تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 114 از 754 اولاول ... 1464104110111112113114115116117118124164214614 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,131 به 1,140 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

داره خودمونی میشه amirgozali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام

یه مشکل برام پیش اومده
    پرینتر من لیزری hp1200 هست. تازگی شارژش کردم ولی خوب پرینت نمی گیره بزار اینجوری بگم وقتی که جوهر پرینتر تموم می شه به صورت عمودی از بالا به پائین یه قسمت هایی رو یا نمی زنه و یا هم کم رنگ می زنه. عین این حالت برام پیش اومده با این تفاوت که این نقص به صورت افقی و از سمت چپ به راست است. یعنی به صورت افقی یه قسمت هایی رو خیلی کم رنگ می زنه این حالت به صورت تکراری تو صفحه هست مثلا تو یه صفحه 8 سطر رو این جور رو میندازه
    درام پرینتر رو هم تازه عوض کردم.

راه حل چیه؟

آیا از مگنت هست؟
    یه کسی هم به مشکل ما یه جوابی بده

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

سلام دوستان .
    میشه لطفاً یکی ، تفاوت های اساسی و مهم چاپگرهای لیزری و جوهر افشان رو ( برای مصارف خانگی ) هم از نظر هزینه ی اولیه و هزینه های بعدی همچنین کیفیت چاپ عکس و متن رو اینجا بزاره یا لطف کنه و توضیح بده .
    خیلی از لطفتون سپاسگزارم . نمیدونید با این کمکتون چه بار سنگینی رو از رو دوش من برمی دارید !

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستانم چاپگر 2410 داره که میگه وقتی داره عکس چاپ میکنه چند سانتش پر رنگ میشه چند سانتش کم رنگ ! باید چیکار کنه تا درست بشه ؟

پروفشنال saeed-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    TABRIZ

پيش فرض

سلام
    من يه سوال داشتم.
    كارتريج پرينتر ليزري hp1005 حدودا چند صفحه ميتونه پرينت بگيره.
    يه جا گفتن 1000 تا ولي يه جا ديگه شنيدم 700 تا
    ممنون

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

700 تا با شارژ اولیه کارخونه

6. این کاربر از vahid_civil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه atre_hayer60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گنبد کاوس

پيش فرض کمک فوری درباره پرینتر hp

سلام بچه ها!

من یه hp 4200 دارم. امروز رفتم کارتریج اون شارژ کردم(نه تعویض!). اما وقتی کارتریج رو در جای مخصوص گذاشتم اروری بدین مضمون می ده: print cartridge incorrectly installed
    ضمن اینکه قبل از این کار اصلاً در ویندوز نصب هم نمی شد!!!!
    علت چیه؟

مرسی

آخر فروم باز Senator_F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

یه کسی هم به مشکل ما یه جوابی بده
    حالا چرا شاکی میشی؟
    معمولا اگه روی مگنت کارتریج خطی بیفته،اون خط اگه عمودی باشه (یعنی مثلا یه چیزی گذاشتی وسطش زدی بچرخه) بصورت عمودی و از بالا به پایین در تمام طول صفحه و در تمام صفحات کمرنگ میندازه .چون این قسمت نمیتونه پودر جذب کنه و به درام برسونه.این مشکل همچنین وقتی کارتریج رو به اتمام است هم رخ میده.چون به قسمتهایی اصلا پودر نمیرسه.
    حالا اگه بصورت افقی خط بیوفته (مثل مال شما) در هر چرخش مگنت در داخل کارتریج(در A4 تقریبا هر 8-7 سطر) قسمتی رو کمرنگ میزنه.این کمرنگ بودن دقیقا در فواصل مساوی و در تمام صفحات اتفاق میوفته.
    حالا شما ببین اگه این شرایط برای کارتریج شما صادق هستش،به احتمال خیلی زیاد از مگنت هستش.

سلام دوستان .
    میشه لطفاً یکی ، تفاوت های اساسی و مهم چاپگرهای لیزری و جوهر افشان رو ( برای مصارف خانگی ) هم از نظر هزینه ی اولیه و هزینه های بعدی همچنین کیفیت چاپ عکس و متن رو اینجا بزاره یا لطف کنه و توضیح بده .
    خیلی از لطفتون سپاسگزارم . نمیدونید با این کمکتون چه بار سنگینی رو از رو دوش من برمی دارید !
    پرینتر لیزری و جوهر افشان تفاوت اساسی در هزینه اولیه و هزینه بعدی داره.
    لیزری هزینه اولیه زیادی طلب میکنه ولی هزینه های بعدیش کمتره.
    جوهر افشان هزینه اولیه کم داره ولی هزینه هر صفحه چاپ در انها بالاست.
    اگه منظور از خرید پرینتر چاپ صرفا نوشته هستش،اصلا طرف جوهر افشان نرو.
    هر صفحه چاپ نوشته و عکس سیاه و سفید در:
    لیزری :حدود 7 تومن+هزینه کاغذ
    جوهر افشان:60 تومن +هزینه کاغذ.
    کیفیت لیزری بسیار بالاتر از جوهر افشان
    لیزری رنگی هم همین اختلاف را دارد ولی یکمی خفیف تردر قیمت و یکمی شدید تر در کیفیت.

سلام
    من يه سوال داشتم.
    كارتريج پرينتر ليزري hp1005 حدودا چند صفحه ميتونه پرينت بگيره.
    يه جا گفتن 1000 تا ولي يه جا ديگه شنيدم 700 تا
    ممنون
    خود کارخونه میگه 700 تا ولی اگه عکس و نوشته بصورت نرمال چاپ کنی(تمام صفحه پودری نکنی) تا 1000 تا راحت میزنه.
    هر چقدر عکس کمتر تعداد صفحات بیشتر.

سلام بچه ها!

من یه hp 4200 دارم. امروز رفتم کارتریج اون شارژ کردم(نه تعویض!). اما وقتی کارتریج رو در جای مخصوص گذاشتم اروری بدین مضمون می ده: print cartridge incorrectly installed
    ضمن اینکه قبل از این کار اصلاً در ویندوز نصب هم نمی شد!!!!
    علت چیه؟

مرسی
    احتمالا چیپست کارتریج شما رو سوزوندن.تا بشه شارژش کرد.از کسی که شارژ کرده بپرسین.
    در این شرایط ارور میده ولی پرینت میگیره.بدون مشکل.

9. 2 کاربر از Senator_F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amirgozali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان .

لیزری رنگی هم همین اختلاف را دارد ولی یکمی خفیف تردر قیمت و یکمی شدید تر در کیفیت.
    .
    ببینید اول باید هدف و قصد ما از خرید پرینتر مشخص بشه تا خوب بتونیم نظر بدیم.

ولی یه جور دیگه هم می شه گفت که تو بعضی شرایط جوهر افشان خیلی به صرفته از لیزری هست. البته بستگش به نوع پرینتر داره. مثلا تازگی یکی از دوستانم یه ایپسون مدل 4300 که بهش تانک های خارجی وصل می شن رو خریده تو هر تانکش 100 میلی جوهر می خوره که تقریبا جوهر هر تانک 8 هزار تومن هستش و چهار تا هم رنگ داره در صورتی که ظربفیت کارتریج های استاندار کارخانه 10 ال 15 میلی هست ببیند حالا ببینید پول هر صفحه چه قدر می شه؟ از نظر کیفیت هم خیلی خوب هست
    که جمع هزینه های پرینتر با خود دستگاه و تانک های خرجی 160 تومن شد. این در مقایسه با یه پرینتر لیزری رنگی که اگه درست و حسابیش رو بخریم حدودا 400 تومن هست و هر بار باید بابت شارژ اون 120 هزار تومن هزینه کنیم واقعا به صرفه تر است.
    بازهم می گم هدف ها از استفاده پرینتر متفاوت هست.

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

.
    ببینید اول باید هدف و قصد ما از خرید پرینتر مشخص بشه تا خوب بتونیم نظر بدیم.

ولی یه جور دیگه هم می شه گفت که تو بعضی شرایط جوهر افشان خیلی به صرفته از لیزری هست. البته بستگش به نوع پرینتر داره. مثلا تازگی یکی از دوستانم یه ایپسون مدل 4300 که بهش تانک های خارجی وصل می شن رو خریده تو هر تانکش 100 میلی جوهر می خوره که تقریبا جوهر هر تانک 8 هزار تومن هستش و چهار تا هم رنگ داره در صورتی که ظربفیت کارتریج های استاندار کارخانه 10 ال 15 میلی هست ببیند حالا ببینید پول هر صفحه چه قدر می شه؟ از نظر کیفیت هم خیلی خوب هست
    که جمع هزینه های پرینتر با خود دستگاه و تانک های خرجی 160 تومن شد. این در مقایسه با یه پرینتر لیزری رنگی که اگه درست و حسابیش رو بخریم حدودا 400 تومن هست و هر بار باید بابت شارژ اون 120 هزار تومن هزینه کنیم واقعا به صرفه تر است.
    بازهم می گم هدف ها از استفاده پرینتر متفاوت هست.
    Senator_f و amirgozali عزیز . از هردوتون بی نهایت ممنونم به خاطر راهنماییتون . بهتره من یکم از شرایط و نوع مصرفم بگم . فکر کنم اینجوری راهت تر بشه راهنمایی کرد و تصمیم گرفت .

داستان از اونجا شروع شد که من حدود 3 سال پیش یه Epson C64 جوهر افشان خریدم به قیمت 85 تومن و اصلاً از مصرف جوهرش راضی نبودم ولی به هر حال کار منو راه می انداخت و کیفیت نسبتاً خوبی هم داشت ولی با اون مصرف رنگی که داشت ، اصلاً برا من که بیشتر متن و به ندرت تصویر چاپ می کردم ، نمی صرفید . متاسفانه به دلایلی یک سال از این چاپگر استفاده نشد تا جوهر تو هدش خشک شد و چاپگر نابود شد ! اون آخر ها هم که ازش استفاده می کردم یخورده اذیتم می کرد و بعضی وقت ها رنگ هارو قاطی می کرد و روی صفحه لک می انداخت و... که با مصرف بالاش دیگه نور علا نور شده بود .

بیشترین استفاده ی من از چاپگر ، چاپ متن و یخورده هم عکس هست . ولی واسه من مهمتر از همه ی اینها مصرف جوهر یا تونر و هزینه ی شارژ مجدد اونهاست . با توجه به حرف های شما دوستهای عزیزم بهترین گزینه چیه ؟
    چاپگر رنگی لیزری یا رنگی جوهر افشان + تانک جوهر ؟

یه چیز دیگه : دیگه نمی خوام اون اتفاقی که واسه چاپگر قدیمیم افتاد واسه جدیده بیفته واسه همین یکم از چاپگر های جوهر افشان وحشت دارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه atre_hayer60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گنبد کاوس

پيش فرض

احتمالا چیپست کارتریج شما رو سوزوندن.تا بشه شارژش کرد.از کسی که شارژ کرده بپرسین.
    در این شرایط ارور میده ولی پرینت میگیره.بدون مشکل.[/quote]

سلام

ممنون از پاسختان...

کپی می گیره ولی وقتی می خوام عکسی رو چاپ کنم نمی شه؟؟؟؟؟!!!!!

نرم افزارش رو هم درست نصب کردم...

مرسی از لطفتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •