تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 115 از 904 اولاول ... 1565105111112113114115116117118119125165215615 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,141 به 1,150 از 9031

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

معمولا فشنگي فابريك پرايد 91 درجه و ترموستات اون 82 يا 85 درجه است.
    با تست لامپ فشنگي را چك كنين ببينين خودش قطع و وصل ميكنه يا مشكل از جاي ديگه است؟ نوع مارك اون فشنگي هم مهمه..بازار پر شده از اجناس تقلبي كه واقعا دردسر سازه بخصوص توي همين وسائل برقي

2. 2 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SANR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    در دل کویر

پيش فرض

سلام دوستان:
    سیلندر ماشین پراید لبه داره،تعمیرگاه گفته تا دنده 3 بیشتر نرو،گفتم یعنی 4 نرم؟گفت به هیچ وجه!
    البته رینگ و پیستون هم عوض کردم و 200 تومن اب خورد.
    حالا از اساتید بگن راهی هست که یا دنده 4 بتونم برم،البته دیگه نرم تراشکاری.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

با سلام
    بنده پراید 85 ساژم انژکتوری دارم،200 تا کار کرده حدودا.مصرف بنزین این ماشین چند ماهیه که خیلی زیاد شده ،مثلا وقتی یه باک پر میزنم 280 تا کار میکنه بعد چراغ بنزین روشن میشه.من از هر کی می پرسم میگه داخل شهر صدی 10 صدی 8 یا غیره مصرف بنزینشونه اما مال من اینطوریه.خیلی اعصابم رو ریخته به هم، بردم دیاگ زد،شمع ایکیوم انداخت ،فیلر گیری کرد،فیلتر بنزین و هوا رو هم عوض کرد،روغنشم البته با اینکه بی ربطه عوض کردم،گفتند کاتالیزور اگزوز رو هم برداشتم.خلاصه مواردی که مربوط بود به مصرف بنزین رعایت کردم ولی درست نشد.امروز بردم یه جا ecu رو فلش کرد گفت یه مدت کار کن ببین چطور میشه.ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که واقعا چه باید کرد این ماشین مصرفش خیلی بالا ئه و منم نمیخوام بفروشمش میخوام درستش کنم.و همچنین بنده تقریبا همیشه داخل شهری باهاش میرم اما بازم مصرفش خیلی بالاست.با تشکر
    Last edited by babahakim; 04-12-2011 at 18:06.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوستان:
    سیلندر ماشین پراید لبه داره،تعمیرگاه گفته تا دنده 3 بیشتر نرو،گفتم یعنی 4 نرم؟گفت به هیچ وجه!
    البته رینگ و پیستون هم عوض کردم و 200 تومن اب خورد.
    حالا از اساتید بگن راهی هست که یا دنده 4 بتونم برم،البته دیگه نرم تراشکاری.
    سيلندر موتور لبه زده و شما بدون اينكه بخواهي تراش بره رينگ رو عوض كرديد. اما پيستون بزرگتر رو چطور توي اون آب بندي كردين؟! چطور جا دادين؟؟! اصولا اين كار درستي نيست و بايد بصورت اساسي و صحيح تعمير بشه. الان سيلندر ماشين شما چه سايزي هست؟ 0 يا 25 يا 50؟
    در مورد دنده اين اشتباهه كه با دنده بالاتر نميتونين برين! منظور اون مكانيك اين بوده كه به موتور فشار نياريد و البته وقتي شما با دنده سنگين ( 1 و 2 و تا حدي هم 3) حركت ميكنين موتور با دور بالاتري نسبت به دنده 4 ميچرخه و فشار بيشتري بهش مياد.
    راهي وجود نداره و اگر ميخواهيد راحت باشيد تعمير كامل و اگر نه به همين وضع ادامه بديد تا يه روزي كه تصميم بگيريد تعمير بشه اما هرآن ميتونه يكي از رينگها بشكنه و موتور سه كار كنه و اينهم به مقدار فرسودگي و نوع اون بستگي داره.
    با سلام
    بنده پراید 85 ساژم انژکتوری دارم،200 تا کار کرده حدودا.مصرف بنزین این ماشین چند ماهیه که خیلی زیاد شده.....
    كارهاي لازم رو انجام داديد و البته بعضي از اونها هم نيازي نبود. ممكنه كلا عيب از ذات خود تجهيزات موتور و سيستم تنظيم سوخت و دياك باشه چون مدلهايي از خودروهاي جديد وطني در چند سال اخير بصورت غير منطقي مصرف بالايي دارند الان يكي از دوستان 206 تيپ 3 اسفند پارسال داره و مصرف در شهر حدود 14 تا 15 % هست و اين مشكل هيچ ربطي به نوع شمع و باد تاير و نوع رانندگي و كولر زدن و.. نداره بلكه كلا عيب طراحي و ساختار برنامه ريزي و تنظيمات دياك هست كه خود نمايندگي اعتراف كرده و كاري هم نميشه كرد..
    حالا شما يه مدتي رانندگي بكنين و سعي كنين مصرف دقيق رو اندازه بگيريد( كيلومتر به ليتر) و البته فرم رانندگي خودتون رو هم در نظر داشته باشيد كه چقدر دنده سنگين ميريد يا شتاب اوليه چقدر دارين و چقدر توي ترافيك هستيد و..سيكل تركيبي مصرف سوخت رو اندازه بگيريد.

6. این کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

با سلام
    بنده پراید 85 ساژم انژکتوری دارم،200 تا کار کرده حدودا.مصرف بنزین این ماشین چند ماهیه که خیلی زیاد شده ،مثلا وقتی یه باک پر میزنم 280 تا کار میکنه بعد چراغ بنزین روشن میشه.من از هر کی می پرسم میگه داخل شهر صدی 10 صدی 8 یا غیره مصرف بنزینشونه اما مال من اینطوریه.خیلی اعصابم رو ریخته به هم، بردم دیاگ زد،شمع ایکیوم انداخت ،فیلر گیری کرد،فیلتر بنزین و هوا رو هم عوض کرد،روغنشم البته با اینکه بی ربطه عوض کردم،گفتند کاتالیزور اگزوز رو هم برداشتم.خلاصه مواردی که مربوط بود به مصرف بنزین رعایت کردم ولی درست نشد.امروز بردم یه جا ecu رو فلش کرد گفت یه مدت کار کن ببین چطور میشه.ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که واقعا چه باید کرد این ماشین مصرفش خیلی بالا ئه و منم نمیخوام بفروشمش میخوام درستش کنم.و همچنین بنده تقریبا همیشه داخل شهری باهاش میرم اما بازم مصرفش خیلی بالاست.با تشکر
    دوستان دیگر هم کمک کنن ممنون میشم

آخر فروم باز mhaf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    یکی بهم میتونه بگه کل سیم کشی یه پراید clc رو بخوام عوض کنم چقدر خرج داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من یه 206 تیپ 6 دارم مدل 90 2ماه بیشتر نیست گرفتم گفتید بوی بد اگزوز به خاطر کاتالیزره کاتالیزر کجاشه

آخر فروم باز mhaf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من یه 206 تیپ 6 دارم مدل 90 2ماه بیشتر نیست گرفتم گفتید بوی بد اگزوز به خاطر کاتالیزره کاتالیزر کجاشه
    من میدونم اگه تو اگزوز بوی فاضلاب بیاد یعنی سنسور اکسیژن سوخته چون داخلش اکسید زیرکونیوم داره و در صروت سوختن بوی فاضلاب میده
    کسی نیست جواب سوال منو بده؟
    سیم کشی پراید کاملش چنده؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سيم كشي كامل پرايد ا توجه به مدل اتاق و نوع داشبرد فرق داره و داراي بخشهاي جداگانه اي هست. كلا چيزي حدود 40 تا 50 تومان ميتونه قيمت داشته باشه البته رقم دقيق رو ندارم.

12. این کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای heinrich_himmler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من میدونم اگه تو اگزوز بوی فاضلاب بیاد یعنی سنسور اکسیژن سوخته چون داخلش اکسید زیرکونیوم داره و در صروت سوختن بوی فاضلاب میده
    کسی نیست جواب سوال منو بده؟
    بوي بد به خاطر اكسيد زيركونيوم نيست، به خاطر غني سوختنه و آزاد كردن گازهاي حاوي مواد سوختي و بنزين نسوخته.
    سيم كشي پرايد هم قيمتش بسته به مدل متفاوتهف تا 150 تومن هم قيمت سيم كشي كامل مي رسه.

14. 3 کاربر از heinrich_himmler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •