تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 113 از 482 اولاول ... 1363103109110111112113114115116117123163213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,121 به 1,130 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

یه نکته ایی رو میخواستم در مورد داتک بگم
    این چند روز پیش که اینترنت کل کشور خراب بود و برای شرکتا اینترنتشون قطعی داشت برای ما داتکیا(یا لااقل برای من)خداشاهده اصلا قطعی نداشت.فقط در حد چند ساعت(2-1)فقط به اینترنت وصل نمیشد.همین
    وگرنه من توی این چند روز مثه همیشه داشتم دانلودامو میکردم.بدون حتی ذره ایی قطع شدن اینترنت
    این نکته رو گفتم که دوستان دیگه فکر نکنن که داتک همش ضرر هست.از این بابت کارشون درسته و خداییش هیچ جا پشتیبانی داتک رو نداره.این نکته رو گفتم فکر نکنید دارم حمایت میکنم
    اما از یه طرف دیگه من با دوستان سپنتایی که صحبت کردم اونا هم مثه من اینترنت 512 دارن اما سرعتشون واقعی هست و با سرعت نزدیک 64 دارن دانلود میکنن اما برای منم که 512 دارم با سرعت 50 دانلود میکنم.یعنی 14 کیلو بایت کمتر از اونا.البته شاید به مرکز مخابراتی و اینها هم بستگی داشته باشه اما دیگه فکر نمیکنم 14 کیلو بایت کمتر به خاطر مرکز مخابراتی باشه.
    به هرحال اگه داتک بخواد قیمتاشو افزایش بده من احتمالا به سپنتا کوچ میکنم.از لحاظ قیمتی که نزدیک هم هستند اما با این تفاوت که سپنتا سرعتش واقعی هست اما داتک نه.اما اگه داتک افزایش نداد و سرعت یه مگ تک کاربره رو هم به جمعش اضافه کرد و قیمتش هم مناسب بود احتمالا یه مگ میگیرم ازشون.تا ببینیم خدا چی میخواد و داتکیا بیخیال میشن یا نه
    Last edited by sms11; 27-04-2009 at 09:56.

2. این کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من امروز با بخش Customer Care داتک تماس گرفتم ، گفت برای قراردادهای جدید سرویس چند کاربره تعلق میگیره ، ولی در مورد مشترکین قبلی ، هنوز چیزی ابلاغ نشده .

برای تمدید قرارداد هم حداکثر تا 3 ماه تمدید میکنن ، تا وضعیت مشخص بشه .
    بنابراین دوستان میتونن تا 3 ماه تمدید کنن تا در صورت اتخاذ چنین تصمیمی برای مشترکین سابق ، حداقل تا 3 ماه خیالشون راحت باشه .

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پست بعد متن نامه است کسانی که میخوان در این نامه اسمشون باشه شماره قرارداد یا شماره تلفنشون رو بدن تا توی نامه وارد کنیم

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نامه ارسال شد

به همین دلیل متن نامه حذف گردید

با تشکر از دوستانی که اعتراض خود را به داتک اعلام نمودند
    Last edited by nikaan; 02-05-2009 at 08:20. دليل: مهلت به پایان رسید

6. 4 کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه خورده فونت و قلم اینجا به هم ریخته ولی توی اصل نامه درسته

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

از دوستان تمنا دارم کمی صبر کنند

من یه متن آماده کردم که فکر کنم مناسبتر باشه. بگذارید من با نیکان یه مذاکره ای بکنم بعد نتیجه را خدمتتان میگم.

با تشکر : مصطفی عشقی

ویرایش :

دوستان با نیکان مذاکره کردم و متنم را در اختیارش گذاشتم ولی نظشون این بود که متن خودشان مناسبتره که من گفتم هر دو متن را در تاپیک میگذاریم و تا 4شنبه شب بر و بچ فرصت دارند بیایند و نظر بدند که کدام متن بهتتر و به نظرشان مؤثرتره !

متن نیکان را که در چند پست قبلتر دیدیم و متنخودم را در پست بعدی میارم

از هم بعد از گذاشتن اون پست دوستان مرحمت کنند بیاند بگند که کدام متن را انتخاب میکنند. و حتی با زدن دکمه تشکر هم میشه فهمید کدام بیشتر مورد پسند بوده.

منتظر نظر دوستان هستیم!

با تشکر از همکاریتون
    Last edited by mostafaeshghi; 27-04-2009 at 17:39.

9. این کاربر از mostafaeshghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض متن پیشنهادی من برایاعتراض به شرکت داتک

مدیر محترم گروه شرکت های داتک

سلام علیکم

احتراما به استحضار میرساند اخیرا اخبار ضد و نقیضی در مورد تحولات شرکت به گوش میرسد که شنیده ها حاکی از آن است که شرکت داتک در جهت سیاستهای جدید ، تصمیماتی در حوزه ی ارائه ی سرویسهای اینترنت پر سرعت گرفته و قرار است در آینده ای نزدیک دچار تغییر و تحولاتی در این زمینه شود که موجبات نارضایتی را در کاربران (فعلا مطلع) فراهم کرده است.
    از مهمترین این تغییرات که بیشترین واکنش را در بین کاربران ایجاد کرده تصمیم گیری برای لغو کلی سیستم تک کاربره و جایگزینی آن با سیستم چند کاربره است.

لذا در این رابطه ذکر چند نکته حائز اهمیت است که به عنوان کاربر قدیمی خدمات شرکت داتک ، به عرض شما می رسانم و امید است مفید واقع شود:

1- اکثر قریب به اتفاق کاربران قدیمی شرکت داتک به علت متناسب بودن قیمت با خدمات ارائه شده توسط این شرکت و داشتن قیمتی متعادل و مناسب به نسبت دیگر شرکتهای رقیب در این زمینه ، شرکت داتک را به عنوان ارائه دهنده ی سرویس اینترنت پر سرعت خود انتخاب و به دیگر شرکتها ترجیح داده اند. که با توجه به تصمیم جدید مبنی بر ملغی شدن کلی سیستم تک کاربره پر واضح است که اکثر این دسته از این کاربران را از دست خواهید داد و این مسئله آنقدر روشن است که نیازی به توضیح ندارد.

2- نکته ی بسیار مهم که به آن اشاره میکنیم آن است که همانطور که همگان میدانیم سیستمهای تک کاربره و چند کاربره اختلاف چندان مورد توجهی با هم ندارند (یعنی سرویس های چند کاربره به علت داشن ضریب شیرینگ پایین 5 به 1 دارای قیمت به مراتب بالاتری است و درواقع این خدمات برای شرکت ها و اداره جات و کافی نت های کوچک تعریف شده است و کاربران معمولی و خانگی به این میزان شیرینگ نیازی ندارند) و از طرفی برای مصرف کننده ی خانگی به ازای آن تفاوت کم ، پرداخت هزینه ای معادل 2 برابر سرویس تک کاربره واقعا عقلانی نیست و فرد را مجاب میکند که قرارداد با شرکت داتک را فسخ کند و در پی قرارداد با شرکت دیگری باشد.

3- اعمال این تغییرات در حقیقت افزایش در حدود صد درصدی در قیمت سرویس های 256 و 512 این شرکت محسوب میشود ، و چنین افزایش قیمتی در حالی انجام می پذیرد که در تمامی کشورهای دنیا همواره سعی در افزایش سرعت دسترسی به اینترنت و کاهش قیمت ها می باشد و همچنین برای گرفتن مشترک جدید با توجه به این قیمتها به مشکل برمیخورید و بعید است کسی از شرکت داتک سرویس بگیرد مگر اینکه شرکت انحصارا" در مرکز مخابراتی خاصی سرویس بدهد و یا پورت خالی داشته باشد که دراین صورت هم ظلم بزرگی در حق کاربران جدید میباشد.

4- در کشور عزیزمان ایران ما حدود 20میلیون و بیشتر کاربر اینترنت (با سرعتهای مختلف) داریم. با عنایت به اینکه مسلما" شخصی که متقاضی بهره مند شدن از اینترنت پرسرعت باشد در پی تحقیق از فعالان حاضر در این عرصه برای ارائه ی اینترنت پر سرعت بر می آید (که یکی از منابع مورد اعتماد آن انجمنهای گفتگو میباشند) با توجه به در پیش گرفتن این سیاست و تصمیم گیری غلط توسط شرکت داتک و از دست دادن کاربران قبلی و ایجاد نارضایتی در بین کاربران فعلی وضعیت چندان مناسبی پیش بینی نمی شود واوضاع مناسبی را برای فروش آینده ی تان نمیتوان متصور بود.

5- در صورت پیش گرفتن همان سیاستهای از پیش تعیین شده پر واضح است ما کاربران (شاید قدیمی) در معرفی شرکت و سرویسهایش دم از کذب و اغراق نخواهیم زد (به مانند الآن و همیشه) و تمامی مسائل موجود را به وضوح خواهیم گفت و چیزی جز حقیقت نخواهیم گفت. این گفته ی ما را در جهت تهدید برداشت نکنید ، بلکه در مقابل خدمت صادقانه ی شما در قبال کاربرانتان ، کاربران صادقی هم دارید که در صورت خوب بودن حتما تعریف میکند (تمامی مدارک و مستندات در تاپیکهای انجمنهای مذکور موجود است) و در صورت بد بودن اعتراض و نظرات خود را واضح بازگو خواهند کرد.
    بنابراین با توجه به متن پیش رو که امید است تردید نداشته باشید که مغرضانه نبوده و فقط در جهت حمایت از شرکت ارائه دهنده ی سرویس اینترنت پر سرعت خودمان صورت گرفته ، و می دانیم که موضوع پیش رو مسئله ی ساده و پیش پا افتاده ای نیست ، چرا که تغییرات احتمالی در جهت سیاستهای انحصاری شرکت تبعات وسیعی دارد و چه بسا ممکن است ضرر بزرگی را متوجه ی شرکت و کاربرانش و حتی حوزه ی فعالان این عرصه کند.

امیدواریم با توجه به مسئله ی فراگیر و مهم پیش رو بهترین تصمیم گیری صورت گیرد و اقدامی موثر و مناسب به حال شرکت و کاربران را از شما سرور گرامی و همکاران ارجمندتان مقتضی است.

با تشکر از حسن توجه ی شما مدیر گرانقدر

امضاء
    کاربر شرکت به شماره اشتراک :
    کاربر در انتظار ملحق شدن به شرکت (به شماره تلفن):

و در صورت تمایل میتونید از فایل زیر آنرا دانلود کرده و مطالعه فرمایید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by mostafaeshghi; 29-04-2009 at 23:32. دليل: ویرایش قسمتهایی از متن

11. 2 کاربر از mostafaeshghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

داش مصطفی خودمون امیدوارم بهت بر نخوره داداش
    اما به نظرم متنی که اقا نیکان دادن بهتر بود.چون نظر چند نفر توش اعمال شده و اینکه اگه بحثی از فروم ها به میان نیاد بهتره
    البته این نظر منه و هرکسی هر کدومو دوست داره انتخاب کنه اما با اجازه داش مصطفی من متن اقا نیکان رو برمیفرستم
    البته فکر کنم اگه داتک به هر نحوی گرون کنه این اخرین باری بود که از داتک اشتراک میگیرم و میرم سراغ سپنتا

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من امروز با بخش customer care داتک تماس گرفتم ، گفت برای قراردادهای جدید سرویس چند کاربره تعلق میگیره ، ولی در مورد مشترکین قبلی ، هنوز چیزی ابلاغ نشده .

برای تمدید قرارداد هم حداکثر تا 3 ماه تمدید میکنن ، تا وضعیت مشخص بشه .
    بنابراین دوستان میتونن تا 3 ماه تمدید کنن تا در صورت اتخاذ چنین تصمیمی برای مشترکین سابق ، حداقل تا 3 ماه خیالشون راحت باشه .
    اخه دوست من گیرم که سه ماه هم تمدید کردیم
    بعدش چی؟
    بازم سه ماه دیگه همین اشو همین کاسس دیگه
    اگه الان بیخیال بشه لابد دو روز دیگه میخواد این کارو بکنه.من باور خسته شدم از بس از دست این شرکت حرف ضد و نقیض شنیدم
    ادم یهو میره از یه شرکت دیگه میگیره با خیال راحت .این قدر هم حرف و حدیث نداره

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اقا من که فرستادم
    از تمام دوستان درخواست دارم که هرکسی رو که مشناسن از داتک اینترنت میگیره بهش بگید یکی از دو متن بالا رو بفرسته
    اگه در فروم های دیگه هم عضوید اینکارو بکنید و در امضاهاتون این موضوع رو بگید و متن رو در اختیار همه بزارید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •