تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1127 از 1184 اولاول ... 12762710271077111711231124112511261127112811291130113111371177 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,261 به 11,270 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

مبارک باشه Silver Mountain Water را چطور دیدید؟
    ممنونم دوست عزیز
    کرید رایحه پر نوسانی داره اون اولش یه ذره بوی انگور سیاه میده و بعدتر عطر چای یجورایی خیلی فرش، فرض کنید برگ چای سبز! (نه چای دم شده شبیه پیراهن سیاه گرلن)
    کمی که میگذره بوی سبزی میده و مشک
    +
    من اصلا تم چوب صندل رو در کرید حس نمیکنم!!
    ماندگاریش معمولیه رو به خوب و پخشش هم خیلی معمولی (متوسط رو به خوب نیست!)

در مجموع من از اون دست آدمهایی نیستم که بگم اوه! 600 پول عطر چرا؟ ولی از دید من این رایحه ارزش این هزینه رو نداره

2. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

اخیرا عطرهای جاردین (نیل)، وویاژ و ژور رو از هرمس

اگر کسی سوالی در موردشون داشت خوشحال میشم کمکی کنم
    به سلامتی مبارک باشه

ویاژ را من چندبار تست کردم و خیلی مرموز به نظر میرسه میتونم نظر شما را در موردش بدونم

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

به سلامتی مبارک باشه

ویاژ را من چندبار تست کردم و خیلی مرموز به نظر میرسه میتونم نظر شما را در موردش بدونم
    مرسی دوست خوبم
    والا باورت نمیشه چقدر دوستش دارم! در حدی که تبدیل به عطر روزانم شده
    رایحه اولیه شدیدا هل رو نشون میده بعدش کمی ترشی مرکباتی سراغش میاد و در نهایت همین دو تا رایحه با برجستگی مرکبات و اضافه شدن تم چوب رو تصور کنید همون تم چوبی که خیلی دوستش دارم....
    منتهی در کمال تاسف ماندگاریش معمولیه ولی خب میشه باهاش کنار اومد اما پخش بو شاید در حد نیم ساعت! (البته تا چند ساعت برای خوده شخص قابل لمسه اما اطرافیان خیر)
    اما واقعا ارزش خرید رو داره (علیرغم پخش پایینش)

5. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ممنونم دوست عزیز
    کرید رایحه پر نوسانی داره اون اولش یه ذره بوی انگور سیاه میده و بعدتر عطر چای یجورایی خیلی فرش، فرض کنید برگ چای سبز! (نه چای دم شده شبیه پیراهن سیاه گرلن)
    کمی که میگذره بوی سبزی میده و مشک
    +
    من اصلا تم چوب صندل رو در کرید حس نمیکنم!!
    ماندگاریش معمولیه رو به خوب و پخشش هم خیلی معمولی (متوسط رو به خوب نیست!)

در مجموع من از اون دست آدمهایی نیستم که بگم اوه! 600 پول عطر چرا؟ ولی از دید من این رایحه ارزش این هزینه رو نداره
    ممنون بابت توضیح...
    black currant بوی تند و تیزی داره و در واقع هسته اصلی اوپیوم مردانه هم همینه و کلا این تم یادآور عطرهای دهه 90 .

7. این کاربر از farid123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

مرسی دوست خوبم
    والا باورت نمیشه چقدر دوستش دارم! در حدی که تبدیل به عطر روزانم شده
    رایحه اولیه شدیدا هل رو نشون میده بعدش کمی ترشی مرکباتی سراغش میاد و در نهایت همین دو تا رایحه با برجستگی مرکبات و اضافه شدن تم چوب رو تصور کنید همون تم چوبی که خیلی دوستش دارم....
    منتهی در کمال تاسف ماندگاریش معمولیه ولی خب میشه باهاش کنار اومد اما پخش بو شاید در حد نیم ساعت! (البته تا چند ساعت برای خوده شخص قابل لمسه اما اطرافیان خیر)
    اما واقعا ارزش خرید رو داره (علیرغم پخش پایینش)

واقعا کارهای هرمس خاص و تکه

راستی شما نسخه پرفیوم را تهیه کردید یا تویلت؟

در مورد مردانه و زنانه بودن هم نظری دارید؟

9. 2 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

واقعا کارهای هرمس خاص و تکه

راستی شما نسخه پرفیوم را تهیه کردید یا تویلت؟

در مورد مردانه و زنانه بودن هم نظری دارید؟
    من الان 4 کار هرمس رو دارم و واقعا این صحبت شما رو به شدت تایید میکنم
    (مرولس، ژور، نیل، ویاژ)
    در مورد هرمس ها میشه گفت که تک به تک نت ها قابل لمس هست! قاطی نمیشه که بگی نمیدونم چه رایحه ای بود! قابل لمس و زیبا با تغییر روایح عالی از زمان اسپری تا انتها

در مورد ویاژ (پرفیوم) همون شیشه مشکی رو دارم
    راستش رو بخواید بیشتر مردونست! خصوصا در ابتدا که ادویه ای هست اما میتونه یاداور دسته ای از نویرهای زنونه هم تا حدی باشه.. اگر بخوام دقیقتر بگم کفه ترازو تا حدی به سمت مردونه بودن میچربه

11. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

مبارک باشه اتقیا خانم
    اتفاقا دیروز چندتا سمپل به دستم رسید که هرمس ویاژ و رکابار جزوشون بود
    با نظر شما کاملا موافقم و باید اضافه کنم که مواد و رایحه های موجود در ویاژ واقعا باکیفیت ،شفاف و طبیعی هستند
    هل بکار رفته توش برغلاف اکثر کارها که که غلیظ و اسانسی هست ،طبیعی و شبیه رایحه دانه های هل هست
    ولی بنظرم عطری که کمتر از یک ساعت پخش داشته باشه ارزش هزینه رو نداره

اگه دوست دار روایح شفاف و باکیفیت ولی با ماندگاری بالا هستید شرگی از سرج لوتنز رو پیشنهاد می کنم البته فضای کاری اش تنباکویی هست

یه مدت هست دارم کارهای چوبی رو جمع می کنم اگه مشکلی نداری یه تست رو هرمس روکابار هم داشته باش. تو کارهای چوبی من رتبه دوم یا سوم رو داره (البته چوبی تند است که بیشتر مردانه اش کرده)

Sent from my iPad using Tapatalk
    Last edited by arash59b; 28-08-2015 at 16:03.

13. 3 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

مبارک باشه اتقیا خانم
    اتفاقا دیروز چندتا سمپل به دستم رسید که هرمس ویاژ و رکابار جزوشون بود
    با نظر شما کاملا موافقم و باید اضافه کنم که مواد و رایحه های موجود در ویاژ واقعا باکیفیت ،شفاف و طبیعی هستند
    هل بکار رفته توش برغلاف اکثر کارها که که غلیظ و اسانسی هست ،طبیعی و شبیه رایحه دانه های هل هست
    ولی بنظرم عطری که کمتر از یک ساعت پخش داشته باشه ارزش هزینه رو نداره

اگه دوست دار روایح شفاف و باکیفیت ولی با ماندگاری بالا هستید شرگی از سرج لوتنز رو پیشنهاد می کنم البته فضای کاری اش تنباکویی هست

یه مدت هست دارم کارهای چوبی رو جمع می کنم اگه مشکلی نداری یه تست رو هرمس روکابار هم داشته باش. تو کارهای چوبی من رتبه دوم یا سوم رو داره (البته چوبی تند است که بیشتر مردانه اش کرده)

Sent from my iPad using Tapatalk
    ممنونم دوست عزیز
    هرمس همه هطراش ارزش تست دارن قطعا
    ولی چون معمولا عطرها رو میخرم یه کمی باید در خرید دقت کنم منظورم اون شرکتی هست که نام بردید
    الان این هرمس که گفتید توی ذهنم نیست باید سرچ کنم...یونی هست؟ نکنه از اون سری عطرای تک رنگشه؟وای یسری هستندبطری های ساده نارنجی یا سبز و اینا داره....
    سبز تیرش رو نست کردم البته در حد بوییدن درب عطر
    خیلی تند و علفی بود قابل توجه دوستداران ایسی میاکه
    از چوبی های زنونه هم ریویال از سی کی رو بفکرش هستم تستش عالی بود چند نوع ایتم چوب داخلشه...
    از گرم های زنونه هم کوکو نویر و نارسیسو فرهر مشکی فوق العادن
    شی وود هم بین خنکها...
    و کلا برترین عطری که با این تمی که میگم دارم هرمس مرولس هستش
    کلا عاشق نت چوب هستم خصوصا چوب صندل
    خوشحال میشم موارد چوبی زنونه برخورد داشتید معرفی کنید
    Last edited by Atghia; 28-08-2015 at 16:27.

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

ممنونم دوست عزیز
    هرمس همه هطراش ارزش تست دارن قطعا
    ولی چون معمولا عطرها رو میخرم یه کمی باید در خرید دقت کنم منظورم اون شرکتی هست که نام بردید
    الان این هرمس که گفتید توی ذهنم نیست باید سرچ کنم...یونی هست؟ نکنه از اون سری عطرای تک رنگشه؟وای یسری هستندبطری های ساده نارنجی یا سبز و اینا داره....
    سبز تیرش رو نست کردم البته در حد بوییدن درب عطر
    خیلی تند و علفی بود قابل توجه دوستداران ایسی میاکه
    از چوبی های زنونه هم ریویال از سی کی رو بفکرش هستم تستش عالی بود چند نوع ایتم چوب داخلشه...
    از گرم های زنونه هم کوکو نویر و نارسیسو فرهر مشکی فوق العادن
    شی وود هم بین خنکها...
    و کلا برترین عطری که با این تمی که میگم دارم هرمس مرولس هستش
    کلا عاشق نت چوب هستم خصوصا چوب صندل
    خوشحال میشم موارد چوبی زنونه برخورد داشتید معرفی کنید
    هرمس روکابا مردانه و شیشه اش هم ساده است و همونطور که اشاره کردم جزو چوبی های تند دسته بندیش می کنم. از نظر تندی میشه کاری شبیه به ایس میاکه بلو تصورش کرد و با اینکه رزماری نداره ولی تو فضای عطر یه رزماری خفیف احساس می کنم. نت ها و فضای عطر رو می تونید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببینید. البته بنظرم نسبت به ایسی میاکه کار باکیفیت تری محسوب میشه ولی مانگاری و پخش اون رو نداره

عطر دیگه ای رو که توصیه می کنم و اتفاقا یونی هم هست سدریت بوژی از مانسرا است. بنظرم جزو عطرها با رایحه خاص محسوب میشه که هرجایی استشمام نمیشه (ترکیبی از لیمو و ترنج بهمراه چوب و چرم). اتقاقا صندل هم توش مشخصه ولی رایحه نهایی بشتر به سمت چرم خشک میره. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عطر اول من تو روایح چوبی سزار پاچیوتی فور هیم است البته همونطور که از اسمش مشخصه مردانه است (گفتم شايد شما پایبند این دسته بندی ها نباشيد). از نظرمن بوی چوبی فوق العاده ای داره.
    Last edited by arash59b; 28-08-2015 at 17:51.

16. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام. دوستان با نظراتون راجع به برند هرمس کاملا موافقم. تا به حال حدود 7-8 تا عطر از این برند تست داشتم که یکی از یکی روایح طبیعی تر و زیباتری ارائه دادن.
    از کار های چوبی هرمس Un Jardin Apres la Mousson رو تست کنید. خنک کردن ترکیب رایحه ی هل و زنجبیل فقط از برند هایی مثل هرمس بر میاد. ایو سن لورن با اینهمه اعتبار و ادعا در زمینه عطر سازی در عطر لانوییت تویلت، از هل رایحه ی گرم و غلیظ ارائه داده که آدم رو دلزده میکنه (البته به دوست داران این عطر بر نخوره
    ) اما آپرس لا موسون (موشن؟!) و یا وویاژ تویلت انقدر هل رو طبیعی کار کردن که آدم فکر میکنه در حال استشمام هل واقعیه. نت ابتدایی le nil هم همینطور. رایحه ی گریپ فروت و گوجه و هویج به زیبایی بالانس شده و به شدت طبیعی و ملموس اند و همچنین نت های بعدیش. اتقیا واقعا حق داشتی که از بهترین عطرهای خنک عمرت بدونیش. رایحه ی مست کننده ای داره. هم این هم le toit که من از عاشقانش بودم.
    هرمس 24 فائوبورگ هم در صف تست هام هست. از بطریش که استشمام کردم رایحه ی کلاسیک و سنگینی داره تو مایه های سینما و ژیوانشی اورگانزا اما هنوز تستش نکردم...
    Last edited by shervin1996; 28-08-2015 at 21:43.

18. 2 کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •