تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 472 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

عزیز من اونایی که شونصد ماه پیش نوشتن ، دوگانه سوز EF7 بوده ، این بنزینیه !!!
    نه عزیزم اینی رو که دارن مینویسن پایه گازسوزه

حـــــرفـه ای Mahdi_Moosavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زمین خدا ..

13

نه مثل اینکه ایران خودرور از خر شیطون اومده پایین !!

پروفشنال REGISTERED-USER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

نه عزیزم اینی رو که دارن مینویسن پایه گازسوزه
    EF7 کلا پایه گاز سوزه ... این مدل سوختش بنزینه کپسول گاز و اینا نداره ...

4. این کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mahdi_Moosavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زمین خدا ..

11

EF7 کلا پایه گاز سوزه ... این مدل سوختش بنزینه کپسول گاز و اینا نداره ...
    خوب ممد جان اگه بنزینی بود می نوشت : با موتور EF7 بنزینی ، نمی نوشت : " پایه گاز سوز " که !

حالا من فردا یه سر می رم نمایندگی سوال می کنم ببینم اوضاع از چه قراره .

6. 2 کاربر از Mahdi_Moosavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام

در پست شماره 99 مطالبی رو با عنوان "EF7 پایه گازسوز من" نوشتم که فکر کنم برای دوستان مفید باشه.یه توضیح یا بهتر بگم سوالی که ممکنه برای خیلی ها باشه رو دوباره یادآور می شم:

سوال : از کجا سمند ال ایکس EF7 گاز سوز را با دوگانه سوز یا EF7 بنزینی تشخیص دهیم؟

در گذشته با توجه به اینکه EF7 تنها پایه گازسوز بود، بر روی گلگیر سمت راننده نوشته بود : CVVT( همان سیستم سوپاپ های متغیر می باشد) اما الان با توجه به اینکه EF7 بنزینی هم هست نوشته ها به شکل زیر می باشد:

EF7 پایه گاز سوز : CVVT و زیر آن CNG

EF7 بنزینی: فقط نوشته CVVT (البته همونطور که گفتم اگر فقط CVVT نوشته بود اما جای کپسول گاز داشت بدانید که EF7 پایه گاز است و زمانی تولید شده که هنوز EF7 بنزینی نمی زدند)

ال ایکس دوگانه سوز : CNG ( پس اگه دیدید که جای سوختگیری گاز داره اگر CVVT خالی یا CVVT / CNG بود یعنی EF7 پایه گازه اما اگه CNG خالی بود دوگانه سوزه)

این ماشین برخلاف سایر سمندها که 8 سوپاپه هستند 16 سوپاپ داره که در سرعت و شتاب و حتی بدلیل متغیر بودن حرکت سوپاپ ها در مصرف سوخت وضعیت بهتری داره.

یه اصلاحیه:
    در پست 99 نوشته بودم که با یک کپسول گاز در شهر می توان 200 کیلومتر راند اما تجربه نشان داد که بین 170 تا 200 متغیر است و بستگی به ترافیک و یا حتی فشار پمپ گاز دارد.موضوع دیگه اینکه زمانی که فقط با گاز می رونید پس از مدتی کمی آمپر بنزین پایین می آید، برخی معتقد بودند که همزمان کمی بنزین هم مصرف می کند که این اصلا خلاف واقع است.از یک متخصص پرس و جو کردم و گفت: کاملا طبیعی است و تنها به علت بخار شدن تدریجی بنزین می باشد.

حتما پست 99 رو بخونید که بدردتون می خوره.

8. 2 کاربر از hopefulboy1978 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال REGISTERED-USER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

خوب ممد جان اگه بنزینی بود می نوشت : با موتور EF7 بنزینی ، نمی نوشت : " پایه گاز سوز " که !

حالا من فردا یه سر می رم نمایندگی سوال می کنم ببینم اوضاع از چه قراره .
    مهدی جان پسر عمه منم یکی میخواست امروز رفته بود زیبایی اهواز ، پول رو داده و گفت 60 روزه نهایت تحویلت میدن ... گفته دیر نمیشه ؟ جواب دادن نه ، تولیدش دوباره شروع شده

این که دوگانه سوز EF7 بوده عین اینی که من دارم ... واقعا انگار از خر شیطون اومده پایین

استقبال هم زیاد بوده میگه هر کی میومد میگفت این ماشین رو میخوام . یه نمونه هم توی نمایشگاه گذاشته بودن کاپوتش زده بود بالا و موتور رو برق انداخته بودن برای ملت !

الحق موتورش روی گاز صد تای 206 و L90 رو می ارزه !

10. 2 کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZARABAN21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IN THE CARS

پيش فرض

بچه ها حالا واقعا این سمند ef7بنزینی هست یا دوگانه سوزه؟
    به نظرتون با این استقبالی که از این ماشین شده تموم شدنی؟ یهو چند روز دیگه نریم نمایندگی بگن که تموم شده!(منظورم چند ماه دیگه هست) اوضاع چه جوریاست؟؟؟

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

بچه ها حالا واقعا این سمند ef7بنزینی هست یا دوگانه سوزه؟
    به نظرتون با این استقبالی که از این ماشین شده تموم شدنی؟ یهو چند روز دیگه نریم نمایندگی بگن که تموم شده!(منظورم چند ماه دیگه هست) اوضاع چه جوریاست؟؟؟
    این خودرو EF7پایه گاز سوز نه دوگانه سوز خواهشا این کلمه رو بکار نبرید!
    نگران نباشید چون قیمت گازهم قراره بره بالا و 60%قیمت بنزین بشه از مشتری هاش کاسته شده دوستی تو نمایندگی ایرانخودرو میگفت مثل قبل مشتری نداره اما بازم ثبتنام میکنند....

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirr13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    هر جایی غیر از اینجا

پيش فرض

در پست 99 نوشته بودم که با یک کپسول گاز در شهر می توان 200 کیلومتر راند اما تجربه نشان داد که بین 170 تا 200 متغیر است و بستگی به ترافیک و یا حتی فشار پمپ گاز دارد.موضوع دیگه اینکه زمانی که فقط با گاز می رونید پس از مدتی کمی آمپر بنزین پایین می آید، برخی معتقد بودند که همزمان کمی بنزین هم مصرف می کند که این اصلا خلاف واقع است.از یک متخصص پرس و جو کردم و گفت: کاملا طبیعی است و تنها به علت بخار شدن تدریجی بنزین می باشد.
    تو شهر به سادگی تا 250 کیلومتر میره ، اونم با کولر روشن (البته کاملا این مقدار به فشار جایگاه زبط داره این عدد تو شمال 200 بود اما تو جنوب 250 است "بیش از 12000 کیلومتر با EF7 رونده ام")

ماشین رو بنزین روشن میشه و تا چند ثانیه ی اول رو بنزین کار میکنه (در حال یکه چراغ CNG روشنه و بعد خودش اتومات میره رو گاز) ، این دلیل اصلی کم شدن بنزینه ، بخار شدن بنزین اونقدر زیاد نیست که اینقدر تاثیر داشته باشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZARABAN21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IN THE CARS

پيش فرض

منظورم اینه که مخزن گازم روی این ماشین هست یا مثل قبلیها فقط بنزینیش موجوده؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •