تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 28 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 278

نام تاپيک: آموزش حرفه ای word 2007 برای نوشتن پایان نامه (فهرست خودکار، شماره دهی عنوان ها به صورت خودکار و ....)

کاربر فعال انجمن ریاضیات skyzare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    شهر علم و ادب

پيش فرض

با سلام .

با تشکر از پاسخ شما ...

===============

من میخواستم این شکل زیر رو توی ورد درست کنم از همون equation ها . ولی نمیدونم چه جوری .

این جوری که براکت باشه و بینش خط وجود داشته باشه ندیدم . پرانتزی اش هست ولی با براکت ندیدم . خودم این جوری میتونم درست کنم ولی این جوری نمی خوام اون پرانتز خیلی بد جور ه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوست عزیز من اسم شما رو نمیدونم و به همین خاطر شما رو دوست جان خطاب میکنم.
    دوست جان در فیلم هم توضیح دادم که برای درست کردن این مشکل باید direction توی قسمت layout همون تب سوم توی margins رو باید تغییر بدی و راست به چپ بکنی.
    تشکر.یه سوال دیگه اینه بعد از زدن فهرست شماره بعضی از عناوین در فهرست انگلیسی خورده،چطور رفع کنم؟

3. این کاربر از mhz2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز مهندس الهه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

هرکجا میخواهید فیلم آموزشی رو در یه پارت میتونم آپلود کنم

مدیا فایر و شیربیس
    جای دیگه ای هم مد نظر است ؟

با تشکر از اقای وصالی

داره خودمونی میشه farshadjs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

تشکر.یه سوال دیگه اینه بعد از زدن فهرست شماره بعضی از عناوین در فهرست انگلیسی خورده،چطور رفع کنم؟
    خواهش میکنم.
    شما اگر از اول direction تب layout رو درست میزد حالا مشکل نداشتی ولی الان میتونی رو فهرستهایی که مشکل دارن رو انتخاب کنی و crtl +shift سمت راست رو بزنی فکر کنم درست بشه

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:32 PM ----------

هرکجا میخواهید فیلم آموزشی رو در یه پارت میتونم آپلود کنم

مدیا فایر و شیربیس
    جای دیگه ای هم مد نظر است ؟

با تشکر از اقای وصالی
    مهندس جان اگه تو مدیا فایر آپلود کنی ممنون میشم فقط خواهشم اینه که در فیلم تغییری ایجاد نکن نمیخوام کیفیتش کم بشه.
    اگر آپلود کردی لینکش رو بده به من تا تو همون پست اول قرارش بدم

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

امروز دقیقا یکساله که این فایل رو اینترنت قرار دادم و از این بابت خوشحالم که تو این یکسال به دوستان کمک کردم. تو این یکسال خیلی ایمیل و پیام برام اومده که سعی کردم به همشون با حوصله جواب بدم اما در بعضی مواقع وقت نداشتم و یا حوصله نداشتم نتونستم جواب بدم ویا عصبانی شدم به همین خاطر معذرت میخوام از این دوستان.
    خوب تو این یه سال بیشترین سوالی که بارها و بارها از من پرسیده اند این بوده که بعضیها فایل رو دانلود کردند ولی نمیتونن بازش کنن که تقریبا همگی مشکلشون از این بوده که همه فایلها رو دانلود نکردند. با اینکه همه جا بارها اشاره کردم که تمام فایلها باید دانلود بشه ولی متاسفانه بعضی از دوستان کم اهمیت هستن دیگه.
    میدونم باز این سوال در صدر سوالهایی خواهد بود که در آینده نیز من پرسیده میشه و سعی خواهم کرد که باز با حوصله جواب این سوال رو بدم.
    به هر دوستان عزیزی که تو این یه سال با شما از طریق این فایل آموزشی آشنا شدم از آشنایی با شما بسیار خرسندم و آرزوی موفقیت و شادکامی برای شما دارم.

7. این کاربر از farshadjs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

[QUOTE=farshadjs;6972563]خواهش میکنم.
    شما اگر از اول direction تب layout رو درست میزد حالا مشکل نداشتی ولی الان میتونی رو فهرستهایی که مشکل دارن رو انتخاب کنی و crtl +shift سمت راست رو بزنی فکر کنم درست بشه

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:32 PM ----------

نه عزیز جواب نداد!می بخشید جسارتا من فیلمو کامل دیدم(البته قبلا) باز یه مروری کردم،ا direction=>left to right
    تو قسمت paraghraph(indent and spacing توضیح دادید ولی از left to right قسمت page layout جیزی ندیدم.اگر زحمتی نیست تایمشو بگید که کجای فیلم هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

! C:\....\Word Learning.part14.rar: CRC failed in the encrypted file Word Learning.avi (wrong password ?)

سلام دوستان
    چرا اینجوری میشه؟ مگه میشه یه پارت پسورد متفاوتی داشته باشه آخه؟
    3 بار پارت 14 رو دانلود کردم، بازم همین میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

! C:\....\Word Learning.part14.rar: CRC failed in the encrypted file Word Learning.avi (wrong password ?)

سلام دوستان
    چرا اینجوری میشه؟ مگه میشه یه پارت پسورد متفاوتی داشته باشه آخه؟
    3 بار پارت 14 رو دانلود کردم، بازم همین میشه
    سلام.نه دوست عزیز.پسورد تمام فایلا یکی هست.من خودم داونلود کردم و تست کردم.دستی تایپ کنید و کپی نکنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام
    صفحه لینک دانلود فایل تصویری باز نمیشه.هر دو لینکی که در صفحه اول معرفی کردید رو امتحان کردم.مشکل داره؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با سلام
    صفحه لینک دانلود فایل تصویری باز نمیشه.هر دو لینکی که در صفحه اول معرفی کردید رو امتحان کردم.مشکل داره؟

سلام آزاده خانم
    لینکها هیچ مشکلی ندارند و اما به دلیل اینکه پروتکل لینکها https هستش بعضی جاها باز نمیشه اگر براتئن مقدور هست یه جای دیگه با اینترنت وصل بشید و دوباره چک کنید یا با مرورگر دیگه ای امتحان کنید.
    موفق و سربلند باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •