تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 113 از 457 اولاول ... 1363103109110111112113114115116117123163213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,121 به 1,130 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

مرسي علي اقا
    راستش اشنايي من با كمودو پستهاي اقا مهران و انگيزه كار با اون راهنمايي شما و بقيه دوستان بوده الان تقريبا يك سال ونيم هست دارم
    باهاش سركله ميزنم و پستهاي شما رو ميخونم .

خوشحالم از اينكه بالاخره از اينكه بالخره بعد از امتحان محصولات مختلف كه به كمودو رسيدم و اگه نباشه يه جوري احساس ارامش ندارم

ولي بيشتر تنظيمات من روي حداكثري هست اخه اگه پيام نده احساس ميكنم يه پاش ميلنگه

2. 4 کاربر از matin 99 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام

در مورد ویروس ....: من ندیدم کومودو ویروسی را بشناسه و نتونه پاک کنه، البته شاید این اتفاق بیافته، ولی من ندیدم. ( اگر هم آلودگی سیستم شدید باشه با COMODO CCE & KS & AA ویروس را کله پا میکنم)

در مورد DNS: بهتره فعال باشه، و اگر موقع نصب تیک بزنید، تنظیمات DNS سیستم شما به DNS کومودو تغییر میکنه، COMODO Secure DNS حاوی یک لیست سیاه از سایتهای مخرب و خطرناک است که از دیتابیس COMODO webinspector تغدیه میشه، در واقع این سایتها را مسدود میکنه،

)
    سلام و مرسی از کمک...ویروس یابی کردم و فایلهای ویروسی رو تشخیص داد و قرنطینه کرد... و من هم از توی قرنطینه پاکش کردم ... ولی باورت میشه هنوز جرات نکردم فلش رو باز کنم...یجورایی هنوز ترس دارم که فلش رو باز کنم و اون ویروس ها توش باشن... چجوری مطمئن بشم ویروسها پاک شدن بدون اینکه ویروسی بشم.... از طریق سیف مود میشه وارد فلش بشم و چک کنم؟ یا راه دیگه ای بهم پیشنهاد میکنید؟

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

سلام و مرسی از کمک...ویروس یابی کردم و فایلهای ویروسی رو تشخیص داد و قرنطینه کرد... و من هم از توی قرنطینه پاکش کردم ... ولی باورت میشه هنوز جرات نکردم فلش رو باز کنم...یجورایی هنوز ترس دارم که فلش رو باز کنم و اون ویروس ها توش باشن... چجوری مطمئن بشم ویروسها پاک شدن بدون اینکه ویروسی بشم.... از طریق سیف مود میشه وارد فلش بشم و چک کنم؟ یا راه دیگه ای بهم پیشنهاد میکنید؟
    با WinRAR می تونید داخل فلش برید.( برای مواقعی که مشکوک هستید) فقط مواظب فایل هایی که باز می کنید باشید.( هر چند من بدون ترس با HIPS کومودو به راحتی وارد فلش ها میشم و تا الان هم ویروسی نشدم) ولی خب با کومودو و بدون استفاده از برنامه جانبی دیگه، لذت دیگه ای داره وارد فلش ویروسی شدن
    یه چیز مرتبط اینکه: امروز اتفاقا 10 نفر فلش زدن به لپ تاپ، چون حالت AutoPlay در ویندوز رو خاموش کرده بودم با Send to به راحتی فایل ها رو میفرستادم و با ویروس ها بای بای میکردم
    Last edited by pcsoft; 13-04-2013 at 19:01.

5. 6 کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

حالا مدیران میان بهتر توضیح میدن اما هر چیزی تو سیستم اجرا بشه یراست میره تو کومودو سند باکس اگر هم ویروس باشه هوش مصنوعی دسترسیش رو به سیستم قطع میکنه نترس شما یبار هم فلش رو اسکن کردی...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

7. 3 کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام و مرسی از کمک...ویروس یابی کردم و فایلهای ویروسی رو تشخیص داد و قرنطینه کرد... و من هم از توی قرنطینه پاکش کردم ... ولی باورت میشه هنوز جرات نکردم فلش رو باز کنم...1-یجورایی هنوز ترس دارم که فلش رو باز کنم و اون ویروس ها توش باشن... 2-چجوری مطمئن بشم ویروسها پاک شدن بدون اینکه ویروسی بشم.... از طریق سیف مود میشه وارد فلش بشم و چک کنم؟ یا راه دیگه ای بهم پیشنهاد میکنید؟
    سلام

حالا فرض کن ویروسها توی فلش باشن، ترس نداره که؛ وقتی کومودو روی سیستمت نصبه اصلا نباید بترسی،
    پس ما چی داریم خطرناکترین مخربها را روی سیستم با دابل کلیک اجرا میکنیم! نا سلامتی کومودو نصبه ها!

به هر حال جهت اطمینان، اول مسدود کننده رفتار را فعال کن و بزارش روی "مسدود" _یا محدودیت حداکثر، یا کاملاً مجازی_بعد فلش را وصل کن به سیستم و برو تو فلش دور بزن!

البته این یک راهش بود، میتونی مسدود کننده را غیر فعال کنی و با همون HIPS فعال، فلش را وصل کن و اگر CIS پیغامی داد بزن مسدود کن.

فلش را وصل کن و روش کلیک راست کن و با کومودو اسکن کنید.....

من عاشق اینم که یه فلش ویروسی بزنم به سیستم، چه حالی میده.

من جایی که کار میکنم، روی سیستمها پر ویروسه، بیکار که میشم، میرم فلشم را به عناوین مختلف میزنم به سیستم همکارها و بعد ویروس میره توش_ طرح جمع آوری ویروس_ میام خونه و میزنم به سیستم؛ بدون هیچ ترسی، بعد اگر احیانا کومودو نشناسه، واسه تیم کومودو میفرستم. البته قبلش یه چند بار اجراشونم میکنم!!!
    Last edited by Jadda; 13-04-2013 at 19:06.

9. 10 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام....
    فلش یکی از دوستانم آلوده به ویروس ---- و ---- شده ... فکر کنم کومودو نمیتونه که اونو پاک کنه....البته هنوزه به سیستم خودم که کومودو روش نصب دارم متصلش نکردم.... از دوستان کسی توسط کومودو تونسته این ویروس رو پاک کنه؟اگه کومودو نمیتونه پس یک انتی دیگه بهم معرفی کنید برای پاک سازی این ویروس... مرسی
    ویروس رو برام اپلود میکنی . تو پیغام خوصوصی برام بفرست

11. این کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام

حالا فرض کن ویروسها توی فلش باشن، ترس نداره که؛ وقتی کومودو روی سیستمت نصبه اصلا نباید بترسی،
    پس ما چی داریم خطرناکترین مخربها را روی سیستم با دابل کلیک اجرا میکنیم! نا سلامتی کومودو نصبه ها!

به هر حال جهت اطمینان، اول مسدود کننده رفتار را فعال کن و بزارش روی "مسدود" _یا محدودیت حداکثر، یا کاملاً مجازی_بعد فلش را وصل کن به سیستم و برو تو فلش دور بزن!

البته این یک راهش بود، میتونی مسدود کننده را غیر فعال کنی و با همون HIPS فعال، فلش را وصل کن و اگر CIS پیغامی داد بزن مسدود کن.

فلش را وصل کن و روش کلیک راست کن و با کومودو اسکن کنید.....

من عاشق اینم که یه فلش ویروسی بزنم به سیستم، چه حالی میده.

من جایی که کار میکنم، روی سیستمها پر ویروسه، بیکار که میشم، میرم فلشم را به عناوین مختلف میزنم به سیستم همکارها و بعد ویروس میره توش_ طرح جمع آوری ویروس_ میام خونه و میزنم به سیستم؛ بدون هیچ ترسی، بعد اگر احیانا کومودو نشناسه، واسه تیم کومودو میفرستم. البته قبلش یه چند بار اجراشونم میکنم!!!
    مرسی از راهنمایی شما و دوستان..
    طبق راهنمایی شما عمل کردم و خوشبختانه خبری از اون فایلها نبود.... انتی ویروس هم پیامی نداد.

13. این کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

ویروس رو برام اپلود میکنی . تو پیغام خوصوصی برام بفرست
    شرمنده پدرام جان دیر رسیدی... من قبلا پاک کرده بودم...خود کومودو پاکش کرد یعنی من فقط اطمینان نداشتم...که خدا را شکر یکبار دیگه امروز فهمیدم به کومودو میشه اطمینان کرد ....اونم در حد تیم ملی

15. 2 کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

اگه ممکنه کمی در مورد
    comodo cleaning essentiale توضیح بدین.... کارش چیه؟ جدا از انتی ویروس عمل میکنه؟با فایروال نصب میشه یا با انتی ویروس؟
    برای ابدیت کردنش باید جداگانه عمل کرد؟

17. این کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

اگه ممکنه کمی در مورد
    comodo cleaning essentiale توضیح بدین.... کارش چیه؟ جدا از انتی ویروس عمل میکنه؟با فایروال نصب میشه یا با انتی ویروس؟
    برای ابدیت کردنش باید جداگانه عمل کرد؟
    سلام

از این پس قصد کردم یکسری فیلم تهیه کنم و انواع مخربها را تست کنم و فیلمشو در تاپیک کومودو قرار بدم.......

سعی میکنم در فیلمها دو بخش را نشون بدم. حفاظت و پاکسازی،

تست اول: مخربها را اجرا میکنم تا ببینیم کومودو چطور حفاظت میکنه

تست دوم: سیستم را آلوده میکنم تا ببینیم چه ابزارهایی بعد از آلودگی در اختیار داریم (که در واقع
    Comodo Cleaning Essentiale که به CCE معرفه را تست میکنیم)

پس منتظر باشید.

توی تستهام هم نشون میدم در دنیای واقعی چطور رفتار کنیم.

حس میکنم چند تا از این فیلمها بزارم بد نیست.

نظرتون چیه؟

19. 11 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •