تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 31 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 302

نام تاپيک: تاپیک تخصصی ال ای دی شارپ LC-4xLE8300x

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

آقا دانگل و آپدیت سوال منم هست
    اصلا چه مدل دانگلی میشه برا این تلویزیون خرید؟ یعنی هر دانگل وایرلسی بخریم و وصل کنیم کار میکنه؟؟ چه کارایی میشه باهاش انجام داد؟

Sent from my GT-P7510 Using tapatalk 2

من یک دانگل Linksys داشتم تست کردم نشناخت، یک لیست از نوع دانگل ها در دفترچه هست ولی نمی دونم حتی اونا روهم ساپورت میکنه یا نه،فروشنده ها هم با چند تاشون صحبت کردم اصلا نمی دونن دانگل چی هست.شما تست دیگه ای کردید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

من این تلویزیون رو هفته پیش خریدم 3950000 تومان از نمایندگی شارپ...بسیار عالی...هم از لحاظ رنگ....هم از لحاظ کیفیت....هم از لحاظ صدا..واقعا عالیه...اکثر فرمت ها رو هم می خونه....تنها مشکلم اینه که خود تلویزیون تویه تنظیماتش نوشته که زیر نویس فارسی رو ساپورت می کنه...ولی من هر چی می زارم زبونش قاطی می شه...با زیرنویس انگلیسی مشکلی نداره..فقط با فارسی اینطوری میشه..علتش رو نفهمیدم هنوز
    در ضمن باید بگم که کیفیت شبکه های دیجیتال هم عالیه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

دوستان
    من از 5ماه پيش هر روشي كه فكر كنيد انجام دادم تا زيرنويس فارسي از يو اس بي بخوونه ولي نشد!! با زيرنويس انگليسي مشكلي نداره.تنها راه اينكه فيلم رو با زيرنويس فارسي و بدون افت كيفيت ببينيد استفاده از خصوصيت DLNA هست كه مي تونين با نرم افزار PS3 Media Server هست.البته اوونم بايد كمي باهاش كلنجار بريد تا راه بيوفته كه اگر خواستين من راهنماييتون مي كنم زودتر به نتيجه برسيد.راجب دانگل هم بايد بگم متاسفانه نمايندگي خدمات مشهد نميدونست چي هست چه برسه به فروشنده!با هيچ دانگل ديگه اي بجز خودش كار نميكنه.دوستاني كه تهران هستند از نمايندگي ماديران تهران سوال كنن و نتيجه رو اعلام كنن.

4. 2 کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه bestmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با سلام وتشکر فعلا قبلی رو تست کردم حیف فیلم خیلی کوتاهه و تغییر زیر نویس کند،ولی متنها همه بریده ونیمه کاره هست ولی 6 زیر نویس شناخته وپخش میشه غیر از 5 )، 6 هم فارسی ولی غیر از یک انگلیسی مابقی نصفه و موربند. دومین لینکتون رو دانلود کردم می خواستم تست کنم ولی مثل اینکه فرقی نکرده ؟ خودم هم دارم فرمتهای دیگه ای رو تست میکنم.
    سلام
    لطفا لینک زیر رو هم تست کنید
    خطوط بیشتری داره ، فایل زمانش بیشتره و فرمت های بیشتری رو هم توی فایل ماکس کردم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از bestmovie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    لطفا لینک زیر رو هم تست کنید
    خطوط بیشتری داره ، فایل زمانش بیشتره و فرمت های بیشتری رو هم توی فایل ماکس کردم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    علیک سلام،
    با تشکر فایل رو تست کردم . تعداد زیرنویس رو 8 تا اعلام میکنه وشماره 8 رو که زرد رنگه و به صورت مورب ،فارسی و قابل خوندنه ولی انگار متنها از کادرشون خارج شدن و اول و آخرشون از کادر دور زیرنویس خارجه عجیب تر اینکه انگار توسط فتوشاپ Distort شده.این چه نوع زیر نویسیه؟(منظورم اینه که نوع زیر نویس، نوع font بکار رفته در آن رو بفرمایید.)
    Last edited by aha7120; 23-04-2013 at 21:15. دليل: تکمیل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان
    من از 5ماه پيش هر روشي كه فكر كنيد انجام دادم تا زيرنويس فارسي از يو اس بي بخوونه ولي نشد!! با زيرنويس انگليسي مشكلي نداره.تنها راه اينكه فيلم رو با زيرنويس فارسي و بدون افت كيفيت ببينيد استفاده از خصوصيت DLNA هست كه مي تونين با نرم افزار PS3 Media Server هست.البته اوونم بايد كمي باهاش كلنجار بريد تا راه بيوفته كه اگر خواستين من راهنماييتون مي كنم زودتر به نتيجه برسيد.راجب دانگل هم بايد بگم متاسفانه نمايندگي خدمات مشهد نميدونست چي هست چه برسه به فروشنده!با هيچ دانگل ديگه اي بجز خودش كار نميكنه.دوستاني كه تهران هستند از نمايندگي ماديران تهران سوال كنن و نتيجه رو اعلام كنن.
    با تشکر از اعلام تجربتون با کمال میل آماده دانستن نظرات و تجربیات شما هستم ،در مورد تهران نمایشگاه مرکزی وقتی تلفنی پرسیدم ،عزیزی که ازش سوال کردم طوری جواب داد که احساس کردم من از فضا اومدم و فقط یک جواب میداد اینا ممکنه مال مدلهای دیگه باشه که دفترچه اش با این یکی هست!؟ و اصلا این مدل دارای دانگلی نیست!؟
    اما مسئول نصب تلویزیون میگفت چند وقت پیش یکی از مشتریها از خارج گیر آورده و سفارش داده آوردن و با iPad هم به تلویزیون وصل شده و کارهایی هم که انجام شده برای مسئول نصب جالب بوده و خود مسئول عزیز هم تا حالا بلد نبوده...خلاصه هنوز پیگیرم ولی احتمالا حداقل تبدیل Lan به Wifii با یک Bridge router نباید نا ممکن باشه.
    Last edited by aha7120; 23-04-2013 at 21:17. دليل: اشتباه در تایپ

9. این کاربر از aha7120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من این تلویزیون رو هفته پیش خریدم 3950000 تومان از نمایندگی شارپ...بسیار عالی...هم از لحاظ رنگ....هم از لحاظ کیفیت....هم از لحاظ صدا..واقعا عالیه...اکثر فرمت ها رو هم می خونه....تنها مشکلم اینه که خود تلویزیون تویه تنظیماتش نوشته که زیر نویس فارسی رو ساپورت می کنه...ولی من هر چی می زارم زبونش قاطی می شه...با زیرنویس انگلیسی مشکلی نداره..فقط با فارسی اینطوری میشه..علتش رو نفهمیدم هنوز
    در ضمن باید بگم که کیفیت شبکه های دیجیتال هم عالیه...
    ساناز جان زیرنویس فارسی رو ساپورت نمیکنه ولی یه نرم افزارهایی هست که میتونه زیرنویس رو به ادامه فیلم بچسبونه و اینجوری مشکل پخش زیرنویست حل میشه . توی وبلاگ مادیران قبلا" راجع به این نرم افزاها مطلب خونده بودم . برو توی وبلاگ و کلمه "زیرنویس" رو سرچ کن . ایشالا مشکت برطرف میشه .

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آقا دانگل و آپدیت سوال منم هست
    اصلا چه مدل دانگلی میشه برا این تلویزیون خرید؟ یعنی هر دانگل وایرلسی بخریم و وصل کنیم کار میکنه؟؟ چه کارایی میشه باهاش انجام داد؟

در مورد این دانگل وایرلسی که گفتی :
    اینو باید از خدمات پس از فروش مادیران تهیه کنی . چند تا از دوستام میخواستن توی بازار نبود ولی رفتم خدمات براشون خریدم راحت . برندش هم همون شارپ بود .
    در مورد کاراییش:
    اگه شما یه مودم وایرلس توی خونه داشته باشی و یه pc بهش وصل باشه ، شما میتونی از طریق شبکه DLNA بین اون pc و تلویزیون ارتباط برقرار کنی و فیلم یا تصویر یا موزیکی که روی pc داری رو توی تلویزیونت نمایش بدی .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام سمیرا در وبلاگ مادیران جستجو کردم تنها چیزی که پیدا کردم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود که برای گیرنده دیجیتال 131 هست.

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

در مورد این دانگل وایرلسی که گفتی :
    اینو باید از خدمات پس از فروش مادیران تهیه کنی . چند تا از دوستام میخواستن توی بازار نبود ولی رفتم خدمات براشون خریدم راحت . برندش هم همون شارپ بود .
    در مورد کاراییش:
    اگه شما یه مودم وایرلس توی خونه داشته باشی و یه pc بهش وصل باشه ، شما میتونی از طریق شبکه DLNA بین اون pc و تلویزیون ارتباط برقرار کنی و فیلم یا تصویر یا موزیکی که روی pc داری رو توی تلویزیونت نمایش بدی .
    ولی من فکر میکنم با توجه به چیزی که تو دفترچش هم گفته شده, هر مارک دانگلی که استاندارد های روتین رو دلشته باشه, قابل استفادس
    حیف که دم دست ندارم وگرنه حتما تست میکردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •