تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 15 اولاول ... 289101112131415 آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 141

نام تاپيک: پرینتر Epson P50

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    من تازه یه 50 گرفتم که خوب هم کار میکرد
    اما
    اوه اما امان از دست این حس انگولک بازی که مثل کرم سراسر وجودت می چرخه
    یه دسنمال کاغذی رو وقتی کارتریجا رفته بودن وسط به سر نمدی؟ جوهری سمت راست پرینتر زدم اونم 2 بار تازه از قسمت جوهری دستمال دوباره
    حالا انگار که جوهر سایان رفته باشه تو مژنتا (تو نازل چک اینطوریه) یکی در میون هم که کلین میکنم سایان از رو مژنتا کنار میره اما چند تا خط مژنتا هنوز کامل یا ناقص نشون داده نمیشن
    6 بار کلین کردم و نازل چک گرفتم
    2 بار هم بعد از نیم ساعت از کلین نازل چک گرفتم
    اما فقط یکی در میون سایان از مژنتا جدا میشه و مژنتا چند تا خطشو نمیزنه
    نمونه نازل چک قاطی شدن سایان با مژنتا
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اوایل البته دو تا خط ارز زرد هم ناقص بود اما الان درسته کامل - بقیه رنگها هم هیچ مشکلی ندارن
    سایان هم خودش خوبه
    ممنون از رسیدگی دوستان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان
    من هم یک پرینتر p50 دارم حدود 3 ماه پیش رنگ جدید گرفتم (wox) ، تا همین چند روز پیش خیلی خوب کار می کرد ولی یکدفعه به مشکلاتی خوردم .
    1. رنگ قرمز در خروجی بیش از حده
    2. رنگ مشکی هم به طور کامل چاپ نمیشه به این صورت که تو ی عکس با پس زمینه مشکی نصف پس زمینه مشکی و بقیه اون ترکیبی از خاکستری و یا قهوه ای روشن چاپ میشه

البته اینو باید بگم که اگه رو کاغذ معمولی چاپ کنم همه چی درسته ولی هنگام چاپ روی کاغذ گلاسه ( مات یا براق) با چنین مشکلی روبرو می شوم .
    این نکته رو هم باید بگم که تو نازل چک هیچ مشکلی دیده نمیشه و همه رنگ ها به درستی چاپ می شوند ، چند دفعه هم هدکلین کردم ولی باز هم در نتیجه نازل چک مشکلی دیده نشد.
    آیا ممکنه که مشکل از نرم افزار باشه نه خود چاپگر؟
    آخه چند بار برنامه ها و درایور چاپگر حذف و دوباره نصب کردم!
    لطفا راهنمایی کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من یه p50 دارم دو رنگش نمیزد خیلی هزینه کردم و خیلی جاها بردمش ولی نشد . یه سایت پیدا کردم و مشکل و بهش گفتم سه سوت پرینترم درست شد . www.dolphin-pc.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من یه p50 دارم دو رنگش نمیزد خیلی هزینه کردم و خیلی جاها بردمش ولی نشد . یه سایت پیدا کردم و مشکل و بهش گفتم سه سوت پرینترم درست شد .

5. این کاربر از raminfarvardin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

با سلام
    دوست عزیز به سایتی که فرمودین رفتم ولی چیز خاصی در سایت نیست! شاید دارن ارتقا می دن!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی می دونه چطور میشه میزان استفاده (اعمال) از یک رنگ خاص مثلا قرمز رو تو p50 تغییر داد؟
    مشکلی که خودم دارم زیاد شدن رنگ قرمز در عکس چاپ شده هست آیا راهی در تنظیمات هست که میزان استفاده رنگ قرمز رو کم کرد؟

لطفا راهنمایی کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام پریننتر پی 50 داارم و همیشه وقتی یه جوهر تموم میشد براحتی با زدن دکمه ی قطره و بعد نگه داشتن 7ثانیه ای دکمه ی کنار کارتریجها پر میشد اما الان قرمزی دکمه از بین نمیره و رنگ زرد رو ضبدر زده و هرچقدم کارموتکرار میکنم بی فایده اس لطفا راهمایی کنید مال محل کارمه و الان خیلی فکرمه درگیره

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام پریننتر پی 50 داارم و همیشه وقتی یه جوهر تموم میشد براحتی با زدن دکمه ی قطره و بعد نگه داشتن 7ثانیه ای دکمه ی کنار کارتریجها پر میشد اما الان قرمزی دکمه از بین نمیره و رنگ زرد رو ضبدر زده و هرچقدم کارموتکرار میکنم بی فایده اس لطفا راهمایی کنید مال محل کارمه و الان خیلی فکرمه درگیره
    ممكنه چيپ كارتريج زرد خراب شده باشه، بايد اول خارج كنيد و اتصالات رو تميز كنيد بعد اگه نشد چيپ پشت كارتريج عوض بشه. اگه باز هم نشد از قسمت تشخيص كارتريج دستگاه هست كه اونم با هزينه كم قابل تعويض هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام.از دوستان عزیز کیا این پرینتر p50 رو دارن چند تا سوال داشتم در مورد چاپ عکس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

از دوستان عزیز کیا این پرینتر رو دارن چند تا سوال داشتم در مورد چاپ عکس؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •