »

منم از دوران راهنمایی تفنگ بادی داشتم اون اوایل چندبار پرنده شکار کردم ولی دیدم اصلا کار درستی نیست تاقبل از شکار احساس خوبی داری ولی همین که پرنده بیچاره افتاد از نظر روحی ناراحت میشدم. از اون به بعد فقط برای هدف گیری با وسایل معمولی مثل سکه استفاده میکردم. اینطوری هم از نظر روحی ارضا میشدم و هم عذاب وجدان نداشتم

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by arash59b; 18-02-2015 at 13:10.

2. 5 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام دوستان.
    منم تفریحاتم رو عرض میکنم.
    تا پارسال استخر میرفتم ولی چون قیمتش رفت بالا و ساعت،سانسش هم کم شد دیگه نرفتم.
    تقریبا از سه سال پیش هر تابستون میرم ماهیگیری،اونم وقت و بی وقت،چه شب چه عصر و چه صبح.ولی از وقتی که بنزین گرون شد دیگه نه واسه ما میصرفه نه واسه عموم اینا(با هم میرفتیم).
    جدیدا عادت کرده بودیم به سالن رفتن،فوتسال و والیبال ولی به علت مصدوم هایی که دادیمدیگه زیاد سالن نمیریم!!
    و در اخرین نوع تفریحاتمون یه میز تنیس خریدیم و پینگ پنگ بازی میکنیم.

منم اعتراف میکنم تا حالا یه دونه کلاغ با تفنگ بادی زدمآخه سر صبحی اومده بود سر و صدا و منم که خیلی خواب پرستم عصبانی شدم و .........بنگولی سعی میکنم بیشتر باتری و خلال دندون و... بزنم با تفنگه

4. 4 کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان.
    منم تفریحاتم رو عرض میکنم.
    تا پارسال استخر میرفتم ولی چون قیمتش رفت بالا و ساعت،سانسش هم کم شد دیگه نرفتم.
    تقریبا از سه سال پیش هر تابستون میرم ماهیگیری،اونم وقت و بی وقت،چه شب چه عصر و چه صبح.ولی از وقتی که بنزین گرون شد دیگه نه واسه ما میصرفه نه واسه عموم اینا(با هم میرفتیم).
    جدیدا عادت کرده بودیم به سالن رفتن،فوتسال و والیبال ولی به علت مصدوم هایی که دادیمدیگه زیاد سالن نمیریم!!
    و در اخرین نوع تفریحاتمون یه میز تنیس خریدیم و پینگ پنگ بازی میکنیم.

منم اعتراف میکنم تا حالا یه دونه کلاغ با تفنگ بادی زدمآخه سر صبحی اومده بود سر و صدا و منم که خیلی خواب پرستم عصبانی شدم و .........بنگولی سعی میکنم بیشتر باتری و خلال دندون و... بزنم با تفنگه
    خلال دندون مگه میشه؟ ما در نوشابه و در جعبه تیر و .... رو به زور میزنیم خلال دندون دیگه شاهکاره
    دوچرخه سواری در بین ماشین ها کیف میده خوبه فقط ای کاش در ماشین ها رو بادقت تر باز میکردن مردم چند باری نزدیم بود برم زیر اتوبوس یکی دوبار هم به زور نگه داشتم چرخ رو که خود طرف با در ماشینیش و من با هم کف زمین نچسبیم تو پارک هم انگار بچه ها به هر چیز متحرمی رو که میبینن باید جلوش باشن اعتراف مکینم که تاحالا چند تا بچه شلو پل کردم و در رفتم البته یک بار دلم برای یکیشون سوخت یهو از پشت شمشاد ها پرید بیرون منم خوردم بهش و تا اومدم وایسم از روش هم رد شدم

لطفا خانومای محترم در ماشین رو با ارامش باز کنید خیلی اروم و قبلش هم نگاه کنید دوچرخه ای چیزی نیاد بعد از ماشین پیاده شید قبل ار بیرون اومد از ماشین هم میشه روسری و ارایش رو درست مرد تا ایینه بغل اونم مال راننده لطف کنید نکنید
    اقایون محترم تو خیابون به دوچرخه ها راه بدید دیدید داره دوچر خه میاد تند تر نیایید که ردش کنید اروم تر بیایید دوچرخه ایینه بغل هم نداره از پشت سر میایید یه بوغی چیزی بزنید اول سر کوچه ها اروم تر برید یه بار داشتم میوفتادم تو جوب موتوری ها خیلی تند نرید دوچرخه ها پشت سرتون میان راخ رو باز میکنید ما دوباره زور نزنیم دیگه هم این که راهنما هم بزنید البته هم خانوما هم اقایون هیچ کدوم نمیزنن الان نمیدونیم پشت سرتون بیاییم نیاییم ازتون سبقت بگیریم نگیریم چیکار کنیم

اقایون و خانوما دوباره مثل گاو ترمز نگیرید ما دوچرخه ها تا سرعتمون کم بشه یه خورده سر میخوریم یهو ترمز میگیرید ما دم سپر وای میستیم یه هو هم دیدید خورد دیگه بعد ما که شلو پل میشیم شما حتما مقصرید حالا گفتم که دچار نشید رو خط عابر پیاده هم نیایید به خدا راست میگم وسط چهار راه رفتید یا برید یا اگر دنده عقب میایید پشت سرتون رو هم نگاه کنید مخص.صا خانوما چند باری نزدیک بود پشت چرا وقتی از هیابون رد میشدم له بشم که به لطف ماشینای دیگه و بوق اونا نجات یافتم

از تفریحات دیگه گیمینگ یعنی هیچ کس پیدا نمیشه که بازی نکنه
    سیگار اصلا قلیون اصلا
    از تفریحات دیگه میتونم به خواب هم اشاره کنم

بسه دیگه خسته شدم

6. 3 کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

خلال دندون مگه میشه؟ ما در نوشابه و در جعبه تیر و .... رو به زور میزنیم خلال دندون دیگه شاهکاره
    شدن که میشه

اشالله اگه عمری بود از هدف گیری خلال دندان از فاصله 10 و 20 متری ویدئو می زارم تا پی به مهارت ما خلال زنها ببرید

البته از فیلمبرداری داعش الگو می گیرم و بصورت اسلوموشن و آهسته فیلم رو اماده می کنم
    Last edited by befermatooo; 18-02-2015 at 23:32.

8. این کاربر از befermatooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شدن که میشه

اشالله اگه عمری بود از هدف گیری خلال دندان از فاصله 10 و 20 متری ویدئو می زارم تا پی به مهارت ما خلال زنها ببرید

البته از فیلمبرداری داعش الگو می گیرم و بصورت اسلوموشن و آهسته فیلم رو اماده می کنم
    فکر کردم حداقل ۳-۴ متر فصله دارید
    البته بازم خیلی سخت دیده میشه

اقا برای تنظیم دقیق کسی بلده چطوریه خیلی دقیق نیست تفتگه

10. این کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط befermatooo;8551447[COLOR=#000000
    ]شدن که میشه

اشالله اگه عمری بود از هدف گیری خلال دندان از فاصله 10 و 20 متری ویدئو می زارم تا پی به مهارت ما خلال زنها ببرید [/COLOR]

آخه یه خلال دندون رو چطوری میشه از 10 - 20 متری دید؟
    من که نوک مگسک رو هم به زور میبینم! (شوخی)
    Last edited by hamed29; 19-02-2015 at 00:07.

12. 2 کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

فکر کردم حداقل ۳-۴ متر فصله دارید
    البته بازم خیلی سخت دیده میشه

اقا برای تنظیم دقیق کسی بلده چطوریه خیلی دقیق نیست تفتگه
    4 متر ؟

البته همون تیر اول که نباید بخوره

من بردم تعمیرگاه اسلحه و تعمیرکار واسم تنظیمش کرد . البته تا مدتها باز هم قلق کاملش تو دستم نبود اما الان حواسم بهش هست

آخه یه خلال دندون رو چطوری میشه از 10 - 20 متری دید؟
    من که نوک مگسک رو هم به زور میبینم! (شوخی)
    یه کارتن سفید رو به دیوار تکیه می دیم و بعد هم خلال رو رنگ می کنیم . اینجوری اگه چشمات ضعیف نباشه میشه با چند تیر خطا ، قلقش رو بگیری و دو نیمش کنی .

پ.ن : مگسک رو کامل رو هدف نگیری که نتونی ببینیش

14. 4 کاربر از befermatooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوستان کم رنگ حضور دارند . ملموس نیست

یه بحثی راه بندازین و سر صحبت رو باز کنید

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

اينم بحث : كدومتون متاهل و كدوم مجريد ؟!
    قصد داريد ؟

Sent from my iPad using Tapatalk

17. این کاربر از Rhodes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من متاهل هستم سال 89 ازدواج کردم

الان باید 27 سالم باشه

---

اگه هم دوست داشتید سن خودتون رو هم ذکر کنیم تا ببینیم چندسالتونه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •