تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 116 از 120 اولاول ... 1666106112113114115116117118119120 آخرآخر
نمايش نتايج 1,151 به 1,160 از 1191

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در آلمان | فصل 2010-2011

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از نیمکت مونیخ به نیمکت مادرید
    البته فکر نمیکنم نیمکتای مادرید به راحتی نیمکتای رئال باشن!

آخر فروم باز OSEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Bayern Munich sign Nils Petersen from Energie Cottbus

نیل پیترسن با امضای قراردادی ۳ ساله رسما به بایرن مونیخ پیوست. پیترسن در مورد این انتقال میگه: "هیچوقت
    روز ۱۹ می رو فراموش نمیکنم. این باعث افتخار منه که برای بایرن بازی میکنم. من مشتاقانه منتظر بازی برای بایرن
    هسـتم و نقشــــه های بزرگی دارم." پیترسن قراره پیرهن شــــماره ی ۹ بایرن رو بپوشه. شـماره ای که قبلا یه تن
    گرد مولر افسانه ای و جیووانی البر بوده. پیترسن میگه: "من واقعا شگفت زده شدم و بهش افتخار میکنم. شماره ی
    ۹ برای یه مهاجم عدد بزرگیه." . کریستین نرلینگر، مدیر ورزشی بایرن گفته که تا ۳ هفته ی آینده بازیکنان دیگه ای هم
    به تیم بایرن اضافه میشن. یکی از بازیکنانی که بسیار به بایرن نزدیکه مانوئل نویر دروازه بان شالکه هست که ممکنه
    مراحل امضای قراردادش کمی بعد از آخرین بازی فصل یعنی فینال جام حذفی در روز شنبه به انجام برسه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    .

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

ولفسبورگ علاقمند به خرید کیسوکه هوندا

ستاره ژاپن در جام جهانی مورد توجه قهرمان 2009 آلمان قرار گرفته است.

سایت گل – کیسوکه هوندا، هافبک زسکا مسکو شاید در تابستان از این تیم جدا شود و به ولفسبورگ برود.
    گرگ‌ها قصد دارند جانشینی برای دیه‌گو، هافبک خود بیابند که احتمالا از این باشگاه می‌رود و این ملی‌پوش ژاپنی یکی از گزینه‌های اصلی آنهاست.
    البته کیس پلیگسما، مدیر برنامه‌های او گفته تماسی از طرف باشگاه آلمانی نداشته: «قرارداد کیسوکه در مسکو تا پایان سال 2013 اعتبار دارد. تا پیشنهادی جدی نرسد انتقالی انجام نمی‌شود.»
    پلیگسما همچنین گفت که برای هوندا پول اولویت اصلی نیست و او می‌خواهد فصل بعد در رقابت‌های اروپایی بازی کند، چیزی که ولفسبورگ نمی‌تواند در اختیارش بگذارد چرا که نه تنها به رقابت‌های اروپایی نرسید که به سختی از سقوط فرار کرد.
    البته ماکوتو هاسبه، کاپیتان ژاپن که از سال 2008 در ولفسبورگ بازی می‌کند می‌تواند هوندا را متقاعد کند.
    میلان، اتلتیکو مادرید و لیورپول نیز به دنبال هوندا هستند.

کد:

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

اولیور کان: بایرن مونیخ نباید برای خرید مانوئل نویر باج بدهد؛ الگوی بایرن باید بارسلونا باشد

ملی‌پوش سابق آلمان گفته که بایرنی‌ها احتمالا دارند پول زیادی برای خرید نویر می‌پردازند.

سایت گل – اولیور کان به بایرن مونیخ هشدار داده و گفته آنها نباید بیش از حد برای مانوئل نویر خرج کنند.
    مذاکرات بر سر دو باشگاه بایرن و شالکه بر سر خرید این دروازه‌بان 25 ساله ادامه دارد و شالکه قیمتی حدود 20 میلیون یورو می‌خواهد، هرچند که از قرارداد نویر تنها یک سال باقی مانده است.
    کان که اسطوره باواریایی‌ها محسوب می‌شود از باشگاه سابقش خواسته درباره نحوه خرید این دروازه‌بان شماره 1 آلمان تجدید نظر کنند: «آنها می‌خواهند دروازه‌بان بسیار خوبی را بخرند، اما پرداخت چنین مبلغی برای بازیکنی که در سال 2012 آزاد می‌شود گزاف است و باج محسوب می‌شود.»
    او درباره آینده بایرن گفت: «استمرار کار مربی باید بر مبنای موفقیت باشد. من در بایرن فلسفه فوتبالی نمی‌بینم. به الگوی بارسلونا بنگرید. آنها به بلندمدت می‌اندیشند.»

کد:
    ---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

نیلز پترسن، شماره 9 جدید بایرن مونیخ

گل‌زن برتربوندس‌لیگای 2 خوشحال است که به بایرن می‌رود.

By Hamidreza Keshavarz

سایت گل – بایرن مونیخ اولین خرید خود در تابستان را اعلام کرد: نیلز پترسن، ستاره انرگی کوتبوس قراردادی سه‌ساله با بایرن مونیخ بسته است.
    قیمت قرارداد او اعلام نشده ولی به نظر می‌رسد بایرنی‌ها 2.8 میلیون یورو مبلغ بازخرید او را پرداخته باشند.
    این مهاجم 22 ساله گفت: «هرگز 19 می را فراموش نمی‌کنم. افتخار می‌کنم که بایرن کارفرمای جدید من است. من بی‌صبرانه منتظر بازی برای این تیم هستم و برنامه‌های بزرگی دارم.»
    او پیراهن شماره 9 بایرن را به تن می‌کند که پیش از این متعلق به گرد مولر و جیوانی البر بود: «از این بابت شگفت‌زده شده‌ام. 9 بزرگ‌ترین شماره ممکن برای مهاجمان است. این گام‌های بزرگی است که برمی‌داریم.»
    او فصلی عالی را در کوتبوس گذراند و 25 گل برای این تیم دسته دومی زد و هفت پاس گل هم داد. او البته آخرین بازیکنی نیست که بایرن در تابستان می‌خرد. کریستین نرلینگر، مدیر بایرن می‌گوید: «به نظرم در دو سه هفته آینده یک یا دو خرید داشته باشیم. البته تا آن زمان باید کار بیشتری انجام دهیم.
    باید نقاط ویژه‌ای از تیم را تقویت کنیم تا فاتح آلمان شویم و دوباره در اروپا مدعی شویم. روشن است که باید دفاع خود را تقویت کنیم.»
    پترسن متولد آلمان شرقی است و در تیم‌هایی بازی می‌کرده که در شرق آلمان حضور دارند.

کد:

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

غیبت شواین اشتایگر در سه دیدار آینده تیم ملی آلمان

این ستاره 26 ساله در دیدار بایرن مونیخ مقابل اینتراخت فرانکفورت در ماه آوریل دچار شکستگی انگشت پا شد و در سه دیدار اخیر تیمش به کمک آمپول های مسکن به میدان رفت

By Behnam Jafarzadeh

سایت گل- سایت اختصاصی فدراسیون فوتبال آلمان اعلام کرد باستین شواین اشتایگر، ستاره خط میانی بایرن مونیخ، در دیدارهای پیش روی آلمان در مقدماتی یورو 2012 مقابل اتریش و آذربایجان حضور نخواهد داشت.
    این ستاره 26 ساله در دیدار بایرن مونیخ مقابل اینتراخت فرانکفورت در ماه آوریل دچار شکستگی انگشت پا شد و در سه دیدار اخیر تیمش به کمک آمپول های مسکن به میدان رفت.
    با این وجود او بعد از مشورت با دکتر هانس ویلم مولر، پزشک تیم بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان تصمیم گرفت که در دیدارهای پیش روی تیم ملی المان حضور پیدا نکند تا وضعیت پای مصدومش بدتر نشود.
    علاوه بر شواین اشتایگر، سامی خدیرا، زوج او در خط میانی آلمان، نیز برای دیدارهای پیش رو نمی تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
    یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، تصمیم گرفت بازیکنی را به جای شواین اشتایگر بازیکنی را به تیم ملی دعوت نکند و از بین تونی کروس، اسون بندر، سیمون رولفس و کریستین تراش، یک بازیکن را در پست او قرار خواهد داد.
    به این ترتیب شواین اشتایگر دیدار دوستانه تیم ملی آلمان مقابل اروگوئه و دو دیدار این تیم در مقدماتی یورو 2012 مقابل اتریش و آذربایجان را از دست خواهد داد.

کد:

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

سرمایه گذار اردنی سهامدار مونیخ 1860

مقامات آلمان موافقت خود با فروش 49درصد از سهام مونیخ 1860 اعلام کردند

سایت گل- وبسایت هواداران بایرن مونیخ در ایران- حسن اسمایک تاجر اردنی امروز موافقت مقامات فدراسیون فوتبال آلمان را برای خرید 49 درصد از سهام باشگاه مونیخ 1860 دریافت کرد.

اسمایک تاجر اردنی حاضر است مبلغ 34 میلیون یورویی را برای آینده مونیخ 1860 سرمایه گزاری کند. او برای خرید 49 درصد از سهام باشگاه، مبلغ 13 میلیون یورو پیشنهاد داده است. حرکت بعدی پرداخت بدهی های باشگاه است که مبالغ زیادی را شامل می شود و در حال حاضر برای پرداخت آن از صندوق اضطراری استفاده می شود.

دیتر اشنایدر رئیس باشگاه مونیخ 1860 با اکثر طلبکاران برای کاهش پرداختی ها به توافق رسیده است ولی وی معتقد است بدون سرمایه گزاری حسن اسمایک آینده باشگاه دچار خطر جدی خواهد شد.

مونیخ 1860 یکی از قدیمی ترین باشگاه های حاضر در بوندسلیگا است آنها در سال 2004 با مشکلات شدید مالی به بوندسلیگای 2 سقوط کردند. باشگاه مونیخ 1860 در سال 2006، 50درصد از سهام خود از آلیانزآرنا را هنگامی که از پرداخت بدهی های خود ناتوان شده بود با مبلغ 11 میلیون یورو به بایرن فروخت. این در حالی است که بایرن در فصل گذشته از بازیهای خانگی خود در آلیانز ارنا مبلغ 66،700،000 یورو به تنهایی درآمد داشته است

کد:
    ---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

گزارش روز: نیلس پترسن معجونی از گومز و شورله

بایرن فقط یک بازیکن گلزن به خدمت نگرفته است

سایت گل- بایرن از آن تیم هایی‌ نیست که در بوندس لیگای ۲ به دنبال بازیکنان مستعد بگردد اما آنها در مورد پترسن استثنا قائل شدند. با قد یک متر و هشتاد و نه سانتی متری و ۲۵ گل زده و برتری قابل توجه به رقیبانش از این نظر جزو مهاجمان تمام کنننده محسوب می‌ شود اما نگذارید امار شما را گمراه کند، او فقط یک مهاجم گلزن نیست …

پترسن از بسیاری جهت شبیه مهاجم ماینز، آندر شورله است، او نه تنها بزرگ است بلکه خیلی‌ سریع، قدرتمند و پر تحرک هم هست. در تعریف از او می‌توان گفت با توجه به خصوصیات فیزیکی‌ اش از تکنیک خوبی‌ هم برخوردار است که او را از مهاجمان مشابه اش متمایز می‌ کند. پترسن وقتی‌ توپ را میگیرد فقط به گلزنی فکر نمی‌ کند،او به عنوان یک مهاجم مرکزی نسبتا بخشنده هم هست و امار هفت پاس گل او سندی بر این ادعا است. در واقع این خودخواه نبودنش به نوعی از نقاط ضعف او هم محسوب میشود چون در هر فرصت گلزنی اگر هم تیمی اش را آزاد ببیند به او پاس میدهد.

پترسن قول داده که صرفا مهاجم سوم یا چهارم بایرن نباشد ، در نگاه اول او ذخیره مستقیم گومز خواهد بود، با توجه به اینکه کلوزه احتمالا بایرن را ترک می‌کند و اولیچ هم که ۳۰ سالگی را رد کرده و به تازگی از مصدومیت طولانی رها شده بایرن نیاز به یک جانشین مطمئن برای گومز داشت. اما علاوه بر این پترسن میتواند در موقع مصدومیت ریبری و روبن به جای آنها بازی‌ کند، او در گوش ها بازی‌ نخواهد کرد بلکه در کنار گومز و در سیستم دو مهاجمی بازی‌ خواهد کرد.

با خرید پترسن بایرن دو مشکلش را حل کرده، برای پست مهاجم اصلی‌ یک جانشین پیدا کرده ضمن اینکه با هزینه کمتر از سه میلیونی در موقع مصدومیت ریبری و روبن راه حل خواهد داشت. پترسن هنوز درحال رشد است و میتواند از حضور در تیمی مثل بایرن سود ببرد، پترسن در روز امضا قرردادش گفت بسیار علاقمند به شروع فصل جدید هستم و برنامه های بزرگی دارم

وبسایت رسمی‌ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران -‌ کوروش فرودیان ترجمه ای آزاد از بخش انگلیسی‌ سایت گل

کد:

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

وبسایت کانون هواداران شالکه در ایران افتتاح شد .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کد:

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

رائول: به خاطر هواداران شالکه می خواهیم قهرمان جام حذفی شویم

تیم دویسبورگ در حال حاضر در دسته دوم بوندس لیگا حضور دارد اما رائول معتقد است که نباید حریف را دست کم گرفت

سایت گل- رائول، ستاره اسپانیایی شالکه، اعلام کرد برای پیروزی مقابل دویسبورگ در فینال جام حذفی آلمان انگیزه زیادی دارد زیرا می خواهد برای هواداران باشگاه بعد از فصل بدی که پشت سر گذاشتند، یک جام به دست بیاورند.
    آبی های گلزن کرشن علی رغم اینکه در رقابت های لیگ قهرمانان نتایج خوبی کسب کردند و با پیروزی مقابل تیم هایی مانند والنسیا و اینتر به نیمه نهایی رسیدند، اما در بوندس لیگا به رتبه ای بهتر از چهاردهم دست پیدا نکردند.
    او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه شالکه گفت:" من بسیار امیدوارم و فکر می کنم که می توانیم در این دیدار پیروز شویم؛ به خاطر باشگاه شالکه، هواداران و بازیکنان که در این فصل تلاش زیادی انجام دادند."

تیم دویسبورگ در حال حاضر در دسته دوم بوندس لیگا حضور دارد اما رائول معتقد است که نباید حریف را دست کم گرفت.
    " ما در دو دیدار گذشته خوب بازی نکردیم. اما این دیدار فینال است و شرایط متفاوتی دارد و علاوه براین ما انگیزه بسیار متفاوتی برای این دیدار داریم. ما برای این دیدار به خوبی خودمان را آماده کرده ایم. ما به سختی تمرین کردیم و مطمئنا برای این دیدار آماده هستیم. ما می دانیم که یک تیم دسته دومی آماده می تواند حسابی برای ما دردسر ساز شود."
    این ملی پوش سابق اسپانیایی همچنین در مورد هواداران تیمش گفت:" آنها واقعا فوق العاده اند. من هرگز چنین طرفدارانی را در اسپانیا ندیده بودم. ما در بازی های زیادی حضور داشتیم و تماشاگران در همه این بازی ها در کنار ما بودند. آنها علاقه و احترام زیادی برای تیم شان قائل هستند. همین مسئله است که هوادران شالکه را به یک استثنا تبدیل کرده است.
    ما امیدواریم بتوانیم با پیروزی در دیدار امروز با آنها جشن بگیریم و بتوانیم پاسخ خوبی به حمایت های آنها در طول فصل بدهیم."
    رائول در سال هایی که در رئال حضور نداشت نتوانست با این تیم قهرمانی در کوپا دل ری را تجربه کند.

کد:

آخر فروم باز OSEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Hertha BSC sign Andreas Ottl from Bayern Munich

همونجور که شایعه شده بود ، آندریاس اَتل به هرتابرلین پیوست و در این تیم با هم‌تیمی‌های سابقش در مونیخ
    یعنی توماس کرافت و کریستین لل همبازی شد. اَتل با قراردادی ۳ ساله و بصورت بازیکن آزاد راهی برلین شده.
    اَتل در مورد انتقالش به هرتابرلین گفته: "بازی برای هرتابرلین برای من یه چالش جدید هست که من بعد از ۱۵ سال
    بودن در مونیخ، نگاه رو به جلویی بهش دارم." مایکل پریتز مدیر ورزشی هرتا هم گفته: "اَتل بازیکن باتجربه ای در
    بوندس لیگا هست که کیفیتش نه تنها برای فصل بعد، که برای سال های آینده میتونه به ما کمک کنه." آندریاس اَتلِ
    ۲۶ ساله بعد از ۱۵ سال مونیخ رو ترک میکنه و چهارمین خرید هرتابرلین برای فصل آینده محسوب میشه.
    کد:

----------------------------------------------------

Jurgen Klopp: Only Barcelona are better than Dortmund

کد:
    .

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

یورگن کلوپ: تنها بارسلونا بهتر از دورتموند است

مربی سابق ماینس گفته تنها یک تیم را برتر از قهرمان بوندس‌لیگا می‌بیند.

سایت گل – یورگن کلوپ، مربی بروسیا دورتموند گفته تنها بارسلونا را تیمی جذاب‌تر از قهرمان بوندس‌لیگا می‌بیند.
    تیم او به آسانی فاتح بوندس‌لیگا شد و هفتمین قهرمانی خود در لیگ آلمان را کسب کرد.
    مردان کلوپ در لیگ قهرمانان فصل بعد شرکت می‌کنند و با بزرگان روبرو می‌شوند، از جمله با بارسا.
    کلوپ می‌گوید: «تنها چند باشگاه بسیار معدود هستند که ترکیب روحیه تیمی، بخت قهرمانی و دستمزد آنها بالاتر از ماست. دورتموند را شاید تنها به مقصد پنج تیم دنیا ترک کنید. به جز بارسلونا که در آن همه چیز بی‌نقص و کامل است، هیچ جای دیگری به جذابیت دورتموند نیست.»
    او درباره جدایی نوری شاهین از دورتموند و پیوستنش به رئال مادرید گفت: «باید بپذیریم که این رویای کودکی نوری بوده است. او همیشه دوست داشت نقشی رهبرانه برای رئال، بارسلونا یا منچستریونایتد داشته باشد.
    او نمی‌خواست روزی به عقب بنگرد و از این که این فرصت از دست رفت حسرت بخورد.»
    کلوپ بر این باور است که با وجود رفتن شاهین می‌تواند‌ سایر بازیکنان تیمش را نگه دارد: «هیچ بازیکنی نمی‌خواهد برود و این را با قاطعیت تمام می‌گوییم.»
    دورتموند پیش از این فاتح لیگ قهرمانان شده و در سال 1997 توانسته با پیروزی سه بر صفر مقابل یوونتوس اروپا را فتح کند.

کد:

شینجی کاگاوا: از همین حالا منتظر فصل بعد هستم

این ستاره به ژاپن برگشته و به دنبال آن است که فصلی کامل را با دورتموند بگذراند.

سایت گل – شینجی کاگاوا می گوید که به دنبال رقابت با بهترین ها در لیگ قهرمانان است.کاگاوا 22 ساله پدیده دورتموند بود و هشت گل در 17 بازی زد تا این که دچار آسیب دیدگی استخوان کف پا شد و فصلش به پایان رسید.این هافبک ژاپنی در آخرین دیدار دورتموند مقابل آینتراخت فرانکفورت در دقایق پایانی به میدان رفت تا بازگشت خود را جشن بگیرد.او منتظر بازی در فصل آینده در لیگ قهرمانان است: «بسیار جذاب خواهد بود ببینیم چقدر می توانم عالی کار کنم و به شدت مشتاق این چالش هستم.فصلی سخت پیش رو است اما می خواهم یک سال کامل بازی کنم. از حالا می خواهم کمی استراحت کنم و باتری هایم را شارژ کنم.تجربه خوبی کسب کرده ام ولی لحظات دشواری هم داشته ام.»

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •