تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 18 اولاول ... 28910111213141516 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 176

نام تاپيک: آرایش غلیظ

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

این قواعد ضعیف نیستن و پایه شان هم کاملا مناسب هست مهم قبل از هر چیز در نظر گرفتن مکان و مورد استفاده از نوع پوشش هست.

درباره همین پلنگ ها تجربه من ثابت کرده از صدتا یکیشون چیزی بیشتری از همین چیزی که نشون میدن نیستن. یکی از این پلنگ های فوق الذکر رو شما اگه پیدا کردی که مثلا درد انسانیت داشت یا در فکر دنیایی بهتر بود سلام ما رو هم بهش برسون. باور کن افق دید و سطح فکرشون از جلوی پاشون بیشتر نیست. همین در مورد پسرهای ابرو برداشته و دماغ عملی هم صادق هست.

درسته خیلی فرق هست ولی یه حد وسطی یه عرف مقبول اجتماعی اینجا درست داره مثلا صحبت های اون شخصی که فرمودید زیاد مهم نیست دید تندروی ایشون بود ولی برای عرف جامعه هم اون نوع پوشش خاص حداقلش اینه که هنجار نیست.
    خوب متاسفانه شما چون پلنگ ها رو مثلا آدم به حساب نمیارید و از انسانیت هم خارجن دیگه بحثی نمیشه کرد مثل اینکه من بگم تمام زنای چادری خیلی عقاید عصر حجری دارن و همشون هم از بیخ پرتن! چرا نشه بگم ؟

2. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

واسه شدن میتونین بگین و حرف کنتور نمیندازه اما واقعا اینطوریه؟؟؟

Sent from my GT-I9082

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

البتع با این قضیه نسبت "پلنگ"به کسی دادن هم مخالفم.اگر انتقادی داریم صریح میگیم...از اخلاق به دوره چه برای من و چه برای شما...
    پیامبر میگفت به بزرگان ادیان دیگه توهین نکنین چون اونام میان به بزرگان شما توهین میکنن.البته اینجا بد برداشت نشه.اما در مقیاس کوچیکتر میشه فهمید که نباید در مورد "انسان"چه چادری باشه چه بقول شما.... نباید صفت ناروا داد

Sent from my GT-I9082
    Last edited by a_bayan; 16-07-2015 at 18:45.

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

خوب متاسفانه شما چون پلنگ ها رو مثلا آدم به حساب نمیارید و از انسانیت هم خارجن دیگه بحثی نمیشه کرد مثل اینکه من بگم تمام زنای چادری خیلی عقاید عصر حجری دارن و همشون هم از بیخ پرتن! چرا نشه بگم ؟
    اتفاقا من برای هر انسانی در هر شرایط و جایگاهی شخصیت انسانی قائل هستم و اینجور نیست که کسی رو آدم بشمار نیارم.
    حرف من اینه وقتی یکی خودش جوری رو جوری به اجتماع عرضه میکنه (در یه شرایط و موقعیت زمانی و مکانی معمولی) که در موردش قضاوت خاصی میشه دیگه نباید مدعی بشه.
    تجربه شخصی: اتفاقا وقتی میخواستم با یکی از همین قیبل دخترها بهم بزنم برگشته با لحن تند و پرخاش میگه تو در مورد من چی فکر کردی؟ فکر کردی من فلان کاره ام؟ من هم تو روش گفتم میخواستم باهات مثل یه آدم متمدن بهم بزنم ولی آره حالا که اینجوره تو اون کاره ای منم چیز بیشتری از همون اول ازت نمیخواستم.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

واسه شدن میتونین بگین و حرف کنتور نمیندازه اما واقعا اینطوریه؟؟؟

Sent from my GT-I9082
    اره اینطوریه دیدم ک میگم
    هر کی ی دیدی داره حتما!

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

اتفاقا من برای هر انسانی در هر شرایط و جایگاهی شخصیت انسانی قائل هستم و اینجور نیست که کسی رو آدم بشمار نیارم.
    حرف من اینه وقتی یکی خودش جوری رو جوری به اجتماع عرضه میکنه (در یه شرایط و موقعیت زمانی و مکانی معمولی) که در موردش قضاوت خاصی میشه دیگه نباید مدعی بشه.
    تجربه شخصی: اتفاقا وقتی میخواستم با یکی از همین قیبل دخترها بهم بزنم برگشته با لحن تند و پرخاش میگه تو در مورد من چی فکر کردی؟ فکر کردی من فلان کاره ام؟ من هم تو روش گفتم میخواستم باهات مثل یه آدم متمدن بهم بزنم ولی آره حالا که اینجوره تو اون کاره ای منم چیز بیشتری از همون اول ازت نمیخواستم.
    شما میگین من ارزش قائلم بعد فلانیو فلان جور خطاب میکنی اسمشو میذاری قضاوت و کاردرست
    حرف بیشتری واقعن نمیشه گفت وقتی میگی مثلا احترام میذارم نباید قضاوت کنی یا صفتی نسبت بدی وگرنه میشه همون احترام نذاشتن ب عقاید دیگران چ دین چ پوشش چ افکار وووو
    احترام گذاشتن فقط ب معنی این نیست ک فحش ندیم طرف رو! بلکه ب معنی این هست اگر کسی میبینیم بر خلاف عقیده ما عمل میکنه از کنارش رد بشیم بدون همون مواردی ک بالا گفتم...

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

شما میگین من ارزش قائلم بعد فلانیو فلان جور خطاب میکنی اسمشو میذاری قضاوت و کاردرست
    حرف بیشتری واقعن نمیشه گفت وقتی میگی مثلا احترام میذارم نباید قضاوت کنی یا صفتی نسبت بدی وگرنه میشه همون احترام نذاشتن ب عقاید دیگران چ دین چ پوشش چ افکار وووو
    احترام گذاشتن فقط ب معنی این نیست ک فحش ندیم طرف رو! بلکه ب معنی این هست اگر کسی میبینیم بر خلاف عقیده ما عمل میکنه از کنارش رد بشیم بدون همون مواردی ک بالا گفتم...
    همونجوری که اون خانومها یا آقایون اون آزادی رو دارن هرجوری میخوان بپوشن من هم این آزادی رو دارم که در موردشون هر جوری دوست دارم قضاوت کنم.
    من نگفتم احترام میگذارم من فقط گفتم شخصیت انسانی قائل هستم اتفاقا من کوچکترین احترامی به خیلی از افراد و عقایدشون ندارم ولی تا وقتی تهدیدی از طرفشون نباشه تحملشون میکنم.
    از احترام گذاشتن و نگذاشتن که بگذریم اصلا من از کنارشون بی تفاوت هم نگذشتم گفتم که حتی باهاشون قرار هم گذاشتم ولی دیدگاهم نسبت بهشون همون بوده.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

همونجوری که اون خانومها یا آقایون اون آزادی رو دارن هرجوری میخوان بپوشن من هم این آزادی رو دارم که در موردشون هر جوری دوست دارم قضاوت کنم.
    من نگفتم احترام میگذارم من فقط گفتم شخصیت انسانی قائل هستم اتفاقا من کوچکترین احترامی به خیلی از افراد و عقایدشون ندارم ولی تا وقتی تهدیدی از طرفشون نباشه تحملشون میکنم.
    از احترام گذاشتن و نگذاشتن که بگذریم اصلا من از کنارشون بی تفاوت هم نگذشتم گفتم که حتی باهاشون قرار هم گذاشتم ولی دیدگاهم نسبت بهشون همون بوده.
    چون اونا اجازه دارن هر جور لباس بپوشن (ک قانونا هم اینطور نیس داریم میبینیم...) شما اجازه داری قضاوت کنی؟ بنظرت درسته منم بگم چون خانوما اجازه دارن چادر بپوشن منم قضاوت میکنم حتی اگه خیلی زشت و بد باشه!
    متاسفانه ب این مردم نمیشه فهموند معنی احترام گذاشتن ب عقاید چیه چون باهاش انگار کلا بیگانه بودن و هستن :|

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

لطف کنید همدیگه رو نماینده ی قشر خاص ندونید....بعضا میان یه چیزی میگن که خلاف نظر کسی مث اقا آرشه...خوب آرش جان ایشون خلاف نظر شما گفتن ولی از چادر که دفاع نکردن.ایشون خودشون دارن میگن که با طرف قرار گذاشته جریانات و .... حالا بگذریم.منظورم اینه که اقا آرش منشا تمام بدی ها و این دوستمون کاپیتان هم منشا تمام خوبی ها نیست...پس قشری که فکر میکنید طرف مقابل از اون قشره رو کم بکوبید...

Sent from my GT-I9082

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

چون اونا اجازه دارن هر جور لباس بپوشن (ک قانونا هم اینطور نیس داریم میبینیم...) شما اجازه داری قضاوت کنی؟ بنظرت درسته منم بگم چون خانوما اجازه دارن چادر بپوشن منم قضاوت میکنم حتی اگه خیلی زشت و بد باشه!
    متاسفانه ب این مردم نمیشه فهموند معنی احترام گذاشتن ب عقاید چیه چون باهاش انگار کلا بیگانه بودن و هستن :|
    حرف ایشون از نظر محتوا صحیحه، من و شما اجازه داریم هر طور که می خوایم درباره هر چیزی قضاوت کنیم، ولی می تونیم قضاوت صحیح کنیم یا قضاوت احمقانه. دقیقا مثل آزادی بیان که شخص آزادی داره حرف منطقی بزنه یا حرف احمقانه. مسئله اینه که این قضاوت در نهایت باید قضاوت شخصی باقی بمونه (که فکر می کنم در نهایت حرف شما همین هست)، نه اینکه این قضاوت وسیله ای بشه که به خاطرش افرادی رو از سایر حقوقشون محروم کنیم یا بهشون توهین کنیم و ... .

12. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •