تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 116 از 140 اولاول ... 1666106112113114115116117118119120126 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,151 به 1,160 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

هیچ تاثیری نداره . همین که مو رو تمیز کنه کافیه

داره خودمونی میشه samkaveh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من میخوام که به همراه شامپو کلوران گزنه یه شامپو دیگه هم استفاده کنم به نظرتون با توجه به اینکه شامپو برای موهای چرب استفاده میکنم از شامپو کلوران جوی دوسر استفاده کنم یا شیر بادام کلوران ممنونم البته شامپو گزنه تا دو روز موهامو عادی نشون میده و پر حجم ولی بعد دو روز چرب میشه و کم حجم نشون میده دوست دارم که همیشه موهام پر حجم و پف کرده باشه
    با شرایط موجود کدوم گزینه رو پیشنهاد میدین

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

در زمان گذشته مردم بجای شامپو از چی استفاده میکردنن؟

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با شرایط موجود کدوم گزینه رو پیشنهاد میدین
    شیر بادام برای موهای نرم و نازک هست

5. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

متاسفانه موهای من خیلی چربه و اگه هفته ای دو بار نشورم حالت بسیار بدی پیدا میکنه تا حالا از هیچ شامپویی که مخصوص موهای چرب باشه استفاده نکردم و هر شامپویی که دم دستم بوده زدم به موهام و رفته....

شما میتونید یه شامپوی عالی برای موهای چرب معرفی کنید یه شامپویی میخوام که خودتون هم امتحان کرده باشید و چربی موها رو برای همیشه از بین ببره!

اینم اضافه کنم که چرب بودن موهام باعث خارش و اینا نمیشه حتی اگه یه ماه هم موهام رو نشورم!

ممنون

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان

متاسفانه موهای من خیلی چربه و اگه هفته ای دو بار نشورم حالت بسیار بدی پیدا میکنه تا حالا از هیچ شامپویی که مخصوص موهای چرب باشه استفاده نکردم و هر شامپویی که دم دستم بوده زدم به موهام و رفته....

شما میتونید یه شامپوی عالی برای موهای چرب معرفی کنید یه شامپویی میخوام که خودتون هم امتحان کرده باشید و چربی موها رو برای همیشه از بین ببره!

اینم اضافه کنم که چرب بودن موهام باعث خارش و اینا نمیشه حتی اگه یه ماه هم موهام رو نشورم!

ممنون
    سلام دوست عزیز از این ورا

چربی مو و پوست ممکنه علل مختلفی داشته باشه که مربوط به سیستم داخلی بدن باشه...

به طور مثال اگر شما میران چربی خونتون از حد نرمال بالاتر باشه میتونه باعث چربی پوست و مو هم بشه.

اینو گفتم که بدونید اگر به طور مثال همچین مشکلی داشته باشید نمیتونید تا قبل از درمان اون مشکل با شامپو برای همیشه از دست چربی خلاص بشید.

اما در مورد شامپو بستگی به بودجه شما داره....معمولا اکثر شامپو های مخصوص موهای چرب یک کار رو انجام میدن و تفاوتشون در این هست که برخی حاوی نرم کننده هستند و برای موهای نازک و کم پشت چندان مناسب نیستند...

شما اول مشخص کنید که موهاتون پرپشت و حجیم و در عین حال چربه یا نازک و کم حجم و نرم هست و از نرم بودنش راضی نیستید.

میزان بودجه خودتون رو هم مشخص کنید.

8. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

من موهام نزدیک یک سال هست که حالتش عوض شده. خشک و بد حالته. هر شامپویی رو امتحان کردم. وقتی میبینم هیچ کدوم اثر خاصی نداره رو آوردم به شامپو تخم مرغیهای قدیم . میگم چرا الکی پول زیاد بدم. نرم کننده هم بی تأثیره. باید سه چهار روز حموم نرم تا موهام یکم چرب شه. اون موقع خیلی خوش حالت میشه. بعضی اوقات از روغن بادام برای خوش حالتیش استفاده میکنم اما همیشه که نمیشه. جلوی موهامو بس که اتو کشیدم کم شده. چیکار کنم؟ خستم کرده.

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز از این ورا

چربی مو و پوست ممکنه علل مختلفی داشته باشه که مربوط به سیستم داخلی بدن باشه...

به طور مثال اگر شما میران چربی خونتون از حد نرمال بالاتر باشه میتونه باعث چربی پوست و مو هم بشه.

اینو گفتم که بدونید اگر به طور مثال همچین مشکلی داشته باشید نمیتونید تا قبل از درمان اون مشکل با شامپو برای همیشه از دست چربی خلاص بشید.

اما در مورد شامپو بستگی به بودجه شما داره....معمولا اکثر شامپو های مخصوص موهای چرب یک کار رو انجام میدن و تفاوتشون در این هست که برخی حاوی نرم کننده هستند و برای موهای نازک و کم پشت چندان مناسب نیستند...

شما اول مشخص کنید که موهاتون پرپشت و حجیم و در عین حال چربه یا نازک و کم حجم و نرم هست و از نرم بودنش راضی نیستید.

میزان بودجه خودتون رو هم مشخص کنید.

سلام رفیق

راستش راه گم کردم

در مورد بودجه خب تا 30 یا 40 هزار تومن میتونم بابت شامپو بدم اما خب فکر نمیکنم از اون شامپوهایی که حاوی نرم کننده هستن لازم داشته باشم چون موهام نیازی به نرم کننده نداره !
    در مورد علت اصلی چرب بودن موهام فکر کنم به بدنم (چرب بودن خون و اینا) مربوط میشه و حالا به نظر شما باید پیش چه دکتری برم که بتونه داروی مورد نظر رو به من بده تا بشه برای همیشه از چر ب بودن مو خلاص شد! اینم اضافه کنم که من مشکل لاغری بیش از حد دارم و به گمانم چیزی حدود 25 کیلو کمبود وزن دارم و به خاطرش تا حالا پیش دکتر نرفتم حالا نمیدونم علت های لاغری میتونه روی چربی مو تاثیر داشته باشه یا نه!

راستی یادم رفت که بگم موهام کم پشته و یه مدت ریزش موی شدید هم داشتم در حال حاضر ریزش موهام کمتر شده اما قطع نشده!

پیشاپیش تشکر بابت جواب
    Last edited by Pessimist; 21-08-2013 at 11:03.

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

آیا شامپوی تقویت کننده مو وجود دارد؟

اساس همه شامپوها فقط قدرت پاک‌کنندگی‌شان است و هیچ شامپویی وجود ندارد که خاصیت جلوگیری از ریزش مو، تقویتی و ویتامینه را داشته باشد و همه تبلیغات صورت گرفته صرفا جنبه تجملی و فروش بیشتر بازار را دارند.

دانشیاردانشگاه علوم‌پزشکی مشهد با اشاره به برخی تصورات غلط مبنی بر تغییر نوع شامپو، تصریح کرد: شامپو مانند خمیردندان نیست و چنانچه موی سر با شامپویی سازگار و مناسب بود، نیازی به تعویض مکرر نوع شامپو نیست و این تصور غلطی است که برخی افراد با وجود این که از شامپوی مورد استفاده‌شان رضایت دارند اما هر از گاهی اقدام به تعویض نوع شامپو می‌کنند.

دکتر مهناز بنی‌هاشمی در پاسخ به پرسش آن دسته از افرادی که عنوان می‌کنند موی سرشان به شامپوی خاصی عادت کرده که اکنون در بازار نیست و یا کمیاب است، گفت: این تصور غلطی است که فکر کنیم موی سر به شامپو عادت می‌کند، چرا که در شامپوها اغلب خاصیت پاک‌کنندگی‌شان متناسب با نوع مو اعم از چرب، خشک و معمولی مطرح بوده و فقط میزان چربی‌زدایی شامپوها برای انواع موها متفاوت است.

میزان مصرف شامپو به میزان چربی، بلندی مو و نوع پوست سر بستگی دارد

این متخصص پوست و مو با بیان این که « تفاوت بین شامپوها برای مصرف‌کننده‌ها خیلی قابل لمس نیست»، اظهار کرد: میزان مصرف شامپو به میزان چربی، بلندی مو و نوع پوست سر بستگی دارد و باید به اندازه‌ای باشد که کف شامپو کل سطح مو را بپوشاند و سپس بخوبی آبکشی شود، بطوری‌که آلودگی‌های سر و پوست بطور کامل پاک شوند.

دکتر بنی‌هاشمی درباره شامپوهای تقویتی و ویتامینه عنوان کرد: این قبیل شامپوها بیشتر جنبه تبلیغ بازار را دارند و تنها برخی تولید‌کننده‌ها با افزودن مواد غلیظ یا رقیق کننده به شامپوی تولیدی سعی در فروش بیشتر محصول خود می‌کنند.

هیچ شامپوی به ظاهر گیاهی، خواص گیاه مورد نظر را روی مو ندارند

وی تأکید کرد: هیچ ادعای علمی مبنی بر این که خواص تبلیغی در شامپوها از طریق ساقه مو جذب شود، وجود ندارد و حتی شامپوهایی که به ظاهر گیاهی هستند، خواص گیاه مورد نظر را روی مو ندارند و بیشتر جنبه تبلیغی و بازار را دنبال می‌کنند.

دکتر بنی‌هاشمی افزود: متخصصان در مواردی شامپو را به عنوان نسخه طبی تجویز می‌کنند که فرد مبتلا به اختلال پوست سر مانند شوره و شپش باشد و به این ترتیب استفاده از شامپوهای دارویی می‌تواند در درمان مؤثر باشد.

دانشیاردانشگاه علوم‌پزشکی مشهد با بیان این که «یکسری شامپوهای نرم‌کننده و ویتامینه وجود دارند که وقتی موها بر اثر رنگ و مش کردن آسیب می‌بینند، توصیه می‌شوند»، گفت: ممکن است در برخی موارد که آسیب‌دیدگی مو جزئی باشد، استفاده از این شامپوها بدلیل رطوبتی که به ساقه مو می‌رسانند، تا حدی ناهمواری سطح مو را رفع می کند، اما در اغلب موارد، تنها راه خلاص شدن از موهای آسیب‌دیده، کوتاه کردن آنهاست.

نرم‌کننده‌ها را نباید به کف سر زد

این متخصص پوست و مو درباره استفاده از نرم‌کننده‌های مو نیز به این نکته اشاره کرد که نرم‌کننده‌ها را نباید به کف سر زد بلکه از دو سانتی‌متری ساقه مو باید استفاده شوند و در رابطه با موهای خشک توصیه به استفاده آنها می‌شود، چراکه موها را درخشنده‌تر و حالت آن را بهتر می‌کنند.

گفتنی است: بر این اساس چیزی به عنوان بهترین شامپو وجود ندارد و مهم آن است که یک شامپو اثر پاک‌کنندگی رضایت‌بخشی داشته باشد و متناسب با جنس مو انتخاب شود.

منبع : webda.ir

12. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

شامپوی ضد ریزش سریتا خوبه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •