تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1149 از 1849 اولاول ... 1496491049109911391145114611471148114911501151115211531159119912491649 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,481 به 11,490 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

آخر فروم باز ham33d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    [̲̅a̲̅][̲̅h̲̅][̲̅v̲̅][̲̅a̲̅][̲̅z̲̅]

پيش فرض

افتضاح شده های وب

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

منظورتون رو بد متوجه شدم دوست عزیز شما شاتل داری و میخوای تغییر سرویس بدی های وب؟!؟
    خوب اول باید درخواست تخلیه بدی از شاتل
    پولت رو هم پس نمیدن (فک کنم)
    بعد بری های وب منتظر ثبت نام کنی و متظر رانژه از های وب باشی

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    سلام
    خیر دوست عزیز منظورم این بود اگه شاتل داشتم میشد 5 تومان و شبانه برام فعال کنند از های وب پرسیدم اینکار رو نمیکنند
    سرویس ویژه 8 مگ های وب دارم و همونطور میدونید تا 1 مگ فقط شبانه داره میخوام تغییر سرویس بزنم در هاب وب به جای 8 مگ 1 مگ با شبانه باشه وقتی در پنل میزنم باید هزینش رو هم پرداخت کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه megax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

dns ات رو تغییر بده! ( من از 4.2.2.4 و 4.2.2.1 استفاده می کنم. )

Last edited by megax; 26-10-2015 at 17:23.

4. این کاربر از megax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه no_rated's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

های وب دیگه واقعا گند زده , حتی گوگل هم کامل لود نمیشه !

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    خیر دوست عزیز منظورم این بود اگه شاتل داشتم میشد 5 تومان و شبانه برام فعال کنند از های وب پرسیدم اینکار رو نمیکنند
    سرویس ویژه 8 مگ های وب دارم و همونطور میدونید تا 1 مگ فقط شبانه داره میخوام تغییر سرویس بزنم در هاب وب به جای 8 مگ 1 مگ با شبانه باشه وقتی در پنل میزنم باید هزینش رو هم پرداخت کنم
    توی بخش تغییر سرویس بالای صفحه نوشته ازاعتبارت چقدر باقی مونده، اگه سرویس جدیدی که میگیری کمتر از اعتبارت با که شمکلی نداری. منتها اگه بخوای بری به سرویسی که از اعتبارت بالاتر باشه باید اول ما بها التفاوت رو بدی بعدی تغییر سرویس بدی.
    های وب دیگه واقعا گند زده , حتی گوگل هم کامل لود نمیشه !
    جدیدا مد شده همه از اینترنت یه طوری صحبت میکنن انگاری تو ی کشور درجه 1 زندگی میکنن و یه افت سرعت ساده یا یه قطعی چیز عجیب و غریبیه.
    امروز های وب مشکل داشته منم 7 ساعت قطعی سرویس داشتم، که این رو هم خود تلویزیونن اعلام کرده، به هر دلیلی، اینترنت کل کشور مشکل داره. پس اگه یه شرکت سرویس همیشگی رو ارایه نده کاملا طبیعیه.

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

7. این کاربر از farid0485 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Ghasem.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

یه دو شب شده از ساعت 8-9 دیگه اصلا کانکت نمیشه! پشت هم ارور و تایم اوت میده! معلوم هم نیست دارن چیکار می کنند! البته فکر کنم همه شرکت ها مشکل داشته باشن

9. این کاربر از Ghasem.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه no_rated's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

جدیدا مد شده همه از اینترنت یه طوری صحبت میکنن انگاری تو ی کشور درجه 1 زندگی میکنن و یه افت سرعت ساده یا یه قطعی چیز عجیب و غریبیه.
    امروز های وب مشکل داشته منم 7 ساعت قطعی سرویس داشتم، که این رو هم خود تلویزیونن اعلام کرده، به هر دلیلی، اینترنت کل کشور مشکل داره. پس اگه یه شرکت سرویس همیشگی رو ارایه نده کاملا طبیعیه.

انگار که من انتظار پینگ پایین برای گیمینگ انلاین یا استریم ودیو اچ دی دارم ! میگم گوگل باز نمیشه بعدشم فقط مربوط به یک روز نیستش و داره به ماه می رسه .

11. این کاربر از no_rated بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hamid_c's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سرعت دانلود شبانه سرویس های 1مگ و 2مگ های وب چقده؟؟؟

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سرعت دانلود شبانه سرویس های 1مگ و 2مگ های وب چقده؟؟؟
    دومگ شبانه نداره
    یک مگ =250

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

14. این کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

والا من از مخابرات هم یک اینترنت دارم ، پینگش از های وب بهتره ! تا الانی هم که از های وب استفاده میکنم ، فقط به خاطر فشفشه هاش هست.

امروز یک بسته اینترنت ایرانسل گرفتم ، سرعت دانلود از سرور خارجی با فیلترشکن بالای 800 بود ، ویدیوهای یوتیوب با کیفیت HD رو بدون لگ پخش میکرد !
    همه جای دنیا کیفیت اینترنت خانگی بیشتر از اینترنت موبایل هست ، ایران برعکسه
    ایرانسل اگر قیمت اینترنت معقولانه ای داشت ، یک روز هم از این سریس دهند های بی کیفیت ADSL استفاده نمیکردم.

- - - Updated - - -

والا من از مخابرات هم یک اینترنت دارم ، پینگش از های وب بهتره ! تا الانی هم که از های وب استفاده میکنم ، فقط به خاطر فشفشه هاش هست.

امروز یک بسته اینترنت ایرانسل گرفتم ، سرعت دانلود از سرور خارجی با فیلترشکن بالای 800 بود ، ویدیوهای یوتیوب با کیفیت HD رو بدون لگ پخش میکرد !
    همه جای دنیا کیفیت اینترنت خانگی بیشتر از اینترنت موبایل هست ، ایران برعکسه
    ایرانسل اگر قیمت اینترنت معقولانه ای داشت ، یک روز هم از این سریس دهند های بی کیفیت ADSL استفاده نمیکردم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •