تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 117 از 120 اولاول ... 1767107113114115116117118119120 آخرآخر
نمايش نتايج 1,161 به 1,170 از 1197

نام تاپيک: آموزش نصب Battlefield 2 برای بازی آنلاین + معرفی سرور ایرانی با پینگ پایین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

آقا این فایل JMT-MINIBF2CD.MDS از کجای مینی ایمیج بیارم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

فایل JMT-MINIBF2CD.MD رو از کجای مینی ایمیج باید بیارم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

sharmandeh zaban farsiro hano nasb nakrdam akhe kheyli zood dobare win mizanam, to gesmate name [super@] ro search kon servere almaniye zire 200 ping mideh hodode 7 8 ta servere halesho bebar ya servere BF2MD inam servere khobiye az vebsaitesh mitoni check koni chand roz bagi mondeh ta bedone ganon bazi koni bedone ganon bazi kardan kheyli hal mideh [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من وقتی بازی رودانلود کردم اپدیت هاش رو نصب نکردم و فقط با همون بازی ورژن اولی وارد بازی شدم

سرور خیلی زیاد بود پینک هم کم بود همیشه تو سرورهای پیک 200 بازی می کردم که پلیر اونها هم زیاد بود پچ رو نصب نکردم تا ببینم رو تعداد سرور تاثیر داره یا نه ولی با همون ورژن اولی حداقل 50 تا سرور می اورد با پینکهای 200

اینترنت من هم زیاد خوب نیست اینترنت دله دزی مخابرات هست تو بازی TEEWORLD معمولا پینک من از همه بیشتر هست و نزدیک 100 هست در حالی که پینک همه 60 تا بیشتر نمی شه
    sharmandeh zaban farsiro hano nasb nakrdam akhe kheyli zood dobare win mizanam, to gesmate name [super@] ro search kon servere almaniye zire 200 ping mideh hodode 7 8 ta servere halesho bebar ya servere BF2MD inam servere khobiye az vebsaitesh mitoni check koni chand roz bagi mondeh ta bedone ganon bazi koni bedone ganon bazi kardan kheyli hal mideh [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

goodman2012 chera emtiyaz man to BFHQ bala nemire, porsidam migan bayad too ranked servers bazi koni khob hamin [super@] serverash ranked hastesh vali bazam nemire goftan hadaksar do roz tool mikeshe ta varedeh hesabet beshe vali az avale ramazan ta hala vared nashodeh, midoni gaziyash chiye?

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

آقا چرا کسی به سوال من بدبخت جواب نمیده این فایل JMT-MINIBF2CD.MD رو از کجای فایل مینی ایمیج باید پیدا کنم؟

آخر فروم باز alivw71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا چرا کسی به سوال من بدبخت جواب نمیده این فایل JMT-MINIBF2CD.MD رو از کجای فایل مینی ایمیج باید پیدا کنم؟
    از کدوم ورژن استفاده میکنید؟

نیاز به ایمیج نیست.

برای ورژن 1.0 اینو دانلود و تو محل نصب بازی کپی کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای ورژن 1.41 هم اینو دانلود کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فایل های بالا کرک نیستن فقط کار همون ایمیج مونت رو انجام میدن.
    Last edited by alivw71; 17-07-2014 at 14:43.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

14 کمک در ساخت اکانت

سلام دوستان.من در ساخت اکانت بازی BATTLEFIELD2 مشکل دارم...وقتی مشخصاتم رو وارد میکنم و روی گزینه ی ساخت اکانت میزنم،به مدت طولانی لود میکنه اخرش میگه the server has reused to connection دیگه واقعا نمیدونم چی کار کنم.مشخصات بازیم:

ورژن1.5

از کرک استفاده نمیکنم.با daemon tools یه img... ممنون میشم اگه کمکم کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

می خوام پچ نصب کنم این پیغام می ده چکار کنم cant find install folder for battlefield2

اگه نباشه جاش خالی می مونه marde tanhayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا تنهایی باشه

پيش فرض

بهتره بی خیال پچ بشی چون بعد نصب کردن تعداد سروری که می تونی برای بازی انلاین پیدا کنی خیلی کم خواهد شدو اونهایی هم که پیدا می کنی پینکشون 400 به بالا خواهد بود
    همون ورژن اولیه بیشترین بازی کن رو داره

چون بیشتر مردم از وجود پچ بازی خبری ندارن اصلا مردم کشادتر از اونی هستن که پچ دانلود نصب کنن
    و برنامه های ساخت سرور برای ورژن های پایین تر بیشتر هست
    بی خیال پچ شو که پشیمان می شی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •