تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 82 اولاول ... 289101112131415162262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 819

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft ( راهنمای تاپیک در پست اول و دوم )

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان عزیز
    سلام
    یه سوال داشتم از حضورتون
    آیا فرق نسخه ی رایگان با نسخه ی پولیه Emsisoft AntiMalware فقط و فقط و فقط همون گاردش هست ؟؟
    از نظر شناسایی هیچ تفاوتی ندارن این 2 ؟ حتی اندک...

راستی
    چرا این شرکت از لغت AntiMalware استفاده کرده و از لغت AntiVirus اجتناب کرده؟
    آیا تفاوتی بین این 2 لغت هست؟؟
    نسخه رايگان، سه گارد محافظتي رو نداره، در واقع هيچ محافظت لحظه اي انجام نميده، يعني روي هيچ فرايندي نظارت نمي كنه.
    تنها قابليتي كه فعال ميمونه اسكن دستيه، يعني شما خودتون هاردتونو اسكن مي كنيد.
    نسخه رايگان، قابليت بروزرساني دستي هم داره (بروزرساني خودكار غير فعال ميشه)
    در واقع نسخه رايگان آنتي مالوير، مثل نسخه "امرجنسي كيت" مي مونه.

واژه Malware به معناي مخرب يا بدافزار هست، در نتيجه واژه بسيار جامعي مي باشد. Malware شامل تمام مخرب ها مانند Virus، Trojan، Worm، ,... مي باشد.
    اما واژه Virus، تنها به بخشي از Malware (حدود 5%) را شامل مي شود.

آنتي ويروس ها معمولا تنها در برابر ويروس ها تخصص يافته اند، هر چند كه بعضي از شركت ها، به خاطر مشهور بودن اين نام، از آن استفاده مي كنند.

2. 3 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    من در جال حاضر دارم از ورژن رایگان emsisoft Antimalware استفاده میکنم...
    میشه برام سریال نامبری بذارید که بتونم از ورژن پولی این محصول استفاده کنم؟

راستی دوستان
    یه اسکن کامل با نسخه ی رایگانش کردم
    در Report پایان اسکن گزینه های :
    Detect Riskware
    File extension filter
    Direct disk access
    رو حالت Off قرار داشتن
    چطور میتونم به On تبدیلشون کنم؟
    من از گزینه ی Deep Scan استفاده کرده بودم
    راستی دوستان
    گزینه ی دومی و سومی اصلا چی هستند دقیقا؟
    میشه یه وتوضیح بدید؟

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

نسخه رايگان، سه گارد محافظتي رو نداره، در واقع هيچ محافظت لحظه اي انجام نميده، يعني روي هيچ فرايندي نظارت نمي كنه.
    تنها قابليتي كه فعال ميمونه اسكن دستيه، يعني شما خودتون هاردتونو اسكن مي كنيد.
    نسخه رايگان، قابليت بروزرساني دستي هم داره (بروزرساني خودكار غير فعال ميشه)
    در واقع نسخه رايگان آنتي مالوير، مثل نسخه "امرجنسي كيت" مي مونه.

واژه Malware به معناي مخرب يا بدافزار هست، در نتيجه واژه بسيار جامعي مي باشد. Malware شامل تمام مخرب ها مانند Virus، Trojan، Worm، ,... مي باشد.
    اما واژه Virus، تنها به بخشي از Malware (حدود 5%) را شامل مي شود.

آنتي ويروس ها معمولا تنها در برابر ويروس ها تخصص يافته اند، هر چند كه بعضي از شركت ها، به خاطر مشهور بودن اين نام، از آن استفاده مي كنند.
    اخه اکثر این شرکت ها که از نام آنتی ویروس استفاده میکنن تو تست ها دیدیم در بخش Trojan-Spyware-Rootkit و بدافزار های مختلف هم شناسایی خوبی داشتن
    پس میشه گفت اگه به اسم Antimalware شرکت emsisoft توجه نکنیم این محصولم هم دقیقا میشه گفت مثل پاندا آنتی ویروس و کسپرسکی آنتی ویروس و ... هستش؟؟؟؟یا تفاوت دارند با هم؟

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    من در جال حاضر دارم از ورژن رایگان emsisoft Antimalware استفاده میکنم...
    میشه برام سریال نامبری بذارید که بتونم از ورژن پولی این محصول استفاده کنم؟

راستی دوستان
    یه اسکن کامل با نسخه ی رایگانش کردم
    در Report پایان اسکن گزینه های :
    Detect Riskware
    File extension filter
    Direct disk access
    رو حالت Off قرار داشتن
    چطور میتونم به On تبدیلشون کنم؟
    من از گزینه ی Deep Scan استفاده کرده بودم
    راستی دوستان
    گزینه ی دومی و سومی اصلا چی هستند دقیقا؟
    میشه یه وتوضیح بدید؟

سلام

توی نسخه رایگان فقط موتور اسکنر فعال هست ؛ شناسایی میکنه و اقدام به حذف یا قرنطینه چیز دیگری نیست

برای نسخه اصلی سریال کم هست یا بهتره بگم نیست اگر هم باشه به آپدیت های دومی و سومی نمیرسه و بلاک میشه توسط سرور

البته در صورتی که روی سیستمی لایسنس تقلبی بلاک بشه اعطای 30 روز آزمایشی هم اون سیستم محروم میشه

اگر اطلاعات بیشتری میخواهید لطفا یه شات بگذارید تا براتون توضیح بدم در مورد گزینه هاش

اخه اکثر این شرکت ها که از نام آنتی ویروس استفاده میکنن تو تست ها دیدیم در بخش Trojan-Spyware-Rootkit و بدافزار های مختلف هم شناسایی خوبی داشتن
    پس میشه گفت اگه به اسم Antimalware شرکت emsisoft توجه نکنیم این محصولم هم دقیقا میشه گفت مثل پاندا آنتی ویروس و کسپرسکی آنتی ویروس و ... هستش؟؟؟؟یا تفاوت دارند با هم؟

ببین دوست عزیز شرکت امسی سافت در برند تجاری خود علاقه مند بوده نام کامل تری برای محصول خود انتخاب کنه

این نام در برگیرنده تمام تهدیدات از لحاظ لفظی هست

ولی مثلا کسپر اسکای دیگه نمیتونه اسمش را آنتی مالویر کنه چون تازه میشه خر بیار و باقالی بار کن بخواد بگه بابا همون آنتی ویروس هست کلی سوال پیدا میشه و در کل دخلش به خرجش نمیخوره

البته شما بایدصبور باشی که امسی توی تست های بیشتری حضور پیدا کنه اون موقع تفاوت ها هم حس میشه نسبت به بقیه سوییت ها توجه داشته باشید گفتم تفاوت ها

در خدمت شما هستم

موفق باشید
    Last edited by xman681; 13-11-2012 at 17:16.

6. 2 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام

نسخه 7.0.0.13

آپدیت جدیدی برای نسخه آنتی مالویر امسی سافت منتشر شد همچنین آپدیت جدیدی برای نسخه امرجنسی کیت این شرکت هم ارائه شده

در این آپدیت مشکل خاصی برای حل وجود نداشته است و در واقع بهینه سازی هایی برای نرم افزار ها انجام شده است

1- سیستم آپدیت بصورت حرفه ای تر و کاربردی تر شده است
    2- برای نسخه های سرور ؛ پشتیبانی از سرور 2012 حل شده است
    3- بروز رسانی سرعت بیشتری گرفته است
    4- چند مشکل جزئی هم حل شده است و بهبود یافته است

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

8. 2 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام
    نسخه رایگانش را باید از کجا دانلود کرد ؟فقط می خوام به عنوان اسکنر دستی ازش استفاده کنم میشه؟
    آیا این امکان را داره که مثل کسپر تنطیمش کرد که به هنگام استارت آپ اجرا نشه (یعنی هر وقت خواستی اجراش کنی و ازش خارج بشی نه اینکه غیر فعالش بکنی ؟

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

با سلام به دوست خوبم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواستم بپرسم شما از چه نسخه ای استفاده میکنید؟ از نسخه فری استفاده میکنید ؟
    چون دیدم توی تستهای ویروس هم تستهاتون هست کنجکاو شدم بپرسم.
    در ضمن امسی از لحاظ تاثیر بر سرعت سیستم چطوریه؟واینکه بعد از اینکه از تریالم خارج شد مصرف منابعش در همون حده؟هم در حالت اسکن دستی و هم در حالت ریل تایم و هم بوت سیستم عامل در هر سه مورد میشه استفاده از منابع رو بگین؟اگرم تست نکردین از این لحاظها که گفتم با آنتی ویروسهای دیگه هم که تست کردین یا داشتین اگه مقیسه ای بگید ممنون میشم.مثلا نسبت به اویرا یا اوست یا نورتون بطور مثال.برای کسانی میخوام نصب کنم که زبانشون خوب نیست و احتمال زیاد سیستم قوی ندارن
    پاینده باشید

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام به دوست خوبم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن امسی از لحاظ تاثیر بر سرعت سیستم چطوریه؟واینکه بعد از اینکه از تریالم خارج شد مصرف منابعش در همون حده؟هم در حالت اسکن دستی و هم در حالت ریل تایم و هم بوت سیستم عامل در هر سه مورد میشه استفاده از منابع رو بگین؟اگرم تست نکردین از این لحاظها که گفتم با آنتی ویروسهای دیگه هم که تست کردین یا داشتین اگه مقیسه ای بگید ممنون میشم.مثلا نسبت به اویرا یا اوست یا نورتون بطور مثال.برای کسانی میخوام نصب کنم که زبانشون خوب نیست و احتمال زیاد سیستم قوی ندارن
    پاینده باشید
    امسي سافت در عين حال كه از دو موتور استفاده مي كنه، جزو سبك ترين هاست.
    از تريال خارج شد ديگه حفاظت لحظه اي نداره، به تبع استفاده از رمش كه حدود 30 مگابايته نزديك 0 ميشه.
    در هر سه حالت بسيار پايين (براي نمونه در حالت اسكن سنگين ترين فايل ها، حدود 25% از يك CPU Intel i5 و 200 مگابايت رم)
    زبان؟ از 27 زبان از جمله زبان پارسي پشتيباني مي كنه
    اگر كانفيگ سيستمتون در اندازه يك نِت بوك هم باشه تاثيري روي عملكرد سيستم نداره.

12. 2 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

امسي سافت در عين حال كه از دو موتور استفاده مي كنه، جزو سبك ترين هاست.
    از تريال خارج شد ديگه حفاظت لحظه اي نداره، به تبع استفاده از رمش كه حدود 30 مگابايته نزديك 0 ميشه.
    در هر سه حالت بسيار پايين (براي نمونه در حالت اسكن سنگين ترين فايل ها، حدود 25% از يك CPU Intel i5 و 200 مگابايت رم)
    زبان؟ از 27 زبان از جمله زبان پارسي پشتيباني مي كنه
    اگر كانفيگ سيستمتون در اندازه يك نِت بوك هم باشه تاثيري روي عملكرد سيستم نداره.
    lممنون دوست عزیز.30 مگ و 200 مگ زیاد نیست.کاملا درسته
    مثلا برای دوستم که سلرون 430 و 1 گیگ رم ddr2 و هارد 1 ترابایت sata داره میشه نصب کرد؟چون طرف به سرعت بیشتر از من اهمیت میده اما چون زبان فارسی داره و خودمم امسی رو کاملا تایید میکنم بهش پیشنهاد دادم

(کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    نسخه رایگانش را باید از کجا دانلود کرد ؟فقط می خوام به عنوان اسکنر دستی ازش استفاده کنم میشه؟
    آیا این امکان را داره که مثل کسپر تنطیمش کرد که به هنگام استارت آپ اجرا نشه (یعنی هر وقت خواستی اجراش کنی و ازش خارج بشی نه اینکه غیر فعالش بکنی ؟
    سلام

شما فایل اصلی آنتی مالویر را دانلود کنید بعد از اینکه نصب اولیه تموم شد توی بخش انتخاب لایسنس نسخه رایگان را انتخاب کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا در استارت آپ نمیاد و کلا غیر فعال هستند این بخشش

lممنون دوست عزیز.30 مگ و 200 مگ زیاد نیست.کاملا درسته
    مثلا برای دوستم که سلرون 430 و 1 گیگ رم ddr2 و هارد 1 ترابایت sata داره میشه نصب کرد؟چون طرف به سرعت بیشتر از من اهمیت میده اما چون زبان فارسی داره و خودمم امسی رو کاملا تایید میکنم بهش پیشنهاد دادم
    سی پی یو من سلرون 3.2 هست با رم یه گیگ خوب و عالی هست در این سیستم

ولی رم کمتر از یک گیگ کمی اذیت میکنه ولی روی سیستم من کاملا خوب داره کار میکنه

موفق باشید

15. 3 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •