تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 23 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 227

نام تاپيک: درمان چاقی - راه های کاهش وزن

آخر فروم باز arashbi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Unknown!!!

پيش فرض

دوستان کسی درباره این دستگاه های دراز نشست اطلاعی داره؟ کدومشو بخرم بهتره؟
    به نظر من توتال کور از همه کاملتر هست البته من خودم ندارم این دستگاه رو فقط از دوستام که انو خریدن و با بقیه جنس ها مقایسه کردن میگن توتال کور بهتر هست
    ولی اونطوری هم که تبلیغات میکنه نیست مثلا 300 تا برای فردی که اولین بارش هست تقریبا غیرممکن هست!
    یه نکته دیگه هم هست اونم اینکه بعضی ها استفاده کردن میگن با این دستگاه بالا رفتن رو اسون میکنه اما تا حدی پایین امدن سخت میشه چون باید دستگاه هم با خودت پایین بیاری ولی تو حالت عادی فقط خودت هستی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض برنامه پياده روي براي كاهش وزن

سلام دوستان
    من بايد طي شش ماه 12 كيلو وزن كم كنم اين در حاليه كه به خاطر كلاساي فشرده دانشگاه و كارامكان استفاده از رژيم هاي غذايي را ندارم(مجبورم غذاي دانشگاها بخورم) ولي ميتونم برنامما جوري تنظيم كنم كه پياده روي داشته باشم ولي نميدونم براي اينكه هفته اي نيم كيلو كم كنم به طور متوسط روزانه چندساعت پياده روي لازمه
    خواهش ميكنم اگه كسي زمان مناسبا مي دونه بهم كمك كنه(يه چيز ديگم هست به خاطر ضعف ناشي از افت فشارخون مواد قندي را نميتونم حذف كنم فقط ميتونم محدود كنم)

حـــــرفـه ای eMer@lD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام
    پزشک تغذیه براتون تجویز کردند که باید 12 کیلو وزن کم کنید؟
    یا علتش کمر درد یا بیماریی هست که با کم کردن وزن بهتر میشه؟

در هر حال بهتره با پزشک تغذیه مشاوره داشته باشید
    اما نکاتی رو براتون میگم اینه:
    در کنار قندی که میل میکنید به هیچ عنوان مواد روغنی و چربی میل نکنید چربی در کنار قند باعث چاقی میشه
    برای پیاده روی از مناطق شیب دار ((سر بالا)) استفاده کنید ((اگر از کمر درد رنج نمی برید ))
    حجم غذا کم شود خیلی به کم کردن وزن کمک میکنه
    قبل از غذا سالاد بدون سس میل کنید به هظم غذا و کم شدن وزن کمک میکنه
    Last edited by eMer@lD; 07-09-2010 at 13:31.

4. 2 کاربر از eMer@lD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

شما باید فعالیت بدنی خود را که شامل پیاده روی هم میشه زیاد تر کرده و خوردن مواد غذایی پر کالری را محدود بفرمایید .
    کالری سوخته شده توسط پیاده روی به وزن شما بستگی داره ولی شاید حدود 300 تا 400 کالری با یک ساعت پیاده روی سوخته شود . مهم اینه که این کالری مصرف شده را بلافاصله با خوردن مواد پر کالری جبران نکنید چون به عنوان مثال شما یک ساعت پیاده روی می کنید و 400 کالری می سوزونید سپس بلافاصله یک لیوان شیر می خورید باید بدانید که همین لیوان شیر حدود 300 کالری را به بدن برمی گرداند حال اگر یک موز هم با آن بخورید که می شود همان 400 کالری .
    در هر صورت اگر شما این کالری را به بدن برنگردانید با یک ساعت پیاده روی در شرایط معمولی شاید بتوان حدود 30 تا 40 گرم چربی را آب کرد .البته این محاسبات بصورت تئوری می باشد و در عمل جزییات زیادی وجود دارد
    نظر بنده هم مشاوره با یک پزشک تغذیه و انجام رژیم اصولی می باشد .

6. 3 کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

شما باید فعالیت بدنی خود را که شامل پیاده روی هم میشه زیاد تر کرده و خوردن مواد غذایی پر کالری را محدود بفرمایید .
    کالری سوخته شده توسط پیاده روی به وزن شما بستگی داره ولی شاید حدود 300 تا 400 کالری با یک ساعت پیاده روی سوخته شود . مهم اینه که این کالری مصرف شده را بلافاصله با خوردن مواد پر کالری جبران نکنید چون به عنوان مثال شما یک ساعت پیاده روی می کنید و 400 کالری می سوزونید سپس بلافاصله یک لیوان شیر می خورید باید بدانید که همین لیوان شیر حدود 300 کالری را به بدن برمی گرداند حال اگر یک موز هم با آن بخورید که می شود همان 400 کالری .
    در هر صورت اگر شما این کالری را به بدن برنگردانید با یک ساعت پیاده روی در شرایط معمولی شاید بتوان حدود 30 تا 40 گرم چربی را آب کرد .البته این محاسبات بصورت تئوری می باشد و در عمل جزییات زیادی وجود دارد
    نظر بنده هم مشاوره با یک پزشک تغذیه و انجام رژیم اصولی می باشد .
    يعني اگه من بلافاصله روي پياده روي كالري مصرف نكنم با روزي 2.5ساعت راه رفتن (كه البته سريعم باشه)ميتونم در هفته 500گرم چربي بسوزونم.؟
    فقط يه سوال :حدودا هر چند دقيقه از اين پياده روي بايد پشت سر هم باشه؟ يعني بايد به بازه هاي زماني چند دقيقه تقسيم بشه؟

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

يعني اگه من بلافاصله روي پياده روي كالري مصرف نكنم با روزي 2.5ساعت راه رفتن (كه البته سريعم باشه)ميتونم در هفته 500گرم چربي بسوزونم.؟
    فقط يه سوال :حدودا هر چند دقيقه از اين پياده روي بايد پشت سر هم باشه؟ يعني بايد به بازه هاي زماني چند دقيقه تقسيم بشه؟
    مساله مهم خوردن مواد دارای کالری است حالا بلافافصله بعد از ورزش یا هر زمان دیگر . مهم اینه که این کالری سوخته شده به بدن بر نگرده و بدن از ذخایر چربی خود استفاده کند .
    بهتره که فعالیت بصورتی باشه که سیستم هوازی سوخت و ساز فعال بشه تا چربی ها به نحو احسن و بدون خستگی زیاد جسمی بسوزند . شاید بالاتر از 30 دقیقه در هر وعده . البته اگر عادت به پیاده روی ندارید بتدریج زمان آن را بالا ببرید

9. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز oghyanoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

به نظر من توتال کور از همه کاملتر هست البته من خودم ندارم این دستگاه رو فقط از دوستام که انو خریدن و با بقیه جنس ها مقایسه کردن میگن توتال کور بهتر هست
    ولی اونطوری هم که تبلیغات میکنه نیست مثلا 300 تا برای فردی که اولین بارش هست تقریبا غیرممکن هست!
    یه نکته دیگه هم هست اونم اینکه بعضی ها استفاده کردن میگن با این دستگاه بالا رفتن رو اسون میکنه اما تا حدی پایین امدن سخت میشه چون باید دستگاه هم با خودت پایین بیاری ولی تو حالت عادی فقط خودت هستی
    قیمت این توتال کور چقدره؟
    سایت laghari.net توتال کور رو 90 تومن میده. خوبه بگیرم؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

من روزانه 2 ساعت ( متوالي ) پياده روي ميكنم و يك مسير بسيار طولاني رو ميرم و ميام طوري كه به هر كسي ميگم ميگه امكان نداره اين همه راه رو پياده رفته باشي و اومده باشي ! :دي
    وزنم هم 90 كيلو هست

والا من خودم رفتم توي سايت هاي مختلف كه اطلاعات جمع كنم كه توي 2 ساعت چقدر كالري ميسوزونم
    توي اكثر سايت هايي كه جستجو كردم ( كه همشون هم Copy/Paste بودن ! )
    مثلا نوشته بود پياده روي : 500 كالري ( براي وزن 90 كيلو )
    بعد پايين تر نوشته بود پياده روي سريع : 400 كالري ( براي وزن 90 كيلو ! )
    آخر من نفهميدم چي شد ! و متاسفانه همه ي سايت ها هم Copy/Paste بودند و بنابراين Search بيشتر هيچ نتيجه اي نداشت !

ميشه كمك كنيد ؟

12. این کاربر از Gam3r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

باید شما با حدود نیم یا یک ساعت شروع به پیاده روی کنید ودر طول جلسات زمانش رو افزایش بدید و اینکه این پیاده روی منظم وسر ساعت باشه بهتر کمک میکنه.........
    سر ساعت خاص بودن چه ويژگيي داره ؟!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    من بايد طي شش ماه 12 كيلو وزن كم كنم اين در حاليه كه به خاطر كلاساي فشرده دانشگاه و كارامكان استفاده از رژيم هاي غذايي را ندارم(مجبورم غذاي دانشگاها بخورم) ولي ميتونم برنامما جوري تنظيم كنم كه پياده روي داشته باشم ولي نميدونم براي اينكه هفته اي نيم كيلو كم كنم به طور متوسط روزانه چندساعت پياده روي لازمه
    خواهش ميكنم اگه كسي زمان مناسبا مي دونه بهم كمك كنه(يه چيز ديگم هست به خاطر ضعف ناشي از افت فشارخون مواد قندي را نميتونم حذف كنم فقط ميتونم محدود كنم)
    در درجه اول بستگی داره که با اون 12 کیلویی که کم میکنید چقدر میشید

ممکنه شما 30 کیلو اضافه وزن داشته باشید و بخواهید 12 کیلو کم کنید (که خیلی راحت تره)، و ممکنه که شما 12 کیلو اضافه وزن داشته باشید و بخواهید اون رو کم کنید (هم رژیم میخواد، هم ورزش)

ولی در هر صورت 12 کیلو برای شش ماه زیاد نیست اگه رژیم و ورزش رو رعایت کنید (منظور از رژیم نخوردن یا حتی کم خوردن نیست، فقط غذای پر کالری نخورید)

15. این کاربر از hamed10001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •