تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 113 از 1045 اولاول ... 1363103109110111112113114115116117123163213613 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,121 به 1,130 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

مایکروسافت شرکت بزرگ و ثروتمندیه ولی این دلیل نمیشه هر گونه باگ یا نقصی در تولیداتش از سر حکمت باشه مایکروسافت ثابت کرده که خیلی بد کد مینویسه اینو وقتی قسمتی از کدهای ویندوز بیرون افتاد تمام کارشناسا روش صحه گذاشتن اما تبلیغات و تبلیغات و....
    من نمیخوام وارد بحثهای متفرقه بشم ولی این نقصها و باگها توی آفیس هم هست و بدون مشکل نیست. اگر روش تجاری مایکروسافت به عنوان یه شرکت متمول و انحصارگریهای مشهروش نبود ... اوضاع اینطوری نبود.
    بهرحال مشکل من هم تقریبا با ورد شبیه اون دوستمون بود نتیجه اینکه ورد این امکان رو نداشت..........من مشکلم رو با IranTex حل کردم تا حدی ولی باز این انحصارگری مایکروسافت باعث شده که اونجائي که باهاش کار میکنم فایل ورد رو میخواد آخه ما مثل کشک و دوغ مدرک ICDL به این مدیرای بیسواد میدیم که وقتی ورژن جدید آفیس میاد واسه ش کلاس میزارن ......
    درد دل زیاده و اینجا هم جاش نیست.
    اون راهکاری هم که اون دوستمون گفت راهکار خوبیه و وقتی که ورد نمیتونه و قابلیتشو نداره مجبور میشیم که روش پیشفرض رو کنار بزاریم واسه من تا حدی جواب داد روش اتوماتیک که نشد.
    با حرف شما هم در حالت کلی موافقم.

دوست عزيز اگر در مورد Iran tex ، كاربرد آن، مشكلات و مزايا و همچنين نحوه تهيه آن و به طور كلي هر چيزي كه از نظر شما مفيد است كه ديگران بدانند توضيحي ارائه ميدادين خوشحال ميشديم.

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام به دوست عزيزم aliali58

اينگونه بحثها فقط در جهت حل مشكلات دوستان است و لاغير

فقط چند تا نكته كوچك رو اينجا بگم و بقيه مباحث رو همونطور كه خودت هم پيشنهاد كردي و پيشنهاد خوبي هم هست براي جلوگيري از انحراف تاپيك در يه مكان ديگه اونم اگه دوست داشته باشي بحث مي كنيم

من هيچ وقت به نظر خودم استاندارد اطلاق نكردم و اگه مبحثي توي ورد داراي استاندارد طراحي و صفحه‌آرايي بوده كه خود ورد اون رو مطرح كرده و دم دست گذاشته بهش اشاره كردم

در مورد شماره‌زني يا موارد مشابه هم بايد بگم كه اگه ما قراره مشكل دوستان رو حل كنيم نبايد به مشكلاتشون اضافه كنيم: مثلا همون مبحث اقاي شاهدي كه اشاره كردي اگه در مورد پاورقي بود ، اين به مشكل طرف اضافه ميكنه كه بخواد عدد رو دستي پاك كنه و دوباره به فارسي بنويسه و اگه يه پورقي كم و زياد بشه كه ديگه ....

در مورد شماره‌زني هم من گفتم اگه تعداد زيادي نكته داشته باشي اين كار رو راحت ميكنه كه اضافه و كم كردنش رو برعهده ورد بذاريم كه اين هم استاندارد خود ورده من از خودم نگفتم البته فاصله‌هاش رو هم ميشه تنظيم كرد

در اخر هم بايد بگم راه حل ها فقط اوني نيست كه من ارائه مي كنم اما من نظراتم رو در مورد راه حلهاي ديگران هم ميگم چون بعضا فاقد آگاهي لازم هستن . موردي كه من خودم رعايت مي كنم اينه كه اگه بلد نباشم جواب نمي دم و طرف رو تازه سر در گم نمي كنم

باز هم از پيشنهادت استقبال مي كنم. مكان و زمانش رو هم تو پيغام خصوصي بگو تا بيشتر هم اشنا بشيم به عنوان دوتا دوست و هم صحبت كنيم .

خوشحال ميشم

موفق باشي
    Last edited by wordist; 01-12-2007 at 09:46.

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام به دوست عزيزم aliali58

اينگونه بحثها فقط در جهت حل مشكلات دوستان است و لاغير

فقط چند تا نكته كوچك رو اينجا بگم و بقيه مباحث رو همونطور كه خودت هم پيشنهاد كردي و پيشنهاد خوبي هم هست براي جلوگيري از انحراف تاپيك در يه مكان ديگه اونم اگه دوست داشته باشي بحث مي كنيم

من هيچ وقت به نظر خودم استاندارد اطلاق نكردم و اگه مبحثي توي ورد داراي استاندارد طراحي و صفحه‌آرايي بوده كه خود ورد اون رو مطرح كرده و دم دست گذاشته بهش اشاره كردم

در مورد شماره‌زني يا موارد مشابه هم بايد بگم كه اگه ما قراره مشكل دوستان رو حل كنيم نبايد به مشكلاتشون اضافه كنيم: مثلا همون مبحث اقاي شاهدي كه اشاره كردي اگه در مورد پاورقي بود ، اين به مشكل طرف اضافه ميكنه كه بخواد عدد رو دستي پاك كنه و دوباره به فارسي بنويسه و اگه يه پورقي كم و زياد بشه كه ديگه ....

در مورد شماره‌زني هم من گفتم اگه تعداد زيادي نكته داشته باشي اين كار رو راحت ميكنه كه اضافه و كم كردنش رو برعهده ورد بذاريم كه اين هم استاندارد خود ورده من از خودم نگفتم البته فاصله‌هاش رو هم ميشه تنظيم كرد

در اخر هم بايد بگم راه حل ها فقط اوني نيست كه من ارائه مي كنم اما من نظراتم رو در مورد راه حلهاي ديگران هم ميگم چون بعضا فاقد آگاهي لازم هستن . موردي كه من خودم رعايت مي كنم اينه كه اگه بلد نباشم جواب نمي دم و طرف رو تازه سر در گم نمي كنم

باز هم از پيشنهادت استقبال مي كنم. مكان و زمانش رو هم تو پيغام خصوصي بگو تا بيشتر هم اشنا بشيم به عنوان دوتا دوست و هم صحبت كنيم .

خوشحال ميشم

موفق باشي
    دوست عزيز اين آي دي من هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] براي ادامه بحث‌هاي حاشيه‌اي
    در مورد نكاتي هم كه اشاره كردين اول اينكه استاندارد رو مؤسسات استاندار تعيين مي‌كنند نه شركت ميكروسافت طبق تعريف استاندارد البته تعريف‌ها زياد است من به يكي دو مورد اشاره مي‌كنم
    استاندارد عبارت است از نظمي مبتني بر نتايج ثابت علوم ، فنون و تجارب بشري که به صورت قواعد ، مقررات و نظامهايي که به منظور ايجاد هماهنگي و وحدت رويه و .... به کار مي رود.
    يا استاندارد: عبارت است از مجموعه‌اي از معيارهاي مورد توافق و عيني كه بر اساس آن مي‌توان درمورد شاخص‌ها داوري كرد.
    اين مواردي كه شما بارها از آن به عنوان استاندارد ياد مي‌كنيد و ديگران را به اشتباه مي‌اندازيد استاندارد نيستند. شايد بتوان از آنها با عنوان هايي مانند پيش فرض ورد يا شركت ماكروسافت و يا نحوه فلان كار در فلان نرم افزار نام برد نه به عنوان استاندارد
    در مورد بحث آقاي شاهدي هم اين نكته رو اشاره كنم كه ساده‌ترين راه‌حل رو براي يك كاربر براي رفع مشكل اون كاربرد در كوتاه‌ترين زمان ارائه دادند در صورتي كه شما اشاره فرموده بوديد هيچ راه حل ديگري وجود ندارد. و با لحني تحقير آميز ايشان را مورد حمله قرار داده بوديد البته از اين گونه لحن‌ها در تاپيك‌هايي كه ديگر دوستان هم داشتند فراوان به چشم ميخورد. گرچه علاوه بر آنچه كه گفته شد راه‌هاي ديگري نيز براي درست كردن پاورقي وجود دارد.
    در مورد تعداد نكته‌ها هم شما گفته بودين 100 تا من گفتم اگر 1000 تا هم باشه باز هم مشكلي ايجاد نخواهد كرد. بحث راحت بودن اون هم بر ميگرده به كاربري كه ازش استفاده ميكنه اين روش را من به كلي استفاده نميكنم و مشكل دوستمون هم كه اشاره كرده بودن اين بود كه نحوه استفاده اتوماتيك ايشون رو اذيت ميكرد البته من ديشب پستي از ايشون ديدم كه قديمي تر بود و سؤال اصليشون اين بوده كه چه جوري ميشه شماره زن اتوماتيك رو غير فعال كرد. پس از آنچه من در پست‌ها برداشت كردم اين بود كه استفاده از سيستم اتوماتيك براي اين فرد زجر آور بوده و دنبال راهي براي خلاص شدن از اتوماتيك بوده
    در مورد فاصله‌ها من هم نگفتم نمي‌شود تنظيم كرد گفتم محدوديت دارد. و يا بهتر بگم مشكلات خاص خودش رو داره به اين علت كه من چند سال پيش در ادامه كار صفحه‌آرايي يكي از دوستان به اين مشكل بر خوردم و كاري در همين زمينه از من خواسته شد كه دقيقا خاطرم نيست حالا يا تنظيم فاصله اعداد با متن بود و يا نوع تنظيم سطرهاي زير سطر اول بود به هر حال ميخواهم اين را بگويم كه اين مشكل حل نشد البته اگر بلافاصله شما نگوييد بلد نبوديد مشكل را حل كنيد. نه اينطور نبوده فقط تنها من نبودم چند نفر ديگر بودند كه كار را به صورت حرفه‌اي دنبال مي‌كردند ولي مشكل حل نشد.
    مجددا از شما و تمامي دوستان معذرت خواهي ميكنم كه به بحث حاشيه‌اي پرداختم گرچه خودم در تاپيك قبلي گفتم بحث را ادامه ندهيم و پيام خصوصي هم براي شما فرستادم ولي به اين دليل اين بحث را اينجا مطرح كردم دليل اول دادن اي دي بود و دليل دوم راه حل دوستمون آقاي شاهدي بود كه ميخواستم بگم به عنوان راه حل مي‌شود از آنها استفاده كرد اصل بر اين است كه گره باز شود. حالا اگر راه حل بهتري براي باز كردن گره بود مجدداً ارائه شود.
    باز هم بابت لحن تندم معذرت خواهي ميكنم
    پيروز باشيد
    منتظر آف لاين شما و همچنين ساير دوستان هستم.

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام

جهت جلوگيري از انحراف تاپيك بقيه مباحث در پي ام خصوصي باشه بهتره

فعلا باي

اگه نباشه جاش خالی می مونه GnuHDL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزيز اگر در مورد Iran tex ، كاربرد آن، مشكلات و مزايا و همچنين نحوه تهيه آن و به طور كلي هر چيزي كه از نظر شما مفيد است كه ديگران بدانند توضيحي ارائه ميدادين خوشحال ميشديم.
    اول اینکه ممنون از همه دوستان که به خوبی تاپیک رو مدیریت میکنن شما و آقای wordist خیلی خوب مسئله رو حل کردین و.........
    راجع به IranTeX باید اول از خود TeX شروع کنیم:
    دو جور ادیتور متنی توی دنیای کامپیوتر داریم
    WISIWYG What You See Is What You Get
    این نوع مثل همین ورد و نوت پد و... است حسنش اینه که کار باهاش راحته ولی عیبش اینه که محدودیت زیاد داره و حرفه ای نیست و ....
    WISWYM What You See Is What You Mean
    همونجوری که از اسمش پیداست خیلی کارش بهتره ولی کار باهاش یکم سختتره
    TeX اول بار توسط یه ریاضیدان به اسم دانولد کنوث به شکل برنامه نویسی نوشته شده و از کیفیت خیلی بالائی برخورداره من نمیدونم که ناشران ایرانی کتابهاشون رو با چی مینویسن ولی ناشران اروپا و آمریکا تمام کتابهاشون رو با این سیستم مینویسن این سیستم قابلیت اتوماتیک سازی ایجاد ایندکس و بیبلو ایجاد پی دی اف و استفاده راحت از فرمول های ریاضی رو میده و خروجیش هم خیلی خیلی با کیفیت هست........... اما ازونجائي که کار با TeX سخته یعنی یکم برنامه نویسیش سطح پائینه نسخه های از روی اون ساخته شدن که کار رو راحت میکنن مثل LaTeX که کار باهاش نسبتا ساده است در این سیستم شما تقریبا یه شبه برنامه مینویسین واسه همین یادگیریش یه کم سختتر از امثال ورد هست ولی بعد از یکم کسب تجربه خیلی عالیه........
    اما توی فارسی ما هنوز نتونیستیم به خاطر ضعف علمیمون این رو درست و حسابی توسعه بدیم یعنی در اون حدی که انگلیسی و آلمانی و حتی عربی حمایت میکنه واسه همین نسخه فارسیش معتبرترینش Farsi TeX هست و یکی هم جدیدا توی شریف به اسم IranTeX دارن روش کار میکنن من اشتباهی گفتم IranTeX در واقع این نسخه فعلا در حال توسعه است.............
    توی همه کنفرانس ها و مقالات خارجی بهتون یه قالب میدن یا مثلا واسه من که رشته ام برقه اغلبت مقالاتمون رو توی قالبی که IEEE تعیین کرده میدیم قالب رو میگیریم نوشتن متن کاری نداره دیگه بعد خروجی رو مثلا pdf میکنیم (توی PDF هم میشه لینک داد و...) بعد میفرسیتیم ولی همایش داخلی که فارسین همون ورد کار رو راه میندازه اگه ادا و اطورا خارجیهارو در نیارن و نخوان با ورد محدودیتها رو زیاد کنن............

بهرحال اگه خواستین بیشتر بدونین:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    بحث منابع انگلیسی هم که زیاده ولی این سایت یه پورتال محسوب میشه واسه تک:
    کد:
    بهرحال ممنون از دوستان که کمک کردن
    ضمنا این توضیحات مختصر هم میتونه در جهت عنوان تاپیک تلقی بشه میشه توجیهش کرد اینم در راستای همون مشکلات ورد هست ولی خوب من خودم فعلا واسه متون فارسی توصیه نمیکنم البته من خودم خیلی با فارسی کار نکردم توی انگلیسی هم گلیم خودمو از آب میکشم اون بخش هم متخصص لاتک نیستم.

داره خودمونی میشه Golestan64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    گنبد کاووس

پيش فرض

سلام من یه سوال داشتم

چطور میشه یه متن یا جدولی که تو ورد به وجود اوردیم تبدیل به عکس کنیم

پروفشنال Aloneboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

سلام دوستان
    من موقعی که برنامه ورد رو باز میکنم این ارور میده
    کد:
    که با چند بار کلیک کردن بر روی ok این کادر میره این سوال رو من چند صفحه قبل پرسیدم که علتش رو نمیدونستم اما با تعویض ویندوز این مشکل حل شد اما زمانی که من فونت های فارسی نصب کردم این پیغام دوباره شروع شده به نظر شما مشکل از چیه و راه حل؟

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام من یه سوال داشتم

چطور میشه یه متن یا جدولی که تو ورد به وجود اوردیم تبدیل به عکس کنیم
    دو راه هست:
    1- زدن دكمه Print Screen و Paste كردن عكس صفحه در برنامه Paint.
    2- متن يا جدول مورد نظر را Copy كرده و گزينه edit> paste special> Picture رو بزنيد. ولي اينطوري بعضي وقتها، كادر جدول حذف ميشه.

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من موقعی که برنامه ورد رو باز میکنم این ارور میده
    کد:
    که با چند بار کلیک کردن بر روی ok این کادر میره این سوال رو من چند صفحه قبل پرسیدم که علتش رو نمیدونستم اما با تعویض ویندوز این مشکل حل شد اما زمانی که من فونت های فارسی نصب کردم این پیغام دوباره شروع شده به نظر شما مشکل از چیه و راه حل؟
    اين عكس كه كيفيت نداشت من نتونستم بخونم.
    ولي ظاهراً يكي از فايل هاي ورد خراب هست. اگه درست بعد از نصب فونت ها اين مشكل به وجود اومده پس حتماً يكي از فونت ها خراب هست ديگه. فونت هاي غير استاندارد (جديد) رو حذف كرده و فونت سالم نصب كنيد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض ساختن index در word

چگونه میتوان در word ,index ساخت؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •