تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 117 از 140 اولاول ... 1767107113114115116117118119120121127 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,161 به 1,170 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من که کلوران mink oil رو خریدم روش نوشته tea-cocoyl hydrolyzed collagen که سرچ کردم نوشته ماده مضری هستحالا بچه ها من زمینه سرم چربه اما موهام خشکو اسیب دیده به خاطر چربی سرم ریزش مو دارم به نظرتون حالا سرم مو چی استفاده کنم یا اصلا از کلوران چه نوع شامپویی بگیرم واسه دفعه بعد؟

داره خودمونی میشه samkaveh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شامپو کلوران گزنه مخصوص موهای چرب هست که من استفاده کردم و بد نبوده البته خیلی کم کف میکنه که شاید مزیت باشه یا............ شامپو حجم دهنده شیر بادام کلوران رو هم امتحان کردم این بیشتر کف میکنه و حجم دهندست اینم بد نبوده در کل نظرم مثبت شده نسبت به کلوران

3. این کاربر از samkaveh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه joseph.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    World Wide Web

پيش فرض

هیچ کسی اندازه من شوره نداشت . تمام شامپو هارو استفاده کردم فایده نداشت . از وقتی از Head & shoulders جدید استفاده کردم ، هم ریزشم برطرف شده و هم شوره ام !

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

بچه ها این هدشولدرا یه مدت تقلبی شده بود! این جدیدا که اومده خوبه یا نه؟ اصله؟

بعد یه سوال دیگه. روغن نارگیل بهتره یا بادام؟
    Last edited by saeedsh7j; 12-09-2013 at 12:47.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

من روغن نارگیل استفاده کردم تاثیر بهتری داشته

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

تجربه ی خودم رو بگم: شامپو مدیلن حاوی ترکیباتی هست که باعث خارش و خشکی شدید پوست بدن میشه... یعنی من وقتی میزدم، سر شونه هام و بازوهام و کتف هام که شامپو بعد از شستشو میریخت روش، تا حدود 2 ساعت فقط میسوخت و خارش داشت... همچنین، اون کیفیت تبلیغ شده رو نداشته.
    شامپو ضد شوره اویدرم گرفتم، خیلی بهتره، با اینکه اکثر ترکیبات همون اویدرم رو داره ولی چند ویژگی خیلی بهتر توش مشاهده کردم:
    1) اولا که خارش سرم کاملا برطرف شد.
    2) به دلیل خاصی 5 روز نشد برم حموم ولی در کمال تعجب، شاید بتونم بگم حدود 20% همیشه موهام چرب شد و وقتی هم که کثیف شد، اصلا معلوم نیست.
    3) بالاخره یه شامپویی پیدا کردم که موهام رو حتی بهتر از شامپو کلیر براق میکنه، یعنی بعد از حموم درخشندگی خاصی پیدا میکنن موهام.
    4) مثل شامپو مدیلن، برای پوست بدن مشکل ساز نمیشه... گرچه این رو یکی از ویژگی های خود شامپو اویدرم هست که برای جلوگیری از خارش پوست بدن هم هست.

فقط قیمتش هم کمی گرونتر بود... شامپوش 12000 تومن بود که تقریبا میشه گفت 2.5 برابر قیمت بقیه ی شامپوها مثل فولیکا و مدیلن و کلیر و...

8. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شامپو های اکتیو هم بد نیست من دو تا شو استفاده کردم یکی انجیر و یکی دیگه هم انار بوشون خیلی بهتر از خیلی شامپو های دیگه هست و من سر شوره میزنه و خیلی چرب هست این قدر چرب که اگه مثلا امروز صبح حموم بوده باشم اگه پس فردا صبح دوباره نرم حموم همه موهام به هم میچسبه برای کم تر کردن چربی چیزی نداشت روشم تا حالا نخوندم ببینم چیزی داره یانه ولی موهام شوره نمیزنه از نطر براقی هم معمولیه ولی حالت گرفتنش توپه حداقل برای من بود موهام رو بادست خالی حالت دادم یه بار چون مسافرت بودیم مامانم میگه ایرانیه ولی فکر نکنم ایران با این کیفیت بتونه بزنه
    در کل همون طور که گفتم بد نیست نسبت به هد اندشولدرز که به مدت 4 سال استفاده کردم(از 10 بهش 5 میدم) بعد یه 2سال ایروکس(از 10 بهش 7-8) و یه مدت هم تخم مرغی(فکر کنم حدود یک سال)(از 10 بهش 11 میدم)

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان

شرمنده من یه مدت نبودم...سعی میکنم تا فردا پاسخ همه دوستان رو بدم

11. 2 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ----Ali----'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    خوزستان - امیدیه

پيش فرض

شامپو سیر پرژک

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من موهام نزدیک یک سال هست که حالتش عوض شده. خشک و بد حالته. هر شامپویی رو امتحان کردم. وقتی میبینم هیچ کدوم اثر خاصی نداره رو آوردم به شامپو تخم مرغیهای قدیم . میگم چرا الکی پول زیاد بدم. نرم کننده هم بی تأثیره. باید سه چهار روز حموم نرم تا موهام یکم چرب شه. اون موقع خیلی خوش حالت میشه. بعضی اوقات از روغن بادام برای خوش حالتیش استفاده میکنم اما همیشه که نمیشه. جلوی موهامو بس که اتو کشیدم کم شده. چیکار کنم؟ خستم کرده.
    سلام عزیز

شما ماسک مو هم مصرف کردید؟

این دو تا رو مصرف کنید احتمال بسیار زیاد نتیجه میگیرید.

شامپو نوتری سرات دوکری + ماسک نوتری سرات دوکری

چیزی حدود 70 تومن میشه!

سلام رفیق

راستش راه گم کردم

در مورد بودجه خب تا 30 یا 40 هزار تومن میتونم بابت شامپو بدم اما خب فکر نمیکنم از اون شامپوهایی که حاوی نرم کننده هستن لازم داشته باشم چون موهام نیازی به نرم کننده نداره !
    در مورد علت اصلی چرب بودن موهام فکر کنم به بدنم (چرب بودن خون و اینا) مربوط میشه و حالا به نظر شما باید پیش چه دکتری برم که بتونه داروی مورد نظر رو به من بده تا بشه برای همیشه از چر ب بودن مو خلاص شد! اینم اضافه کنم که من مشکل لاغری بیش از حد دارم و به گمانم چیزی حدود 25 کیلو کمبود وزن دارم و به خاطرش تا حالا پیش دکتر نرفتم حالا نمیدونم علت های لاغری میتونه روی چربی مو تاثیر داشته باشه یا نه!

راستی یادم رفت که بگم موهام کم پشته و یه مدت ریزش موی شدید هم داشتم در حال حاضر ریزش موهام کمتر شده اما قطع نشده!

پیشاپیش تشکر بابت جواب
    من پیشاپیش از اینکه دیر پاسخ دادم عذر میخوام عزیز....

ببینید این که پیش چه دکتری برید....چون میتونه مشکل از چربی خون و یا حتی تیروئید شما ( ریزش مو ) هم باشه چندان فرقی نداره....چون دکتر متخصص پوست و مو مسلما دکتر عمومی هم هست و میتونه براتون آزمایش رو بنویسه و آزمایش رو بخونه و متوجه بشه که شما مشکل داخلی دارید یا خیر...

حالا بعدش اگه مشکلی داشتید مسلما شما رو ارجاع میده به دکتر متخصص داخلی...در واقع این دکتر متخصص داخلی هست که در مرحله بعد باید برای اون مشکل داخلی بدن شما که روی پوست و موی شما تاثیر گذاشته دارو تجویز کنه....

اما اینجا شرایط بسیار برای شما حساس هست...چون کافیه پیش یه دکتر بی مسئولیت برید که کم هم نیستند....اون وقت بدون توجه به همه جوانب فقط نسخه مینویسه! ( دکتر پوست رو میگم)

اگر خواستید میتونم یه دکتر به شما معرفی کنم....منتهی حتما بهش همه اینها رو توضیح بدید و بگید که فکر میکنید ممکنه مشکل چربی خون و یا حتی تیروئید داشته باشید ....

بعد از برطرف شدن مشکل داخلیتون تجویز شامپو و ...مهم میشه...تا قبل از اون هر کاری کنید موقتیه!

البته اگه چربی خون داشته باشید معمولا در مرحله اول لواستاتین 20 تجویز میکنن که یه قرص ریز هست ولی خیلی چربی خون رو پایین میاره....تغذیه رو هم پیشنهاد میدم از همین حالا رعایت کنید...از مصرف روغن نباتی و چیپس و پفک و غذاهای چرب مثل فست فود حتی الامکان پرهیز کنید و گوشت قرمز رو مصرفش رو به حداقل دو بار در هفته کاهش بدید....همین طور تخم مرغ.....این خیلی در کاهش چربی خون تاثیر داره...البته شما فعلا آرمایش رو بدید...مهم تر هست.

فعلا...تا وقت بگیرید از دکتر و برید و آزمایش بدید و جوابش بیاد و ....میتونید شامپوی گزنه کلوران مصرف کنید کمی چربی سر رو کاهش بدید....این شامپو کمی کم کف میکنه ولی موثر هست...

میتونید هم صبر کنید تا خود دکتر براتون تجویز کنه ....ولی به نظر من شامپو رو خودتون هم میتونید برای خودتون تجویز کنید

بعد از همه اینها مشکل لاغری رو هم جدی بگیرید...مسلما در آزمایش ها مشخص میشه..اگه نشد وقتی پیش دکتر متخصص داخلی رفتید مشکل لاغری رو هم درمان کنید و علتش رو پیدا کنید....لاغری روی چربی تاثیری نداره ولی روی ریزش مو تاثیر داره....

یه پیشنهاد هم دارم ...قرص های مکملی در داروخانه ها هست به اسم مخمر جو....حدود 15 تومن هست خارجیه....بخرید روزی یک عدد قبل از غذا مصرف کنید...هیچ عوارض و ضرری هم نداره.

روی مو و همین طور وزنتون تاثیر داره.

شامپوی ضد ریزش سریتا خوبه؟
    چندان خوب نیست عزیز...

در کل مصرف تنهای شامپو ضد ریزش اگر به همراه لوسیون های موضعی نباشه تاثیری نداره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •