تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 96 اولاول ... 289101112131415162262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 960

نام تاپيک: تمامی مباحث مربوط به Gprs ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه lazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    مشهد

7 فهميدم درووووغه

دوستان من الان دیگه واقعا فهمیدم که چه قد ما ایرانی ها بدبختیم .... مردم ما دارن یه جوری مثل طلا دنباله اینترنت رایگان می گردن و مردم توی کشور هایی مثل چین دارن از اکسیژن اینترنتی استفاده می کنن...... بله درست خوندید اکسیژن اینترنتی .... می دونید یعنی چی یعنی اینترنت رایگان بیسیم(Wireless) مثل اکسیژن در سرتاسره چین وجود داره و هرکی از هرجای چین فقط کافیه یه دستگاه مجهز به Wi-Fi داشته باشه .... البته خیلی از ما ایرانی ها حقمونه چون بجز چت و افکاره بیهوده چیزه دیگه ای بلد نیستیم ولی جوونای چینی چقد افتخارات برای کشورشون میارن چقد تلاش می کنند و توی علم پیشرفت می کنن.....البته نباید همه تقصیرارو گردنه جوونا بندازیم .... اون بالا دست ها دارن کشوره ما رو نابود می کنن ..... من کوچیکه همه شما هستم و خواهش می کنم از فکرای بچه گونه و سرگرمی های واقعا بی ارزش فکرتون رو ازاد کنید و علم های تخصصی رو یاد بگیرید ببینید من اصلا برام مهم نیست اینترنت داشته باشم یا نداشته باشم و همه وقتم رو برای یاد گرفتن تخصصی ترین بخش های رایانه و دیجیتال می زارم (و میدونم که تا حالا هیچی یاد نگرفتم ولی...).. خود من چه الان که دیگه اپراتور ایرانسل اینترنت رایگان نمیده و چه موقعی که میداد دارم از اینترنت رایگانش استفاده می کنم و تا ابد هم همین جور میمونه و تا زمانی که ایرانسلی هست اینترنته من هم رایگاه هست ....... میخوایین روشش رو بهتون بگم..........
    فقط یه راه داره ..... برنامه نویسی و شبکه و قسمت های تخصصی ارتباطات رو بخونید ..... بعد از چند هفته خودتون می فهمین من دارم چیکار می کنم.....راهش رو دقیقا نمی گم چون اونوقت هم "معما چو حل گردد آسان شود " و هم "امکان داره بخوان یه فکری براش بکنن یا اینکه کسایی مثل من رو دستگیر کنن".......

فقط یه جمله به آینده دنیا فکر کنید چون تا چند سال دیگه تموم این کسایی دارین باهاشون ارتباط برقرار می کنین دیگه نیستن !!!!!

ببخشید سرتونو درد اوردم
    ببينيد با اولين پست چه جوري ملتو گذاشته سركار!
    اصلا از كجا معلوم كه راست بگه؟!

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ببينيد با اولين پست چه جوري ملتو گذاشته سركار!
    اصلا از كجا معلوم كه راست بگه؟!
    بحـــث اين دوستمون رو تموم كنيـــد حالا راست باشـــه يا نــــه ما نميدونيم تا راه حلش رو نـــگه معلوم نيســـت
    اينجوريـــه منم ميگم كه يه كاري كردم با ADSL هيچ وقـــت شارژش ماهيانه تموم نميشــــه آيا اين صحـــت داره
    موفق باشيد!

آخر فروم باز moz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

نوشته شده توسط xsx-vbs [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوستان من الان دیگه واقعا فهمیدم که چه قد ما ایرانی ها بدبختیم .... مردم ما دارن یه جوری مثل طلا دنباله اینترنت رایگان می گردن و مردم توی کشور هایی مثل چین دارن از اکسیژن اینترنتی استفاده می کنن...... بله درست خوندید اکسیژن اینترنتی .... می دونید یعنی چی یعنی اینترنت رایگان بیسیم(Wireless) مثل اکسیژن در سرتاسره چین وجود داره و هرکی از هرجای چین فقط کافیه یه دستگاه مجهز به Wi-Fi داشته باشه .... البته خیلی از ما ایرانی ها حقمونه چون بجز چت و افکاره بیهوده چیزه دیگه ای بلد نیستیم ولی جوونای چینی چقد افتخارات برای کشورشون میارن چقد تلاش می کنند و توی علم پیشرفت می کنن.....البته نباید همه تقصیرارو گردنه جوونا بندازیم .... اون بالا دست ها دارن کشوره ما رو نابود می کنن ..... من کوچیکه همه شما هستم و خواهش می کنم از فکرای بچه گونه و سرگرمی های واقعا بی ارزش فکرتون رو ازاد کنید و علم های تخصصی رو یاد بگیرید ببینید من اصلا برام مهم نیست اینترنت داشته باشم یا نداشته باشم و همه وقتم رو برای یاد گرفتن تخصصی ترین بخش های رایانه و دیجیتال می زارم (و میدونم که تا حالا هیچی یاد نگرفتم ولی...).. خود من چه الان که دیگه اپراتور ایرانسل اینترنت رایگان نمیده و چه موقعی که میداد دارم از اینترنت رایگانش استفاده می کنم و تا ابد هم همین جور میمونه و تا زمانی که ایرانسلی هست اینترنته من هم رایگاه هست ....... میخوایین روشش رو بهتون بگم..........
    فقط یه راه داره ..... برنامه نویسی و شبکه و قسمت های تخصصی ارتباطات رو بخونید ..... بعد از چند هفته خودتون می فهمین من دارم چیکار می کنم.....راهش رو دقیقا نمی گم چون اونوقت هم "معما چو حل گردد آسان شود " و هم "امکان داره بخوان یه فکری براش بکنن یا اینکه کسایی مثل من رو دستگیر کنن".......

فقط یه جمله به آینده دنیا فکر کنید چون تا چند سال دیگه تموم این کسایی دارین باهاشون ارتباط برقرار می کنین دیگه نیستن !!!!!

ببخشید سرتونو درد اوردم
    سلام به همه ی دوستان
    تو دنیا آدمایی که ادعا دارن زیاد پیدا می شه
    دوست من
    شما اگه بلدی خوب به دیگران هم یاد بده
    اگه نمی خوای یاد بدی همه جا جار نزن که من بلدم و......

در ضمن باید به همه ی دوستان بگم که یه سری باگ تو ایرانسل وجود داره که با یه دستکاری کوچیک می شه بعضی از چیزها رو مجانی کرد
    نه تنها ایرانسل
    بلکه همه ی سیم کارتها اینطوری هست ولی چون ایرانسل چند بار سوتی داده همه دنبال هک ایرانسل هستن

ولی در کل نمی ارزه که آدم به قول این دوستمون بره شبکه یاد بگیره تا به یه اینترنت 1کیلوبایت در ثانیه ای برسه

اگه نباشه جاش خالی می مونه lazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بحـــث اين دوستمون رو تموم كنيـــد حالا راست باشـــه يا نــــه ما نميدونيم تا راه حلش رو نـــگه معلوم نيســـت
    اينجوريـــه منم ميگم كه يه كاري كردم با ADSL هيچ وقـــت شارژش ماهيانه تموم نميشــــه آيا اين صحـــت داره
    موفق باشيد!
    درسته.
    منم يه كاري كردم كه مكالمه واس ام اس با ايرانسلم اصلا پول كم نميكنه!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

الان با یه ایرانسل با اعتبار 0 کانکت شدم چند مگ هم دانلود کردم ... ( جهت اطلاع رسانی )

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

الان با یه ایرانسل با اعتبار 0 کانکت شدم چند مگ هم دانلود کردم ... ( جهت اطلاع رسانی )
    درســـته متين جون براي بعضي سيم كارت ها هنوز بررسي كامل نشده و خيلي سيم كارت كم پيش مياد پول كم نكنه مال همه رفيقام الان كم ميكنه ولي يكي هست 935 هستش هنوز كم نميكنـــه با 0 هم وارد ميشـــه
    موفق باشيد!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

درســـته متين جون براي بعضي سيم كارت ها هنوز بررسي كامل نشده و خيلي سيم كارت كم پيش مياد پول كم نكنه مال همه رفيقام الان كم ميكنه ولي يكي هست 935 هستش هنوز كم نميكنـــه با 0 هم وارد ميشـــه
    موفق باشيد!
    نوشته بودم که محض اطلاع ...
    ناامید نشید و هر چند وقت امتحانش کنید ...

...موفق باشی....

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

مثل اینکه شبکه امروز مشکل داره ، به خاطر همین هم مفت شده
    من که تو تیر با اعتبار صفر 2 3 گیگ دانلود داشتم
    الان هم حدود 80 مگ امروز رسیو داشتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم همین الان تست کردم رایگان شده

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شهريار city

پيش فرض

سلام دوستان.................دوتا از سيم هاي من هم رايگان شده ..كد4و9....

تا الان كلا 34گيگ و 750 مگ دانلود كردم!!!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •