تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 113 از 2403 اولاول ... 13631031091101111121131141151161171231632136131113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,121 به 1,130 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

داره خودمونی میشه 2 SHAHROOZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان آفتاب ایران باستان

پيش فرض

قضیه چیه این سرویس دهنده ها اینقدر مهربون شدن؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان من امروز رفتم اندیشه و سه ماهه تمدید کردم 5 درصد دیگه هم بهم تخفیف دادن حدودا 7 هزار تومان کمتر از ماهه پیش پرداخت کردم برای 128 با 5 گیگ اینم آخرین تستمه اندیشه عالی شده

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

راستی یادم رفت فکر کنم پارس انلاین داره با شاتل رقابت میکنه نه اندیشه سبز چون شاتل با وعده وعیدهای زیادی داره ثبت نام میکنه برای سرویساش .. البته فعلا مثل اینکه با پارتی میتونی ثبت نام کنی تو رشت .
    راستی یادمون نره که تو زمستون چون تعداد مشتریها مثلا در مرکز شهدا از 8 نفر به 4 نفر نزول پیدا میکنه باعث میشه که رو 4 نفر شیر بشه و سرعت بالا بره ... زیاد ذوق نکنیم چون کافیه فقط 2 نفر دیگه به هر مرکز اضافه بشه سرعت دوباره گند میشه .. فعلا هم که مطمئنم به خاطر ظاتل دارند این کارارو میکنند
    مگه شاتل توی رشت رسما اومده ؟ پس چرا سایتش نزده ؟
    اگه واقعا شاتل با قیمت های خودش و بدون محدودیت حجم وارد بازار رشت بشه که پارس آنلاین و اندیشه حسابی به لرزه میفتند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اگه واقعا شاتل با قیمت های خودش و بدون محدودیت حجم وارد بازار رشت بشه که پارس آنلاین و اندیشه حسابی به لرزه میفتند
    مگه چقدره قیمتش؟ من الان سایتشو چک کردم این که از قیمت اندیشه گرونتره؟! نکنه داری راجع به سرویس یکساله 12 گیگیش صحبت می کنی؟ 1 سال 12 گیگ! فکر می کنی مناسبه؟ یا این یک ترفند برای اثر گذاری رو کاربره؟ من که اول اندیشه رو بعد پارس آنلاین رو ترجیح می دم چون سرویس چند سالشونو دیدم و فکر کنم کمبودی در زمینه سرویس نیست که نیاز به پر کردنش باشه اگه واقعا سرویسشون خیلی شاخص بود خب حتما روش فکر میکنم.

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

بله دوست عزیز تا اونجایی که اطلاع دارم کار ثبت نامش آغاز شده بوده اما فعلا نمایندگی رسمی نداره تو سطح شهر .. و از طریق آشنایان صورت میگیره.. این حرف یکی از دوستان در شرکت پارس وی بوده که رئیس شرکت شاتل تو رشت آشناش بوده و من از خودم دارم حرفی نمیزنم ... شاتل به درد امثال من نمیخوره به درد اون دسته افرادی میخوره که اینترنت کم هزینه میخوان .. دقیقا نمیدونم اما مثل اینکه یک سال با حجم دانلود خیلی پایین ماهی 7 تومنه .. یکی از دوستان در همین انجمن فکر کنم در موردش نوشته بود و قیمتهاش رو گفته بود

پارس آنلاین رو اندیشه فکر نمیکنم به لرزه بیفتند میگم که شاتل به درد اون دسته افرادی میخوره که از اینترنت فقط وبگردی براشون مهم باشه و به فکر دانلود و این حرفا نباشند که البته چون اینجور افراد در ایران زیاده و معمولا سطح کاری اینترنت در ایران در حد چت و وبگردیه ساده هستش خیلی طرفدار پیدا میکنه

-----------------------------------------

در ضمن برای دوست بالا اینو میگم
    عزیز من اندیشه تازه ارزون شده که خیلیها چون من نمیدونستند و از طریق دوستان در این تاپیک متوجه شدم شما یه طوری صحبت میکنید که انگار اندیشه تا الان سرویسهاش خیلی ارزون بوده! نه بابا تازه داره به مشتریهاش حال میده وگرنه بر عکس شما من اصلا اندیشه رو نمیپسندم چون وی .... پی .... ان روش کار نمیکنه .. یا اینکه خیلی سایتها ف..ی...لتر .شکن رو محدود میکنه

6. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

کلا فعلا به قولی شیر آب رو باز کردند .. ببینیم تا کی این شیر باز خواهد بود خدا میدونه

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

خواب امشب سرعت کمی افت کرده تو پاس انلاین

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

در ضمن برای دوست بالا اینو میگم
    عزیز من اندیشه تازه ارزون شده که خیلیها چون من نمیدونستند و از طریق دوستان در این تاپیک متوجه شدم شما یه طوری صحبت میکنید که انگار اندیشه تا الان سرویسهاش خیلی ارزون بوده! نه بابا تازه داره به مشتریهاش حال میده وگرنه بر عکس شما من اصلا اندیشه رو نمیپسندم چون وی .... پی .... ان روش کار نمیکنه .. یا اینکه خیلی سایتها ف..ی...لتر .شکن رو محدود میکنه
    منم نمی خوام نظرمو تحمیل کنم. هر کسی برای خودش نظری داره و نظرشم کاملا محترم. مهم اینه که ما از سرویس دهندهامون راضی باشیم که ظاهرا هستیم. من چند ماه که سرعتم حداقل 512 هست الانم که تقریبا 2Mbps شده. البته قاعدتا موقتیه مثل پارس انلاین که اونم 1-2 هفته است که تو 1-2 مرکز سرعتشو زیاد کرده.
    بهر حال من خیال ندارم سر این موضوع با کسی بحث کنم چون خیری به من نمی رسه! ایکاش میرسید حداقل adsl رو رایگان می گرفتم.
    v...p...n و یا اون ف..ی...لتر .شکن رو شرکت زیر ساخت محدود می کنه نه پارس آن لاین و نه اندیشه! من از این دوتا انتظار دارم چیزی رو که در کنترلشون هستو تامین کنن و درست ارائه بدن نه اونایی رو که دستشون نیست. مثل همون 2 مورد که گفتی بعلاوه پینگ بیرون ایرانشون.

10. این کاربر از mailer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

منم نمی خوام نظرمو تحمیل کنم. هر کسی برای خودش نظری داره و نظرشم کاملا محترم. مهم اینه که ما از سرویس دهندهامون راضی باشیم که ظاهرا هستیم. من چند ماه که سرعتم حداقل 512 هست الانم که تقریبا 2Mbps شده. البته قاعدتا موقتیه مثل پارس انلاین که اونم 1-2 هفته است که تو 1-2 مرکز سرعتشو زیاد کرده.
    بهر حال من خیال ندارم سر این موضوع با کسی بحث کنم چون خیری به من نمی رسه! ایکاش میرسید حداقل adsl رو رایگان می گرفتم.
    v...p...n و یا اون ف..ی...لتر .شکن رو شرکت زیر ساخت محدود می کنه نه پارس آن لاین و نه اندیشه! من از این دوتا انتظار دارم چیزی رو که در کنترلشون هستو تامین کنن و درست ارائه بدن نه اونایی رو که دستشون نیست. مثل همون 2 مورد که گفتی بعلاوه پینگ بیرون ایرانشون.
    دوست من شما نظرت محترمه صد درصد .. بابا داریم بدعوا نمکینم که یه بحث دوستانست

راستی یه چیزی در این مورد باهات هم عقیده نیستم اتفاقا بر عکس در مورد وی ... پی ... ان .. اندیشه زمین تا آسمون با شرکتهای دیگه فرق داره .. اگه خودتون تست کنید متوجه میشید که اندیشه سبز سر این چیزا خیلی گیره و واقعا اذیت میکنه در حالی که سرویسهای دیگه اینطور نیستند .. isp ها در این زمینه اختیاراتی دارند

به قول شما به امید روزی که اینترنت ایران سرعتش حد اقل مثل افغانستان بشه و من و شما سر چند کیلوبیت با هم چونه نزنیم ولی خودمونیما پولداریا سرعت دانلودت یعنی 512 کیلوبیته؟

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوست من شما نظرت محترمه صد درصد .. بابا داریم بدعوا نمکینم که یه بحث دوستانست

راستی یه چیزی در این مورد باهات هم عقیده نیستم اتفاقا بر عکس در مورد وی ... پی ... ان .. اندیشه زمین تا آسمون با شرکتهای دیگه فرق داره .. اگه خودتون تست کنید متوجه میشید که اندیشه سبز سر این چیزا خیلی گیره و واقعا اذیت میکنه در حالی که سرویسهای دیگه اینطور نیستند .. isp ها در این زمینه اختیاراتی دارند

به قول شما به امید روزی که اینترنت ایران سرعتش حد اقل مثل افغانستان بشه و من و شما سر چند کیلوبیت با هم چونه نزنیم ولی خودمونیما پولداریا سرعت دانلودت یعنی 512 کیلوبیته؟
    نه داداش من سرویس تو این چند ماه 128 و 256 بود ولی افغانستان و خوب اومدی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •