تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 117 از 278 اولاول ... 1767107113114115116117118119120121127167217 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,161 به 1,170 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام دوستان.
    منم خریدم اما مشکیش بلو ری هم داره ویندوز 8 ارجینال هم روشه.
    مدل دقیقش اینه: asus n550jv-cn256h.
    فک کنم رمش ddr3L باشه چون رو جعبش زده.
    درسته؟ فقط هاردش یکم صدا میده نمیدونم من حساس هستم یا نه چون تا حالا لپتاپ نداشتم.
    گارانتی هم بردم گفتن مشکلی نداره و عادیه. با نرم افزار هم خود فروشنده تست کرد.
    هارد n550 ها چی هست؟ بهترین هارد چه مدلیه؟
    دیزاینش هم یکم فرق میکنه یعنی همونه ها ولی اون دو دکمه ی بالایی که تو عکس ها کناراشون سوراخ سوراخ داره این نداره و اون دو دکمه هم مستطیلی هستن.
    با این حال من که بد زد تو ذوقم ولی خب به بلو ری و ویندوز ارجینالش می ارزه.
    برای اطمینان من در سایت asus لپتاپ رو رجیستر کردم و سریال نامبرش هم درست بود.
    ضمنا تاریخ تولیدش رو هم زده 2013/10 یعنی سه ماه پیش تولید شده.
    ببخشید
    آقا یکی هم به این پست توجه کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Zafar, Tehran

پيش فرض

این لپتاپ چقدر سنگین هست؟ باید 2.7 کیلوگرم باشه. تو سایت ایسوس زده 2.6. اینجور که من فهمیدم لپ تاپ های 15 اینچ حدود 2.4 تا 2.6 کیلو هستن. آیا این وزن اضافه این لپ تاپ به چشم میاد؟
    مورد دیگه الکتریسیته روی بدنه آلومینیومی دستگاه هست. این الکتریسیته در چه حدی هست؟ یعنی طوری هست که وقتی به بدنه دستگاه دست میزنیم، هر بار، احساس میشه؟
    این لپ تاپ با کیبورد مشکی هم تو بازار هست یا اینکه همشون سفیده؟ این مدل با صفحه کلید فارسی هم پیدا میشه. درسته؟ اگه اشتباه میکنم تصحیح بفرمایید.
    Last edited by mehdisad; 31-01-2014 at 04:31.

اگه نباشه جاش خالی می مونه monaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    In My Mind

پيش فرض

این لپتاپ چقدر سنگین هست؟ باید 2.7 کیلوگرم باشه. تو سایت ایسوس زده 2.6. اینجور که من فهمیدم لپ تاپ های 15 اینچ حدود 2.4 تا 2.6 کیلو هستن. آیا این وزن اضافه این لپ تاپ به چشم میاد؟
    مورد دیگه الکتریسیته روی بدنه آلومینیومی دستگاه هست. این الکتریسیته در چه حدی هست؟ یعنی طوری هست که وقتی به بدنه دستگاه دست میزنیم، هر بار، احساس میشه؟
    این لپ تاپ با کیبورد مشکی هم تو بازار هست یا اینکه همشون سفیده؟ این مدل با صفحه کلید فارسی هم پیدا میشه. درسته؟ اگه اشتباه میکنم تصحیح بفرمایید.
    بله. وزنش به چشم میاد.
    وقتی به برق وصله و با یک دست بدنه را لمس میکنی، کمی احساس مورمور میکنی.
    فکر نمیکنم با کیبورد مشکی وجودداشته باشه. بله. با کیبورد فارسیش فراوونه.

4. این کاربر از monaj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    In My Mind

پيش فرض

لپتاپ من اون قسمت Status Indicator هاش که علامت باتری و هارد و وایفای و ... داره، هیچکدومشون روشن نمیشن، بلکه اون چراغهای گرد و ریزی که پایین هرکدام وجود داره (روی لبه جلویی) روشن میشن. آیا خرابه یا مال همه اینجوریه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

لپتاپ من اون قسمت Status Indicator هاش که علامت باتری و هارد و وایفای و ... داره، هیچکدومشون روشن نمیشن، بلکه اون چراغهای گرد و ریزی که پایین هرکدام وجود داره (روی لبه جلویی) روشن میشن. آیا خرابه یا مال همه اینجوریه؟
    نه داداش فقط led هاش روشن میشن

ولی راس میگی ها کاش asus طوری می کرد اون علامت ها backlight داشتن ... خوشگل تر میشد اونطوری
    Last edited by samibeig; 31-01-2014 at 10:45.

7. این کاربر از samibeig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

بله. وزنش به چشم میاد.
    وقتی به برق وصله و با یک دست بدنه را لمس میکنی، کمی احساس مورمور میکنی.
    فکر نمیکنم با کیبورد مشکی وجودداشته باشه. بله. با کیبورد فارسیش فراوونه.
    حالا من یه چیز جدید کشف کردم ... این مور مور حالا زیاد اذیت نمی کنه ... شما یه بار امتحان کن وقتی لپ تاپ به برق وصله یه دستت رو بچسبون به دیوار ، دست دیگت بزن پشت lcd ببین چطور دست رو می پرونه

کاش واسه این مور مور یه راه حلی پیدا بشه ( هرچندبعد از یه مدت، زیاد بهچشم نمیاد و یادت میره کاملا )

9. این کاربر از samibeig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    In My Mind

پيش فرض

راست میگن آدم از هرچی بترسه، سرش میاد. این قضیه لقی درایو دی وی دی هم اینقدر بهش فکر کردم که آخرش همون گیرم اومد !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام دوستان.
    منم خریدم اما مشکیش بلو ری هم داره ویندوز 8 ارجینال هم روشه.
    مدل دقیقش اینه: asus n550jv-cn256h.
    فک کنم رمش ddr3L باشه چون رو جعبش زده.
    درسته؟ فقط هاردش یکم صدا میده نمیدونم من حساس هستم یا نه چون تا حالا لپتاپ نداشتم.
    گارانتی هم بردم گفتن مشکلی نداره و عادیه. با نرم افزار هم خود فروشنده تست کرد.
    هارد n550 ها چی هست؟ بهترین هارد چه مدلیه؟
    دیزاینش هم یکم فرق میکنه یعنی همونه ها ولی اون دو دکمه ی بالایی که تو عکس ها کناراشون سوراخ سوراخ داره این نداره و اون دو دکمه هم مستطیلی هستن.
    با این حال من که بد زد تو ذوقم ولی خب به بلو ری و ویندوز ارجینالش می ارزه.
    برای اطمینان من در سایت asus لپتاپ رو رجیستر کردم و سریال نامبرش هم درست بود.
    ضمنا تاریخ تولیدش رو هم زده 2013/10 یعنی سه ماه پیش تولید شده.
    مبارکه

جالبه مشخصاتش ، هیش کی فک نکنم تا حالا رنگ مشکی و این تغییراتی رو که گفتین دیده باشه ... اگه میشه یه چندتا عکس هم بزارین ما هم ببینیم

بله ddr3l یا همون باس 1600 Mhzd هست.

بله هارد تمامی لپ تاپ ها در سکوت کمی صدای ززززز که به دلیل حرکت هد داخل هارد هست رو میده ( حالا مال این در مقابل لپ تاپ های دیگه خوبه )

در مورد هارد زیاد اطلاعاتی ندارم ولی قبلا فکر کنم ( مطمئن نیستم ) یه جایی خوندم هاردش رو مارشال یا توشیبا زده !! اگه اکسترنال و اینترنال بگی وسترن و seagate هاردهای خوبی هستن ولی اگه ssd بخوای فک کنم فعلا سامسونگ حرف اول رو می زنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

مبارکه

جالبه مشخصاتش ، هیش کی فک نکنم تا حالا رنگ مشکی و این تغییراتی رو که گفتین دیده باشه ... اگه میشه یه چندتا عکس هم بزارین ما هم ببینیم

بله ddr3l یا همون باس 1600 Mhzd هست.

بله هارد تمامی لپ تاپ ها در سکوت کمی صدای ززززز که به دلیل حرکت هد داخل هارد هست رو میده ( حالا مال این در مقابل لپ تاپ های دیگه خوبه )

در مورد هارد زیاد اطلاعاتی ندارم ولی قبلا فکر کنم ( مطمئن نیستم ) یه جایی خوندم هاردش رو مارشال یا توشیبا زده !! اگه اکسترنال و اینترنال بگی وسترن و seagate هاردهای خوبی هستن ولی اگه ssd بخوای فک کنم فعلا سامسونگ حرف اول رو می زنه
    خیلی ممنون
    من تازه واردم هر چی دنبال دکمه ی تشکر گشتم ندیدم تو اموزش هم رفتم ندیدم چیزی در این مورد.
    اینم چند عکس:

نظرتون چیه؟! خوبه؟!
    ولی خب زود جای انگشت روش میمونه و هی باید پاکش کنی.منم از برچسب زدن خوشم نمیاد.

Last edited by Thenry; 31-01-2014 at 12:19.

13. این کاربر از Thenry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hacker13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Root

پيش فرض

چرا لب تاپ شما مشکی هست؟؟ من تاحالا ندیده بودم ؟؟ دوستان شما دیدید ؟

15. این کاربر از hacker13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •