تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 24 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 234

نام تاپيک: تاپیک جامع راهنمایی خرید و فروش ملک و آپارتمان و زمین در تهران

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نه منظورم همون هر طبقه یه واحد بود مجموعا 4 واحد نه 16 تا!
    پس به این ترتیب متری 800 الی 1 تومن و مجموعا 500-600 میلیون نظر دوستان هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amlak021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

پس من اشتباه برداشت کردم.محاسبه شما درسته
    4*150*1000000=600 میلیون= محاسبه صحیح

3. 2 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

بله همین حدود باید بشه.

فقط توصیه بنده...اگر برای فروش می خواین بسازین، سعی کنید زمینتون تو یه منطقه خوب و ارزنده باشه حتی الامکان...چون هزینه ساخت تو جای خوب و ضعیف یکیه...اما قیمتی که از شما می خرن خیلی متفاوته.

5. 3 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تهران، ونک

پيش فرض

گرانی برق و امادگی سایر حامل های انرژی برای افزایش قیمت در سال جدید تاثیر خودش رو به صورت اندک در مصالح نشون داده و سیمان و ماسه کمی گران شده اند در نتیجه افزایش قیمت اپارتمان تا حداقل 5% پیشبینی میشه. ولی مسئله اصلی رکود هست که باید دید ادامه پیدا میکنه یا نه و تقابلش با تورم در سال جدید به چه صورت بروز خواهد کرد!

7. این کاربر از پیروز99 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه غول مرحله اخر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    خرید آپارتمان با سال ساخت کم(نوساز) ولی با متراژ کم به صرفه تر است یا خرید آپارتمان کمی بزرگتربا سال ساخت بیشتر؟
    خرید آپارتمان با سال ساخت کمتر در مناطق پایین به صرفه تر است یا خرید با سال ساخت بیشتر اما در مناطق بالا؟
    در نظر بگیرید قراره یک آپارتمان خریداری بشه یا توش زندگی بشه یا اجاره داده بشه و جای دیگه اجاره کرده بشه و همینطور نسبت به نوسانات بازار رشد متعادل داشته باشه
    نه اینکه جایی زمین متری 2م بره بالا این جا 100هزار بره بالا؟
    ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام
    خرید آپارتمان با سال ساخت کم(نوساز) ولی با متراژ کم به صرفه تر است یا خرید آپارتمان کمی بزرگتربا سال ساخت بیشتر؟
    خرید آپارتمان با سال ساخت کمتر در مناطق پایین به صرفه تر است یا خرید با سال ساخت بیشتر اما در مناطق بالا؟
    در نظر بگیرید قراره یک آپارتمان خریداری بشه یا توش زندگی بشه یا اجاره داده بشه و جای دیگه اجاره کرده بشه و همینطور نسبت به نوسانات بازار رشد متعادل داشته باشه
    نه اینکه جایی زمین متری 2م بره بالا این جا 100هزار بره بالا؟
    ممنون میشم
    سلام.فکر کنم قبلا این سوال تو همین تاپیک پرسیده شده باشه.
    من نظر خودم رو میگم.
    خرید آپارتمان با سال ساخت کم(نوساز) ولی با متراژ کم به صرفه تر است یا خرید آپارتمان کمی بزرگتربا سال ساخت بیشتر؟سال ساخت کم و متراژ کم.
    خرید آپارتمان با سال ساخت کمتر در مناطق پایین به صرفه تر است یا خرید با سال ساخت بیشتر اما در مناطق بالا؟سال ساخت بیشتر اما در مناطق بالا.
    نه اینکه جایی زمین متری 2م بره بالا این جا 100هزار بره بالا؟اتفاقا الان بازار طوری هست که کاهش یا افزایش قیمت ها دیگه متری 100 تومن 200 تومن نیست بلکه نرخ تغییرات هر متر برای تهران 500 هزار تا 5 میلیون و حتی بیشتر هست.پیش بینی وضعیت تو شرایط الان بازار سخته و واقعا نمیشه گفت این منطقه انقدر رشد میکنه یا اینقدر ارزون میشه ولی قطعا رشد 20 تا 30 درصدی در اردیبهشت هست.
    فکر کنم آیت الله کاشانی-پونک-استاد معین رشد متعادلی داشته باشند.ولی واقعا الان نمیشه پیش بینی کرد شاید آخرای اردیبهشت یه مقدار وضعیت واضح بشه.من امیدوارم که یه مقدار بهتر خواهد شد و امیدوارم با این بهبود خودم هم بتونم به صورت مستقل کارم رو شروع کنم.

10. 2 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام.فکر کنم قبلا این سوال تو همین تاپیک پرسیده شده باشه.
    من نظر خودم رو میگم.
    خرید آپارتمان با سال ساخت کم(نوساز) ولی با متراژ کم به صرفه تر است یا خرید آپارتمان کمی بزرگتربا سال ساخت بیشتر؟سال ساخت کم و متراژ کم.
    خرید آپارتمان با سال ساخت کمتر در مناطق پایین به صرفه تر است یا خرید با سال ساخت بیشتر اما در مناطق بالا؟سال ساخت بیشتر اما در مناطق بالا.
    نه اینکه جایی زمین متری 2م بره بالا این جا 100هزار بره بالا؟اتفاقا الان بازار طوری هست که کاهش یا افزایش قیمت ها دیگه متری 100 تومن 200 تومن نیست بلکه نرخ تغییرات هر متر برای تهران 500 هزار تا 5 میلیون و حتی بیشتر هست.پیش بینی وضعیت تو شرایط الان بازار سخته و واقعا نمیشه گفت این منطقه انقدر رشد میکنه یا اینقدر ارزون میشه ولی قطعا رشد 20 تا 30 درصدی در اردیبهشت هست.
    فکر کنم آیت الله کاشانی-پونک-استاد معین رشد متعادلی داشته باشند.ولی واقعا الان نمیشه پیش بینی کرد شاید آخرای اردیبهشت یه مقدار وضعیت واضح بشه.من امیدوارم که یه مقدار بهتر خواهد شد و امیدوارم با این بهبود خودم هم بتونم به صورت مستقل کارم رو شروع کنم.
    راستی یادم رفت بگم منطقه 22 و عظیمیه کرج هم خوب هستند.البته نمی دونم به اون سمت علاقه مند هستید یا نه ولی از لحاظ امکانات و آب و هوا سطح خوبی دارند و حتی بعضی از قسمت های منطقه 22 از منطقه 1 هم گرونتر شدن.پیشنهاد میکنم از عظیمیه و منطقه 22 بازدید کنی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه غول مرحله اخر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

راستی یادم رفت بگم منطقه 22 و عظیمیه کرج هم خوب هستند.البته نمی دونم به اون سمت علاقه مند هستید یا نه ولی از لحاظ امکانات و آب و هوا سطح خوبی دارند و حتی بعضی از قسمت های منطقه 22 از منطقه 1 هم گرونتر شدن.پیشنهاد میکنم از عظیمیه و منطقه 22 بازدید کنی.
    سلام.
    با تشکر از شما
    بنده ساکن تهران نیستم.
    اگر امکان داره دلایل جوابتون روکه در بالا دادید، بگید؟؟؟
    --
    راستی شما تو پستهای قبلتون گفتید چه خریدار باشم چه فروشنده فقط اردیبهشت اقدام میکنم!!! چرا؟؟

13. 2 کاربر از غول مرحله اخر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تهران، ونک

پيش فرض

(حتی بعضی از قسمت های منطقه 22 از منطقه 1 هم گرونتر شدن)
    با سلام، ممکنه بفرمایید چه قسمتهایی و قیمتشون در چه حد و حدودیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

راستی شما تو پستهای قبلتون گفتید چه خریدار باشم چه فروشنده فقط اردیبهشت اقدام میکنم!!! چرا؟؟
    البته تو شهرهای بزرگ رو نمیدونم ولی شهرهای توریستی چون مسافرا معمولا یه قیمت هم میگیرن قیمت ها تو فروردین میره بالا بعد که اردیبهشت میشه شهر خلوت میشه تازه کله گنده ها پیداشون میشه و چون قیمت ها باز خوابیده میرن سراغ زمین و خانه های با قیمت مناسب. واسه همین میگن اردیبهشت

16. 2 کاربر از chapanah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •