تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 19 اولاول ... 28910111213141516 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 185

نام تاپيک: منبع حل مشکلات ویبولتین

اگه نباشه جاش خالی می مونه rasoolyas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

خوشتون اومد

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    isfahan

5 آموزش کامل انتخاب مدیر برای بخش ها و شناخت گروهای کاربری و تغییر گروه کاربری ، کاربران

سلام
    برای انتخاب مدیر برای بخش ها و شناخت گروهای کاربری و تغییر گروه کاربری ، شما به این اموزش نیاز دارید ، من این اموزش رو برای شما دوستان درنظر گرفتم که امید وارم برای شما مفید واقع بشه
    در این اموزش سعی شده شما گروه های کاربری و نحوه انتخاب مدیر برای هر بخش رو یاد بگیرید
    اول از همه به شناخت گروه هایی کاربری می پردازیم
    به صورت کلی در خود ویبولیتین ما 7 گروه کاربری اصلی داریم و یک گروه کاربری فرعی که به ترتیب شماره آنها براتون توضیح می دم

1 : Unregistered / Not Logged In یا همان مهمان سایت که متور هایی جستجو نیز به همین شکل وارد سایت می شوند
    2 : Registered Users یا همان کاربران سایت که بعد از ثبت نام به این گروه کاربری انتقال پیدا می کنند
    3 : Users Awaiting Email Confirmation یا همان کاربرانی که در انتظار تاییید ایمیل ثبت نام می باشد ، بعضی وقت ها لازم هست شما ثبت نام سایت خودتون رو به شکلی پیاده بکنید که بعد از تایید لینک ثبت نام ارسالی به ایمیل شخص کاربر مورد نظر بتونه به گروه کاربری شماره 2 انتقال پیدا بکنه و هرگاه این ایمیل اشتباه باشه و یا ارسال نشده باشه برای لینک ثبت نام این کاربر در همین گروه کاربری می مونه
    4 : (COPPA) Users Awaiting Moderation یا کاندید مدیریت برای انجمن ، قبل از مدیر شدن کامل معمولا نیاز به این هست که افراد رو ادم بشناسه و بعد ابزار هایی مدیریتی کامل رو بهش بده ، معمولا این گروه کاربری دست رسی هاش بین گروه کاربری و مدیران انجمن هست
    5 : Super Moderators یا همان ناظم و سرپرست سایت ، در سایت هایی بزرگ نیاز به این گروه کاربری هست که برای اداره بهتر سایت مسئولانی رو قرار می دیم تا اگر کاربری نیاز به اخراج شدن داشته و یا انجمنی که مدیری نداره و پست بی موردی درونش ارسال شده را مدیریت بکنند و این گروه دست رسی به بخش modcp رو داره
    6 : Administrators یا مدیریت کل سایت ، این از اسمش دیگه مشخص هست مدیر کل سایت و شخصی که تمام سایت در اختیارش هست
    7 : Moderators یا مدیران بخش ، این گروه کاربری برای مدیران سایت در نظر گرفته شده و افرادی که وارد این گروه می شوند دارای مجوزهایی هستند برای دیدن مطالب و همچنین امکانات بیشتری برای ارسال مطلب و فعالیت در سایت
    8 : Banned Users یا همان اخراج شده ، کاربرانی که از سایت اخراج می شوند در این گروه کاربری قرار می گیرند

بعد از شناخت این گروه ها شما با نحوه ساخت گروه جدید اشنا می شوید

در مدیریت سایت وارد بخش گروه های کاربری بشید و گذینه اضافه کردن گروه کاربری رو انتخاب بکنید در صفحه ای که باز میشه شما باید مجوز ها و تغییراتی که می خواید رو اعمال بکنید
    من در اینجا به مواردی که مهم هستند و باید توجه بکنید اشاره می کنم چون بقیه کار کامل مشخص هست
    در قسمت ( مجوزهای این گروه کاربری همانند ) شما گروه کاربری که می خواید تازه درست بکنید و اگر می خواید مجوزهایی دست رسی به انجمن رو مانند گروه خاصی داشته باشه فقط کافیه اون گروه رو شما انتخاب بکنید در غیر این صورت شما لازم نیست تغییری بدید و روی پیش فرض قرار بدید ( یعنی هیچ کدوم )
    در قسمت ( تنظیمات گروه عمومی ) شما همه گذینه ها رو روی خیر قرار بدید تا به صورت گروه اصلی اضافه ثبت شود
    بقیه تنظیمات و تغییرات رو شما نسبت به اون چیزی که می خواید باید تنظیم بکنید

تا اینجا ما شناخت گروه هایی کاربری و همچنین اموزش ساخت گروه رو یاد گرفیتم حالا در خصوص تعریف کردن یک کاربر در یک گروه کاربری و دادن مجوزهایی انجمن به آن کاربری توضیحاتی رو به شما دوستان می دهم

چرا یک کاربری رو وارد یک گروه کاربری خاصی می کنیم ؟
    شاید این سوالی باشه که شما دوستان باهاش روبرو شده باشید
    حدف ما از این کار این هست که یک دسته مشخصی رو برای سایت داشته باشیم و این دسته یا گروه بتوانند وارد بخش هایی از سایت بشوند که دیگر کاربران اجازه دست رسی نداشته باشند و یا اختیارات عمومی آنها از دیگر اعضای سایت مانند تعداد پیغام خصوصی و یا مجوزها گذاشتن امضاء و یا تغییر دست رسی هایی که باید بر بعضی از هک ها ما اعمال بکنیم در نظر گرفته می شود
    برای این کار ما اول اون کاربری که می خوایم براش گروه کاربری جدید رو تعریف بکنیم باید وارد پروفایل کاربر بشیم برای این منظور در قسمت جستجوی کاربری اسم کاربر رو وارد می کنیم و بعد وارد بخش پروفایل کاربر می شویم
    در قسمت گروه کاربری نخستین شما گروه کاربری که می خواید شخص وارد آن شود رو انتخاب بکنید و ذخیره رو بزنید
    بعد از این کار دوباره وارد بخش پروفایل کاربر شده و در قسمت انتخاب عنوان کاربری گذینه سوم یا ( بله ، مدیریت کل HTML را فعال نمی ده ) را انتخاب بکنید و در قسمت عنوان کاربری ( گذینه بالاش ) اگر می خواید این کاربر در انجمنی مدیر باشد شما اسم اون انجمن رو با استفاده از کد هایی که دوست دارید انتخاب بکنید و قرار بدید و ذخیره را بزنید
    برای مدیر کردن کاربر شما به بخش انجمنها و مدیران برید و در تنظیمات انجمن وقتی تمام انجمن ها به نمایش گذاشته شدن در قسمت بخش مدیران از گذینه انتخابی گذینه افزودن مدیر را انتخاب بکنید نام کاربری مدیر را در این کادر بنویسید و دیگر به تنظیمات گروه کاربری کاری نداشته باشید و اگر می خواید مجوزی رو کم یا زیاد بکنید بخش هایی رو تغییر بدید
    نکته : در قسمت هایی مجوزهای پیغامهای بازدید کننده (Visitor Message) & مجوزهای گروه های دسته جمعی & مجوز های آلبوم کاربر همه گذینه ها رو روی خیر قرار بدید چون در این صورت کاربری که مدیر شده دست رسی این رو که بتونه پیغام های دیگران رو ویراش بکند رو دارد
    شما الان یک کاربر رو مدیر بخش کرده اید و این کاربر در آن بخش تمام مجوزهایی مدیریتی رو دارد و می تواند پست ها و تاپیک ها رو مدیریت بکند
    حال اگر م یخواید این مدیری که تعریف کردید رو از سمت مدیریت بردارید شما باید به صورت زیر عمل بکنید
    به بخش انجمنها و مدیران برید و در بخش نمایش همه مدیران وارد بشید در این بخش لیست کامل مدیران امده و می توانید مجوزها رو کم یا زیاد و یا مدیری رو از مدیریت بردارید
    نکته : در مدیریت مدیران کل و ناظمان قسمت شما می توانید دست رسی ها رو برای این گروه کم یا زیاد بکنید

بعد از انجام این کار برای این که عنوان کاربری و گروه کاربری که برای کاربر فوق در نظر گرفتیم رو برداریم باید عکس عملی انتخاب گروه عمل بکنیم یعنی شما باید وارد بخش پروفایل کاربر بشید و گروه کاربری نخستین رو روی گروهی که مد نظرتون هست قرار بدید و در اخر تنها نیاز هست شما انتخاب عنوان کاربری رو روی خیر قرار بدید تا به صورت پیش فرض گروه کاربری که انتخاب کرده اید در بیاید
    Last edited by rasoolyas; 04-12-2009 at 09:33.

3. 2 کاربر از rasoolyas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    isfahan

10 آموزش قرار دادن هک ها و پلاگین ها در انجمن

برای نصب برنامه ها روی وی بی باید یه سری کار ها را انجام دهید که من به صورت کلی اینجا خواهم گفت ..

1 : اپلود فایل های مشخص شده در مسیر گفته شده فرومتان
    2 : ایمپورت فایل xml در مدیریت ویبولیتین در بخش هک ها و یا پلاگین ها
    3 : ویرایش قالب ها
    4 : ویرایش فایل های php مشخص شده

شماره های 1 > 3 > 4 که در هنگام نصب مشخص می شود ..
    ولی شماره 2 باید به صورت زیر عمل شو اول باید مشخص شود هک هست یا پلاگین معمولا در آموزش ان می گن ولی اگر گفته نشد با انجام مرحله اول مشخص خواهد شد ..

مرحله اول : برای نصیب هک باید شما به مسیر زیر برید ..
    مدیریت سایت .. هک ها و پلاگین ها .. افزودن هک و نمایش آن .. در زیر لیستی که امده نوشته شده [افزودن Product‎]‏ شما آن را می زنید و در صفحه ای که امد مسیر هک را می دهید و ایلود را می زنید .. ( اگر این فایل شما هک نبود و پلاگین بود اینجا ارور می دهد و به شما می گوید این پلاگین هست و مرحله دوم را باید اجرا بکنید )

مرحله دوم : برای نصب پلایگن به مسیر زیر برید :
    مدیریت سایت .. هک ها و پلاگین ها .. دانلود / آپلود پلاگين در پایین مسیر پلاگین را بدهید و دکمه اپلود را بزنید ..

نکته : بعد از نصب هک در تنظیمات سیستم گذینه ای برای آن هک خواهد امد و یا ممکن هست در خود صفحه مدیریتت گذینه ای خواهد امد و لی در بعضی از هک ها هم گذینه ای برای تنظیم انها نخواهد امد

5. 2 کاربر از rasoolyas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض نمایش نام حقیقی کاربر در پروفایل و مشخصات ارسال پست

سلام
    با استفاده از این هک کاربر می تواند نام حقیقی خود را جدا از نام کاربری که در سایت ثبت نام کرده است به نمایش بگذارد ..
    برای این کار شما باید مراحل زیر را طی بکنید
    به فیلد های مشخصات کاربری در ادمین سایت برید و افزودن را بزنید ..
    اولین گذینه را انتخاب بکنید و محتویات آن را به صورتی که می خواید تکمیل بکنید برای مثال شما نام را بگذارید اسم حقیقی و مقدارات را به صورت پیش فرض بگذارید ..
    بعد توجه داشته باشید شما باید شماره فیلد را داشته باشید شماره فیلد در تنظیمات فیلد های مشخصات کاربری در مقابل هر فیلد نوشته می شود برای نمونه ما field5 در نظر می گیریم ..

فایل زیر را دانلود بکنید و در هکها و پلاگینهای خود قرار بدهید سپس به تنظمات هک ها رفته و اسم Real Name In Profile and Postbit را پیدا بکنید و کلید ویرایش را بزنید

در کادر کد های هک شما باید شماره فیلد را وارد بکنید توجه داشته باشید که باید بجای fieldXXX شماره فیلد که ساخته شده است را وارد بکنید یعنی field5 و در اخر ذخیره بکنید ..

موفق و پیروز باشید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

7. 2 کاربر از rasoolyas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ehsan64_iq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض مشکل من رو حل کنیدددددددددددددددددددددد د

سلام
    من جدید یک فروم درست کردم و واسه پیام عضویت در بالای صفحه از هک info bar استفاده کردم
    حالا این متن با اسکرول حرکت نمیکنه
    منم اینقدر باهاش ور رفتم که درست نشد که نشد
    اینم آدرسش
    کد:
    کمکمممممممممممممممممممممم مم کنید
    ممنونم

داره خودمونی میشه ehsan64_iq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض سلام

من دوباره یک مشکل دیگه دارم
    شما الان توی سایتتون برای اعضایی که عضو نیستن محدودید دانلود (نمایش لینک )رو گذاشتین
    منم میخوام بزارم ولی اولا فایلش موجودنیست(xml) دوما اگرم باشه فارسی نیست
    میشه کمک کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه _p30_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    هر کجا هستم باشم

پيش فرض

برای اینکه اون متن حرکت کنه باید از کد های اسکریپت اسفاده کنید نه هک البته هک هم بد نیست اما حرکت کده اگر خواستی بگو برات بزارم .

برای نشون ندادن لینک ها به مهمان ها هم از هک زیر استفاده کن وقتی فارسی ساز رو نصب کنید همه چی حله

کد:

11. این کاربر از _p30_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

دوستان من هم چند تا مشکل دارم که نیاز به کمک شما دارد

1- سایز عکس ها در پست کم نمی شود و کامل می ماند.

2- آن لوگوهایی که در بخش بالای نام کاربری در p30world می آیند را آموزش دهید. آن که کاربر حرفه ای p30 قرار داده اند هم توی عکس ها متفاوت هست و هم کدهای آموزش توی آدرس عکس متفاوت هست و همچنین منظور شما از ip را نفهمیدم.
    در کل اگر هکی هست معرفی کنید.

با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه _p30_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    هر کجا هستم باشم

پيش فرض

ّبرای حل مشکل اول این هک را نصب کنید

کد:
    برای نصب هم فایل xml را ایمپورت کنید و فایل ها را در روت آپلود کنید

__________________________________________________ _________________________________________

برای گذاشتن 2 تا رنک دو حالت وجود داره
    اول اینکه شما واسه یه گروه کاربری یه رنکی رو در نظر بگیرین و هر کی جز اون گروه شد این رنک واسه ش به نمایش در بیاد البته این گروه اولیه باشه ! مثلا" گروه مدیران بخش همه این رنکو داشته باشن
    دوم اینکه شما یه گروه کاربری دیگه درست کنین و هر کی رو که دوست داشتین به این گروه ثانویه اضافه ش کنید
    توضیح بیشتر : مثلا" میخوایین یه نفر در گروه کاربران رجیستر یوزر باشه ولی میخواین یه رنکی بالای اسم کاربریش قرار بدین و نمیخواین تو اون گروه همه اون رنک رو داشته باشن. مثلا" یه عکس بزارین بالا اسمش به عنوان حمایت کننده ی سایت !

آموزش اول :

در کد زیر برای 5 گروه متفاوت رنکهایی در نظر گرفته شده :
    شما به جای X آیدی اون گروهی که میخواین رنک بهشون اضافه بشه رو قرار بدین و همچنین آدرس عکس ها رو برای هر کدوم به واسطه ی رنک مختلف تغییر بدین

کد:
    الان در قسمت جستجوی استایل کلمه ی Postbit_legacy رو جستجو کنید
    سپس در همین قسمت به9 دنبال کد زیر بگردید :

کد:
    در پایینش کد اولی رو وارد کنین

حالت دوم

بعد از ساختن گروه کاربری جدید
    آیدی آن گروه رو به خاطر بسپارید سپس در کد زیر به جای متغیر Y ، آیدی گروه جدیدی که اضافه کردید رو وارد کنید
    مثلا" اسم این گروه هست حمایت کنندگان سایت
    شما از گروه های مختلف دیگر (X) میتوانید فردی رو در این گروه بعنوان گروه ثانویه قرار دهید تا افراد مشخصی این عکس در بالای اسم کاربریشان به نمایش در بیاد

برای اضافه نمودن گروه ثانویه هم برای هر شخص خاص، در بخش مدیریت کاربر سپس در قسمت گروه های کاربری اضافی، او را به گروه جدید (ثانویه) اضافه کنید

کد:
    این کد رو نیز مثل کد پست اول در همان قسمت از Postbit_legacy قرار دهید

عکس نمونه :

نکته :

شما میتونید چندین رنک رو در چندین مکان مختلف قرار دهید
    لازمه با برنامه فرانت پیج مکانها را انتخاب و با تغییر دادن متغییرها کد مذکور را وارد کنید

خوب حالا کجای این مطلب رو نمیفهمید بگید تا بهتون بگم .
    فکر کنم شما در مورد کد ها گیج شدید
    شما برای ابتدا فقط کد های اولی رو بزارید . تو کدهای اولی شما فقط باید جای 2 تا رو عوض کنید یکی x و یکی هم اسم عکس ها چون آدرس عکس ها یکی است
    مثلا این کد رو ببینید :

کد:
    خوب همون دوتایی که من قرمز کردم رو باید عوض کنید همین اولی میشه شماره گروه کاربری مثلا برای مدیر کل میشه 6 حالا جای X میزارید 6
    و بعد اسم عکس مدیر کل مثلا شما گزاشتید admin.gif خوب حالا جاشو با
    supporter.gif عوض میکنید . دقت کنید که عکساتون باید توی آدرس

کد:
    ریخته بشه . فکر کنم همه چی رو گفتم .

من فکر کنم شما میگید id نه ip که همون شماره گروه است . امیدوارم آموزش کاملی باشه
    Last edited by _p30_; 17-12-2009 at 19:27.

14. 2 کاربر از _p30_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام

دوستان مرسی از تاپیک خوبتون.
    من میخوام انجمن هام، مثل پی سی ورد، از هم جدا باشه، مثلا تو پی سی ورد انجمن نرم افزار با یه نوار آبی رنگ از انجمن قبلی جدا شده، و به همین ترتیب همه انجمن های اصلی.
    اما مال من این طوزی نمیشه، عکس زیر رو ببینید:

با اینکه مثلا انجمن کامپیوتر یا موسیقی، زیر مجموعه هیچ انجمنی نیستن، اما به صورت یه بخش جدا قرار نگرفتند.چرا؟

دوم اینکه زیر مجموعه های یه انجمن، چطوری شبیه پی سی ورد، به صورت کوچکتر از اندازه اسم خود انجمن قرار بگیره، مثلا تو عکس من، انجمن کامپیوتر، 3 تا زیر مجموعه داره، اما همین طور ردیف شدن زیر هم و فونتشون هم کوچیک نیست، مثلا چطوری زیر انجمن ها 2 تا 2 تا، یا 3 تا 3 تا در یک ردیف قرار بگیرن؟

مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •