تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 113 از 125 اولاول ... 1363103109110111112113114115116117123 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,121 به 1,130 از 1250

نام تاپيک: [ Gmail ] / تمامی مسائل جي ميل

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

ایمیلی که میخواین براش بفرستید اشتباهه، تایپ کنیدش، copy & paste نکنیدش.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    روی سیستمی که دارم مجبورم جیمیلم رو دائما sign out کنم. موقع وارد شدن ، باید در دو مرحله اطلاعات رو وارد کنم؛ یک مرحله آی دی و مرحله بعدی وارد کردن پسورد! برای وارد کردن یک باره این دو فیلد باید چکار کنم؟ (این دو فیلد رو در کنار هم دیدم ولی اکثر اوقات دو مرحله ای نشون داده میشه)

اگه نباشه جاش خالی می مونه mer5ad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Twilight Flame

پيش فرض

درود بر همه.
    دوستان یک سوال خیلی مهم دارم! بنده در تنظیمات جیمیل گشتم، اما گزینه ای برای این کار پیدا نکردم!

آیا راهی هست تا برای ورود به قسمت تنظیماتِ جیمیل رمز عبور قرار داد؟
    قوی ترین سیستم امنیتی جیمیل فعال کردن رمز 2 مرحله ای هست! اگر بنده جیمیل و پسورد رو وارد کنم، با وارد کردن رمز دوم که به شماره تلفن ارسال می شه می تونم وارد اکانت بشم! اما در این روش بعد از ورود به حساب به راحتی می شه وارد تنظیمات جیمیل شد و همه چی رو تغییر داد! پسورد، شماره تلفن، ایمیل ریکاوری و کلا هرچیزی رو!!
    به عنوان مثال عرض می کنم، اگر کسی پسورد رو داشته باشه و تلفن بنده هم دم دستش باشه، خیلی راحت می تونه جیمیل رو مال خود کنه! یا اگر حتی طرف پسورد رو نداشته باشه و بیاد پشت کامپیوتر شخصی بنده بشینه، چون قبلا سیستم 2 مرحله ای در سیستم بنده ذخیره شده، به راحتی وارد حساب می شه و تنظیمات رو تغییر می ده و مشخصات خودش رو وارد می کنه!
    تنها سوال بنده این هست که، آیا راهی برای عوض نشدن تنظمیاتِ امنیتی حساب وجود داره یا نه؟
    یعنی شخصی وارد حساب من بشه و به تمام محتویات دسترسی داشته باشه، اما نتونه اون رو صاحب بشه! به عبارتی، تنها کسی که می تونه تنظیمات رو تغییر بده من باشم، نه شخص دیگه ای!
    آیا راهی هست!
    فکر می کنم این باید یکی از مهم ترین بخش های امنیتی باشه و اگر گوگل این تنظیمات رو قرار نداده واقعا جای تعجب هست!
    چون از نظر من باید احتمال هــــــرچیزی رو داد!
    حتی داشتن یک هم خونه و دوست نزدیک!
    ممنون می شم سوال های بنده رو جواب بدید.
    سپاس.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام
    امیل ها درستن..
    همونطور که گفتم از حساب دیگه خودم که برای همون ادرس ها ارسال می کنم برای همه ارسال میشه و بدون هیچ مشکلی..
    ولی وقتی از این حساب میخوام ارسال کنم و آدرس ها رو از فایل text book که زیر هم نوشته بودم و کپی می کنم و در bcc پیس میکنم این اتفاق می افته..
    البته این کار رو برای حساب دیگه هم میکنم ولی اون بدون هیچ مشکلی ارسال میشه چندین ماهه که این کار رو از اون حساب جیمیل دیگم انجام میدم و هیچ مشکلی پیش نیومد!!!
    اینکه میگید کپی نکنم نمیشه..چون بالای 100 تا ایمیله..چجوری دستی تایپ کنم..اگه مشکل از این بود برای اون حساب دیگه ی جیمیلم باید مشکل پیش میومد ولی این اتفاق نمی افته...
    راستی..یه چیز... وقتی وارد این حساب میشم یعنی حساب جدیدم خیلی کنده ..هی دوباره خودش لود میشه..ولی وارد حسابای دیگه از جیمیلم میشم خیلی سریع بالا میان..
    امکان داره اصلا موقع ثبت نام و حساب جدید مشکلی پیش اومده باشه؟؟

آخر فروم باز sanam.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ماه

پيش فرض

با سلام به همه دوستان

من یه جی میل دارم که برای کارها شخصی استفاده می کنم و همین ایمیل رو هم رو موبایلم استفاده می کنم (مثلا g1)
    یه جمیل دیگه هم دارم که مال فیس بوکمه
    3 تا جیمیل دیگه هم دارم که کاری هستند ( با سه شرکت مختلف همکاری می کنم)
    برای ریکاوری هر 4 تا ایمیل , من ایمیل اولم رو دادم(همون g1) بعلاوه شماره موبایل

و حالا
    چند تا سوال
    اگه ایمیل اولم هک بشه به وسیله اون میتونن به 4 تا ایمیل دیگه و اطلاعاتشون دسترسی پیدا کنن؟

من چه جوری می تونم امنیت این ایمیل اولی رو ببرم بالا؟

(یه سری رو می دونم مثل اینکه ایمیلهایی که فرستنده شون رو نمیشناسم باز نکنم, ضمیمه فایلها رو هم تا ازشون مطمئن نباشم باز نکنم , از وارد کردن یوزر نیم و پسورد جی میل در هر سایتی خودداری کنم )
    ممنون میشم در این مورد بیشتر منو راهنمایی کنید

- - - Updated - - -
    Last edited by sanam.b; 08-08-2015 at 17:57.

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام به همه دوستان

من یه جی میل دارم که برای کارها شخصی استفاده می کنم و همین ایمیل رو هم رو موبایلم استفاده می کنم (مثلا g1)
    یه جمیل دیگه هم دارم که مال فیس بوکمه
    3 تا جیمیل دیگه هم دارم که کاری هستند ( با سه شرکت مختلف همکاری می کنم)
    برای ریکاوری هر 4 تا ایمیل , من ایمیل اولم رو دادم(همون g1) بعلاوه شماره موبایل

و حالا
    چند تا سوال
    اگه ایمیل اولم هک بشه به وسیله اون میتونن به 4 تا ایمیل دیگه و اطلاعاتشون دسترسی پیدا کنن؟

من چه جوری می تونم امنیت این ایمیل اولی رو ببرم بالا؟

(یه سری رو می دونم مثل اینکه ایمیلهایی که فرستنده شون رو نمیشناسم باز نکنم, ضمیمه فایلها رو هم تا ازشون مطمئن نباشم باز نکنم , از وارد کردن یوزر نیم و پسورد جی میل در هر سایتی خودداری کنم )
    ممنون میشم در این مورد بیشتر منو راهنمایی کنید

- - - Updated - - -
    سوالتون یه مقدار جواب دادنش سخته چون که کلی اما و اگر داره

اینکه اگر یکی به اییل اولتن دست پیدا کنه یعنی هکش کنه بتونه بقیه ایمیل ها رو هم هک کنه بله ممکنه. آسون ترین راهشم اینه که طرف از روی ایمیل های دریافتیتون از خود جیمیل بفهمه که این اکانتتون اکانت بازیابی بقیه اکانتاتن هم هست. حالا اگر بقیه اکانتاتون به طریقی به این اکانتتون وصل باشه که همه چی آسون تره.
    اما خوب برای بالابردن امنیت ایمیلتون راههای زیادی پیشنهاد شده معمول ترینشون که من خودم اجرا نمی کنم اینه که پسورد خوب بسازید و چند ماه یک بار عوضش کنید. اینکه پسوردهاتون به هم ربط نداشته باشه
    اینکه امکانات موبایلتون رو فعال کنید که از طریق کد و اس ام اس و اینا وارد اکانتتون شید
    ورود دو مرحله ای به اکانتتون فعال باشه
    اینکه ایمیل مشکوک باز نکنید
    از دستگاههای مشکوک وارد اکانتتون نشید
    پسوردتونو روی دستگاهها سیو نکنید
    آنتی ویروس و فایروال خوب رو دستگاهتون داشته باشید
    ایمیلتونو و پسوردتونو تو هر سایتی وارد نکنید
    کلا این راههایی هست که همه جا می گند اما خوب واقعا به نظرم نمی شه همرو با هم اجرا کرد برای من که اینجوریه

7. 2 کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام. من گوشي جديد خريدم الان وصل كردم به اكانت گوگلم كه قبلا تو تبلتم بودش و تمام مخاطبين رو زده بودم بره تو گوگل. حالا اينجا همه رو آورده كلي هم آدرس ايمل آورده. الان من اينارو پاك ميكنم تو اكانت گوگل هم پاك ميشه يا نه دوباره مياره چون قبلا هم پاك كرده بودم بكاپ جديد گرفته بود ولي باز اينارو آورده. حالا تو خود گوگل كجا برم اين شماره ها رو درست كنم حذف كنم ديگه نياره. يا جور ديگه نميشه شماره ها رو اضافه ميكنيم خودش تو يه اكانتي چيزي بكاپ بگيره كه خواستيم تو يه گوشي ديگه حتي آيفون بريزيم راحت از اون اكانت منتقل بشه.
    ممنونم
    Last edited by mrmostafa; 16-08-2015 at 06:43.

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام
    یه سوال درمورد تقویم گوگل داشتم.تاپیک مجزا پیدا نکردم.

وقتی یک رویداد یا قرار ملاقات به تقویم اضافه میکنیم آیا دوستان یا اکانتهای دیگر به این محتوا دسترسی دارند و میتونند ببینند یا خیر؟قبلا بطور پیش فرض قابل رویت بود و من اوتلوک رو ترجیح دادم.الان تقویم کاملا شخصی هست؟

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

وقتی برای یک اکانت جیمیل، recovery email رو روی یک اکانت مثلا یاهو set میکنیم، باید ابتدا یک ایمیل تاییده به ایمیل یاهو بیاد که روی این لینک کلیک کن اینا...؟ یا نه؟

حـــــرفـه ای mtchabok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    (مازندران - ساری) و (تهران - تهران)

پيش فرض

سلام

سلام. من گوشي جديد خريدم الان وصل كردم به اكانت گوگلم كه قبلا تو تبلتم بودش و تمام مخاطبين رو زده بودم بره تو گوگل. حالا اينجا همه رو آورده كلي هم آدرس ايمل آورده. الان من اينارو پاك ميكنم تو اكانت گوگل هم پاك ميشه يا نه دوباره مياره چون قبلا هم پاك كرده بودم بكاپ جديد گرفته بود ولي باز اينارو آورده. حالا تو خود گوگل كجا برم اين شماره ها رو درست كنم حذف كنم ديگه نياره. يا جور ديگه نميشه شماره ها رو اضافه ميكنيم خودش تو يه اكانتي چيزي بكاپ بگيره كه خواستيم تو يه گوشي ديگه حتي آيفون بريزيم راحت از اون اكانت منتقل بشه.
    ممنونم
    دوست عزیز ، اگه قابلیت سینک گوشی رو فعال کنین تمامی کارهایی که انجام میدین در سرور هم انجام میشه و برعکس.
    برای ویرایش مخاطبین اکانت گوگل به این آدرس برین
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
    یه سوال درمورد تقویم گوگل داشتم.تاپیک مجزا پیدا نکردم.

وقتی یک رویداد یا قرار ملاقات به تقویم اضافه میکنیم آیا دوستان یا اکانتهای دیگر به این محتوا دسترسی دارند و میتونند ببینند یا خیر؟قبلا بطور پیش فرض قابل رویت بود و من اوتلوک رو ترجیح دادم.الان تقویم کاملا شخصی هست؟
    اگه در تنظیمات کلی تقویم تنظیم کرده باشین که عمومی هست ، بله همه میبینینن .
    به تقویم گوگل به آدرس زیر برید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در تنظیماتش ( همون آیکن چرخ دنده ) و Settings > Calendars در ادامه اون تقویمهایی که نمیخواین عمومی باشن نوشته شده Sharing . در اونجا میتونین برای هر تقویم تنظیمات رو انجام بدین .

وقتی برای یک اکانت جیمیل، recovery email رو روی یک اکانت مثلا یاهو set میکنیم، باید ابتدا یک ایمیل تاییده به ایمیل یاهو بیاد که روی این لینک کلیک کن اینا...؟ یا نه؟
    اره دوست عزیز ، حتما باید ایمیل ریکاوری شما تایید بشه . برای همین به آدرس ایمیلی که وارد کردید ، ایمیل ارسال میشه و روی لینک که در محتوای ایمیل هست کلیک کنید .
    Last edited by mtchabok; 19-08-2015 at 19:16.

12. این کاربر از mtchabok بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •