تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 28 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 279

نام تاپيک: نصب ویندوز Xp در کنار ویندوز ویستا بدون حذف نسخه اصلی

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohyad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

هنگام بوت دکمه f10 رو بزنید تا وارد سیستم ریکاوری از روی هارد سونی بشوید ... اگر راه نیفتاد ، هیچ !
    آخه هارد پنهون شده باز هم اگه اين كار رو بكنم درست ميشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان با كمك شماها توانستم ويندوزxp را در كنار vista نصب كنم در لب تاب viao sz 443n/b vgn اما با وجود داشتن درايورهاي xp آن يكسري درايورها آن نصب شد اما درايور مودم و sound آن نصب نشدند اما من بار ديگر اين درايور را از سايت معرفي شده دانلود كردم باز نصب نشد چكار بايد بكنم

پروفشنال jeremy28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    دووووور

پيش فرض

سلام
    من لپ تاپم aser مدل 4710 هستش.
    چون این لپ تاپ تحت داس هستش و ویندوز ویستای اورجینال نداشت، واسم ویندوز ویستای اورجینال رو (از همون جایی که خریدم) نصب کردن، ولی dvd یا cd ویستا رو بهم ندادن.
    حالا می خوام ویندوز xp سرویس پک 2 رو که تو کامپیوتر خونگی ام هم اونو نصب کردم، درکنار ویندوز ویستا نصب کنم!

به نظرتون این کار امکان داره؟
    من مقاله تون رو در صفحه اول کامل خوندم، شما فرمودین نسخه دانگرید شده ویندوز xp (که اصلا من نمی دونم چیه) رو می خواد و از dvd خود ویستا هم چند بار استفاده کردین!
    حالا می خوام ببینم اصلا امکان نداره من با همین ویندوز xp سرویس پک 2 و بدون داشتن ویندوز ویستا و فقط با برنامه ی EasyBCD یا برنامه VistaBootPro ، ویندوز xp رو کنار ویستا نصب کنم؟
    واقعا ممنون میشم اگه کامل راهنمایی کنید( چون باید حتما ویندوز xp رو روی سیستمم داشته باشم، از طرفی نمی خوام ویندوز ویستا رو هم پاک کنم)
    ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

من مقاله تون رو در صفحه اول کامل خوندم، شما فرمودین نسخه دانگرید شده ویندوز xp (که اصلا من نمی دونم چیه) رو می خواد و از dvd خود ویستا هم چند بار استفاده کردین!
    اول شما باید با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک سی دی XP بسازید و نصب کنید ... البته باید تست کنید چون 4710 ها ، احتمالا نیازی ندارند اما اگر خطای شناسایی نشدن هارد دیسک را داد به ناچار باید دیسک را بسازید و XP را ابتدا نصب کنید

بدون داشتن ویندوز ویست
    اگر ویستا ندارید ، پس چطور می خواهید XP ای در کنارش نصب کنید ؟ این آموزش برای اینه که وقتی XP بعد ویستا نصب می کنید و دیگه ویستا بالا نمیاد ، بتونید ویستا را بالا بیاورید ...

من فکر کنم همه چیز را واضح توضیح داده باشم

موفق باشید

5. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    دووووور

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون
    خوب الآن من باید چی کار کنم؟
    یعنی برم یه cdویندوز ویستا رو از بازار بگیرم و بعد از نصب ویندوز xp ، اگه ویستا بالا نیومد، از اون cdاستفاده کنم یا اینکه کلا بی خیال ویندوز ویستای موجود روی لپ تاپم بشم و دوباره خودم ، هم ویندوز ویستا نصب کنم و هم ویندوز xp؟

دلیل این سوالم این بود که دوست داشتم ویندوز ویستای موجود در سیستم پاک نشه (ضمن اینه من cdویندوز ویستا ی اورجینال رو ندارم و فقط تو اون جایی که لپ تاپ رو گرفتم،واسم نصبش کردن) و ویندوز xp رو در کنار اون نصب کنم!

حالا شما راه حلتون چیه؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    دووووور

پيش فرض

ببخشید یه سوال دیگه!

آیا میشه وقتی توی ویندوز ویستا هستیم، cd ی ویندوز xp رو بذاریم و وقتی به صورت autorun ظاهر شد، از طریق گزینه ی Install windows ... مثل برنامه های دیگه ای که نصب می کنیم، ویندوز xp رو هم تو یکی از درایوها نصب کرد؟

یا اینکه حتما باید از محیط setup ، ویندوز دوم رو نصب کرد؟ (اگه اینطوره، لطفا بفرمایید چرا؟ و اینکه نصب ویندوز دوم از طریق محیط setup و از طریق نصب معمولی از روی autorun مثل برنامه های عادی دیگه، چه فرقی با هم دارن؟)

ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون
    خوب الآن من باید چی کار کنم؟
    یعنی برم یه cdویندوز ویستا رو از بازار بگیرم و بعد از نصب ویندوز xp ، اگه ویستا بالا نیومد، از اون cdاستفاده کنم یا اینکه کلا بی خیال ویندوز ویستای موجود روی لپ تاپم بشم و دوباره خودم ، هم ویندوز ویستا نصب کنم و هم ویندوز xp؟

دلیل این سوالم این بود که دوست داشتم ویندوز ویستای موجود در سیستم پاک نشه (ضمن اینه من cdویندوز ویستا ی اورجینال رو ندارم و فقط تو اون جایی که لپ تاپ رو گرفتم،واسم نصبش کردن) و ویندوز xp رو در کنار اون نصب کنم!

حالا شما راه حلتون چیه؟
    ممنون
    بعد نصب ویندوز xp که 100 درصد ویستا بالا نمیاد ... و هر dvd ویستایی کفایت میکنه

اگر می تونید اول xp نصب کنید در پارتیشن ثانویه و یک ویستا بعدش در پارتیشن c ، که خیلی بهتره و این روش هم نیازی نیست ... اما شما میگید که نمیخوام پاک بشه پس همین آموزش رو استفاده کنید

9. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

ببخشید یه سوال دیگه!

آیا میشه وقتی توی ویندوز ویستا هستیم، cd ی ویندوز xp رو بذاریم و وقتی به صورت autorun ظاهر شد، از طریق گزینه ی Install windows ... مثل برنامه های دیگه ای که نصب می کنیم، ویندوز xp رو هم تو یکی از درایوها نصب کرد؟

یا اینکه حتما باید از محیط setup ، ویندوز دوم رو نصب کرد؟ (اگه اینطوره، لطفا بفرمایید چرا؟ و اینکه نصب ویندوز دوم از طریق محیط setup و از طریق نصب معمولی از روی autorun مثل برنامه های عادی دیگه، چه فرقی با هم دارن؟)

ممنون
    autorun اچرا میهشه ولی setup ویندوز XP در ویستا اجرا نمیشه و میگه : نسخه جدیدتر نصب شده

باید در محیط BOOT ویندوز XP را نصب کنید ... فکر کنم اموزش همه این ها را توضیح داده

فرقشون هم گفتم ... در محیط بوت ، به شما اجازه فرمت کردن و تغییرات پارتیشن ها هم داده میشه ... و اینکه ویندوز سالم تر نصب میشه ... این فرقشون هست

موفق باشید

11. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان سوالی مطرح کردم در مورد لب تاب vaio sz433n/b vgnکه باکمک شما ویندوز xpرا در کنار ویندوز ویستا نصب کردم اما یکسری درایور ان نصب نشد مانند sound ,مودم

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام دوستان سوالی مطرح کردم در مورد لب تاب vaio sz433n/b vgnکه باکمک شما ویندوز xpرا در کنار ویندوز ویستا نصب کردم اما یکسری درایور ان نصب نشد مانند sound ,مودم
    کاربر عزیز

اگر دنبال درایور خاصی هستید ، در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح کنید یا همونجا سرچ کنید و از آموزشهای آن بخش استفاده کنید

درایورها به این تاپیک مروبط نمیشه

متشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •