تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 117 از 171 اولاول ... 1767107113114115116117118119120121127167 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,161 به 1,170 از 1701

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های 2012 LG

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

دوست من تکنولوژی سه بعدی اینها کلا با هم فرق داره
    برای من تعداد زیاد عینک ها و راحتی و سبکی آن ها و امکان اینکه دوال پلی داشته باشه برام خیلی مهم بود و من ال جی رو انتخاب کردم.
    شما که گفتید زیاد سه بعدی نگاه می کنید به عینک سبک احتیاج دارید.
    آقا میخواستم بدونم بدون کنسول نمیشه دوال پلی استفاده کرد اگر راهنمایی کنین ممنون میشم؟
    در ضمن هر کار میکنم نمیتونم برنامه برا تلویزیونم دان کنم؟LM66100

2. این کاربر از 8754210 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ادامه داستان ما به اينجا رسيد :

من به طور بسيار اتفاقي در يکي از سايتهاي فروشگاه اينترنتي معتبر مدل 86000 رو با قيمت قبلي پيدا کردم! بصورت آنلاين سفارش گذاشتم و پول رو براشون واريز کردم و اونها هم بطور رايگان تلويزيون رو براي ما آوردن دم درب خونه. الان هم تماس گرفتيم با پشتيباني گلديران تا براي نصب يک نفر رو بفرستن تا شب بياد خونه و نصب کنه.
    حالا بايد ببينيم تکليف کارت هديه و عينکهاي اضافه چي ميشه. چون ما در خريد اول به همراه تلويزيون يک سينماي خانگي هم خريده بوديم، بايد کارت هديه 750 هزار توماني به ما تعلق مي گرفت ولي از بخت بد ما که تلويزيون خراب از آب در اومد و اون بلاها سر ما اومد، حالا نمي دونم اين دفعه گلديران چه بامبولي مي خواد سر اينکه سينما خانگي رو از يک فروشگاه و تلويزيون رو مجددا از يک فروشگاه ديگه خريديم سرمون دربياره! اميدوارم که ديگه سر کارت هديه اذيتمون نکنن که خدا وکيلي توي اين دو هفته دمار از روزگار ما در اومده!
    ايشالا ادامه قضيه رو هم وقتي به وقوع پيوست تعريف مي کنم. دعا کنيد اين يکي ديگه خراب از آب درنياد
    دوست عزیز میشه بگید کدوم سایت؟؟؟
    اگه میشه پ.خ کنید
    ممنون
    Last edited by mohssen_00; 07-02-2013 at 22:31.

4. این کاربر از mohssen_00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

مدل تی وی تون چیه؟واسه منم میفرستن؟
    از ما LM62000 من زنگ زدم گلدایران گفتن که این مدل قابلیت کنترل جادویی رو داره و باید جدا خریداری بشه
    چکار کنم که واسه منم بفرستن؟
    42lm62000
    البته برا کسانی می فرستن که تابستون تلویزیون گرفتن ضمنا با ید پیگیر باشید

6. این کاربر از samin111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ادامه داستان :

ديروز بعد از ظهر نصاب شركت اومد و تلويزيون رو راه انداخت و خوشبختانه اين يكي سالم از آب در اومد
    در مورد كارت هديه و عينكهاي اضافه هم برگه مربوطه رو امضا كرد و گفت تا 20 روز ديگه مياد درب خونه. حالا بايد ببينيم اين 20 روز چقدر طول ميكشه!
    فقط توي اين قضاياي پيش اومده ما هزار بار زنگ زديم شركت و آخر هم شركت هيچ كاري براي ما نكرد و روي حرفش كه گفته بود بريد پولتون رو پس بگيريد وايستاد و ما هم شانسي تونستيم مدل 86000 مورد نظرمون رو از اينترنت با قيمت قبلي بخريم وگرنه بايد بجاي 4829000 تومان، 5069000 تومان پول مي داديم تا از نمايندگي هاي رسمي شركت بتونيم همون تلويزيون رو بخريم!

-------------------------------------------------------------------

آيا كسي از شما نسخه 04.04.47 رو كه در سايت گلديران براي آپديت قرار داده شده رو مدل 86000 نصب كرده؟ چه فرقي با نسخه قبلي داره؟
    در ضمن اگه بخوايم تو عينكهاي هديه به ما عينك كليپسي هم بدن كه بشه روي عينك خودمون استفاده كنيم آيا شركت اين كار رو مي كنه؟
    Last edited by Poisonman; 09-02-2013 at 01:31.

8. این کاربر از Poisonman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ادامه داستان :

ديروز بعد از ظهر نصاب شركت اومد و تلويزيون رو راه انداخت و خوشبختانه اين يكي سالم از آب در اومد
    در مورد كارت هديه و عينكهاي اضافه هم برگه مربوطه رو امضا كرد و گفت تا 20 روز ديگه مياد درب خونه. حالا بايد ببينيم اين 20 روز چقدر طول ميكشه!
    فقط توي اين قضاياي پيش اومده ما هزار بار زنگ زديم شركت و آخر هم شركت هيچ كاري براي ما نكرد و روي حرفش كه گفته بود بريد پولتون رو پس بگيريد وايستاد و ما هم شانسي تونستيم مدل 86000 مورد نظرمون رو از اينترنت با قيمت قبلي بخريم وگرنه بايد بجاي 4829000 تومان، 5069000 تومان پول مي داديم تا از نمايندگي هاي رسمي شركت بتونيم همون تلويزيون رو بخريم!

-------------------------------------------------------------------

آيا كسي از شما نسخه 04.04.47 رو كه در سايت گلديران براي آپديت قرار داده شده رو مدل 86000 نصب كرده؟ چه فرقي با نسخه قبلي داره؟
    در ضمن اگه بخوايم تو عينكهاي هديه به ما عينك كليپسي هم بدن كه بشه روي عينك خودمون استفاده كنيم آيا شركت اين كار رو مي كنه؟
    سلام.
    ممنون می شم نام سایت رو برای من پ.خ بزنی

10. این کاربر از hesam 63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

درود
    دوستان من یک 76100 دارم هروقت که به اینترنت وصل میشوم میخواهد که ابدیت شود خواستم ببینم دراین موقع بلی را بزنم یا خیر ممنون
    Last edited by farhadi-1; 11-02-2013 at 19:54.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من هر كاري مي كنم از طريق USB نميشه آپديت كنم! طبق راهنمايي موجود در سايت گلديران يك پوشه بنام LG_DTV درست كردم و فايلي رو كه از سايت گلديران گرفته بودم رو از حالت فشرده خارج كردم و ريختم توي اون پوشه. زدم توي پورت USB پشت تلويزيون ولي اتفاقي نيافتاد!
    كسي از دوستان تابحال از طريق USB آپديت كرده يا نه؟
    ممنون

13. این کاربر از Poisonman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هر كاري مي كنم از طريق USB نميشه آپديت كنم! طبق راهنمايي موجود در سايت گلديران يك پوشه بنام LG_DTV درست كردم و فايلي رو كه از سايت گلديران گرفته بودم رو از حالت فشرده خارج كردم و ريختم توي اون پوشه. زدم توي پورت USB پشت تلويزيون ولي اتفاقي نيافتاد!
    كسي از دوستان تابحال از طريق USB آپديت كرده يا نه؟
    ممنون
    پشت tv سه تا پروت usb هست که فقط یکیش(وسطیه) برای آپدیت هست، به همون وسطیه زدید فلش رو؟

15. این کاربر از fb.atheist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

درود
    دوستان من یک 76100 دارم هروقت که به اینترنت وصل میشوم میخواهد که ابدیت شود خواستم ببینم دراین موقع بلی را بزنم یا خیر ممنون
    درود
    ازدوستان کسی سوال من را نمیداند چیکارباید کرد
    Last edited by farhadi-1; 11-02-2013 at 19:56.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان سلام من به تازگی یه 47 76100 خریدم به همراه یه بلوری اما چندتا مشکل دارم
    1.زیرنویس فارسی از روی هارد جدا جدا نشون میده مثلا ز ی ر ن و ی س یا کلا نامفهومه
    2.تصویر وقتی از روی هارد یا بلوری پلیر پخش میشه به نظر میرسه تندتر از حالت عادیه
    3.تصویر hd خیلی دون دونه
    ممنون میشم راهنمایی کنین چون نصاب گلدیران که هیچی حالیش نبود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •