تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 78 اولاول ... 289101112131415162262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 776

نام تاپيک: بحث و گفتگو پیرامون بورس اوراق بهادار

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

شما با 100 تومن (هزار ریال) هم میتونید تو بورس سرمایه گزاری کنید...
    برای مراحل شروع به کار باید برید کارگزاری...
    سرمایه گزاری تو بورس خیلی میتونه سود داشته باشه مثل همین [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که چند هفته پیش حدود هزار و خورده ایی درصد بازده داشت و ولی ریسک خیلی زیادی هم داره...
    ضررش چطوریه؟ یعنی من 200 هزار تومان سهم میخرم. اگه شرکتیکه ازش سهم خریدم ضرر کنه 200 تومن من میپره؟

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو *IN*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    New North Korea                     In The Name of Father

پيش فرض

ضررش چطوریه؟ یعنی من 200 هزار تومان سهم میخرم. اگه شرکتیکه ازش سهم خریدم ضرر کنه 200 تومن من میپره؟
    به فرض شما 200 هزار تومن سهام یه شرکت رو میخرید...
    قیمت سهام شرکتی که شما خریدید شروع میکنه به پایین اومدن ، شما تصمیم میگرید که سهامتون رو بفروشید ولی خریداری نیست...
    سرمایه شما روز به روز کمتر میشه و شما هیچ کاری نمیتونید بکنید(خریداری نیست و شما تو شرکت گیر کردید)...
    شاید تو مبالغ پایین زیاد به چشم نیاد ولی فرض کن 400 ملیون پولت تو یه شرکت گیر کنه و نتونی کاری کنی فقط باید بشینی روز به روز ببینی سرمایت کم و کمتر میشه تا یه خریدار پیدا بشه ...
    من کسی رو میشناسم که به خاطر یه همچین سناریویی و این که پولش تو شرکت گیر کرده بود کارش به بیمارستان کشید...

الان رفتیم شرکت کارگذاری و کد گرفتیم
    بعدش چی کار باید کرد؟
    بعدش میتونید از روش های مختلف ( تلفنی ،اینترنتی ، حضوری ) سهام خرید و فروش کنید

3. 3 کاربر از *IN* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

عجب. پس باید با مبلغ کم شروع کرد. ریسکش بالاست!امکانش هست مثلا من با 20 هزار تومان سهم سودم بشه 150 هزار یا بیشتر از این؟ ببخشید زیاد سوال میکنم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

عجب. پس باید با مبلغ کم شروع کرد. ریسکش بالاست!امکانش هست مثلا من با 20 هزار تومان سهم سودم بشه 150 هزار یا بیشتر از این؟ ببخشید زیاد سوال میکنم
    به غیر از موارد خاص شما تو روز میتونی تا 5% سود ویا 5% ضرر کنی...
    البته اگه با پولت بازی نکنی و بخوای تو یه روز فقط روی یه سهم خاص سرمایه گزاری کنی...

6. 3 کاربر از *IN* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

به غیر از موارد خاص شما تو روز میتونی تا 5% سود ویا 5% ضرر کنی...
    البته اگه با پولت بازی نکنی و بخوای تو یه روز فقط روی یه سهم خاص سرمایه گزاری کنی...
    طوری که شما میگی این خیلی سود زا هست که
    خرید فروش اینترنتی راحته؟
    چه جوریه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

چه جوریه؟
    اشتباه نکن،اگه تجربه و دانشش رو نداشته باشی نمیتونی سود کنی...
    از طریق اینترنت فکر کنم یه سری محدودیت داره...

9. 2 کاربر از *IN* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

اشتباه نکن،اگه تجربه و دانشش رو نداشته باشی نمیتونی سود کنی...
    از طریق اینترنت فکر کنم یه سری محدودیت داره...
    من چیزی بلد نیستم
    کم کم یاد می گیریم
    خرید و فروش راحته؟
    تو سایته؟
    چی جوریه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

من چیزی بلد نیستم
    کم کم یاد می گیریم
    خرید و فروش راحته؟
    تو سایته؟
    چی جوریه؟

خريد و فروش مثل آب خوردن هست.فقط با فشردن چند كليد ميتونيد خريد و فروشتان را انجام بديد.
    اگه مشتري آنلاين باشيد از طريق سايت كارگزاري مربوطه ميتونيد اقدام به خريد و فروش كنيد.

نقل قول از پست هاي قبلي :

لينك دانلود كتابچه اي مربوط به بورس:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما اگر واقعا تمايلي براي ورود به اين عرصه را داريد بايد با مطالعه كتابچه هايي كه خيلي ساده مفاهيم را توضيح داده اند شروع كنيد.اگر به كارگزاري ها مراجعه كنيد احتمالا كاتالوگ ها و كتابچه هايي را براي آشنايي اوليه در اختيارتان قرار ميدهند.با سرچ در اينترنت هم ميتوانيد به اطلاعات سودمندي دست پيدا كنيد.
    سايتي هم وجود دارد كه ميتوانيد به طور مجازي شروع به خريد و فروش سهام كنيد بدون اينكه نياز به يك ريال سرمايه كذاري داشته باشيد.در اين سايت همه اعداد و ارقام واقعي است ولي خريد و فروشتان مجازي انجام ميگيرد تا بتدريج با مفاهيم آن آشنا شويد.البته اين سايت مسابقاتي هم برگزار ميكند كه در صورت برنده شدن جايزه اي هم به شما تعلق خواهد گرفت. آدرس سايت تالار مجازي بورس ايران : www.irvex.ir
    درك مفاهيم اوليه كمي زمان بر خواهد بود و بعد از آن شما آماده ميشويد تا با توجه به روش تحليلي كه به آن علاقه مند هستيد يكسري مطالعات پيشرفته تري داشته باشيد تا بطور واقعي وارد دنياي بورس شويد.البته اگر شخصي را ميشناسيد و ميتوانيد از او كمك و راهنمايي بگيريد اين فرايند خيلي سريعتر طي خواهد شد.

12. 3 کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

چه جوریه؟
    اشتباه نكن دوست عزيز
    شما به منفي 5%- توجه نكرديد و در ضمن زياد پيش نمياد كه قيمت يك سهم با حداكثر شيب حركت كنه(چه صعودي و چه نزولي)
    البته يه سري شرايط ديگه هم(حجم مبنا) وجود داره تا سهمي حداكثر درصد رشد و نزولش رو در يك روز داشته باشه .

حداكثر ميزان تغيير قيمت سهام در يك روز براي شركت هاي زير مجموعه بورس %4+- در صورت پر شدن حجم مبنا(اگر اشتباه نكنم حجم مبنا = 0/0008 كل سهام شركت)
    حداكثر ميزان تغيير قيمت سهام در يك روز براي شركت هاي زير مجموعه فرابورس %5+- (حجم مبنا = 1)
    ***البته بازگشايي سهام شركت ها ميتونه با درصدهاي خيلي بالاتر از اين هم صورت بگيره***
    تبصره ها و شرايط زيادي وجود داره كه پرداختن به اونها فعلا كمكي نميكنه و فقط گيج كننده خواهد بود.

14. این کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

خريد و فروش مثل آب خوردن هست.فقط با فشردن چند كليد ميتونيد خريد و فروشتان را انجام بديد.
    اگه مشتري آنلاين باشيد از طريق سايت كارگزاري مربوطه ميتونيد اقدام به خريد و فروش كنيد.

نقل قول از پست هاي قبلي :

لينك دانلود كتابچه اي مربوط به بورس:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما اگر واقعا تمايلي براي ورود به اين عرصه را داريد بايد با مطالعه كتابچه هايي كه خيلي ساده مفاهيم را توضيح داده اند شروع كنيد.اگر به كارگزاري ها مراجعه كنيد احتمالا كاتالوگ ها و كتابچه هايي را براي آشنايي اوليه در اختيارتان قرار ميدهند.با سرچ در اينترنت هم ميتوانيد به اطلاعات سودمندي دست پيدا كنيد.
    سايتي هم وجود دارد كه ميتوانيد به طور مجازي شروع به خريد و فروش سهام كنيد بدون اينكه نياز به يك ريال سرمايه كذاري داشته باشيد.در اين سايت همه اعداد و ارقام واقعي است ولي خريد و فروشتان مجازي انجام ميگيرد تا بتدريج با مفاهيم آن آشنا شويد.البته اين سايت مسابقاتي هم برگزار ميكند كه در صورت برنده شدن جايزه اي هم به شما تعلق خواهد گرفت. آدرس سايت تالار مجازي بورس ايران : www.irvex.ir
    درك مفاهيم اوليه كمي زمان بر خواهد بود و بعد از آن شما آماده ميشويد تا با توجه به روش تحليلي كه به آن علاقه مند هستيد يكسري مطالعات پيشرفته تري داشته باشيد تا بطور واقعي وارد دنياي بورس شويد.البته اگر شخصي را ميشناسيد و ميتوانيد از او كمك و راهنمايي بگيريد اين فرايند خيلي سريعتر طي خواهد شد.
    من هرچی می خونم بازم واسم نا مفهومه
    شاید باید وارد کار بشم تا متوجه بشم چیه

16. این کاربر از Armin.Computer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •