تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 21 اولاول ... 28910111213141516 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 207

نام تاپيک: دیکشنری بابیلون Babylon | معرفی جدیدترین کرکها فقط در این تاپیک

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

سلام این سریال را تست کنید.
    فقط طبق پست 102 این تایپیک عمل کنید.

Name:BetaMaster
    Code:P275WR5MGX6VBCQKBHCCME5GHQWDZ3U5

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

دوستان شما این صفحه را مطالعه کنید.

فقط بگم اگر این روش را انجام دادید نمیتوانید از طریق انلاین.
    کلمه یا جمله ای را ترجمه کنید.
    بهتره شما کرک را اجرا کنید.

لینک.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Karkas20; 12-12-2010 at 02:29.

داره خودمونی میشه silabs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

بابیلون7.0.3(r11) دارم کرک تو انجمن کار نکرد کلا بسته بود بابیلون لطفا راهنمائی کنید

Dreamland
    Guest

پيش فرض

حل مشکل از کار افتادن بابیلون
    کد:

5. 2 کاربر از Dreamland بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

امیدوارم شما Mac User نباشی و روی سیستمت ویندوز باشه، چون من با مک زیاد آشنا نیستم متاسفانه!

اگر ویندوز دارین اول به طور کامل برنامه رو Uninstall کنین و سپس فولدرهایی که برنامه ساخته رو هم پاک کنین. این فولدرها عموما در Program Files داخل درایو C هستند. سپس جدیدترین نسخه رو از لینکهای زیر دریافت کنید و با استفاده از WinRAR و وارد کردن پسورد، فایلهای داخلش رو Extract کنید!
    کد:

بعد از نصب و قبل از کرک کردن، روی آیکان سبز رنگ b در TaskBar و در کنار ساعت ویندوز در گوشه پایین سمت راست، کلیک راست کرده و Configuration رو انتخاب کنید. سپس به پنجره زیر برین و یک IP Address and Port Number الکی و گنگ وارد کنید و بقیه تیک ها رو هم طبق اونچه که من هایلایت کرده ام، ست کنید و سپس اوکی رو بزنید تا برنامه هنگام آپدیت نتونه با اینترنت تماس برقرار کنه!

حالا دوباره روی آیکان سبز رنگ b در TaskBar و در کنار ساعت ویندوز در گوشه پایین سمت راست، کلیک راست کن و این دفعه روی Exit کلیک چپ کن برای اینکه کرک وقتی کار میکنه که کل برنامه از بسته شده باشه. حالا برو سراغ کرک کردن که توضیحاتش در همون فایلی که دانلود کردی هست.

بعدش برو Glossary های Favorite خودت رو نصب کن و مطمئن باش که هیچ وقت برنامه نمیتونه بفهمه که تو کرکش کردی چون در اون تنظیمات اتصالش به سرور رو مسدود کردی!
    من این کارو انجام دادم چند تا گلاسوری هم روش ریختم اما دفعه بعدش (فرداش) که اومدم بازش کنم نوشت منقضی شده. فقط اسم دیکشنری های اینستال شده رو می نویسه اگه اشتباه نکنم مثل موقعی که کلمه تو اون دیکشنری نیست البته مطمئنم که هست

پروفشنال Dariushtanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوستان
    بیشتر از 1 سال بود که برنامه Babylon 7.0.0 r13 استفاده میکردم و مشکلی نبود تا اینکه دیروز خودبخود غیر فعال شد و در واقع دیگه کرکش کار نکرد!در تاپیک مخصوص بابیلون هم هر چی پچ بود تست کردم جواب نداد.میخواستم بدونم کسی پچ معتبر واسه این ورژن داره؟
    Last edited by Dariushtanha; 12-12-2010 at 23:52.

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    بیشتر از 1 سال بود که برنامه Babylon 7.0.0 r13 استفاده میکردم و مشکلی نبود تا اینکه دیروز خودبخود غیر فعال شد و در واقع دیگه کرکش کار نکرد!در تاپیک مخصوص بابیلون هم هر چی پچ بود تست کردم جواب نداد.میخواستم بدونم کسی پچ معتبر واسه این ورژن داره؟
    سلام

این پچ رو تست کن :

http://liz.ir/?OS

موفق باشید

9. این کاربر از Masоud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Dariushtanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام

این پچ رو تست کن :

http://liz.ir/?OS

موفق باشید
    نه مسعود جان جواب نداد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

امیدوارم شما Mac User نباشی و روی سیستمت ویندوز باشه، چون من با مک زیاد آشنا نیستم متاسفانه!

اگر ویندوز دارین اول به طور کامل برنامه رو Uninstall کنین و سپس فولدرهایی که برنامه ساخته رو هم پاک کنین. این فولدرها عموما در Program Files داخل درایو C هستند. سپس جدیدترین نسخه رو از لینکهای زیر دریافت کنید و با استفاده از WinRAR و وارد کردن پسورد، فایلهای داخلش رو Extract کنید!
    کد:

بعد از نصب و قبل از کرک کردن، روی آیکان سبز رنگ b در TaskBar و در کنار ساعت ویندوز در گوشه پایین سمت راست، کلیک راست کرده و Configuration رو انتخاب کنید. سپس به پنجره زیر برین و یک IP Address and Port Number الکی و گنگ وارد کنید و بقیه تیک ها رو هم طبق اونچه که من هایلایت کرده ام، ست کنید و سپس اوکی رو بزنید تا برنامه هنگام آپدیت نتونه با اینترنت تماس برقرار کنه!

حالا دوباره روی آیکان سبز رنگ b در TaskBar و در کنار ساعت ویندوز در گوشه پایین سمت راست، کلیک راست کن و این دفعه روی Exit کلیک چپ کن برای اینکه کرک وقتی کار میکنه که کل برنامه از بسته شده باشه. حالا برو سراغ کرک کردن که توضیحاتش در همون فایلی که دانلود کردی هست.

بعدش برو Glossary های Favorite خودت رو نصب کن و مطمئن باش که هیچ وقت برنامه نمیتونه بفهمه که تو کرکش کردی چون در اون تنظیمات اتصالش به سرور رو مسدود کردی!
    بنده تقریبا مشابه همین کار دوستمون رو انجام دادم و مشکلم حل شد
    خیلی مهمه که اینترنت رو قطع کنید بعد بابیلون رو از نو نصب کنید بعد از نصب بلافاصله کرک کنید و بعد از نصب شدن بابیلون به اینترنت رو با روشی که دوستمون شرح داده، جلوگیری کنید
    کافیه بابیلون به اینترنت وصل شه همه چی به هم میریزه پس باید قید سرویس های آنلاین بابیلون رو بزنید
    Last edited by reza8766; 13-12-2010 at 01:09.

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان عزیز بابیلون دیگه مثل قبلاً نیست و این روشهای (و کرکهای) قدیمی روش جواب نمیده!
    تنها راهش اینه که یه سریال معتبر واسش پیدا کنید و واردش کنید و در ضمن دسترسی به اینترنتش هم ببندید!
    حالا اگه دوستان دیگه میخوان کمک کنن، میتونن سریالهایی که هنوز اکسپایر نشدن رو بذارن اینجا!

13. این کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •