تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 141 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 1406

نام تاپيک: سوالات و حل مشکلات در مورد فایل‏های تصویری و فیلمهای دانلودی

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

ممنون.نه به درستي دانلود شد.راستي ؛ كل پارت ها بايد باشند تا كار درست انجام بشه و فيلم به نمايش بياد؟با سپاس از شما دوست عزيز
    سلام.
    آره عزیز دل باید همه ی پارت ها باشه

آخر فروم باز 251251's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پیش عمو مارتین و دایی فینچر

پيش فرض

با سلام
    بنده دو تا فیلم رو بعد از مدتی نسبتا طولانی از روی دی وی کپی کردم روی کامپیوتر تا ببینم . ( فرمت دایوکس )
    صدای فیلم بسیار بسیار ضعیف شده بود به طوری که باید صدای اسپیکر رو تا آخر زیاد میکردیم تا یه چیزی حالیمون بشه و به جای صدای فیلم صدای هوا میومد!
    کسی میتونه کمک کنه که آیا کاری میشه کرد یا نه و مشکل از چیه؟

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

با سلام
    بنده دو تا فیلم رو بعد از مدتی نسبتا طولانی از روی دی وی کپی کردم روی کامپیوتر تا ببینم . ( فرمت دایوکس )
    صدای فیلم بسیار بسیار ضعیف شده بود به طوری که باید صدای اسپیکر رو تا آخر زیاد میکردیم تا یه چیزی حالیمون بشه و به جای صدای فیلم صدای هوا میومد!
    کسی میتونه کمک کنه که آیا کاری میشه کرد یا نه و مشکل از چیه؟
    سلام عزیز .
    یک پک کدک نصب کن ببین درست میشه یا نه .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام.
    دوستان، من دو تا فيلم دانلود كردم (از رپيدشير) ولي متاسفانه هيچ كرومشن كار نمكنن.
    از بس عصباني شدم كه يكي شون رو پاك كردم. ولي فايل دومي هنوز باقيه.
    لازم به ذكر هست كه بگم كه فايل با فرمت AVI هست. در ضمن فيلم رو چند تيكه كردند و من فقط يك قسمت رو دانلود كردم.
    فايل رو هيچ كدوم از برنامه ها باز نميكنن.
    مثل: Media player, Real Player, Ulead Video Studio, Total video converter و غيره.
    راستي اولش حتي به فايل هم دسترسي نداشتم. چون داخل يه فايل RAR بود و Winrar هم Error ميداد و محتويات رو باز نميكرد.
    تا اينكه از برنامه RAR Recovery toolbox استفاده كردم.
    پيغامي هم كه برنامه ها ميدند عبارتند از:
    برنامه Ulead:
    Unable to open file. file reading error.
    برنامه Media player:
    Windows Media Player cannot play the file. The Player might not support the file type or might not support the codec that was used to compress the file.
    و غيره
    .
    لطفا راهنماييم كنيد. حجم فايل هم 457 مگ هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام.
    دوستان، من دو تا فيلم دانلود كردم (از رپيدشير) ولي متاسفانه هيچ كرومشن كار نمكنن.
    از بس عصباني شدم كه يكي شون رو پاك كردم. ولي فايل دومي هنوز باقيه.
    لازم به ذكر هست كه بگم كه فايل با فرمت AVI هست. در ضمن فيلم رو چند تيكه كردند و من فقط يك قسمت رو دانلود كردم.
    فايل رو هيچ كدوم از برنامه ها باز نميكنن.
    مثل: Media player, Real Player, Ulead Video Studio, Total video converter و غيره.
    راستي اولش حتي به فايل هم دسترسي نداشتم. چون داخل يه فايل RAR بود و Winrar هم Error ميداد و محتويات رو باز نميكرد.
    تا اينكه از برنامه RAR Recovery toolbox استفاده كردم.
    پيغامي هم كه برنامه ها ميدند عبارتند از:
    برنامه Ulead:
    Unable to open file. file reading error.
    برنامه Media player:
    Windows Media Player cannot play the file. The Player might not support the file type or might not support the codec that was used to compress the file.
    و غيره
    .
    لطفا راهنماييم كنيد. حجم فايل هم 457 مگ هست.
    دوست عزیز،
    فیلم های فشرده شده با پسوند avi را نمی شه یه تکه شون را بگیری و پخشش کنی. این کار را در مورد فایلهای wmv و mpg می شه کرد. برای avi باید کل فایل باشه. چرا پاکش کردی آخه؟! باقیه اش را دانلود می کردی.

نکته: تا اونجا که تجربه ام بهم می گه فایل های mp3 و wmv و mpg را می تونی یه بخشش را بگیری و play کنی. فقط اونجا که part بعدی را می خواد یه کپی از فایل extract شده بگیر و کنسل کن.

آخر فروم باز fery joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان لطفا کمک کنن

من فیلمایی که دانلود کردم وقتی پخش میکنم صدای فیلم دو سه ثانیه از تصویرش جلوتره. لطفا راهنمایی کنین چجوری این مشکل رو حل کنم

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من قسمت دوم سریال دایی جان ناپلئون رو از وبسایت ایران پرود دانلود کردم با دانلود منیجر idm . الآن متاسفانه هر کاری می کنم با هیچ برنامه ای اجرا نمی کنه . خیلی اعصابم خورد شده لطفا راهنمایی کنین اگر فایل خراب اومده چطوری می تونم به کمک یه نرم افزاری بازش کنم تا تیکه های سالمش بمونه ؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان لطفا کمک کنن

من فیلمایی که دانلود کردم وقتی پخش میکنم صدای فیلم دو سه ثانیه از تصویرش جلوتره. لطفا راهنمایی کنین چجوری این مشکل رو حل کنم
    سلام. اگه همشون اینجورین تبدیلشون کن به یه فرمت سبک مثل VCD ببین چه طور پخش می کنه. اگه خوب نشد باید فکری به حال سیستمت بکنی. نرم افزاری یا سخت افزاری. کدک پک نصب کردن، ویندوز عوض کردن و ...

آخر فروم باز fery joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام. اگه همشون اینجورین تبدیلشون کن به یه فرمت سبک مثل VCD ببین چه طور پخش می کنه. اگه خوب نشد باید فکری به حال سیستمت بکنی. نرم افزاری یا سخت افزاری. کدک پک نصب کردن، ویندوز عوض کردن و ...
    ممنون از راهنماییت دوست عزیز

لینکی از این کدک ها نداری به من بدی دانلود کنم؟

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من قسمت دوم سریال دایی جان ناپلئون رو از وبسایت ایران پرود دانلود کردم با دانلود منیجر idm . الآن متاسفانه هر کاری می کنم با هیچ برنامه ای اجرا نمی کنه . خیلی اعصابم خورد شده لطفا راهنمایی کنین اگر فایل خراب اومده چطوری می تونم به کمک یه نرم افزاری بازش کنم تا تیکه های سالمش بمونه ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •