تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 117 از 120 اولاول ... 1767107113114115116117118119120 آخرآخر
نمايش نتايج 1,161 به 1,170 از 1191

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در آلمان | فصل 2010-2011

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

یورگن کلوپ: تنها بارسلونا بهتر از دورتموند است
    اوج نگیر پسرم
    اوج نگیر عزیزم
    : دی

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

شالکه 5 – دویسبورگ صفر: شالکه قهرمان جام حذفی

شالکه توانست به پنجمین قهرمانی خود در جام حذفی برسد.

سایت گل – شالکه به شش باخت پیاپی خود خاتمه داد و دیدار نهایی فصل را با نتیجه پنج بر صفر مقابل دویسبورگ پیروز شد تا فاتح جام حذفی شود.
    رهبري شالكه در داخل زمين را ' مانوئل نوئر ' دروازه بان اين تيم به عهده داشت كه بايرن مونيخ سخت در تلاش است وي را به خدمت بگيرد.
    نوئر 25 ساله به باشگاهش گفته است حداكثر تا ژوئن 2012 در شالكه خواهد ماند و بايرن انتظار دارد تا قبل از فصل آينده قراردادي با وي امضا كند كه طبق گزارشها يك قرارداد 25 ميليون يورويي خواهد بود.
    اين دروازه بان آلمان پس از پيروزي پرگل تيمش بر دويسبورگ حريف دسته دومي خود، جام قهرماني را بالاي سر برد.
    شالكه كه در اواسط فصل علي كريمي را به خدمت گرفت در اين ديدار بر دويسبورگ سلطه داشت و نوئر به ندرت در جارجوب دروازه با مشكل روبرو شد.
    دویسبورگ در ابتدای بازی موقعیت‌هایی برای گل زنی داشت اما بی‌تجربه عمل کرد تا آن که جولین درکسلر در دقیقه 18 توپی عمقی را گرفت و از پشت محوطه جریمه با شوتی سنگین گل اول را زد.

هونتلار سپس در دقیقه 22 سانتر خوب جفرسون فارفان را به دروازه حریف زد و فاصله را دوبرابر کرد.
    سرنوشت بازی در دقیقه 43 عملا مشخص شد و بندیکت هوودس بر خلاف جریان بازی با ضربه سر گل سوم شالکه را زد.
    در نیمه دوم خورادو در دقیقه 55 گل چهارم را زد و در دقیقه 70 و در حملات دویسبورگ و رها کردن دفاع بود که گل پنجم هم زده شد؛ گوران سوکالو مقابل دروازه خود کنترل توپ را از دست داد و هونتلار به آسانی گل‌زنی کرد.
    این پنجمین قهرمانی شالکه در جام حذفی است و آنها حالا به لیگ اروپای فصل بعد راه یافته‌اند.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

جشن قهرمانی شالکه در جام حذفی؛ گزارش تصویری

شالکه که در رقابت های بوندس لیگا نتایج خوبی کسب نکرده بود، با قهرمانی در لیگا پوکال به لیگ اروپا رسید

سایت گل- شالکه موفق شد با پیروزی 5-0 مقابل دویسبورگ دسته دومی، فصل را با یک جام به پایان برساند؛ این احتمالا آخرین بازی مانوئل نویر برای شالکه نیز بود

در غیاب علی کریمی، آتسو اوچیدا، مدافع ژاپنی شالکه حسابی با جام قهرمانی خوش گذراند!

کد:

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

رائول: شالکه باید فصل بعد قوی تر باشد

بعد از 5 سال دوری از تیم ملی، رائول به بازگشت فکر می کند

سایت گل- رائول، مهاجم باتجربه شالکه، اعلام کرد اگر بیسنته دل بوسکه او را به تی ملی اسپانیا دعوت کند، پیشنهاد او را قبول خواهد کرد.
    آخرین دیدار ملی رائول برای اسپانیا، شکست 3-2 مقابل ایرلند شمالی در مقدماتی یورو 2008 بود و دل بوسکه در زمان حضور در تیم ملی اسپانیا هرگز این بازیکن باتجربه را به تیمش دعوت نکرد.
    اکنون بعد از 5 سال دوری از تیم ملی، رائول به بازگشت فکر می کند.
    او پس از پیروزی 5-0 شالکه مقابل دویسبورگ در فینال جام حذفی آلمان گفت:" بازی در تیم ملی اسپانیا همیشه یک رویاست اما اول باید سرمربی من را دعوت کند. آنها همین حالا هم تیم قدرتمندی هستند."

او که در اولین فصل حضورش در بوندس لیگا در 49 بازی 19 گل برای شالکه به ثمر رساند در مورد قهرمانی تیمش در جام حذفی گفت:" باید از هواداران تشکر کنیم و همین طور از همه مردم اسپانیا تشکر می کنم. من به آلمان آمدم تا جام به دست بیاوردم و خوشحالم که این اتفاق رخ داد."
    او معتقد است این قهرمانی می تواند سکوی پرتابی برای فصل بعد باشد.
    " اکنون باید از این موفقیت لذت ببریم. بار دیگر در رقابت های اروپایی حضور خواهیم داشت. خیلی مهم است که تیم در فصل آینده قدرتمندانه تر در رقابت ها حضور داشته باشد زیرا شالکه 50 سال بود که منتظر کسب جام بود."
    رائول 102 بازی ملی برای اسپانیا انجام داد و با 44 گل بهترین گلزن تاریخ بازی های ملی اسپانیا بود تا اینکه داوید ویا به تازگی رکورد او را شکست.
    اسپانیا در ماه جولای دو دیدار دوستانه با آمریکا و ونزوئلا برگزار می کند و احتمال دارد رائول برای این دو دیدار به تیم ملی فراخوانده شود.

کد:

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

وبسایت هواداران بایرن مونیخ در ایران- ریکاردو مونتلیوو به نظر می رسد در آستانه جدایی از فیورنتینا باشد. یکی از گزینه های وی برای ادامه فوتبال در خارج از ایتالیا باشگاه بایرن مونیخ است.
    این هافبک ملی پوش و 26 ساله پیشنهاد باشگاه فیورنتینا را برای ادامه همکاری رد کرده است و به نظر ادامه حضور او در این باشگاه امکان پذیر نباشد.

به گزارش روزنامه محلی کورییر فیورنتینو، جیووانی برانچینی مدیر برنامه های مونتلیوو در حال مذاکره با غول های باواریا است.

این انتقال برای مونتلیوو نیز می تواند مناسب باشد زیرا او اصلیتی آلمانی دارد و می تواند با حضور در بایرن در لیگ قهرمانان نیز حضور داشته باشد.

فیورنتینا به نظر برای جایگزینی وی اکسل ویتسل را از استاندارد لیژ در نظر گرفته است.
    کد:
    ......................
    پ ن: شخصا از بازیش خوشم می اد . از معدود بازیکنای ایتالیایی که می پسندم . به نظرم اگر بگیرنش می تونه زوج مناسبی رو با شوانی تشکیل بدن.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

رئیس باشگاه شالکه: امیدوارم نویر فصل بعد هم با ما باشد

این دروازه بان 25 ساله که تا تابستان 2012 با شالکه قرارداد دارد،حاضر به تمدید قرارداد با آبی ها گلزن کرشن نشده و انتظار می رود در همین تابستان راهی بایرن مونیخ شود

سایت گل- کلمنس تونیس، رئیس باشگاه شالکه، با فروش مانوئل نویر، دروازه بان تیمش موافق نیست.
    این دروازه بان 25 ساله که تا تابستان 2012 با شالکه قرارداد دارد،حاضر به تمدید قرارداد با آبی ها گلزن کرشن نشده و انتظار می رود در همین تابستان راهی بایرن مونیخ شود.
    با این وجود به نظر می رود مدیران شالکه با این انتقال موافق نیستند و تونیس از جلسه هیئت مدیره برای بحث در مورد آینده نویر خبر داد.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این تصمیم بسیار مهم است و به همین دلیل ما یک جلسه ویژه در مورد این موضوع خواهیم داشت. من قویا با فروش او مخالف هستم. ما با فروش او یکی از بهترین بازیکنان مان را از دست می دهیم.
    مانوئل اکنون دروازه بان ماست و یک سال دیگر نیز با ما قرارداد دارد. بنابراین من انتظار دارم او فصل آینده نیز با ما بماند."
    عدم تصمیم گیری مدیران شالکه موجب شده تا نویر خود نیز نداند فصل آینده برای چه تیمی بازی خواهد کرد. این ملی پوش آلمانی به خبرنگاران گفت:" من نمی دانم فصل بعد برای چه تیمی بازی خواهم کرد. تنها می توانم بگویم باشگاه هنوز تصمیمی نگرفته است."

کد:
    پ ن:

آخر فروم باز OSEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یوونتوس، مشتری جدید ریبری

به گزارش نشریه توتواسپورت، باشگاه یوونتوس به دنبال به خدمت گرفتن فرانک ریبری، ستاره فرانسوی بایرن مونیخ است.
    یوونتوسی قصد دارند در بازار نقل و انتقالات تابستانی چند بازیکن بزرگ به خدمت بگیرند و پیش از این از کارلوس تبس و سرخیو آگرو به عنوان گزینه های آنها در بازار نقل و انتقالات یاد می شد.

اکنون این ستاره 28 ساله فرانسوی نیز به فهرست خرید های احتمالی آنها اضافه شده است زیرا سبک بازی او بک سبک هجومی تیم های آنتونیو کونته، که گفته می شود فصل آینده سرمربی تورینی ها خواهد بود، همخوانی دارد.
    ریبری در سال 2007 از المپیک مارسی به بایرن مونیخ پیوست و از آن زمان یکی از بازیکنان کلیدی این تیم حسوب می شود. او بعد از فصل ناامیدکننده ای که در رقابت های فصل گذشته سپری کرد، در رقابت های این فصل بار دیگر به روزهای خوبش برگشت.
    پیش از این رئالی ها برای خرید این بازیکن ابراز علاقه کرده بودند اما به نظر نمی رسد بایرنی ها علاقه چندانی برای از دست دادن این بازیکن داشته باشند. ریبری تا سال 2015 با بایرن قرارداد دارد.

Juventus monitoring Bayern Munich's Franck Ribery - report

کد:

.

آخر فروم باز OSEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام رفقا .
    - خبر بالایی رو دیدین ؟. نمیدونم یووه پیش خودش چی فکر کرده که داره به ریبری فکر میکنه اصلا . خَب ریبری که تا ۲۰۱۵ قرارداد داره، پس خیالمون راحته . وضعیت قرارداد روبن چجوریاس ؟ تا کی قرارداد داره با بایرن ؟

- این شالکه هم که دیگه داره با روح و روانمون بازی میکنه ها . امیدوارم رسیدنشون به لیگ اروپا پشیمونشون نکنه از انتقال نویر . از طرفی یه دروازه بان خوبم گیر بیارن که بتونن تو لیگ اروپا خودی نشون بدن . آژاکسیا استکلنبرگ رو که به منچسترم ندادن، چه برسه شالکه . امیدوارم در آخر نویر رو بدن بایرن و و یه دروازه بان خوبم گیر بیارن .

- راستی نظرتون در مورد مبلغی که بایرن برای نویر میخواد بده چیه ؟ کینگ کان که گفته بود برا کسی که یه سال دیگه قرارداد داره فقط، ۲۵ میلیون دادن، باج هست . دیروزم که رودی فولر گفته بود دیوونگیه !!
    من که میگم ارزشش رو داره حتما . نظر شما چیه ؟

.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

به نظر من هم 25 تا ارزش نویر رو داره . به هر حال می تونه تا چند سال دروازه رو بیمه کنه .

ولی فکر کنم اینا یه جور بازی برای پایین اوردن رقم باشه
    .................
    انجمن ورزش هم که کم کم داره جون می گیره . دوستان همت کنید یک تاپیک تر و تمیز واسه بایرن بزنید . همون عنوانش جیگر ادم رو حال می اره

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قرارداد روبن تا 2013 هستش و باید منتظر باشیم که از ژانویه به بعد شایعات درباره روبن بلند بشه همونطور که درباره ریبری از 18ماه قبل به پایان رسیدن قراردادش بلند شد ولی خب همه میدونیم که روبن حتی اگه تمدید هم نکنه تا 2013 تو تیم میمونه مثل بالاک
    یووه رو هم وللش،من فکر کنم تا حالا بیشتر از 20تا بازیکن بزرگ رو زیرنظر گرفتن ولی کیا رو خریدن؟
    یه نگاه به ترکیبشون بندازید متوجه میشید

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

[/URL]
    افزایش فشار برای ماندن نویر در شالکه

به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کلمنتس تونیس، رییس باشگاه شالکه در مصاحبه ای با شبکه ملی اکراین اعلام کرد که هنوز مشخص نیست نویر در شالکه خواهد ماند یا خیر.

" هنوز هیچ چیز مشخص نیست اما این احتمال بسیار زیاد وجود دارد که مانوئل نویر برای فصل آینده در شالکه بماند، شرکت گازپروم و آقای ولادیمیر پوتین، نخست وزیر کشور روسیه از ما خواستند که نویر را در این تیم نگه داریم، امیدوارم که بتوانیم بهترین تصمیم را بگیریم که به باشگاه و نویر، ضربه ای وارد نکند، من متوجه هستم که او دوست دارد از شالکه جدا شود اما نباید فراموش کنیم که تا سال ۲۰۱۲ با شالکه قرارداد رسمی دارد و بر طبق قرارداد موظف است که در این باشگاه بماند. "
    کد:
    پ ن : دیگه شالکه داره زیاد سخت می گیره اخرش چی یک سال دیگه بمونه و بعد بره که چیزی دست شما رو نمی گیره!
    ...................................
    [/URL]

به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، میروسلاو کلوزه در مصاحبه ای با روزنامه نود اکراین، اعلام کرد که علاقه زیادی به باشگاه بایرن مونیخ دارد.
    " من، تیم خود را دوست دارم، بایرن برای من همه چیز است، من قصد جدایی از باشگاه ندارم، در اینجا همه چیز راضی کننده است، هواداران و بازیکنان در بایرن از من حمایتهای زیادی میکنند که من دوست ندارم، این عشق و احترامی که نسبت به من وجود دارد را از دست بدهم، اگر از من بپرسند که در چه باشگاهی بازی خواهم کرد، من میگویم در هیچ باشگاهی، چون میخواهم در باشگاه خود بمانم. "

کد:
    پ ن : عشق است اون معرفت تو میرو جانفقط امیدوارم هر وقت گومز اماده نبود تو باشی و هر وقت تو اماده نبودی گومز . راستی پترسن هم هست .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •