تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 23 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 228

نام تاپيک: چراغ هارد اکسترنال روشنه ولی آیکونش در my computer نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

پارتييشن هارد شما بصورت raw هست . اگر اطلاعات براي شما مهم نيست روي همان راست كليك كنيد و فرمت كنيد . ولي اگر اطلاعات براي شما مهمه ميتونيد با برنامه easeus data recovery wizard professional (گزينه complete recovery را انتخاب كنيد) يا MiniTool Power Data Recovery اطلاعات رو از پارتیشن مورد نظر استخراج و در جای دیگر ذخیره و سپس آنرا فرمت كنيد (آموزش MiniTool Power Data Recovery در این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست گرچه انگلیسی هست ولی قابل فهمه) .

روشهاي زير را هم تست كنيد .

1. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    2. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    3. يه CD لينوكس live هم تهيه كنيد و با آن سيستمتان را بوت كنيد بررسي كنيد آيا ميتونيد اطلاعات ذخيره شده در داخل هارد را ببينيد يا خير . اگر ميتونيد به اطلاعات دسترسي داشته باشيد آنرا در جاي ديگر ذخيره كنيد .
    سپاس دوست من. هنوز راه های پیشنهادی رو انجام ندادم . ولی دلیلش چیه که پارتیشن بصورت raw هست . چون قبلا مشکل نداشت. آیا استفاده از ----- این مشکل رو ایجاد میکنه یا بدسکتور یا شایدم ویروس؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من هارد یک ترای WD دارم . مدتی بود که سرعتش بینهایت افت کرده بود ، امروز هم که فایلی رو کپی میکردم داخلش وسش هنگ کرد و هرکاری کردم درست نشد تا مجبور شدم بدون safe remove از کامپیوتر جداش کنم
    الان هرچقدر به کامپیوتر وصلش میکنم چراغش روشن میشه ، فنش هم صداش میاد ولی کامپیوتر نمیشناسدش
    چیکارش میتونم بکنم که درست بشه ؟؟ آیا اصلا راهی هست که بتونم اطلاعاتمو بدست بیارم ، از 900 گیگی که توش دارم حدودای 200 گیگش برام حیاتیه بقیشو میتونم از دوستانم بگیرم
    ممنون میشم کمکم کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه armia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    تهران / كرج

پيش فرض

هارد WD پاسپورتی 1 ترای من هم به این مشکل دچار شده . بعد از وصل به تعدادی کامپیوتر که امتحان کردم شناخته میشه و چراغ و موتور هارد روشنه اما گزینه دسترسی به هارد در My Computer در دسترس نیست . در ضمن disk management هارد اکسترنالم رو هم نمیشناسه.. خواهش میکنم یه راه حل اساسی معرفی کنید بسیار حیاتی

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هارد WD پاسپورتی 1 ترای من هم به این مشکل دچار شده . بعد از وصل به تعدادی کامپیوتر که امتحان کردم شناخته میشه و چراغ و موتور هارد روشنه اما گزینه دسترسی به هارد در My Computer در دسترس نیست . در ضمن disk management هارد اکسترنالم رو هم نمیشناسه.. خواهش میکنم یه راه حل اساسی معرفی کنید بسیار حیاتی
    سلام .

در قسمت اول فرموديد كه شناخته ميشه ولي درايو در my computer نيست در اين صورت شايد پارتيشنهاي هارد unallocated شده كه براي فيكس كردن اين مشكل ميتوان آنرا فرمت كرد البته اگر اطلاعات مهمي داريد بايد قبل از فرمت با استفاده از نرم افزارهاي مناسب اطلاعات را ريكاوري و در جاي ديگر ذخيره كرد . در قسمت دوم فرموديد كه هارد در disk management شناخته نميشه ، با توجه به اينكه روي سيستمهاي مختلف تست كرديد پيشنهاد ميدم بفرستيد گارانتي ، حتي اگر هم كابل usb مشكلي داشته باشه خودشون تست و در صورت نياز تعويض ميكنند .

در كل براي اطمينان توصيه ميكنم از disk management اينجا عكس بذاريد .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Dante 0747's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان

من یه هارد Silicon Power Armor 500GB دارم. موقعی که به لپ تاپ وصل بود از کابلش جدا شد و افتاد زمین. البته در حال RW نبود.
    از اون به بعد دیگه ویندوز نمیشناسه هارد رو، حتی تو قسمت Manage/Disk Management و دائما ال ای ادی RW روشنه و هیچ صدایی هم از هارد در نمی آد.
    لطفا کمک کنید کل پروژه هام روشه کارم لنگه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام
    تورو خدا کمکم کنید . بدبخت شدم
    از هارد اکسترنالم صدای بیب بیب میاد به هیچ عنوان سیستم نمیشناسه هاردمو ... از دو تا سیستم امنحان کردم . تا دیشب درست بود . توی Disck management هم نمیشناسه و حتی در Device manager هم رفتم هیچ چیزی نبود برنامه HDD Regenator هم ریختم اما اونم نشناختش . کابل هارو هم چک کردم همه درستن . تمام پرت های یو اس پی رو هم امتحان کردم ... هارد من 3 ترابایت سی گیت هست ... که اگه دیده باشید قسمت پایینش جدا میشه و میتونید یه هارد اینترنال رو هم بهش وصل کنید . اینکارو کردم یه هارد اینترنال هم وصل کردم شناخت ... اما خود هارد اکسترنال رو تا میزنم بیب بیب میکنه . اطلاعات شخصی و مهمی دارم که نمیتونم بدم به جایی که تعمیر کنن . تورو خدا کمکم کنید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hassan_aku's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    من یه هارد دیسک adata دارم وقتی به usb وصل می کنم چراغش روشن می شود ولی هیچ داریو در دیوایس منجر و مای کامپیوتر نمی آید .تا کابل را می کسم یه لحظه در دیوایس منجر disk1 می آید می رود.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من یه هارد دیسک adata دارم وقتی به usb وصل می کنم چراغش روشن می شود ولی هیچ داریو در دیوایس منجر و مای کامپیوتر نمی آید .تا کابل را می کسم یه لحظه در دیوایس منجر disk1 می آید می رود.
    هارد اکسترنال مورد نظر را به پورتهای پشت کیس متصل کنید و سپس برنامه disk management را اجرا و از آن یه عکس در اینجا بذارید تا بهتر بتوان راهنمایی کرد . برای اجرای این برنامه دستور diskmgmt.msc را در run وارد کنید .

10. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hassan_aku's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

هارد اکسترنال مورد نظر را به پورتهای پشت کیس متصل کنید و سپس برنامه disk management را اجرا و از آن یه عکس در اینجا بذارید تا بهتر بتوان راهنمایی کرد . برای اجرای این برنامه دستور diskmgmt.msc را در run وارد کنید .
    دوست عزیز به پرت های پشت هم وصل کردم و حتی به کامپیوتر های دیگر وقتی وصل می کنم صدای بیپ بیپ برای 2 ثانیه شنیده می شود .
    اما
    در قسمت disk management فقط disk 0 هست که آن هم دیسک اینرال می باشد
    اما
    وقتی کابل را می کشم برای یک لحظه disk1 ظاهر می شود و بعد محو می شود.اما اگر 1 دقیقه باشد ظاهر می شود.و نوشته not initialized
    نکته: در قسمت device manager --> Disk drive در این قسمت هارد هست و شناخته شده است . اما مشکل چست؟؟؟؟
    این هم عکس:

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز به پرت های پشت هم وصل کردم و حتی به کامپیوتر های دیگر وقتی وصل می کنم صدای بیپ بیپ برای 2 ثانیه شنیده می شود .
    اما
    در قسمت disk management فقط disk 0 هست که آن هم دیسک اینرال می باشد
    اما
    وقتی کابل را می کشم برای یک لحظه disk1 ظاهر می شود و بعد محو می شود.اما اگر 1 دقیقه باشد ظاهر می شود.و نوشته not initialized
    نکته: در قسمت device manager --> Disk drive در این قسمت هارد هست و شناخته شده است . اما مشکل چست؟؟؟؟
    این هم عکس:
    1. اگر کابل usb دیگری دارید توصیه میکنم کابل usb را عوض و تست کنید .
    2. روی جایی که نوشته not initialzed راست کلیک و سعی کنید بصورت mbr هارد رو initialize کنید .
    3. اگر مشکل شما برطرف نشد بهترین راه این هست که هارد رو به گارانتی بفرستید .

13. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •