تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 175 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 1744

نام تاپيک: FC Barcelona | آبی اناری ها |

حـــــرفـه ای runner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

بازگشت سانگ و آدریانو به تمرین تیم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الکس سانگ که به دلیل مشکلات خانوادگی کمپ جرج پارک را از دست داده بود صبح امروز در کمپ تمرینی خوان کمپر بارسلونا به تیم اضافه شد.
    الکس سانگ تنها بازگشتی امروز نبود آدریانو کریا که به دلیل مشکلات قلبی از تمرینات گروهی دور بود امروز به تیم اضافه شد و به تمرینات گروهی پرداخت.

دور ماندن مونتویا به دلیل کبودی

به دلیل درگیری در بازی دوستانه با بازیکن حریف Jordan Amavi دچار درد شدید شد که در نهایت مجبور به ترک زمین شد.

Last edited by runner; 04-08-2014 at 21:57.

2. 6 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خوب گزینه جدید خرید بارسا هم اعلام شد
    ژرومه بواتنگ که گفته میشه زوبی با مدیر برنامه های این بازیکن صحبت کرده و قیمتی به ارزش 39 میلیون ارائه دادن

بازی کنه خوبیه 25سال سن داره و 1.92 قدش هست!!!!

دفاع وسط خیلی مطمئنی نیست. سریعه اما جاگیری هاش خیلی مشکل دارن. تو سیستم بارسا احتمالا حسابی در ضد حمله های حریف گیج بزنه. از همه اینها مهمتر بایرن همین الانش دفاع وسط کم داره. خیلی عجیبه بیاد بازیکنی که با کلی تلاش از سیتی گرفت رو به همین راحتی از دست بده.
    با این قیمت شاید دورتموند راضی به فروش هوملس بشه پس دیگه دنبال بواتنگ رفتن بیخوده.

4. 6 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

در حال حاضر بازیکنانی که در هر پست برای بارسلونا هستن به این صورت هست:

دروازه بان:
    مارک-آندره تر اشتگن
    کلادیو براوو
    یوردی ماسیپ

مدافع مرکزی:
    جرارد پیکه
    مارک بارترا
    جرمی متیو
    خاویر ماسکرانو (پست غیر تخصصی)
    آدریانو کریا (پست غیر تخصصی)

وینگر چپ:
    ژوردی آلبا

وینگر راست:
    دنی آلوز
    مارتین مونتویا

هافبک دفاعی:
    سرخیو بوسکتس
    خاویر ماسکرانو
    الکساندر سانگ

هافبک:
    ایوان راکیتیچ
    آدریانو کریا
    ژاوی
    آندرس اینیستا
    سرجی روبرتو
    رافا آلکانترا

مهاجم:
    پدرو
    سوارز
    مسی
    نیمار
    آفلای
    دلوفوئه

به نظر میاد یه نفرم تو وینگ چپ میخوایم!!
    Last edited by runner; 04-08-2014 at 22:18.

6. 10 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

ادعای مارکا؛ احتمال کاهش محرومیت سوارس در دادگاه CAS

نشریه اسپانیایی مارکا از احتمال کاهش در محرومیت لوئیس سوارس، مهاجم جنجالی بارسا و حضور در تمرینات این تیم خبر داد.
    سوارس به دلیل گاز گرفتن شانه جورجو کیه لینی، مدافع تیم ملی ایتالیا در جام جهانی، از سوی فیفا برای چهار ماه از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم شد و به این ترتیب، علی رغم انتقال 88 میلیون به بارسا، هنوز نتوانسته با هم تیمی های جدیدش تمرین کند.
    در حالی که فرجام خواهی اول او هم توسط فیفا رد شد اما گفته می شود که فرجام خواهی دوم او که به دادگاه حکمیت ورزشی (CAS)، ارائه شده، به کاهش محرومیت او و همچنان اجازه حضور در تمرینات بارسا، منجر خواهد شد.
    در صورتی که این اتفاق رخ بدهد، او مطمئنا در دیدار رفت ال کلاسیکو این فصل لالیگا حضور خواهد داشت؛ ضمن اینکه حضورش در تمرینات بارسا می تواند او را زودتر به شرایط مطلوب و هماهنگی با تیمش برساند. این دادگاه قرارداد حکم نهایی اش را روز 8 آگوست (17 مرداد) اعلام کند.

بارتومئو: ماجرای نیمار به تصویر باشگاه بارسلونا ضربه زد

جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا، تایید کرد که جنجال های ناشی از انتقال نیمار به نوکمپ، تصویر این باشگاه را خدشه دار کرده است اما تاکید کرد که از این موضوع درس های زیادی گرفته است.
    باشگاه بارسلونا بعد از به خدمت گرفتن ستاره برزیلی، اعلام کرد که تنها 57 میلیون یورو برای خرید او پرداخته اما بعدا مشخص شد که آنها چیزی نزدیک به 40 میلیون یورو نیز به خانواده این بازیکن پرداخته اند؛ موضوعی که به استعفای ساندرو روسل منجر شد.
    بارسا در داخل زمین هم فصل خوبی را پشت سر نگذاشت و در هر سه رقابتی که حضور داشت، نتوانست به قهرمانی برسد. ضمن اینکه این باشگاه را به دلیل تخلف در انتقال سه بازیکن زیر 18 سال، جریمه کرد؛ جریمه ای که در حال حاضر به حال تعلیق درآمده است.
    بارتومئو تایید کرد که به تصویر این باشگاه در یک سال اخیر ضربه خورده اما معتقد است که همه این اتفاقات، تجارب خوبی بودند.
    او به نشریه تایمز گفت:" ما امسال چیزهای زیادی یاد گرفتیم. اتفاقات زیادی رخ داد که خیلی از آنها مثبت نبود. اما همه آنها تجاربی خوبی بودند زیرا به ما نشان داد که در آینده باید چکار بکنیم. ما فکر نمی کنیم که در زمین بازی، از سایر تیم ها عقب افتاده ایم. هر تیمی می تواند یک فصل بدون جام داشته باشد. فوتبال همین است.
    شاید احساس کنیم که در خارج از زمین، تصویر باشگاه کمی مخدوش شده است؛ به دلیل ماجرای به خدمت گرفتن بازیکنان جوان و همین طور ماجرای نیمار. تصویر ما به این دلایل ضربه خورد. اما وقتی اوضاع آنطور که باید خوب نیست، باید از این اتفاقات درس گرفت.
    بارسا یک باشگاه عادی نیست. می توانید از همه اعضای ما سوال کنید. تقریبا 160 هزار عضو داریم. از آنها بپرسید "فراتر از یک باشگاه" یعنی چه. همه آنها یک چیز متفاوت می گوید.
    بعضی ها فکر می کنند در ماجرای نیمار ما به اندازه کافی شفاف عمل نکردیم. اما به دلیل خواسته اعضا، ما مبلغ انتقال را فاش کردیم. ما کاملا شفاف بودیم. هیچ باشگاهی در دنیا چنین کاری نمی کند."

کوکه: رد پیشنهاد بارسا سخت بود اما می خواستم در خانه بمانم؛ خرید های فوق العاده ای داشته ایم

کوکه، هافبک تیم اتلتیکو مادرید مطمئن است که تصمیمش برای رد پیشنهاد بارسا درست بوده است اما همچنین اذعان کرد که کار راحتی نبوده است.
    در تابستان امسال باشگاه بارسلونا تلاش کرد تا این بازیکن را از قهرمان لالیگا جدا کند اما کوکه پیشنهاد آبی اناری ها را رد کرد و ترجیح داد تا در ویسنته کالدرون بماند.
    او اکنون در گفتگو با AS اظهار داشت: "واقعیت این است که در بخشی از وجود من، نه گفتن به بارسلونا سخت می نموند اما می خواستم بهترین سالهای دوران بازی ام را در خانه (اتلتیکو) بمانم و به کارم ادامه دهم. نه گفتن به بارسلونا کار آسانی نیست ولی علاقه آنها نیز قابل قدردانی است. این یعنی تلاش های من بی نتیجه نبوده است. اما من در خانه هستم."
    تعدادی از بازیکنان اتلتیکو را ترک کرده اند، با اینحال، کوکه می گوید: "من تنها یکی از بازیکنان اتلتیکو هستم، بازیکنی که همه چیزش را برای تیم می دهد و هرکاری که مربی بخواهد را انجام می دهد. من بهترین بازیکن یا گل سرسبد تیم نیستم. مهمترین مسئله برای من این است که اتلتیکوی بهتری بسازیم و یک بازیکن تیمی باشم و این تنها چیزی است که اهمیت دارد.
    خرید های جدید، بازیکنان فوق العاده ای هستند، همه آنها مهم اند و من باور دارم که همگی کمک های زیادی به تیم خواهند کرد. آنها امیدوارند که به درستی کار کنند و این چیزی است که مربی ارزش زیادی برای آن قائل است."

گزارش روز:در نشست سه جانبه مدیران بارسا و انریکه چه گذشت؟

شب گذشته و در کمپ سنت جورج شهر بیرمکنگام، نشست مهمی بین بارتومئو رئیس باشگاه،سوبی سارتا مدیر ورزشی و لوئیس انریکه مربی بارسا برگزار شد.
    در این نشست آقای بارتومئو آخرین تحرکات و تغییر و تحولات بارسا در بازار نقل و انتقالات را برای سرمربی تیم توضیح داد. البته وی حامل خبرهای خوبی نبود . چرا که دو گزینه اصلی بارسا روز به روز از این تیم دورتر می شوند.
    مارکینیوس مدافع پی اس جی و کوادرادو وینگر فیورنتینا، دو بازیکنی هستند که باشگاه کاتالانی مدتها به دنبال جذبشان بود اما به نظر می رسد که مدافع برزیلی در پاریس بماند و کوادرادو نیز راهی یکی از دو تیم منچستریونایتد یا بایرن شود.
    بدین ترتیب بارسلونا مجبور است تا روی خرید فرمالن بلژیکی متمرکز شود. این بازیکن که عضو آرسنال است؛ در حال حاضر تنها گزینه بارسا در بازار محسوب می شود و آرسن ونگر نیز دیروز احتمال جدایی او را تایید کرد.
    نه هوملس نه فرتونگن و نه هیچ مدافع دیگری در این فصل به بارسلونا نخواهد آمد. اگر فرمالن هم به تیمی غیر از بارسا بپیوندد؛ انریکه مجبور است همچون تاتا مارتینو از ماسچرانو در خط دفاعی استفاده کند.
    از طرف دیگر انریکه به بارتومئو و سوبی سارتا اطلاع داد که در صورت عدم پیوستن کوادرادو به بارسا، گزینه فروش دنی آلوس را کنسل کنند.
    مدیران بارسا در صدد فروش سانگ و افلای نیز هستند. با این وجود انتقال افلای به دلیل مصدومیت های مداوم او بسیار مشکل به نظر می رسد.بارسا برای آلوس،سانگ و افلای هنوز هیچ پیشنهادی دریافت نکرده است.
    انریکه در این نشست این مساله را مطرح کرد که در دو بازی تدارکاتی آینده بارسلونا، وی در مورد لزوم آمدن خرید های جدید نظر نهایی خود را خواهد گفت. بخصوص در مورد خرید یک بازیکن دفاعی دیگر.

جرمی متئو: زیاد سیگار نمی کشم اما هر موقع که بخواهم، این کار را انجام می دهم

مدافع جدید بارسلونا این موضوع را یک موضوع شخصی می داند.
    به گزارش Marca، جرمی متئو مدافع جدید بارسلونا که چندی پیش تصویری از او در حال سیگار کشیدن در شبکه های اجتماعی بخش شد، در مصاحبه ای گفت:
    "من زیاد سیگار نمی کشم اما هر موقع که بخواهم، این کار را انجام می دهم. این یک موضوع شخصی است. مردم باید در زمین بر روی من حساب کنند و با دیدن دویدن من، این موضوع را فراموش خواهند کرد."
    این مدافع فرانسوی پیش از این در مصاحبه با El Mundo Deportivo گفته بود: "آیا من سیگار می کشم؟ این یک موضوع شخصی است. من از آن نوع سیگاری هایی نیستم که روزی یک پاکت می کشند. من در حال حاضر برای دو هفته است که سیگار نکشیده ام و این موضوعی است که من گرفتار آن شده ام و در مسیر آن افتاده ام. می دانم که چه چیزهایی از من منتشر شده است اما زیاد برایم مهم نیست.

Last edited by runner; 04-08-2014 at 23:29.

8. 6 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

رافینا با این پستی که تو فیسبوکش گذاشته به احتمال زیاد شماره "12" رو خواهد پوشید!

کنفرانس خبری امروز ژاوی در مورد موندش تو بارسا:

فصل رو خیلی بد تموم کردم. تو بارسا و هم اسپانیا نیمکت نشین شده بودم و احساس میکردم که دیگه برای تیم مفید نیستم. و تصمیم گرفتم که تموم کنم و شروع کنم به یه کار دیگه (یه جای دیگه بازی کردن)!
    من تصمیم موندنم رو بعد از صحبت با زوبی زارتا و مخصوصا لویز انریکه که نظرم رو عوض کردند, گرفتم!
    داستان تصمیم عوض کردن من که میگن مالی بود درست نیست, تصمیم من تصمیم فوتبالی بود و فکر میکردم میتونم مفید باشم و رقابت کنم!
    لویز انریکه فرد کلیدی این قضیه بود. من و اون خیلی راحت و باز با هم صحبت کردیم. من از صفر شروع کردم و مثل بقیه شانس بازی میخواستم ازش!
    من تصمیم گرفتم که از فوتبال ملی اعلام بازنشستگی کنم. من از سالهایی که با تیم ملی داشتم ممنونم و واقعا لحظات خوبی بود!
    کاپیتان تیم بشم؟ باعث افتخارمه که جانشین پویول بشم. ما امروز صبح رأی گیری کردیم و ببینیم نتیجه چی میشه!
    لوییز سوارز؟ یک خرید دیدنی و جذاب. یکی از بهترین مهاجمان دنیا. او فصل باور نکردنی در لیورپول دشت. من اونو میشناسم, پسر خوبی هست!
    دانی آلوز؟ یکی از بهترین مدافع راست های دنیا. اگه غیر از اینه, بزارین ببینیم باشگاه چه تصمیمی میگیره!
    مردم از اینکه من موندم خوشحال هستن. در درجه اول مادرم بعد خانواده و دوستانم که همه هوادار واقعی بارسا هستند!
    برای دو فصل دیگه با تیم قرارداد دارم و تا اونجایی که من میبینم هیچی تغییر نخواهد کرد!
    من الانم نیمکت نشین شده بودم (بازی با نیس) و قبول کردنش خیلی راحتره چون من و انریکه صحبت هامون رو کردیم. من اینجام تا تیم رو از راهی که میتونم کمک کنم!
    روانشناسی در کار جدید؟ چیز مهمی هست و کمک میکنه برای داشتن ذهنی فوتبالی که کلیدی هست. کل تیم به زودی نوبتشویون خواهد رسید!

اضافه شدن مسی نیمار و ماسکرانو و آلوز به تمرینات تیم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by runner; 05-08-2014 at 15:28.

10. 9 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Capcom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

تو ویکی‌ پدیا خیلی وقته که شماره ۱۲ رو بهش دادن

12. این کاربر از Capcom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

تو ویکی‌ پدیا خیلی وقته که شماره ۱۲ رو بهش دادن
    بله تو بازیای دوستانه پیش فصل فقط شماره 12رو پوشیده برا همین 12رو گفتن توی ویکیپدیا ولی تو سایت رسمی بارسلونا هنوز شمارش مشخص نیست!!!
    دو فصل پیش هم که 12 بارسلونا دست دوس سانتوس بود و با رفتنش در حال حاضر این شماره خالی هست برا همین باید به صورت رسمی هم اعلام کنن این شماره ماله آلکانترا میشه

14. این کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Capcom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بله تو بازیای دوستانه پیش فصل فقط شماره 12رو پوشیده برا همین 12رو گفتن توی ویکیپدیا ولی تو سایت رسمی بارسلونا هنوز شمارش مشخص نیست!!!
    دو فصل پیش هم که 12 بارسلونا دست دوس سانتوس بود و با رفتنش در حال حاضر این شماره خالی هست برا همین باید به صورت رسمی هم اعلام کنن این شماره ماله آلکانترا میشه
    ولی من دوس داشتم کوادرادو بپوشه

16. این کاربر از Capcom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

تمام بازیکنان بارسا در تمرین به جز سوارز که به دلیل محرومیت هنوز به تیم اضافه نشده
    ژاوی و متیو هم به دلیل درد ناگهانی همسترینگ تمرینات جداگانه رو انجام دادن و به بازی دویتانه با ناپولی نمیرسن!
    نیمار هم به دلیل مصدومیت تحت نظر پزشکان تیم تمرین کرد تا آمادگی خودش رو بدست بیاره

18. 8 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

سومین دیدار لالیگا در 22 شهریور

بارسا در سومین دیدار خود در لالیگا باید بیست و دوم شهریور ماه به مصاف تیم اتلتیک بیلبائو برود.

ظهر امروز زمان دقیق آغاز سومین مصاف بارسا در رقابت های لالیگا اعلام شد و طبق آن بارسا باید در ساعت 18:30 روز 22 شهریور به مصاف بیلبائو برود. اولین چهارشنبه یا پنج شنبه بعد از برگزاری این دیدار، بارسا باید اولین بازی مرحله گروهی خود را در رقابت های لیگ قهرمانان انجام دهد.

دو بازی نخست لیگ

اولین رویارویی بارسا در چهارچوب بازی های لالیگا در روز دوم شهریور مقابل تیم الچه خواهد بود که در ساعت 23:30 برگزار خواهد شد و پس از آن، آبی اناری ها به شهر ویارئال سفر می کنند تا در ساعت 21:30 روز نهم شهریور به مصاف مردان این شهر برود.

منبع: سايت رسمي باشگاه
    مترجم: علی رضایی / FCBarcelona.ir
    نیمار تحت معاینه عمومی

نیمار که در بازی برابر کلمبیا در جام جهانی دچار مصدومیت شد، اواخر دوران نقاهت خود را سپری می کند و آماده است تا پس از بهبودی کامل به تیم ملحق شود.

نیمار که پس از برخورد یک ضربه محکم به کمرش در جام جهانی دچار آسیب شد، امروز تحت معاینه عمومی پزشکان قرار گرفت و با رای مثبت پزشکان، نیمار کار خود را با انجام تمرینات خاص ادامه خواهد داد. وضعیت جسمانی او، کاملاً بررسی خواهد شد، پیش از آن که نیمار به تمرینات تیم ملحق شود.

مصدومیت در جام جهانی

نیمار یک ماه پیش، در چهارم جولای در بازی برابر کلمبیا دچار مصدومیت شد؛ پس از آنکه زونیگا به شدت زانوی خود را به پشت نیمار زد. به خاطر این مصدومیت، نیمار مرحله نیمه نهایی و رده بندی جام جهانی را از دست داد؛ شاید به دلیل غیبت نیمار در این بازی ها، برزیل در هر دو مسابقه نهایی متحمل شکست شد.

منبع: سايت رسمي باشگاه
    مترجم: سجاد اسدی / FCBarcelona.ir

20. 4 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •