تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1189 از 1319 اولاول ... 189689108911391179118511861187118811891190119111921193119912391289 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,881 به 11,890 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تست سرعت 4G

داره خودمونی میشه OLK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

سلام

گاهی اوقات پیش میاد وقتی میخوام با یک شماره ی همراه اول تماس بگیرم پیام میده که "شماره ای که با آن تماس گرفته اید ، تماس های خود را به خط دیگری انتقال داده است و در حال حاضر قادر به پاسخ گویی نیست."
    اگه با خط همراه اول با اون خط تماس گرفته باشم و همچین پیامی بده ، اگه بعدش مثلا با خط ایرانسل با همون شماره تماس بگیرم بوق می خوره و دیگه اون پیام رو نمیده.
    میخواستم بپرسم به نظر شما علتش چی میتونه باشه؟ اگه شماره دایورت باشه نباید با هر خطی که باهاش تماس گرفته میشه یک پیام مشابه بده؟
    نمیدونم ربطی داره یا نه ولی ممکنه بخاطر مشکلات آنتن دهی اینطور شده باشه؟ چون منطقه ای که شماره ی مقصد داخلش هست اصلا آنتن دهی خوبی نداره.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام

گاهی اوقات پیش میاد وقتی میخوام با یک شماره ی همراه اول تماس بگیرم پیام میده که "شماره ای که با آن تماس گرفته اید ، تماس های خود را به خط دیگری انتقال داده است و در حال حاضر قادر به پاسخ گویی نیست."
    اگه با خط همراه اول با اون خط تماس گرفته باشم و همچین پیامی بده ، اگه بعدش مثلا با خط ایرانسل با همون شماره تماس بگیرم بوق می خوره و دیگه اون پیام رو نمیده.
    میخواستم بپرسم به نظر شما علتش چی میتونه باشه؟ اگه شماره دایورت باشه نباید با هر خطی که باهاش تماس گرفته میشه یک پیام مشابه بده؟
    نمیدونم ربطی داره یا نه ولی ممکنه بخاطر مشکلات آنتن دهی اینطور شده باشه؟ چون منطقه ای که شماره ی مقصد داخلش هست اصلا آنتن دهی خوبی نداره.

سیمی که بهش تماس گرفتی ترابرد شده به ایرانسل و طرفت هم دوباره همون سیمو دایورت کرده به شماره ایرنسل خودش و شماوقتی تماس میگیری بسته درون شبکه ایرانسل داره که از هر دوتاش کم میشه و کلا دورن شبکه خودشه
    اما چون شما با همراه اول تماس میگیری و طرفت شارژ عادی نداره و فقط بسته دورن شبکه ایرانسل رو فعال کرده میزنه مقدر نیست یا انتقال داده

4. 2 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

سلام دوستان یه مشکل عجیب برای اینترنت همراه اول من اخیرا به وجود اومده هرکی چیزی میدونه لطفا راهنمایی کنه چون بدجور رو اعصابه
    وقتی تازگی میخوام اینستاگرام استفاده کنم اگه صبح و ساعت خلوت شبکه باشه که هیچ مشکلی نیست ولی از ظهر به بعد ویدئوها درست لود نمیشه و دایرکت هم با اختلال مواجه میشه.وقتی اینترنت را قطع و دوباره وصل میکنم تا چند چند لحظه خوبه ولی دوباره همونطور میشه و نکته جالبتر اینکه وقتی وی پی ان میزنم مشکل کامل حل میشه.به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟این مشکل فقط توی اینستا و واتساپ هست و بقیه اپها هیچ مشکلی ندارن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان یه مشکل عجیب برای اینترنت همراه اول من اخیرا به وجود اومده هرکی چیزی میدونه لطفا راهنمایی کنه چون بدجور رو اعصابه
    وقتی تازگی میخوام اینستاگرام استفاده کنم اگه صبح و ساعت خلوت شبکه باشه که هیچ مشکلی نیست ولی از ظهر به بعد ویدئوها درست لود نمیشه و دایرکت هم با اختلال مواجه میشه.وقتی اینترنت را قطع و دوباره وصل میکنم تا چند چند لحظه خوبه ولی دوباره همونطور میشه و نکته جالبتر اینکه وقتی وی پی ان میزنم مشکل کامل حل میشه.به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟این مشکل فقط توی اینستا و واتساپ هست و بقیه اپها هیچ مشکلی ندارن
    دلیلش مشکل ایپی همراه اول هست

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

دلیلش مشکل ایپی همراه اول هست
    خب این مشکل چجوری حل میشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خب این مشکل چجوری حل میشه؟
    مشکل سمت روترهای شبکه هست که امده بعضی پورتها رو بسته یا دستکاری کرده وما هم بغیراز تعویض dnsیا تغیر ایپی منظورم همون همون فیلتر...... راه دیگه ای نداریم

مثلا در همون ساعت خرابی همراه اول با تغیر نت به ی اپراتور دیگه یا نت ثابتadslچک کنی مطمن بشید
    بارها این مشکل با همراه اول بوجود امده وهنوز ادامه داره

9. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

مشکل سمت روترهای شبکه هست که امده بعضی پورتها رو بسته یا دستکاری کرده وما هم بغیراز تعویض dnsیا تغیر ایپی منظورم همون همون فیلتر...... راه دیگه ای نداریم

مثلا در همون ساعت خرابی همراه اول با تغیر نت به ی اپراتور دیگه یا نت ثابتadslچک کنی مطمن بشید
    بارها این مشکل با همراه اول بوجود امده وهنوز ادامه داره
    با شکایت به سازمان تنظیم مقررات هم چیزی درست نمیشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشکل سراسری هست.
    خود من با ایرانسل هم مشکل دارم وفقط داخل اینستا
    حدود 2 هفته همچین مشکلی پیدا کرده

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مشکل سراسری هست.
    خود من با ایرانسل هم مشکل دارم وفقط داخل اینستا
    حدود 2 هفته همچین مشکلی پیدا کرده
    ایرانسل بدون مشکل هست نت ثابت adslهم همینجور بدون مشکل

- - - Updated - - -

با شکایت به سازمان تنظیم مقررات هم چیزی درست نمیشه؟
    نه اقا.
    اونها ملاکشون سرورهای داخل کشور مثل اپارات ووو هست

13. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •