تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 116 از 646 اولاول ... 1666106112113114115116117118119120126166216616 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,151 به 1,160 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوب با خرید گوشی اندروید تجربه ارزشمند استفاده از این سیستم عاملو بدست میاری به نظر من ارزششو داره محدوده بوجتو مشخص کن تا راهنمایی راحت تر باشه
    حدود 250 تا 300
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان من می خوام یک گوشی جدید بخرم حالا موندم گوشی با سیستم عامل آندروید بخرم یا نه آخه من یه آیپاد 4 جی هم دارم واسه همین از لحاظ بازی و برنامه تکمیلم حالا بازم بنظرتون گوشی با سیستم عامل آندروید بخرم یا نه؟ پول حروم کردن نیس با توجه به اینکه آیپاد دارم؟
    ممنون
    راستشو بخوای ببین خودت کدام را بیشتر می پسندی،هر دو سیستم عامل امکانات بسیار خوبی دارند که راضیت می کنه.من جای شما باشم صبر می کنم تا نسل جدید گوشی های اندروید وارد بازار بشه (چهار هسته ای های سامسونگ و اچ تی سی رومی گم).البته ای فون 4اس هم گوشی خوبیه و به خصوص نسل 5 ای فون که احتمالآ هیولا خواهد بود.
    البته هیمنطور که گفتم نسل اینده ی گوشی های اندرویدی هم بسیار وسوسه کننده و هم مقرون به صرفه تر از خرید ای فون است.

3. این کاربر از mostafa_360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوستان من می خوام یک گوشی جدید بخرم حالا موندم گوشی با سیستم عامل آندروید بخرم یا نه آخه من یه آیپاد 4 جی هم دارم واسه همین از لحاظ بازی و برنامه تکمیلم حالا بازم بنظرتون گوشی با سیستم عامل آندروید بخرم یا نه؟ پول حروم کردن نیس با توجه به اینکه آیپاد دارم؟
    ممنون
    خیلی بستگی به روحیه تون داره. من یه گوشی زپرتی چینی دارم که یکسال هست میخوام عوضش کنم.
    ولی چون لپتاپ دارم و همیشه تو اینترنت پلاس هستم، از خرید گوشی نو منصرف شدم. چرا؟
    چون اولاً زنگ خور چندانی ندارم، همین لپتاپ حال میکنم وثانیاً باشرایط سفر را هم ندارم.
    پس شما که آیپد هم داری نیازی به گوشی قوی نداری؛ یعنی اصلاً به اسمارت فون نیازی نداری.
    ولی خوب، بعضیها دو سه ماشین دارند، یعنی ماشین باز هستند.
    شما هم اگه گوشی باز (یا بطور کلی گجت باز) هستی، بهتره یه مدت همش در اینترنت جستجو و تحقیق کنی.

5. این کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

خوب تو این رنج Xperia mini بد نیست سخت افزار قوی داره ولی صفحش کوچیکه اگه باز بتونی بوجتو ببری بالاتر انتخواب های بهتری میتونی داشته باشی ولی اگه میخوای حتما تا زیر 300 باشه x8 و gio هستند
    راستشو بخوای ببین خودت کدام را بیشتر می پسندی،هر دو سیستم عامل امکانات بسیار خوبی دارند که راضیت می کنه.من جای شما باشم صبر می کنم تا نسل جدید گوشی های اندروید وارد بازار بشه (چهار هسته ای های سامسونگ و اچ تی سی رومی گم).البته ای فون 4اس هم گوشی خوبیه و به خصوص نسل 5 ای فون که احتمالآ هیولا خواهد بود.
    البته هیمنطور که گفتم نسل اینده ی گوشی های اندرویدی هم بسیار وسوسه کننده و هم مقرون به صرفه تر از خرید ای فون است.
    عزیز ایشون الان ios داره میخواد اندروید و تجربه کنه ضمنان بوجه ایشون به 4 هسته ای ها و آیفنی که شما پیشنهاد میدی نمیخوره

7. این کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

نسل پنجم = 4S
    آیفونی که بعد از 4S بیاد نسل ششم خواهد بود ، نه نسل پنجم...

ممنون
    با درنظر گرفتن اینکه من دقیقا در شرایط شما بودم اصلا این کارو توصیه نمیکنم...
    یا آیپاد تاچو بفروشین + پولتون و یه گوشی خوب مثل گلکسی اس بگیرین ، یا همچنان با آیپاد ادامه بدین... چون اگه بخواین یه گوشی لو-اند اندرویدی بگیرین ، ناخودآگاه با آیپاد تاچ مقایستون میاد و در نتیجه کلا از اندروید زده میشین... چون شما که آیپاد تاچ دارین یه گوشی ارزون اندرویدی نمیتونه به نیاز هاتون به درستی جواب بده...

9. 3 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ممنون از دوستان واسه مشاوره خوبتون با پیشنهاداتون و یه کم گشت و گذار متوجه شدم با بودجم گوشی آندرویدی خوبی گیرم نمیاد واسه همین فعلا بی خیال شدم واسه خرید گوشی شاید چند ماه دیگه که از آیپادم زده شدم بفروشمش بعد یه گوشی بهتر بخرم ممنون از مشاوره خوبتون

اگه نباشه جاش خالی می مونه khashayar7206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به نظر من گوشی Huawei 8150 ideos بگیری بهتره
    من 2 ماه پیش خریدم 185 تومن

انصافا نسبت به قیمتش خیلی گوشی عالی ای هست
    اکثر مشخصاتش تو مایه های HTC Wildfire هستش

تنها ایرادی که داره cpu ضعیفی داره
    و نرم افزار ها و بازی های HD رو معمولا نمیکشه و اگه هم بکشه سرعتشون پایین
    ولی بازی های معمولی رو خیلی قشنگ و بدون نقص اجرا میکنه
    الان من خودم یه عالمه نرمافزار ریختم توش و استفاده میکنم

و اینم بگم htc whildfire هم قدرت CPU ش اندازه cpu این گوشی هست و wildfire هم تو اجرا بازی های HD کم میاره

و یه مورد دیگه
    کیفت ساخت بدنه huawei واقعا عالیه
    و تمام محصولاتش 1 سال گارانتی و بیمه داره

خلاصه که نسبت به قیمتش خیلی عالیه

وقتی گوشیمو به هر کی نشون میدم میگم 185 تومن کرک وپرشون میریزه
    اگه خواستی اطلاعات زیادی هم در مورد شرکت huawei دارم خواستی بدن بهت میگم

12. این کاربر از khashayar7206 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اگه خواستی اطلاعات زیادی هم در مورد شرکت huawei دارم خواستی بدن بهت میگم
    اینکه میگن هوواوی از ایران خارج شده به گارانتی گوشیهاش هم مربوط میشه یا منظور همون اپراتوری موبایل بود؟
    الآن مال شما گارانتی داخلی داره یا بین المللی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه khashayar7206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اینکه میگن هوواوی از ایران خارج شده به گارانتی گوشیهاش هم مربوط میشه یا منظور همون اپراتوری موبایل بود؟
    الآن مال شما گارانتی داخلی داره یا بین المللی؟
    مال من گارانتی داخلی هست
    مال شرکت یاس
    شرکت یاس تنها وارد کننده این برند هست

شرکت هواوی دومین تولید کننده بزرگ تجهیزات مخابراتی در دنیا هست
    تا اونجایی که من میدونم تمام دکل های ایرانسل در ایران توسط این شرکت نصب می شن
    و اگه دقت کرده باشید همه ی مودم های وایمکس ایرانسل برای شرکت هواوی هست

15. این کاربر از khashayar7206 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ALIREZA 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

سلام
    من یه سوال دارم :
    یک مزیت خیلی خوبی که من تو گوشی گالاکسی اس 2 سامسونگ دیدم برنامه N Drive اونه که نقشه کامل ایران و اکثر شهر هاش رو داره حالا سوال من اینه که آیا میشه این برنامه رو روی گوشی های HTC هم نصب کرد یانه ؟؟؟
    اصلا این ممکنه که برنامه ای مخصوص نوع خاصی از گوشی های آندروید باشه ؟؟؟
    اگه نمیشه آیا HTC برنامه ای مثل مال سامسونگ داره که بخوبی اون باشه ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •