تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 12 اولاول ... 289101112
نمايش نتايج 111 به 117 از 117

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی مقایسه آنتی اسپایور ها

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با توجه به تست های پیشین و تجربه شخصی خودم گفتم

شما با داشتن یک گارد کامل علاوه بر شناسایی تمامی مخرب ها ، نیازی به برنامه های جانبی امنیتی نخواهید داشت

یک گارد کامل امنیتی از ترکیب یک آنتی ویروس عالی بهمراه یک فایروال بسیار خوب بوجود می آید

( نقش فایروال در شناسایی جاسوس های حرفه ای بسیار حائز اهمیت است که توسط کابران نادیده گرفته میشود )

و برای تکمیل گارد امنیتی همواره باید از یک یا چند آنتی اسپایور در کنار آن استفاده نمود (البته بصورت غیرفعال مشکلی ایجاد نمیکنه )

با توجه به تست ها و گستردگی حوزه شناسایی و پاکسازی ، دو محصول Spyware Doctor

و Malwarebytes' Anti-Malware از جایگاه ویژهای در بین کاربران حرفه ای برخوردارند

(البته کاربران حرفه ای از برنامه های Behavior Blocker و HIPS هم برای تکمیل گارد خود کمک میگیرند )

بدین ترتیب دیگر شما نیازی به سایر برنامه های امنیتی جزئی نخواهید داشت

Trojan Remover ( برای پاکسازی تروجان ها ) و Zemana AntiLogger ( برای مقابله با دزدها و کی لاگر ها )

هر کدام حیطه کاری مخصوص خود را دارند که البته در زمینه کاری خود برنامه های معتبری هستند
    با تشکر از مطلب خوبتان .
    من چند سوال دارم .
    اول اینکه hips در چه محصوالهای بجز Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 2010 وجود داره
    وایا نصب این محصوا کاسپر به تنهای میتونه امنیت خوبی رو تامین کنه البته من در کنار این محصول از Spyware Doctor هم استفاده میکنم.

دوم . ایا با توجه به ادعای کاسپر نصبت به برتریهای در hips نسبت به Behavior Blocker
    هنوز هم استفاده از Behavior Blocker میتونه مفید باشه یا این فقد در حد ادعاست
    ودر این زمینه بجز این Threatfire محصول دیگری رو هم میتونید معرفی کنید

ممنونم.

پروفشنال ashkan1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

سلام
    ببخشید که بدون خوندن پست های قبل سوال میکنم
    خیلی زیادن سخته خوندنشون
    من kis 2010 دارم آنتی اسپای ویر چی کنارش نثب کنم
    که مشکل کرک و این چیزها رو هم نداشته باشه و آپدیت بشه

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    ببخشید که بدون خوندن پست های قبل سوال میکنم
    خیلی زیادن سخته خوندنشون
    من kis 2010 دارم آنتی اسپای ویر چی کنارش نثب کنم
    که مشکل کرک و این چیزها رو هم نداشته باشه و آپدیت بشه
    Malwarebytes' Anti-Malware و نيز Super AntiSpyware كه شما فقط كافيه نسخه رايگان آنها را دانلود و نصب كنيد.از نظر شناسايي و قدرت پاك كنندگي بدافزارها هيچ فرقي با نسخه هاي پوليشون ندارند.

4. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Backstreetboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهرون بی در و پیکر

پيش فرض

Malwarebytes' Anti-Malware و نيز Super AntiSpyware كه شما فقط كافيه نسخه رايگان آنها را دانلود و نصب كنيد.از نظر شناسايي و قدرت پاك كنندگي بدافزارها هيچ فرقي با نسخه هاي پوليشون ندارند.
    ولی توی توضیحاتش نسخه رایگان و پولی امکانات متفاوتی دارن
    نسخه فول این دوتا برنامه رو میتونی واسمون پیدا کنی
    ممنون

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ولی توی توضیحاتش نسخه رایگان و پولی امکانات متفاوتی دارن
    نسخه فول این دوتا برنامه رو میتونی واسمون پیدا کنی
    ممنون
    بله تفاوت هایی دارند که البته مورد نیاز ما نیستند. مثلا نسخه رایگان بر خلاف نسخه پولی گارد فعال نداره و این در حالی هست که در کنار گارد kis اصلا نیازی به استفاده از گارد فعال اونها نیست و باعث کاهش سرعت سیستم هم میشه. کافیه از همون نسخه های رایگان ضمن آپدیت هفتگی برای اسکن استفاده بشه.

آخر فروم باز Hitman-Group's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

سلام
    داشتیم داخل سایت ها میگشتیم که این برنامه رو دیدم!
    خیلی توضیحاتش کامل هست !
    فکر کنم بر نامه خیلی خوبی باشه!
    یکی تستش کنه ببینه چطوره!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spyware Cease is an [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] program designed to [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] against a variety of spyware and malware attacks. It offers real-time protection and on-demand scanning along with several system shields to prevent important system and registry settings from being changed without your knowledge. Additional tools include Internet tracks cleaning, system analysis tool for custom fixes and more.
    Spyware Cease effectively scans, removes and blocks spyware, trojans, keyloggers, adware, malicious tracking cookies, browser hijackers, worms, phishing attacks, rootkits, bots, malicious BHOs, dialers and many more spyware threats.
    Spyware Cease is a powerful spyware and malware remover but consumes slightly computer resources. With Spyware Cease, you can safeguard [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and enhance PC performance with ease:
    • 100% Real-Time Guard. Spyware Cease guards your computer and ensures spyware is prevented before it sneaks into your system.
    Safe Internet Searching. Spyware Cease safeguards that your online activities, such as shopping, banking transactions and Internet surfing, are completely safe with ease.
    • Custom Fix for Specific Unsolved Spyware. If you have a problem we can not automatically remove with the latest Spyware Cease, our expert team will create the complete custom fix for your specific spyware problems.
    Enhance Computer Performance. Spyware Cease conserves computer resources by identifying and [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] programs that eat up your PC memory and CPU.

Key Features and Benefits:
    • Comprehensively Scan Engine
    • Real-time Safeguard
    • Effectively Remove Rootkit
    • Diagnose System(New!)
    • Check Registry BHO
    • Ignore Uncertain Items
    • Protect Registry, IE(New!)
    • Identity Passwords Thieves
    • Check Browsers, System Files
    • Detect Deceptive Malware
    • Block Pop-ups, Erase Tracks
    • 1-Click Operation
    • On-Demand Scheduling
    • Enhance PC Performance
    • Conserve PC Resource
    • Free Technical Support
    • Frequently Update Database
    • Submit Problems via E-mail
    • 100% Money Back Guarantee
    • Keep Networking Sites Safe
    • Remove Malwares That Eat Up System Resources
    • Improve Internet Browsing Safety

size:24mb

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Serial:
    SC703-46144-4CHQY-6QCN9

اسکرین شات:

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    داشتیم داخل سایت ها میگشتیم که این برنامه رو دیدم!
    خیلی توضیحاتش کامل هست !
    فکر کنم بر نامه خیلی خوبی باشه!
    یکی تستش کنه ببینه چطوره!
    دوست عزيز اين تاپيك محل تست آنتي اسپايورهاي مختلف توسط كاربران نيست.چرا كه ما شرايط تستهاي تخصصي را نداريم و نمونه هاي لازم جهت انجام تست را نيز در اختيار نداريم/.تستهاي تخصصي انجام شده توسط موسسات معتبر در اين تاپيك قرار داده ميشه تا راهگشاي دوستان در انتخاب محصول موردنظر خود باشد.شما ميتونيد در تاپيك اختصاصي اين محصول در انجمن مربوطه نظر دوستاني را كه از اين محصول استفاده كرده اند را جويا شويد.

9. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •