تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 115 از 122 اولاول ... 1565105111112113114115116117118119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,141 به 1,150 از 1215

نام تاپيک: »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام و خسته نباشید...من درایو c را فرمت کردم و مجددا روش ویندوز نصب کردم.امکان بازبابی اطلاعاتش با چه نرم افزاری وجود داره؟یک سری فایل ورد و اکسل هست که خیلی هم ضروریه.لطفن راهنمایی کنید

کاربر فعال انجمن ادبیات sarinaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

سلام دوستان
    چند تا عکس در رم دوربینم بود حذف شده با recoverymyfile بازیابی کردم ،حالا وقتی می خواهم عکس ها روببینم مینویسه پشتیبانی نمیشه
    نمی دونم مشکل از کجاست میشه راهنمایی کنید
    کمک فوری

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    چند تا عکس در رم دوربینم بود حذف شده با recoverymyfile بازیابی کردم ،حالا وقتی می خواهم عکس ها روببینم مینویسه پشتیبانی نمیشه
    نمی دونم مشکل از کجاست میشه راهنمایی کنید
    کمک فوری
    دوست عزیز مال اینه که فایل خوب ریکاوری نشده. توی رمت هیچی نریز چون احتمال ریکاوری کمتر میشه و با برنامه های دیگه امتحان کن ایشالا که حل میشه.

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

میشه یک ریکاوری خوب معرفی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

میشه یک ریکاوری خوب معرفی کنید
    منظورتون برنامه ریکاوریه یا کسی که ریکاوری کنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه parya_shilan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    وطن

پيش فرض

سلام به دوستان
    لطفا کمک کنید..........
    روی سیستم دوتا ویندوز دارم
    1- ایکس پی
    2- سون
    برای کاری روی ویندوز ایکس پی برنامه پارتیشن مجیک رو نصب کردم موقع بالا اومدن در نهایت حیله گری اعلام کرد
    که تو هارد یک خطا مشاهده کرده آیا مایل به فیکس کردن هستم بنده هم در نهایت خونسردی اعلام کردم با اجازه بزرگترا ...بله!
    نگو حساب درایوهای با حجم بالا رو رسیده بعد از ریستارت به ویندوز 7 وارد شدم .... اینجا بود که عمق فاجعه قابل رویت بود .
    ... 13سپامبر تکرار شده بود شنبه سیاه ......و سه تا از درایوهام قابل رویت نبودند..... بلافاصله سه تا شمع نذر کردم و یه ختم شربت بیدمشک با استفاده از برنامه های ایزی پارتیشن و مینی پارتیشن و اکتیو پارتیش موفق به احیاء مصدوم نشدم .... خوشبختانه سونوگرافی حاصله نشان از بسلامت بودن محتویات درایو ها هستند ... برنامه اکتیو پارتیشن بعداز اسکن کردن هارد و پارتیشن ها وقتی در نهایت احترام ازش میخوام که پارتیشن رو ریکاوری بکنه خبری مسرت بخش و کذب رو اعلام می کند مبنی براینکه این پارتیشن درحال حاضر موجود می باشد.... و وقتی بلافاصله با هیجان خودم رو به مای کا مپیوتر میرسونم فقط جای خالی درایوهام هستند که بازم رخ از پس تاریکی ننموده و همچنان در غیبتی صغری هستند ... این بود شرح حال دخترکی تنها و پریشان که از جمیع دوستان و آشنایان طلب راهنمایی داشته تا خانواده ای را از پریشانی به رهانندو مژدگانی دریافت کنند .... قسمت میدم به جون هرکی دوستش داری اگه چیزی بلد باشی و نگی !!!

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    زیر سقف خدا

پيش فرض

منظورم یک برنامه ریکاوری

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    وطن

پيش فرض

با اجازه اساتید ...
    سارینای عزیز دراین زمینه برنامه بسیاری هست و بسته به نوع فایلی که می خواهید بازیابی بکنید مورد استفاده دارن من شخصا از برنامه Recover My Files استفاده کردم و اکثر فایل های تصویری و بعضی از فیلم ها و تقریبا همه فایل های آفیس رو برگردوند برنامه قابل اعتمادی هست
    GetData_Recover_My_Photos_v4.2.6.1401_Professional این برنامه منحصرا برای باز یابی تصاویر هست.
    این هم چند مورد برنامه برای ریکاوری البته ممکن که اخیرا نسخه به روز شده اش هم موجودباشه این برنامه ها مال یه چند مدت قبل هست:
    Active File Recovery 7.3 Build 121
    GRT Deleted Files Recovery PRO v1.0
    Okoker Data Recovery 6.0
    Runtime GetDataBack 3.03.17 FAT
    Runtime GetDataBack 3.03.17 NTFS
    Ontrack_EasyRecovery_Enterprise_11.0.2.0
    PC.Tools.File.Recover.9.0.1.221
    Recovery-Studio_7.1_Build_154569_Network_Edition
    ....
    امیدوارم برای رفع مشکلاتون مفید باشن با اون برنامه ریکاوری مای فایل قطعا می تونید فایل های پاک شده رو بازیابی بکنید کار سختی نیست فقط توجه داشته باشید تا باز یابی اطلاعات اصلا چیزی نصب یا کپی تو سیستم نکنید احتمال اینکه درموقع نصب برنامه ها یا کپی کردن فایل های جدید ... این فایل در داخل هارد در قسمت سکتور های مربوط به فایل های پاک شده بشینن هست که دراین صورت فقط آخرین فایل قابل دسترس خواهد بود حتما میدونید که اساسا در هارد چیزی به اسم پاک شدن وجودندارد فقط این آدر س های دسترسی هست که تغییر می کنند و فایل جدید با فایل های قبلی در سکتور های هارد جایگزین میشن پس خیلی دقت کنید که تا پایان باز یابی اطلاعات با کپی کردن یا نصب برنامه ای باعث از دست رفتن آدرس فایل های پاک شدتون نشین این برنامه های ریکاوری هم در موقع باز یابی اطلاعات از طریق ورود به حافظه نوشتنی هارد یا فلش یا ... که آخرین وضعیت رو ثبت می کنند با باز خوانی آنها می تونن به فایلی ک به ظاهر پاک شده دسترسی داشته باشن که پس از شناسایی مسیر و نهایتا خود فایل می تونید فایل مذکور رو از داخل برنامه ریکاوری در آدرس جدید کپی و باز یافتش بکنید. حالا که مشکل شما در مموری دوربین هست امیدوارم تا حالا عکس جدید یا دیتای جدید وارد مموریتون نکرده باشید ..اگه احیانا پس از ریکاوری مشکل عدم پشتیبانی پیش بیاد فایل ها بطور صحیح بازیابی نشدن دوباره این کار رو تکرار کنید و یا با یک برنامه دیگه امتحان کنید. ... موفق باشید.
    Last edited by parya_shilan; 09-03-2014 at 21:56.

9. 2 کاربر از parya_shilan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه l00t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با اجازه اساتید ...
    سارینای عزیز دراین زمینه برنامه بسیاری هست و بسته به نوع فایلی که می خواهید بازیابی بکنید مورد استفاده دارن من شخصا از برنامه Recover My Files استفاده کردم و اکثر فایل های تصویری و بعضی از فیلم ها و تقریبا همه فایل های آفیس رو برگردوند برنامه قابل اعتمادی هست
    GetData_Recover_My_Photos_v4.2.6.1401_Professional این برنامه منحصرا برای باز یابی تصاویر هست.
    این هم چند مورد برنامه برای ریکاوری البته ممکن که اخیرا نسخه به روز شده اش هم موجودباشه این برنامه ها مال یه چند مدت قبل هست:
    Active File Recovery 7.3 Build 121
    GRT Deleted Files Recovery PRO v1.0
    Okoker Data Recovery 6.0
    Runtime GetDataBack 3.03.17 FAT
    Runtime GetDataBack 3.03.17 NTFS
    Ontrack_EasyRecovery_Enterprise_11.0.2.0
    PC.Tools.File.Recover.9.0.1.221
    Recovery-Studio_7.1_Build_154569_Network_Edition
    ....
    امیدوارم برای رفع مشکلاتون مفید باشن با اون برنامه ریکاوری مای فایل قطعا می تونید فایل های پاک شده رو بازیابی بکنید کار سختی نیست فقط توجه داشته باشید تا باز یابی اطلاعات اصلا چیزی نصب یا کپی تو سیستم نکنید احتمال اینکه درموقع نصب برنامه ها یا کپی کردن فایل های جدید ... این فایل در داخل هارد در قسمت سکتور های مربوط به فایل های پاک شده بشینن هست که دراین صورت فقط آخرین فایل قابل دسترس خواهد بود حتما میدونید که اساسا در هارد چیزی به اسم پاک شدن وجودندارد فقط این آدر س های دسترسی هست که تغییر می کنند و فایل جدید با فایل های قبلی در سکتور های هارد جایگزین میشن پس خیلی دقت کنید که تا پایان باز یابی اطلاعات با کپی کردن یا نصب برنامه ای باعث از دست رفتن آدرس فایل های پاک شدتون نشین این برنامه های ریکاوری هم در موقع باز یابی اطلاعات از طریق ورود به حافظه نوشتنی هارد یا فلش یا ... که آخرین وضعیت رو ثبت می کنند با باز خوانی آنها می تونن به فایلی ک به ظاهر پاک شده دسترسی داشته باشن که پس از شناسایی مسیر و نهایتا خود فایل می تونید فایل مذکور رو از داخل برنامه ریکاوری در آدرس جدید کپی و باز یافتش بکنید. حالا که مشکل شما در مموری دوربین هست امیدوارم تا حالا عکس جدید یا دیتای جدید وارد مموریتون نکرده باشید ..اگه احیانا پس از ریکاوری مشکل عدم پشتیبانی پیش بیاد فایل ها بطور صحیح بازیابی نشدن دوباره این کار رو تکرار کنید و یا با یک برنامه دیگه امتحان کنید. ... موفق باشید.
    سلام

اینکه آدرساجایگزین میشه یعنی چی ؟
    یعنی اینکه در نهایت هیچ داده ای از روی دیسک
    پاک نمیشن ، یا اینکه روی همدیگه نوشته میشن
    و این روی هم نوشته شدن باعث غیر قابل در دسترس
    بودن اطلاعات میشه ؟؟؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    وطن

پيش فرض

سلام

اینکه آدرساجایگزین میشه یعنی چی ؟
    یعنی اینکه در نهایت هیچ داده ای از روی دیسک
    پاک نمیشن ، یا اینکه روی همدیگه نوشته میشن
    و این روی هم نوشته شدن باعث غیر قابل در دسترس
    بودن اطلاعات میشه ؟؟؟

ممنون

وقتی که شما یک فایل رو از روی سیستم پاک می کنید، فضایی که روی هارد شما اشغال کرده به عنوان فضای خالی علامت گذاری میشه اما تا زمانی که دوباره روی فضای آن فایلی را کپی و جایگزین نکنید، اطلاعات اون فایل هم چنان قابل دسترسی خواهند بود. این مساله در مورد تمام فضای هارد درایو نیز صدق می کند. نشانه های اطلاعات ظاهرا پاک میشن اما بیشتر اطلاعات آنها همچنان در هارددرایو باقی می مونن. یعنی اگر بدونید که در کجا ذخیره و باقی موندن، می تونید دوباره ازشون استفاده کنید.
    بهترین روش برای اطمینان از پاک شدن اطلاعات این است که بارها و بارها اطلاعات دیگری روی محل قرارگیری فایل های پاک شده، ذخیره و پاک کنید تا بالاخره همه اثرات اطلاعات باقی مانده از بین برن. در این حالت دیگر بازگرداندن اطلاعات با بهترین و پیشرفته ترین ابزارها نیز تقریبا غیرممکن خواهد شد.

12. این کاربر از parya_shilan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •