تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 421 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 4206

نام تاپيک: تجربه خرید Dell Inspiron N5010

داره خودمونی میشه salar_khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    mazandaran *** neka

پيش فرض

آقا تبریک
    به پا هم پیر شین
    من نمی دونم شما چطور دانلود می کنین من با دانلود منیجر و تکی تکی درایور هارو دانلود کردم هیچ مشکلی هم نداشتم.
    چطور شما با گارانتی زیگورات گرفتی روش ویندوز نصب نیست و درایور همراش نداره(من که پرسیدم با گارانتی زیگورات درسته گرون تره اما هم ویندوز داره و هم درایور همراشه)

من الان 1 مشتری برام اومده همون 5010 با گارانتی زیگورات می خواد. فقط چون قسطی می خواد می شه برای چند هفته بعد می خواستم بدونم می شه این دریورهارو کپی کرد؟

پروفشنال sheytoon001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

آقا تبریک
    به پا هم پیر شین
    من نمی دونم شما چطور دانلود می کنین من با دانلود منیجر و تکی تکی درایور هارو دانلود کردم هیچ مشکلی هم نداشتم.
    چطور شما با گارانتی زیگورات گرفتی روش ویندوز نصب نیست و درایور همراش نداره(من که پرسیدم با گارانتی زیگورات درسته گرون تره اما هم ویندوز داره و هم درایور همراشه)

من الان 1 مشتری برام اومده همون 5010 با گارانتی زیگورات می خواد. فقط چون قسطی می خواد می شه برای چند هفته بعد می خواستم بدونم می شه این دریورهارو کپی کرد؟
    مرسی
    آقا مشکل از firefox بود با ie داره دانلود میشه
    روش که از اول ویندوز نصب نیست ، اگه بخوای برات نصب می کنن(احتمالا مجانی) ، اما من چون فرصت نداشتم این کارو نکردم
    فکر کردم اون سی دی درایوراشه اما ظاهرا نیست ، بعدا زنگ میزنم زیگورات ببینم قضیه چیه
    راستی برا شما هم اون سی دی که گفتم رو داشت؟
    دوست من اگه از درایورای لازم برا لپتاپ اطلاع داری لیستشو بنویس که دانلود کنم
    فعلا audio و vga رو دانلود کردم ، دیگه کدوم یکی از درایورا برا لپتاپ لازمه؟
    آره باید ببینی کانفیگ لپ تاپی که میگری با برا خودت یکیه یا نه ، اگه یکیه که مشکلی نیست ، برا خودتو براش کپی کن
    من نمی دونم چرا هنوز سرویس تگ لپ تاپم تو سایت dell ثبت نشده

3. این کاربر از sheytoon001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال cescjoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

کسی قیمت این لپ تاپ رو با CPU i5 خبر نداره زیگورات که زده coming !

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دل ایران یه کانفیگ با i5 داره اما گرونتر از زیگورات میفروشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از sheytoon001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه seven007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    زنجان - شهر قیدار

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز sheytoon001 اولا مبارکه
    دوما چند تا سوال که ممنون میشم جواب بدی
    1. کانفیگ لپ تاپت چیه ؟
    2. چندتا بازی خفن و با گرافیک و سیستم بالا روش نصب کن ببین مشکلی در اجرا و انجام بازی ها نداره (بی زحمت)
    3. قیمتش پات چند در اومد ؟
    4. فقط رنگ مشکیش موجوده یا تو رنگ های مختلف وجود داره ؟
    5. باطریش راضی کننده است ؟
    6. داغ که نمیکنه؟
    ودر آخر ببخشید که سوالات زیاد شد و تشکر پیشاپیش از کمکت

داره خودمونی میشه salar_khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    mazandaran *** neka

پيش فرض

مرسی
    آقا مشکل از firefox بود با ie داره دانلود میشه
    روش که از اول ویندوز نصب نیست ، اگه بخوای برات نصب می کنن(احتمالا مجانی) ، اما من چون فرصت نداشتم این کارو نکردم
    فکر کردم اون سی دی درایوراشه اما ظاهرا نیست ، بعدا زنگ میزنم زیگورات ببینم قضیه چیه
    راستی برا شما هم اون سی دی که گفتم رو داشت؟
    دوست من اگه از درایورای لازم برا لپتاپ اطلاع داری لیستشو بنویس که دانلود کنم
    فعلا audio و vga رو دانلود کردم ، دیگه کدوم یکی از درایورا برا لپتاپ لازمه؟
    آره باید ببینی کانفیگ لپ تاپی که میگری با برا خودت یکیه یا نه ، اگه یکیه که مشکلی نیست ، برا خودتو براش کپی کن
    من نمی دونم چرا هنوز سرویس تگ لپ تاپم تو سایت dell ثبت نشده
    با تبریک دوباره
    کاش لپ تاپو با ویندوز نصب شده می گرفتی که دردسر نداشته باشی.آره داشت.از بابت اون cd خیالت راحت که درایور نیست من هم اولش فکر می کردم درایوره.آخرش هم نفهمیدم به چه درد می خوره این cd
    لیست چیزایی که دانلود و نصب کردم ( البته من هم چند تا از درایور هارو نصب نکردم):

aplication:از این مجموعه quick set
    audio:که فقط 1 درایور داشت idt- driver
    chipset: از این مجموعه turbo boost technology و hm57express chipset family و rts5159 card reader
    input devise driver:از این مجموعه synaptics touch pad
    network: از این مجموعه Dell Wireless WLAN 1520 Half MiniCard و Dell Wireless 365 Bluetooth و Intel Intel (R) WiMAX Link 6250 و Intel Intel (R) WiFi Link 6250
    sata drivers: از این مجموعه
    Intel Rapid Storage Technology
    video: از این مجموعه
    AMD ATI Mobility Radeon™ HD 5470

آره می خوام 5010 با همون کانفیگو از زیگورات بگیرم( اگه مشتری راضی شه تا دو سه هفته دیگه) اگه بشه کپی کرد برای هرکی که با دانلود و نصب این درایور ها مشکل داره 1 دونه رایت می کنم واسش می فرستم تا حالشو ببره.

بابت سرویس تگ هم خیالت راحت یکم صبر کنی درست می شه و می شناسش.
    جون من چندتا بازی خوب رو یپ تاپ نصب کن ببین نتایجو برامون بزار

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز sheytoon001 اولا مبارکه
    دوما چند تا سوال که ممنون میشم جواب بدی
    1. کانفیگ لپ تاپت چیه ؟
    2. چندتا بازی خفن و با گرافیک و سیستم بالا روش نصب کن ببین مشکلی در اجرا و انجام بازی ها نداره (بی زحمت)
    3. قیمتش پات چند در اومد ؟
    4. فقط رنگ مشکیش موجوده یا تو رنگ های مختلف وجود داره ؟
    5. باطریش راضی کننده است ؟
    6. داغ که نمیکنه؟
    ودر آخر ببخشید که سوالات زیاد شد و تشکر پیشاپیش از کمکت
    سلام
    مرسی دوست عزیز
    برا من اینه
    cpu=i3-330 2.13
    Ram=4G
    VGA= ATI Radeon 5470
    hdd=320G

درباره بازی متاسفانه اصلا بازی های گرافیک بالا در دسترسم نیست، اگه نصب کردم حتما خبرشو میدم

نه دیروز که رفتم بخرم دورنگ مشکی و سرمه ای شو داشتن، فکر میکنم مشکی ، سرمه ای و قرمزش موجوده
    امروز اولین روزیه که دارم ازش استفاده میکنم ، هنوز باتریش امتحانشو برام پس نداده ، راستی تو دفترچش نوشته حداقل 12 ساعت شارژ اولیه باید بشه 6 سلولی هم هست

موقع نصب ویندوز و درایورا که هنوز داغ نکرده ، صدا فنشم اصلا نمیشنوم ، باد گرمی از فنش میاد، شاید حدود 30 درجه

خواهش میکنم ، هر سوالی به ذهنتون میرسه بپرسین شاید سوال بچه های دیگم باشه

راستی من هنوز چندتا یوایس ناشناخته تو دیوایس منیجر دارم

بچه هایی که با بلوتوث مشکل داشتن من با نصب Dell Wireless 365 Bluetooth بلوتوثم کاملا درست کار میکنه اما با این حال تو device manager دو تا سخت افزار که blutooth هم داخل اسمشون هست، نوشته که نشناخته
    اگه تونستم همه رو نصب کنم اینجا مینویسم

اینارم بگم
    صفحه کلید و تاچ پدشم خیلی خوبه ، پورت eSATA ای که داره USB هم میخوره یعنی 2*1
    ترتیب چینش پورت ها هم طوریه که به مشکل بر نمیخورید

داره خودمونی میشه seven007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    زنجان - شهر قیدار

پيش فرض

سلام
    مرسی دوست عزیز
    برا من اینه
    cpu=i3-330 2.13
    Ram=4G
    VGA= ATI Radeon 5470
    hdd=320G

درباره بازی متاسفانه اصلا بازی های گرافیک بالا در دسترسم نیست، اگه نصب کردم حتما خبرشو میدم

نه دیروز که رفتم بخرم دورنگ مشکی و سرمه ای شو داشتن، فکر میکنم مشکی ، سرمه ای و قرمزش موجوده
    امروز اولین روزیه که دارم ازش استفاده میکنم ، هنوز باتریش امتحانشو برام پس نداده ، راستی تو دفترچش نوشته حداقل 12 ساعت شارژ اولیه باید بشه 6 سلولی هم هست

موقع نصب ویندوز و درایورا که هنوز داغ نکرده ، صدا فنشم اصلا نمیشنوم ، باد گرمی از فنش میاد، شاید حدود 30 درجه

خواهش میکنم ، هر سوالی به ذهنتون میرسه بپرسین شاید سوال بچه های دیگم باشه

راستی من هنوز چندتا یوایس ناشناخته تو دیوایس منیجر دارم

بچه هایی که با بلوتوث مشکل داشتن من با نصب Dell Wireless 365 Bluetooth بلوتوثم کاملا درست کار میکنه اما با این حال تو device manager دو تا سخت افزار که blutooth هم داخل اسمشون هست، نوشته که نشناخته
    اگه تونستم همه رو نصب کنم اینجا مینویسم

اینارم بگم
    صفحه کلید و تاچ پدشم خیلی خوبه ، پورت eSATA ای که داره USB هم میخوره یعنی 2*1
    ترتیب چینش پورت ها هم طوریه که به مشکل بر نمیخورید
    ممنونم sheytoon001 عزیز بابت پاسخ تون
    اما مدل cpu شما با اینی که اینجا نوشته یکم فرق داره
    کد:
    ما منتظر تست های دیگتون هستیم و در مورد بازی هم اگه بازیهای pes 2010 , crysis warhead رو نصب کنین و جواب بده فکر کنم دیگه واسه ی اجرای بقیه ی بازی ها مشکلی نداره
    و اما نگفتی که قیمتش براتون چقدر شد ؟

همتونو دوست دارم
    ممنون
    به جای نقطه چین بزارین کام.digikala
    Last edited by seven007; 06-08-2010 at 19:53.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ممنونم sheytoon001 عزیز بابت پاسخ تون
    اما مدل cpu شما با اینی که اینجا نوشته یکم فرق داره
    کد:
    ما منتظر تست های دیگتون هستیم و در مورد بازی هم اگه بازیهای pes 2010 , crysis warhead رو نصب کنین و جواب بده فکر کنم دیگه واسه ی اجرای بقیه ی بازی ها مشکلی نداره
    و اما نگفتی که قیمتش براتون چقدر شد ؟

همتونو دوس دارم
    ممنون
    خواهش میکنم
    لینک مشخص نیست اما حدس میزنم cpu یی که اونجا نوشته i3-350(2.26) هست
    تو لیست زیگورات هم الان اینو نوشته اما قبلا i3-330 نوشته بود شاید جدیدا تغییر کرده اما برا من که همون i3-330 هست
    راستی در مورد بازی یکی از بچه ها تو پست های قبل اینکارو کرده بود و به خوبی جواب گرفته بود، اگه بازی به دستم برسه و وقت کنم حتما امتحانش میکنم
    الان فهمیدم سایتتون دیجیکالا بود زیاد به اطلاعاتی که میزارن اعتماد نکنید اما چون زیگورات هم جدیدا اینو نوشته احتمالا درسته
    قیمت اصلیش 830 بود اما من یه کیف مجانی + 15 تومن تخفیف گرفتم درضمن ویندوز هم مجانی نصب میکردن ، نمیدونم قیمت کیف چقدره اما 815 تومن به یارو دادم
    راستییییییی یه چیزی یادم اومد
    اینکه کیبورد 5010 هایی که اونجا داشت فارسی نبود، یعنی هیچ کدوم کاراکتر فارسی روش حک نشده بود
    اگه جای کاراکترارو حفظ نباشین باید براش برچسب بخرین که البته من تصمیم گرفتم کاراکترارو حفظ کنم
    البته به عنوان عیب به این موضوع نگاه نکردم چون احتمالا قرار نبوده لپ تاپش ایران بیاد !
    1564 فارسی داشت
    5010 بچه های دیگم فارسی نداره؟

12. این کاربر از sheytoon001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    I--Teh--ran

پيش فرض

همچی از اول:
    1)من روی n 5010 ویندوز 7 ultimate نصب کردم که مسلما اصل نبود( 2000 تومن خریدمش).صدارو خود 7 شناخت.

2)درایور ها رو از اینجا دانلود کردم

ttp://support.dell.com/support/downloads/driverslist.aspx?c=us&l=en&s=gen&ServiceTag=3M9LZG 1&SystemID=inspiron_N5010&os=W764&osl=EN

3)لیست چیزایی که دانلود کردم:

aplication:از این مجموعه quick set
    audio:که فقط 1 درایور داشت idt- driver
    chipset: از این مجموعه turbo boost technology و hm57express chipset family و rts5159 card reader
    input devise driver:از این مجموعه synaptics touch pad
    network: از این مجموعه Dell Wireless WLAN 1520 Half MiniCard و Dell Wireless 365 Bluetooth و Intel Intel (R) WiMAX Link 6250 و Intel Intel (R) WiFi Link 6250
    sata drivers: از این مجموعه
    Intel Rapid Storage Technology
    video: از این مجموعه
    AMD ATI Mobility Radeon™ HD 5470 و Intel Graphics Media Accelerator HD

این ها کل چیز هایی بودند که من دانلود و نصب کردم .
    فقط کل این فایل ها اول اکستراکت می شن و بعد باید نصب بشن.من از لپ تاپ راضی ام اما اگه دوباره خواستم لپ تاپ بگیرم مدلی می گیرم که cd درایور داشته باشه.
    فقط بلوتوث لپتاب با این که تو دیوایس منیجر شناخته شده اما وقتی فعال می شه می گه bluetooth devices not discoverable

اگه کسی راه حل بلوتوثو پیدا کرد راه حلشو بزاره لطفا.
    سلام
    من بلوتوث رو نصب کردم و کاملا هم درست کارکرد ... همون درایور Dell Wireless 365 Bluetooth با حجم 59 مگابایت
    فقط یک نکته : در قسمت Device Manager کنترل کنید که گزینه Bluetooth در حالت Enable باشه.... تنظیمات دیگری را بعد از نصب کردن دستکاری نکردم
    و این درایورها روی سیستم من نصب نشد ... چون مخصوص ویندوز 7 ( 32 بیت ) نبود
    Intel Intel (R) WiFi Link 6250
    Intel Intel (R) WiMAX Link 6250

برای راه انداختن Webcam ( درایور و نرم افزار مربوطه ) کسی از دوستان اگر موفق شده ، لطفآ راهنمایی کنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •