تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 113 از 225 اولاول ... 1363103109110111112113114115116117123163213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,121 به 1,130 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

به حول و قوه الهی تو پنل مخابرات بستر ارتباطی:  زوج سیم VDSL شده و وضعیت اینترنت:  ارسال به مرکز شده و اینترنت به وضع قبلی فعاله
    حالا الان باید کاری کرد یا صبر؟
    الان من طبق لیست خودشون پلن 20 مگ با 350 گیگ حجم کارمو راه میندازه
    راهی هست مودم عوض نشه و فقط برم رو اون پلن؟

2. این کاربر از MahZi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

مستقیم برو مخابرات محلتون. داخل پنل من هنوزم زده این امکان در استان شما وجود ندارد ولی من رفتم مخابرات انجام دادم.
    واقعا مسخرس این همه گفته بودن همه کارهاش آنلاین انجام میشه هیچ مرحله ای نیاز نیست و پانشید بیاید مخابرات. الان اونایی که میتونن برن مرکز مخابراتیشون حضوری واسشون کارو راه میندازن ما همینجوری موندیم

تکلیف من یا کس دیگه که بیماری زمینه ای داره یا ریسک گرفتن ویروسش بالاس الان نمیتونه بره بیرون چیه باید علاف بمونه ؟ 2020 هم که قربونش برم زنگ میزنی به بدترین شکل و حالت طلبکارانه نهایتش میگن برو همون پنل هرچی نوشته همونه ما بیشتر خبر نداریم .

4. 4 کاربر از r4mpage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

واقعا مسخرس این همه گفته بودن همه کارهاش آنلاین انجام میشه هیچ مرحله ای نیاز نیست و پانشید بیاید مخابرات. الان اونایی که میتونن برن مرکز مخابراتیشون حضوری واسشون کارو راه میندازن ما همینجوری موندیم

تکلیف من یا کس دیگه که بیماری زمینه ای داره یا ریسک گرفتن ویروسش بالاس الان نمیتونه بره بیرون چیه باید علاف بمونه ؟ 2020 هم که قربونش برم زنگ میزنی به بدترین شکل و حالت طلبکارانه نهایتش میگن برو همون پنل هرچی نوشته همونه ما بیشتر خبر نداریم .
    بنظرم با شماره مخابرات محلی یا نمایندگان تماس بگیر. رفتن به دفتر شلوغ مخابرات اینقدر فایده نداره و 2020 فقط تا اندازه ای توانایی داره

6. 2 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام
    1. دوستانی که vdsl دارند لطفا یه پینگ با این ip بگیرن و اینجا بذارن. برای سرور کونامی برای بازی pes2020 هست.
    34.211.162.105

2. کسانی که جدیدا از طریق درخواست از داخل پنل، vdsl گرفتن آیا فقط از همون سه طرح داخل پنل باید استفاده کرد یا بقیه طرح های vdsl که در سایت هم هست میشه استفاده کرد؟

8. این کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hummer_1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

سلام
    1. دوستانی که vdsl دارند لطفا یه پینگ با این ip بگیرن و اینجا بذارن. برای سرور کونامی برای بازی pes2020 هست.
    34.211.162.105

2. کسانی که جدیدا از طریق درخواست از داخل پنل، vdsl گرفتن آیا فقط از همون سه طرح داخل پنل باید استفاده کرد یا بقیه طرح های vdsl که در سایت هم هست میشه استفاده کرد؟
    نه از بقیه طرح و بسته ها هم میشه استفاده کرد فقط باید بهشون بگی که خطط تخلیه نکنن که بسته اینترنتی که داری نپره و این که به صورت خودسرانه یکی از اون سه طرح رو برات فعال نکنن (البته 2020 رو نمیدونم من کارامو حضوری انجام دادم)

10. 3 کاربر از hummer_1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

به حول و قوه الهی تو پنل مخابرات بستر ارتباطی:  زوج سیم VDSL شده و وضعیت اینترنت:  ارسال به مرکز شده و اینترنت به وضع قبلی فعاله
    حالا الان باید کاری کرد یا صبر؟
    الان من طبق لیست خودشون پلن 20 مگ با 350 گیگ حجم کارمو راه میندازه
    راهی هست مودم عوض نشه و فقط برم رو اون پلن؟

حدود 24 تا 48 ساعت دیگه از حالت ارسال به مرکز میره رو حالت (آماده به نصب) اون موقع باید مودم vdsl رو روی خط ست کنی.

برای من هم همینجوری بود و وقتی که رفت رو حالت آماده به نصب؛ چراغ DSL مودم خاموش و اینترنت قطع شد و من به جای تنظیم مودم VDSL اشتباه کردم و زنگ زدم 2020 و همون مودم رو دوباره راه انداختن (البته رو بستر VDSL). امروز بعد از ظهر مودم VDSL رو وصل کردم و تنظیمات و انجام دادم ولی متأسفانه وصل نشد زنگ زدم 2020 اونم هرچی ور رفت وصل نشد حتی MAC مودم رو هم ازم پرسید تا به صورت دستی تو سیستمشون وارد کنه تا راه بیفته ولی سیستمشون MAC رو قبول نکرد. فعلا ارجاع داده به واحد فنی مرکز تا ببینیم فردا چی میشه!

من به شما پیشنهاد میکنم اگه همین اتفاق برای شما افتاد و دیدی مودم قبلیت قطع شده خیلی شیک و مجلسی از برق درش بیاری سیمش رو بپیچی دورش و بذاریش تو طاقچه و مستقیم بری سراغ مودم VDSL

12. 3 کاربر از hummer_1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ما VDSL دار شدیم ولی با مودم ADSL
    تو پنل 20و30 مگ هم اضافه شد. من رفتم رو 20 مگ . حجمم فعلا بی درد و خونریزی و با 40 تومن هزینه بیشتر شد 340 گیگ که مشکل کم اومدن حجمم رفع شد
    الان مشکل اینه سرعتم زیاد نشده هیچ. یه نمور کم هم شده.قبلا 16مگ داشتم

تنظیمات

Last edited by MahZi; 20-04-2020 at 00:01.

14. 4 کاربر از MahZi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تو پنل 20و30 مگ هم اضافه شد. من رفتم رو 20 مگ . حجمم فعلا بی درد و خونریزی و با 40 تومن هزینه بیشتر شد 340 گیگ که مشکل کم اومدن حجمم رفع شد
    مودم تو عوض کن. زیاد جالب نیست واسه سرویس VDSL از مودم ADSL استفاده کرد.

16. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

مودم تو عوض کن. زیاد جالب نیست واسه سرویس VDSL از مودم ADSL استفاده کرد.
    مودم ADSL تا 24 مگ جواب میده. سرویس من 20 مگه
    خرج بیخود نیست ؟

18. این کاربر از MahZi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

تنظیمات

سرعتت قبلا چند بود؟ الان چند شده؟

وضعیت خطط آماده به نصب شده؟ مودم vdsl داری؟

فاصلتون تا کافو به نظر یه کم زیاد باشه چون وقتی خط من تبدیل شد Attenuation از 12 اومد رو 3 و snr از 14 اومد رو 10 ولی برا شما بعد تبدیل تازه اومده رو 11 حالا مودم vdsl نصب کن ببین این عددها چقدر بالا پایین میشه فعلا رو این مودم واسه vdsl چیزی معلوم نمیکنه

20. 2 کاربر از hummer_1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •