تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 182 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 1816

نام تاپيک: اینترنت استان کرمان

پروفشنال ...ALI...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

دوستان کسی راجب شاتل جواب ما رو نداد بلاخره!!!!
    من خودم دیده باننت دارم ولی 3 4 تا از دوستانم شاتل دارن که همه گی داغون هستش. از ساعت 12 به بعد سرعتشون افت خیلی شدیدی داره. شاتل کلا دیگه مثل قبلا نیست. حتی توی خیلی از شهرهای دیگه.
    به نظر من فعلا دیده باننت از بقیه حالت نورمال تری داشته. dc که کلا نداشته. ping هم ثابته. سرعتش هم از سرعت سرویس معمولا بالاتره ولی هیچ وقت هیچ موقع حتی 2 تا 7 برا من از 512 پایین تر نیومده. تازه من خطم نویز هم زیاد داره.
    اینم جواب دوسته من

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

شما خودت کجای شهری که فک میکنی شهرک باهنر خارج شهره !!!؟

---------------------------
    بچه ها اینترنت من چند روزی خوب شده dc نداره سرعتش هم خوبه واقعا ( پارس آنلاین )

زیاد جدی نگیر . من اوایل حمزم ( فشار قوی )!

کجای پارس خوب شده ! برای من قبلا با 128 130 40 دانلود میکرد. الان 256 گرفتم 20 زورکی میگیره !

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

من خودم دیده باننت دارم ولی 3 4 تا از دوستانم شاتل دارن که همه گی داغون هستش. از ساعت 12 به بعد سرعتشون افت خیلی شدیدی داره. شاتل کلا دیگه مثل قبلا نیست. حتی توی خیلی از شهرهای دیگه.
    به نظر من فعلا دیده باننت از بقیه حالت نورمال تری داشته. dc که کلا نداشته. ping هم ثابته. سرعتش هم از سرعت سرویس معمولا بالاتره ولی هیچ وقت هیچ موقع حتی 2 تا 7 برا من از 512 پایین تر نیومده. تازه من خطم نویز هم زیاد داره.
    اینم جواب دوسته من
    احتمالا در حال حاضر بهترینش همون دیدبان نت ! یا همون پیشگامان کویر یزده !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    kerman

پيش فرض

پارس که واقعا خراب شده!!!دیگه هم adsl نمیده فعلا!!!
    من فردا میرم با دیده بان نت قرارداد می بندم!!!فعلا این پارس رو هم قطع نمی کنم!!!شاید دوباره برگشت به حالت اولیه قبلا با پارس سرعت دانلود از 200 kb کمتر نمیشد!!!

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

اینم جواب دوسته من
    شما کدوم مرکزی؟؟؟
    سید الشهدا که خیلی شلوغه!!!

پروفشنال bushido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

من از خرداد شاتل گرفتم ماهی 13.900 میدم سرعتش 128 تبلیغ پارس آنلاین رو دیدم 512 ماهی 9.500 کسی می دونه جریانش چیه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    kerman

پيش فرض

من از خرداد شاتل گرفتم ماهی 13.900 میدم سرعتش 128 تبلیغ پارس آنلاین رو دیدم 512 ماهی 9.500 کسی می دونه جریانش چیه ؟
    شما از شاتل راضی هستین؟؟؟سرعت دانلود چنده با 128؟؟؟شبانه سرعت چه طوره؟؟و کدوم مرکز هستین؟؟؟

پارس آنلاین افتضاح شده وضعیتش!!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

کجای پارس خوب شده ! برای من قبلا با 128 130 40 دانلود میکرد. الان 256 گرفتم 20 زورکی میگیره !
    همین دیگه اون اولا زود تموم میشه یه خورده بد عادت شده بودی
    الانم غیر طبیعی هستی البته
    من 64 دارم 50-60 دانلود میکنم - به نظر خودم که عالیه !

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

شما از شاتل راضی هستین؟؟؟سرعت دانلود چنده با 128؟؟؟شبانه سرعت چه طوره؟؟و کدوم مرکز هستین؟؟؟

پارس آنلاین افتضاح شده وضعیتش!!!!
    دادا از شرکت های دیگه استفاده نکردم که بگم این خوبه یا نه سرعتشم بلد نیستم تست اگر بهم بگی چه کار کنم بهت میگم
    ولی از نظر منو خیلی های دیگه که پاش میشینن خوبه
    خدماتشم که خیلی زیاده ولی همش گول کنیه دو گیگ پروفیشن میلاد موقع پایان ماه داد که تا فهمیدیم تموم شد دان رایگانشم افتضاهه فقط دیشبی که قرار بود قطع شه که نشد خوب بود فقط ازین 500 مگایی که اضافه هر ماه میده استفاده خوبی میکنم
    عجیبه دادا یعنی تو میگی 512 پارس آنلاین ماهی 9 تومن سرعتش پایین تر از 128 شرکتای دیگه ماهی 13 تومنه

8. این کاربر از bushido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    kerman

پيش فرض

پارس آنلاین فعلا دیگه نمیتونه به دلیل پر شدن پهنای باندش سرویس بده!!!!
    کلا پارس خراب شده 512 تو بعضی ساعات خوبه ولی اکثر مواقع خرابه!!!

پروفشنال ...ALI...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

پارس که واقعا خراب شده!!!دیگه هم adsl نمیده فعلا!!!
    من فردا میرم با دیده بان نت قرارداد می بندم!!!فعلا این پارس رو هم قطع نمی کنم!!!شاید دوباره برگشت به حالت اولیه قبلا با پارس سرعت دانلود از 200 kb کمتر نمیشد!!!

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

شما کدوم مرکزی؟؟؟
    سید الشهدا که خیلی شلوغه!!!
    سیدالشهدا

دادا از شرکت های دیگه استفاده نکردم که بگم این خوبه یا نه سرعتشم بلد نیستم تست اگر بهم بگی چه کار کنم بهت میگم
    ولی از نظر منو خیلی های دیگه که پاش میشینن خوبه
    خدماتشم که خیلی زیاده ولی همش گول کنیه دو گیگ پروفیشن میلاد موقع پایان ماه داد که تا فهمیدیم تموم شد دان رایگانشم افتضاهه فقط دیشبی که قرار بود قطع شه که نشد خوب بود فقط ازین 500 مگایی که اضافه هر ماه میده استفاده خوبی میکنم
    عجیبه دادا یعنی تو میگی 512 پارس آنلاین ماهی 9 تومن سرعتش پایین تر از 128 شرکتای دیگه ماهی 13 تومنه
    برا سرعت بهتره با idm از یه لینکه مستقیم دانلود کنی بعد transfer rate رو بنویسی تا ببینینم سرعتت چه طوره.
    یه پینگم بگیری بد نیست.

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

بچه ها بیشتر این کلید تشکر رو بزنید برا دوستانتون. طوری نمی شه به خدا
    Last edited by ...ALI...; 31-07-2010 at 12:41.

11. 3 کاربر از ...ALI... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

سیدالشهدا

برا سرعت بهتره با idm از یه لینکه مستقیم دانلود کنی بعد transfer rate رو بنویسی تا ببینینم سرعتت چه طوره.
    یه پینگم بگیری بد نیست.

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

بچه ها بیشتر این کلید تشکر رو بزنید برا دوستانتون. طوری نمی شه به خدا

اینرو ساعت 9 شب گرفتم حالا هیچی سر در نمیارم این پینگ ماله چیه این سرعتش برای یک 128 خوبه یانه
    Last edited by bushido; 01-08-2010 at 07:16.

13. این کاربر از bushido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •