تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 21 اولاول ... 28910111213141516 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 205

نام تاپيک: میخوام برم یه شهر دیگه زندگی کنم کجا رو پیشنهاد میکنید ؟

کاربر فعال انجمن موسیقی
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

یکی از آرزوهام اینه که یک روزی از اینجا برم و اگه نتونستم مهاجرت کنم و کلا از این کشور گل و بلبل برم لا اقل در یکی از شهرهای مورد علاقه ام زندگی کنم .
    منم تو فکرش هستم
    اصلا چرا یه تاپیک با نام " میخوام مهاجرت کنم به کشورهای دیگه . کدوم شهر رو پیشنهاد میکنید " رو نسازیم ؟
    ایران همه جاش بد از بدتره

2. 2 کاربر از OMiD.1080p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

یادم رفت که بگم مشهد هیج جای دیدنی جالب و خاصی نداره
    دلتون رو خوش نکنید بهش .
    اگر هم به خاطر اینکه یک موج های آبی داره بخواین بیان اینجا که دیگه داسنانش یه چیز دیگه است

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

من خودم تهران هستم و برام امکانات یه شهر و نوع برخورد و فرهنگ مردم یه شهر با افراد غیر بومی خیلی اهمیت داره و جزو اولویت های اول انتخابم هست و بعد از اون آب و هوا برام مهمه.

شهرهای شمالی رو خیلی دوست دارم از شهرهای شمالی این طور که رشت و رامسر رو دیدم (بیشتر نوع ساخت و ساز خونه ها و دسترسی به بعضی امکانات) تو بعضی مناطق شهر خوب بودن ولی من در ارتباط مستقیم با مردم شهر نبودم . نمی دونم با کسی که غیر بومی هست یا مهاجر هست چه طور برخورد میشه.

مثلا بعضی شهرها تعصب خاصی رو بعضی مسائل دارن یا مردمشون کنجکاوی های خاصی رو طرز زندگی اطرافیانشون دارن یا کلا با کسی که از شهر دیگه به خصوص تهران به شهرشون مهاجرت کرده رفتار مناسب ندارن. این مسائل برام مهمه دربارش بدونم.از نظر آب و هوا همه شهرهای شمالی و شمال غرب ایران رو دوست دارم.
    خب از لحاظ نوع برخورد واقعا رشت خوبه ! اینو میتونم با درصد اطمینان بالایی بگم جز اون شهرهایی هست که مردمش خیلی بهم گیر نمیدن و مثلا شبیه تبریز بحث قومیت خیلی مطرح نیست و...نکته مثبت تر اینکه تعداد تهرانی ها هم اینجا اصلا کم نیست صحبتای gilopaرو هم تایید میکنم اما لاهیجان انصافا خیلیییی کوچیکه برای زندگی!
    دوست عزیزی پرسیدن من چطور اونهمه شهر زندگی کردم دقت کنید گفتم چندتا نگفتم همشو !چندتای دیگه رو به عنوان کسی که با مردمشون برخورد داشتم و چندین و چندبار در شهرشون بودم عرض کردم

5. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

یادم رفت که بگم مشهد هیج جای دیدنی جالب و خاصی نداره
    دلتون رو خوش نکنید بهش .
    اگر هم به خاطر اینکه یک موج های آبی داره بخواین بیان اینجا که دیگه داسنانش یه چیز دیگه است
    امید تو دیگه چرا! هرکی ندونه فکر میکنه عین شیراز میمونه که به جز سعدی و حافظ کسی رو نداره!(دوستان فقط محض خنده بود جدی نگیرید!)

اون همه سد، شاندیز طرقبه، شهر پدیده، کلات() آق سو، کوهسنگی، پارک ملت(پر از دیدنی های جذاب مخصوص حاج احمد0120) و... خیلی زیادن!
    ====

حالا جی شده این آخر شبی همه میخوان مهاجرت کنن؟
    Last edited by E.N.A.Y.A.T; 03-11-2013 at 00:34.

7. این کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

امید تو دیگه چرا! هرکی ندونه فکر میکنه عین شیراز میمونه که به جز سعدی و حافظ کسی رو نداره!(دوستان فقط محض خنده بود جدی نگیرید!)

اون همه سد، شاندیز طرقبه، شهر پدیده، کلات() آق سو، کوهسنگی، پارک ملت(پر از دیدنی های جذاب مخصوص حاج احمد0120) و... خیلی زیادن!
    مخصوصا قلعه ساختمون که اوج هنر است .

بعدش منظورم از پست بالا یه جای مدرن و کلاسیک بود .

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

مخصوصا قلعه ساختمون که اوج هنر است .

بعدش منظورم از پست بالا یه جای مدرن و کلاسیک بود .
    چی شد اول اومدی دفاع کردی از این شهر فوق العاده بعد الان تغییر موضع دادی و گیر میدی بهش ؟

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان موضوع باز شد
    فقط دوستان بیشتر به محتوای پست هاتون دقت کنید

فعالیت های ممنوعه:

11- هرگونه فعالیت (ارسال پست، ارسال تصاویر و...) که به قوم یا نژاد خاصی توهین شود ممنوع است و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

11. 6 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

شمال به دلیل اینکه زیاد مسافر میاد یجورایی غریبه براش معنا نداره . چون در تمام فصول وارد این منطقه میشند طبیعیه که مردم این مناطق ارتباط خوبی با قومیتهای مختلف داشته باشند و براشون عادی باشه گرچه متاسفانه داریم مناطقی رو که گاها از لحاظ آماری برخورد خوبی نشون ندادند.دوست ندارم از رشت تعریف کنم چون شهر خودمه پس میذارم قضاوت رو به عهده دیگران و من اگر رشت رو وسط انداختم بر اساس آمار دولت و نیروی انتظامیه که دولت میگه بزرگترین شهر شمال کشور و کلانشهره نیروی انتظامی هم بارها اعلام کرده امن ترین شهر ایران بوده (نگید از خودم در میارم برید بپرسید از کسی که تو نیروی انتظامی کار کرده و امار جرم و جنایت دستشه )... اما رامسر واقعا شهر خوشکلیه و فوق العادست برای کسی که به دنبال آرامشه . مردم رامسر هم جدا انسانهای خوبی هستند و هر وقت با یه رامسری برخورد داشتم مشخص بود که فرهنگ خوبی دارند. لاهیجان هم در کنار رامسر پیشنهاد میشه . اما اینکه یه تهرانی وارد رامسر یا لاهیجان بشه خیلی براش کوچیک نیست ؟؟؟ نمیدونم باید دید شمای تهرانی چه انتظاری از یک شهرستان دارید.
    چند بار رشت رفتم خونه های بعضی از محله های رشت چندان تفاوتی با محله های خوب تهران نداره.. رامسر هم همینطور بود آب و هوا هر دو شهر رو هم خیلی دوست دارم
    زیاد به کوچیک و بزرگ بودن شهر اهمیت نمی دم دوست دارم دسترسی به معمولی ترین امکانات راحت باشه مثلا دسترسی به انواع فروشگاه ( تنوع و خرید راحت) ،آموزشگاه، تفریحگاه (درستش تفرج گاهه)، رستوران، راحتی حمل و نقل در سطح شهر، خونه ای که مناسب باشه (از نظر امکانات و ساختار ) و دسترسی آسون به مدرسه و در کنار اینا هزینه زندگی تو شهر مناسب باشه.

خب از لحاظ نوع برخورد واقعا رشت خوبه ! اینو میتونم با درصد اطمینان بالایی بگم جز اون شهرهایی هست که مردمش خیلی بهم گیر نمیدن و مثلا شبیه تبریز بحث قومیت خیلی مطرح نیست و...نکته مثبت تر اینکه تعداد تهرانی ها هم اینجا اصلا کم نیست صحبتای gilopaرو هم تایید میکنم اما لاهیجان انصافا خیلیییی کوچیکه برای زندگی!
    دوست عزیزی پرسیدن من چطور اونهمه شهر زندگی کردم دقت کنید گفتم چندتا نگفتم همشو !چندتای دیگه رو به عنوان کسی که با مردمشون برخورد داشتم و چندین و چندبار در شهرشون بودم عرض کردم
    راستش خودم هم از تجربه ای که دوستانم داشتن به نظرم اومد برای خانم ها شهرهای شمال غربی یه مقدار از نظر دقت رو بعضی مسائل سختگیر تر باشن .لاهیجان اگر امکاناتی که مورد نظرم باشه رو داشته باشه خیلی خوبه این شهرو در حد یه گذر کوتاه دیدم به نظرم شهر قشنگیه..

یه مثال بزنم درباره فرهنگ مردم مثلا من تو شهر خودم و همسایه های خودمون کسی کنجکاوی تو نحوه زندگی کسی نداره، مهمونی/ عزاداری/ عروسی/ موزیک گوش دادن/نواختن هر ابزار موسیقی حتی خوانندگی تا زمانی که مزاحمتی ایجاد نکنه / رفت و آمد و... هیچ چیز هیچ همسایه ای برای همسایش مهم نیست و دخالتی تو این مسائل نمیشه.

برخورد فقط در حد حال و احوال و آداب معاشرت معمول اجتماعی هست برای خانم ها هم هر کسی آزاد هست هر نوع پوشش و اعتقادی داشته باشه کسی دخالتی تو پوشش کسی نداره می خوام بدونم مردم شهرهایی که گفتین اینطور هستن ؟

بعضی شهرها که برای مسافرت می رفتم بعضی فروشنده های نظرشون اینه که کسی که از تهران میاد مسافرت باید مثلا جنسی که 10 تومن تو شهرشون هست رو 20 تومن براش هزینه کنه. منظورم از نگاه مردم این نگاه هست..

13. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

چند بار رشت رفتم خونه های بعضی از محله های رشت چندان تفاوتی با محله های خوب تهران نداره.. رامسر هم همینطور بود آب و هوا هر دو شهر رو هم خیلی دوست دارم
    زیاد به کوچیک و بزرگ بودن شهر اهمیت نمی دم دوست دارم دسترسی به معمولی ترین امکانات راحت باشه مثلا دسترسی به انواع فروشگاه ( تنوع و خرید راحت) ،آموزشگاه، تفریحگاه (درستش تفرج گاهه)، رستوران، راحتی حمل و نقل در سطح شهر، خونه ای که مناسب باشه (از نظر امکانات و ساختار ) و دسترسی آسون به مدرسه و در کنار اینا هزینه زندگی تو شهر مناسب باشه.

راستش خودم هم از تجربه ای که دوستانم داشتن به نظرم اومد برای خانم ها شهرهای شمال غربی یه مقدار از نظر دقت رو بعضی مسائل سختگیر تر باشن .لاهیجان اگر امکاناتی که مورد نظرم باشه رو داشته باشه خیلی خوبه این شهرو در حد یه گذر کوتاه دیدم به نظرم شهر قشنگیه..

یه مثال بزنم درباره فرهنگ مردم مثلا من تو شهر خودم و همسایه های خودمون کسی کنجکاوی تو نحوه زندگی کسی نداره، مهمونی/ عزاداری/ عروسی/ موزیک گوش دادن/نواختن هر ابزار موسیقی حتی خوانندگی تا زمانی که مزاحمتی ایجاد نکنه / رفت و آمد و... هیچ چیز هیچ همسایه ای برای همسایش مهم نیست و دخالتی تو این مسائل نمیشه.

برخورد فقط در حد حال و احوال و آداب معاشرت معمول اجتماعی هست برای خانم ها هم هر کسی آزاد هست هر نوع پوشش و اعتقادی داشته باشه کسی دخالتی تو پوشش کسی نداره می خوام بدونم مردم شهرهایی که گفتین اینطور هستن ؟

بعضی شهرها که برای مسافرت می رفتم بعضی فروشنده های نظرشون اینه که کسی که از تهران میاد مسافرت باید مثلا جنسی که 10 تومن تو شهرشون هست رو 20 تومن براش هزینه کنه. منظورم از نگاه مردم این نگاه هست..
    ازین نظرها که خیالتون جمع باشه رشت ماشالله همه از هفت پشت آزاد هستند از نظر پوشش و آزادی ماشالله تو کشور مشهوره و متاسفانه خیلیا با فرهنگ پایینشون بخاطر مسائلی از این دست حرف و حدیثهایی به وجود اوردند که بر میگرده به خودشون و فرهنگ پایینشون.
    لاهیجان شهر توریستیه و از نظر پوشش وتقریبا آزاد و با فرهنگ بالا و هر موقع با خانواده یا دوستان رفتم مشکلی حس نکردم. اما بهرحال شهر کوچکیست و یه سری مسائل حاشیه ای خودکار بوجود میاد و در همه جای دنیا حتی امریکاش که خودش رو مهد تمدن میدونه وجود داره .

با احترام به هموطنان مازندرانی این مساله فروش گران اجناس متاسفانه در بعضی شهرهای مازندران مخصوصا متل قو و چالوس به شدت خودنمایی میکنه اما اینو به جد میگم گیلان ازین خبرها نیست جز در فروش ماهی که گاهی اوقات خودمون هم رودست میخوریم سرمون کلاه میره
    Last edited by Gilopa; 03-11-2013 at 15:21.

15. 4 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست عزیز بیاید شیراز

17. این کاربر از mehdi987ma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •