تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1136 از 1635 اولاول ... 136636103610861126113211331134113511361137113811391140114611861236 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,351 به 11,360 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

بعد از کلی تحقیق بالاخره خودمو کشتم و بین دوربین HS20 و SX30 مدل فوجی رو برداشتم
    و اینکه من همین امروز از پاساژ بزرگمهر این دوربین رو بدون لوازم اضافی با گارانتی ایده آل به قیمت 500 هزارتومن ناقابل و 15 هزار تومن بابت بیمه خریدم (باید خدمت دوستان عرض کنم که هیچکدوم از مغازه دارها بدون فروش لوازم قیمت زیر 500 به من ندادن خدا ازشون نگزره)
    این رو خدمتتون عرض کنم من کلاً تازه کار هستم و فقط از روی علاقه این دوربین رو با این قیمت گرفتم (البته قبلاً حدود2 سال پیش تو سرباز مدل FZ8 پاناسونیک دستم بود برای عکاسی خیلی عالی بود برای همین اینقدر پول دوربین دادم وگرنه کلی مدل های دیگه هم تو بازار بود ولی من دنبال یه مدل به قول شما دوستان و اهل دیجیتال سوپر زوم بودم
    خلاصه اینکه الان فریم ویر این دوربین که گرفتم رو دیدم و ورژن 1.02 روش هست ولی تو سایت دیدم زده 1.03 هم اومده انگار ولی هر کاری کردم نسخه 1.02 فکر کنم فقط برای دانلود اومده ؟؟؟
    راستی با باتری ها خودش چند تا عکس بدون فلش میشه انداخت تو سایتش زده 300 تا ولی منظورش با فلش بوده یا بدون فلش ؟؟؟
    واینکه اگه بخوام براش باتری بگیرم آلکالاین های معمولی که بهش بخوره چند هست من از سر کوچمون یه مدل آلکالاین برای کنترل تلوزیون گرفتم 1500 تومن( 2 تایی) همینها جواب میده یا باید هر دفعه کلی پول باطری اسم و رسم دار براش بگیرم
    و اینکه کار کردن برای من خیلی سخته و اصلاً ازش چیزی نمیفهمم؟؟؟؟
    ولی تو حالت EXMOR که میزارم بد نیست راحت عکس خوب میندازه

2. این کاربر از mInI_ClockEr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    من ميخوام يه دوربين كامپكت تو رنج قيمت ٤٠٠ تومن بخرم ( ٥٠-٦٠ تومن بالا پايين تر )
    كيفيت عكاسي و نويز نداشتن عكسها و فيلمبرداري حداقل hd برام مهمه . چه دوربيني رو پيشنهاد ميكنيد و از كدوم برند ؟ سوني ، كنون ، پاناسونيك ، فوجي و .....
    LX5 پاناسونيك و S95 كنن

بعد از کلی تحقیق بالاخره خودمو کشتم و بین دوربین HS20 و SX30 مدل فوجی رو برداشتم
    و اینکه من همین امروز از پاساژ بزرگمهر این دوربین رو بدون لوازم اضافی با گارانتی ایده آل به قیمت 500 هزارتومن ناقابل و 15 هزار تومن بابت بیمه خریدم (باید خدمت دوستان عرض کنم که هیچکدوم از مغازه دارها بدون فروش لوازم قیمت زیر 500 به من ندادن خدا ازشون نگزره)
    این رو خدمتتون عرض کنم من کلاً تازه کار هستم و فقط از روی علاقه این دوربین رو با این قیمت گرفتم (البته قبلاً حدود2 سال پیش تو سرباز مدل FZ8 پاناسونیک دستم بود برای عکاسی خیلی عالی بود برای همین اینقدر پول دوربین دادم وگرنه کلی مدل های دیگه هم تو بازار بود ولی من دنبال یه مدل به قول شما دوستان و اهل دیجیتال سوپر زوم بودم
    خلاصه اینکه الان فریم ویر این دوربین که گرفتم رو دیدم و ورژن 1.02 روش هست ولی تو سایت دیدم زده 1.03 هم اومده انگار ولی هر کاری کردم نسخه 1.02 فکر کنم فقط برای دانلود اومده ؟؟؟
    راستی با باتری ها خودش چند تا عکس بدون فلش میشه انداخت تو سایتش زده 300 تا ولی منظورش با فلش بوده یا بدون فلش ؟؟؟
    واینکه اگه بخوام براش باتری بگیرم آلکالاین های معمولی که بهش بخوره چند هست من از سر کوچمون یه مدل آلکالاین برای کنترل تلوزیون گرفتم 1500 تومن( 2 تایی) همینها جواب میده یا باید هر دفعه کلی پول باطری اسم و رسم دار براش بگیرم
    و اینکه کار کردن برای من خیلی سخته و اصلاً ازش چیزی نمیفهمم؟؟؟؟
    ولی تو حالت EXMOR که میزارم بد نیست راحت عکس خوب میندازه
    مبارک باشه لنزش برات بچرخه
    عکس فراموش نشه
    نصف با فلشه اگر اشتباه نکنم
    باطری شارژی بخر مثلا کاملیون 2700 سفید رنگه چیزه عالی هست

4. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

LX5 پاناسونيك و S95 كنن

مبارک باشه لنزش برات بچرخه
    عکس فراموش نشه
    نصف با فلشه اگر اشتباه نکنم
    باطری شارژی بخر مثلا کاملیون 2700 سفید رنگه چیزه عالی هست
    با سلام
    شما خیلی لطف داری دوست گرامی کاشکی این فروشنده های ... هم عین شما بودن
    راستی رم LX 8GIG پاتریوت کلاس 10 گرفتم 19 تومن قیمش درسته مشکلی برای این دوربین که ایجاد نمیکنه؟؟؟؟روش زده 10MB رایت میشه
    راستی این دوربین 3 مدل باتری بهش میخوره
    1-آلکالاین Alkaline
    2- یون لیتیوم Lithium
    3- Ni-MH
    خب مدلی رو که شما می گید خوبه و الان گفتید کدوم یکی از این 3 تا هست ؟؟؟قیمت چها تا دونه ش چند هست ؟؟؟؟
    با هر شارژری که برای باطری قلمی باشه شارژمیشه؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    اساتید محترم بیزحمت کمک کنید من هرچه سریعتر به یه دوربین نیاز دارم
    برای مصرف خانگی، چیزی که خیلی واسم مهمه کیفیت عکسش هست قیمت هم تا 400 تومن،حالا یکم بالا پایین
    خودم sony wx30 و یا sony hx7 مد نظرم بود ، بیشتر از همه عکس سه بعدی wx30 نظرمو جلب کرد
    لطفا بگید کدوم رو بگیرم که کیفیت عکسش بهتر باشه؟؟پیشنهاد شما چه دوربینیه؟لطفا سایزش بزرگ نباشه

یه سوال دیگه واسم پیش اومده...اینکه کیفیت عکس به چه ویژه گی دوربین برمیگرده؟؟؟
    آخه ELSIN در جواب دوستمون محسن که دوربين كامپكت تو رنج قيمت ٤٠٠ تومن و كيفيت عكاسي و نويز نداشتن عكسها واسش مهم بود دوربین های LX5 پاناسونيك و S95 كنن رو معرفی کردن که پاناسونیکه 11 مگاپیکسل و کنن 10 مگاپیکسلِ
    یعنی این دوربین ها از دوربین های سونی wx30 و یا hx7 که 16 مگاپیکسل هستن عکس بهتری میگیرن؟؟؟
    Last edited by navidp30world; 08-12-2011 at 02:08. دليل: یه سوال اضافه شد

7. این کاربر از navidp30world بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    KhoramAbad

پيش فرض

سلام

من می خوام یه دورین دیجیتال بخرم که اصلا اطلاعاتی در موردشون ندارم .پس خواهشا راهنمایی بفرمایید
    حدود پولم 300 تومن هستش ، بالا و پاینش مهم نیست .دوست دارم کیفیت خیلی بالایی داشته باشه و همچنین شکل هم مثل این دوربین های ساده نباشه و قیافه خوبی داشته باشه (نمی دونم فکر کنم بهشون میگن نیمه حرفه ای ).
    آقا کلا یه راهنمایی درست و حسابی بکنید .

ممنون از شما

9. این کاربر از mahmood_t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    KhoramAbad

پيش فرض

در ضمن این مدل ها چطور هستن

FinePix S4000‎

Canon PowerShot SX130 IS

Canon PowerShot SX150 IS
    Last edited by mahmood_t; 08-12-2011 at 04:48.

اگه نباشه جاش خالی می مونه lpix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با سلام
    شما خیلی لطف داری دوست گرامی کاشکی این فروشنده های ... هم عین شما بودن
    راستی رم LX 8GIG پاتریوت کلاس 10 گرفتم 19 تومن قیمش درسته مشکلی برای این دوربین که ایجاد نمیکنه؟؟؟؟روش زده 10MB رایت میشه
    راستی این دوربین 3 مدل باتری بهش میخوره
    1-آلکالاین Alkaline
    2- یون لیتیوم Lithium
    3- Ni-MH
    خب مدلی رو که شما می گید خوبه و الان گفتید کدوم یکی از این 3 تا هست ؟؟؟قیمت چها تا دونه ش چند هست ؟؟؟؟
    با هر شارژری که برای باطری قلمی باشه شارژمیشه؟؟؟؟

با سلام

Ni-MH ها ارزونن. از همونا بگیرن. هر جفت 4-5 تومن. فقط این باطری ها بعد از یه مدتی شارژشون خالی میشه. یه مدل هایی هست که شارژ رو بیشتر نگه می دارن. اگه ارزون باشن از اونا بگیرین ...

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

سلام
    اساتید محترم بیزحمت کمک کنید من هرچه سریعتر به یه دوربین نیاز دارم
    برای مصرف خانگی، چیزی که خیلی واسم مهمه کیفیت عکسش هست قیمت هم تا 400 تومن،حالا یکم بالا پایین
    خودم sony wx30 و یا sony hx7 مد نظرم بود ، بیشتر از همه عکس سه بعدی wx30 نظرمو جلب کرد
    لطفا بگید کدوم رو بگیرم که کیفیت عکسش بهتر باشه؟؟پیشنهاد شما چه دوربینیه؟لطفا سایزش بزرگ نباشه

یه سوال دیگه واسم پیش اومده...اینکه کیفیت عکس به چه ویژه گی دوربین برمیگرده؟؟؟
    آخه ELSIN در جواب دوستمون محسن که دوربين كامپكت تو رنج قيمت ٤٠٠ تومن و كيفيت عكاسي و نويز نداشتن عكسها واسش مهم بود دوربین های LX5 پاناسونيك و S95 كنن رو معرفی کردن که پاناسونیکه 11 مگاپیکسل و کنن 10 مگاپیکسلِ
    یعنی این دوربین ها از دوربین های سونی wx30 و یا hx7 که 16 مگاپیکسل هستن عکس بهتری میگیرن؟؟؟

منظور از کیفیت عکس مگتپیکسل بالا نیست. شارپ بودن - نداشتن نویز - دینامیک رینج و ...

بالا رفتن بی رویه مگاپیکسل تو سنسورهای ریز دوربین های کامپکت نویز رو بالا می بره. بعضی مدل ها مثل canon g12 سنسورهای نسبتا بزرگتر با مگاپیکس پایین تری دارن و کیفیتشون هم بهتره نسبت به دوربینی مثل fuji hs20 که 16 مگاپیکسله ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه
    ولی یه راهنمایی هم در مورد مدل دوربین کنید
    من یه کامپکت برای مصرف خونگی میخوام ، ترجیحا دختروونه تر باشه چون واسه خودم نیست
    کیفیت عکسش عالی باشه ، طوریکه عکس هارو تو یه پوستر بزرگ چاپ کنیم شفاف و با کیفیت باشه
    من دوربین های wx30 و یا hx7 مد نظرم بود
    اینا خوب نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
    از اینا بهتر تو رنج قیمت 400 تومن چیه؟؟؟؟؟؟؟
    ممنــــــون

آخر فروم باز SuperSt@r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    نيوكمپ

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه
    من یه کامپکت برای مصرف خونگی میخوام ، ترجیحا دختروونه تر باشه چون واسه خودم نیست
    کیفیت عکسش عالی باشه ، طوریکه عکس هارو تو یه پوستر بزرگ چاپ کنیم شفاف و با کیفیت باشه
    ممنــــــون
    سلام دوست عزيز
    منم خودم زياد تو دوربين وارد نيستم ولي از اينجا يه چيزايي ياد گرفتم من دوربين SX230 canon رو بهت معرفي ميكنم كه بري بيشتر دربارش تحقيق كني و تو نت و.. دنبالش بگردي ببين ازش خوشت مياد يا نه البته بقيه دوستان بيشتر ميتونن تو اين زمينه كمكت بكنن

اگه نباشه جاش خالی می مونه lpix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه
    ممنــــــون
    این دوربین هایی که منظور شما هست رو نمیشناسم. ولی کنن هایی مثل sx230 یا sx130 و 150 کیفیت خوبی دارن.
    برای چاپ بزرگ هم حدود 300ppi عالی میشه (پیکسل در هر اینچ)
    یه عکس 3000 در 4000 سایز عالی میشه:
    3000/300 = 10 اینچ یا 25.4 سانتیمتر
    در
    4000/300 = 13.3 اینچ یا 33.8 سانتیمتر
    پس با دوربین 12 مگاپیکسل می تونید در این حدود با کیفیت بسیار عالی چاپ داشته باشین. البته در سایزهای بزرگتر هم می تونید با کیفیت مناسبی چاپ کنین ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •