تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 115 از 400 اولاول ... 1565105111112113114115116117118119125165215 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,141 به 1,150 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام

من مودم تی اف آی 60 لاک ایرانسل دارم
    من روی تی دی ال تی ای مشکل دارم
    هر چند وقت یکبار (متغیر بین یک تا چند روز) آنتن مودمم میپره و چراغ اینترنت قرمز میشه. دسترسی به مودم کامل قطع میشه و حتی برنامه "های لینک" هم نمیتونه بهش کانکت بشه تا اینکه مجبور میشم یکبار مودم رو بصورت دستی خاموش و روشن کنم تا درست بشه
    علت این مشکل چیه و اینکه آیا آپدیتی برای فریمور این مودم وجود داره؟
    من هم همین مشکل رو داشتم، مخصوصا تو یکی دو روز اخیر، بعد از بررسی تنظیمات فهمیدم وقتی mobile data برای مودم on بشه با TD-LTE مشکل پیدا می کنه و آنتن می پره، هر سری off اش می کردم خود به خود on می شد، تا اینکه احساس کردم همین اپ های لینک این کار رو انجام می ده، بعد از اینکه این اپ رو از همه ی دیوایسای متصل به شبکه حذف کردم دیگه اون مشکل رو نداشتم، می خاین شما هم تست کنین، شاید مشکلتون حل شد.

Sent from my iPad using Tapatalk

2. 2 کاربر از fzd.amirkhani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    از دوستان کسی نمایندگی یا فروشگاه آنلاین سراع داره که هنوز مودم tf-i60 را با قیمت تخفیفی <خفن> بفروشه (لاک شده باشده مهم نیست)؟ سابق دیجیکالا ۲۰۰-۲۵۰ می فروخت.
    ممنون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    از دوستان کسی نمایندگی یا فروشگاه آنلاین سراع داره که هنوز مودم tf-i60 را با قیمت تخفیفی <خفن> بفروشه (لاک شده باشده مهم نیست)؟ سابق دیجیکالا ۲۰۰-۲۵۰ می فروخت.
    ممنون.
    تو دیوار جسنجو کنید، من از اون طریق با بسته ۲۰۰ گرفتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. این کاربر از hosseinmet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام

دو سوال:
    1- من الان با مولتی کست آپگرید زدم به B612s-25dTCPU-V100R001B192D05SP00C00_Firmware_null_null_05014LRY (البته همین ورژن بود ولی نسخه ای که توی آموزش آنلاک بود و گزینه ی آپدیت نداشت). الان گزینه ی USSD نداره. شنیده بودم ورژن B612s-25dTCPU-V100R001B195D03SP00C00_Firmware_general_05015CNQ گزینه USSDش حذف شده و نمی دونستم توی نسخه قبلی هم برش داشتن. حالا کدوم نسخه ورژن 195.03 USSDش حذف نشده؟؟

2- توی سایت combinefile دو فایل کم حجم B612s-25dCUST-B01C00_Firmware_null_null_05014LRW و B612s-25dCUST-B01C234_Firmware_Iran (the Islamic Republic of)_SHERKATE KHADAMATE ERTEBATI IRANCELL_05014PWB هست با پسوند ini5. اینا کاربردشون چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه club2energy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام

هیچ آپدیتی برای مدل لاک این مودم وجود نداره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان من بعد از لاک مودم مبین نت فریمور ایرانسل ریختم الان با سیم مبین نت دیتا ندارم و نه از طریق خودم پنل مودم و نه برنامه multicas نمیتونم فریمور دیگری بریزم بنظر راه حل چیست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوستان من بعد از لاک مودم مبین نت فریمور ایرانسل ریختم الان با سیم مبین نت دیتا ندارم و نه از طریق خودم پنل مودم و نه برنامه multicas نمیتونم فریمور دیگری بریزم بنظر راه حل چیست؟
    دوباره مراحل آنلاک رو طی کنید سپس فریمور مبین نت را با multicast فلش کنید یکی از پایدار ترین فریمورهاست

در آغاز فعالیت i_netboyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام فریمور مبین رو برای من اپ می کنید لینک بدین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوباره مراحل آنلاک رو طی کنید سپس فریمور مبین نت را با multicast فلش کنید یکی از پایدار ترین فریمورهاست
    دوست عزیز مودم لاک نشده فقط فریمور ایرانسل شده و روی تمام سیم کارتها غیر از مبین دیتا داره و فقط روی سیم کارت مبین متصل ولی دیتا نداره که عجیبه و احتمالا یکچا باید تنظیم بشه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوست عزیز مودم لاک نشده فقط فریمور ایرانسل شده و روی تمام سیم کارتها غیر از مبین دیتا داره و فقط روی سیم کارت مبین متصل ولی دیتا نداره که عجیبه و احتمالا یکچا باید تنظیم بشه!
    شما اول یه فکتوری ریست بزن بعد دوباره چک کن همینطور با lte watch روی فرکانس های مختلف تست کنید
    اگه باز هم نشد باید فریمور رو طبق همون روش آنلاک تغییر بدید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •