تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 118 از 120 اولاول ... 1868108114115116117118119120 آخرآخر
نمايش نتايج 1,171 به 1,180 از 1191

نام تاپيک: بحث و راهنمايی درباره ی انواع آلات موسيقی (قيمت، کاربرد، آموزشگاه‌ها و ...)

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید
    من مدت دوسال هست که گیتار کار میکنم ولی وقتی سرکلاس میرم که بخوام تمرینمو با استادم کارکنم (کتاب مل بی کار میکنم بصورت دونوازی با استادم کار میکنم ) دچار استرس زیاد میشم و تمرینمو خراب میکنم - خیلی ناراحتم از این اتفاق

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید تا بتونم این استرسمو کم کنم و بتونم خوب کار کنم

باتشکر
    باید روی افزایش اعتماد به نفس و غلبه بر ترس از اجتماع کار کنید. میتونید به جلسات مشاوره ی روانشناسی برید برای اینکه تکنیک هایی رو بهتون یاد بدن برای کمک به وضعتون.

باید خوب تمرین کنید و به کار خودتون اعتماد داشته باشید. این اعتماد به توان انجام کاری، میتونه کمک کنه. تصورتون از دیگران هم یک سری غول ترسناک نباشه چون اغلب درواقع یه سری ابلهند! تصور کنید دارید برای یک جمع میمون های کور اجرا میکنید و اهمیت ندید که حالا چطور به نظر میاید و آیا فلانی درموردتون ممکنه چه فکری بکنه چون اصولاً who gives a fuq about others! کار خودتون رو بکنید.

نفس عمیق کشیدن و بدون عجله رو هم تمرین کنید. آروم از بینی نفس عمیق بکشید، بعد از ثانیه ای، آروم از بینی یا دهان بیرون بدینش.

2. 3 کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید

خواستم ببینم بهترین روش تمرین باید چطور باشه - تمرین باید به چه صورت انجام بگیره که بتونی کارتو خوب انجام بدی مثلا کتاب اول رو تموم کردی و رفتی کتاب دوم ولی بعد از یمدت اگه دوباره بخوای همون کتاب اول رو تمرین کنی بتونی خیلی راحت بزنی بدون مشکل - در هر روز به چند ساعت تمرین نیاز هست -

باتشکر

- - - Updated - - -

داره خودمونی میشه Arsham.room's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام دوستان بزرگوار
    قصد دارم شروع کنم به یادگیری گیتار الکتریک برای سبک راک و قبلش چند تا سوال از خدمتتون داشتم: (اینم بگم که آشنایی خیلی کوچیکی با گیتار دارم و چندین سال پیش، یه چند ماهی کلاسیک کار کردم)
    1 - چه گیتاری بخرم که بتونه واسه چند سال ساپورتم کنه؟
    2 - لطفا در مورد ملزومات دیگه مثل افکت و امپلی، یه توضیح مختصری بدید که چی بخرم بهتره؟ ( خودم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مد نظرمه)
    3 - به نظر شما گیتار
    Fender Squier Bullet Strat with Tremolo Black Electric Guitarگیتار خوبیه واسه شروع و یکی، دو سالی استفاده؟
    4 - به نظرتون خرید گیتار از دیجی کالا، کار درستیه یا برم از مغازه تهیه کنم؟
    پیشاپیش ممنونم از وقتی که واسه خوندن کامنتم گذاشتید.

Last edited by Arsham.room; 20-09-2015 at 18:55.

اگه نباشه جاش خالی می مونه EternalWanderer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام دوستان من 20 سالمه و میخوام تازه سه تار رو شروع کنم. چند تا سوال داشتم: اولا این که با توجه به سنم الان واسه شروع سه تار دیر نیست که؟ بعدش اگه کلاس برم و تمرین کنم، واسه سه تار چه قدر طول میکشه که بتونم یه نت رو بدون نقص اجرا کنم؟ و سوال آخر این که من حداکثر میتونم تا 800 تومن واسه خرید ساز هزینه کنم، با این قیمت میشه ساز خوب و خوش صدایی خرید؟ چه اسم و مدلی به نظرتون با این قیمت میتونه ساز خوبی باشه؟

داره خودمونی میشه M_i_L_i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان

یه برنامه هست برای اینکه موبایل رو بزاری جلوت باهاش آکورد بزنی و جالبتر اینکه آکوردها حین زدن شما حرکت میکنه

مجموعه ای کامل از متن و آکورد بهترین ترانه ها و آلبوم ها جهت خوانندگی و نواختن با گیتار همراه با آپدیت هفتگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه Keyvan99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015
    محل سكونت
    آیت ا... کاشانی

پيش فرض

با سلام
    من به کمانچه علاقه دارم می خوام برم کلاس آموزش کمانچه . کجا کلاسش هست؟ و با چه قیمتی میشه کمانچه مناسب تهیه کرد که به درد سطح حرفه ای هم بخوره؟
    ممنون از راهنماییتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    من خیلی علاقه ب گیتار دارم و در طی هفته اتی شروع ب رفتن کلاسام میکنم
    الان ی چنتا سوال ذهتمو مشغول کرده
    ۱-در حین خرید گیتار همونجا سیمشم عوض کنیم یا ن؟اخه شنیدم سیم فابریکش واسه تسته
    ۲-سیم لابلا ۸۲۰ واسه یاماه سی ۷۰ خوبه؟
    ۳-هنوز نمیدونم چ سبکی میخام بزنم‎:-\‎
    علاقم بیشتر پاپه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    لطف کنید این ویدیو ببینید من از این سبک خوشم اومده باید پاپا برم یا ی چی دیگه؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید‎
    Last edited by gone girl; 22-05-2016 at 20:23.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام

برای شروع همون سیم های فابریک گیتار خوبه و نیازی به تعویض نیست.
    علتش هم اینه که سیم های فابریک گیتار نسبت به سیم های با مارک معتبر ( لابلا و داداریو و...) خشک تر هستش و باعث میشه دستاتون قوی تر بشه. ولی اگه سیم گیتار رو عوض کنید دستتون از همون اول به نرمی اش عادت می کنه و باعث میشه دستتون تنبل بشه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

برای شروع اگر می خواین اصولی یاد بگیرین سبک کلاسیک رو شروع و کنید و از روی نت جلو برید ولی بگین در کنارش چند تا ریتم و اکورد هم برای تنوع بگه.
    سبک پاپ تنها ارزشی نداره. ( کلیپ هاش تو اپارات هستش )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

دوستان
    من الان بعداز ی عالمه تحقیق میخام سبک فینگر استایل کار کنم ولی متاسفانه اموزشگاهی نمیشناسم ک این سبک تدریس کنه
    واقعا چرا اینقدر به گیتارای سیم فلزی بی توجهی میشه خیلی جای تعجب داره
    حتی گیتارای سیم فلزی (اکوستیک)هم تو بازار نسبت ب کلاسیک کمتره
    Last edited by gone girl; 25-05-2016 at 00:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •