تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1122 از 1184 اولاول ... 12262210221072111211181119112011211122112311241125112611321172 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,211 به 11,220 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

این ادکلن هم خوبه:
    Dolce And Gabbana The One Sport

2. این کاربر از odoland بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sharif.1.attar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان کسی میدونه چرا کمپانیهای سازنده اودکلن؛ فرمول ساخت اودکلن رو عوض می کنن و مشتریان شون رو ناراضی ؟ تا جایی که من دنبال می کنم این افت کیفیت با افت قیمت همراه نیست ظاهرا. موضوع چیه؟
    دلایل فرمول بندی دوباره ی عطرها:
    1. محدودیّت و یا ممنوعیّت استفاده از برخی مواد اوّلیّه که در فرمول سابق استفاده می شده بدلایل بهداشتی و ...؛
    2. گران بودن برخی موادِّ اوّلیّه، مخصوصاً مواد اوّلیّه ی طبیعی مورد استفاده در فرمول سابق و عدم صرفه ی اقتصادی آن فرمول؛
    3. عدم دسترسی به برخی موادِّ اوّلیّه بدلایل محیط زیستی. مثل مشک زبّاد، عنبر شاهبوی، مشک ختن، جند بیدستر، چوب صندل، عود و ...؛
    4.خارج شدن موادِّ اوّلیّه ی صنعتی از چرخه ی تولید، بدلیل ورود موادِّ اوّلیّه ی مشابه با قیمت ارزان تر و احیاناً کیفیّت بهتر؛
    5. سیاست شرکت های سازنده ی مواد اوّلیّه، مبنی بر عدم تولید مواد قدیمی، به منظور فروش مواد جایگزین. مثل عدم پشتیبانی سیستم عامل های قدیمی برای اجبار استفاده کنندگان به ارتقا سیستم عامل شان.
    شریف عطّار
    Last edited by sharif.1.attar; 25-05-2015 at 19:51.

4. 12 کاربر از sharif.1.attar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

باسلام ...عزیزان درباره ادوکلن " امپرا پریزیدنت" توضیح دهید ...چه فصلیه و ماندگاری و پخش چطوره ....ممنونم ممنون

پروفشنال mehryar1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان
    دیروز تو بازار کپی ck one shock از اسمارت رو دیدم وخریدم، بعد از مقایسه با ارجینال میتونم بگم شبیه سازی در مورد این عطر بسیار خوب انجام شده ،نستر کارتیر روداستر هم خریدم 125رایحه ای کاملا گیاهی و خاص پسند نت نعنا بخوبی حس میشه فکر کنم از محدود عطر های خنکی هستش که ماندگاری متوسط داره اسمارت این عطر هم خوب از آب در اومده...

7. 3 کاربر از mehryar1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با توجه به قیمت پایین Ck shock و پخش و ماندگاری پایین کلیه اورجینال های CK به نظر من خرید ادکلن کپی یا همون ریوی این محصول ارزش نداره.
    شما همین الان با تخفیف 40 تومنی از یکی از سایت های معتبر که حالا اسمش رو نمی برم میتونی با 110 تومن اصل 200 میلش رو بخری! دیگه حالا ریو خریدنش برای چی هست نمیدونم.
    Last edited by Ali_softcenter; 05-06-2015 at 15:29.

9. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

با توجه به قیمت پایین Ck shock و پخش و ماندگاری پایین کلیه اورجینال های CK به نظر من خرید ادکلن کپی یا همون ریوی این محصول ارزش نداره.
    شما همین الان با تخفیف 40 تومنی از یکی از سایت های معتبر که حالا اسمش رو نمی برم میتونی با 110 تومن اصل 200 میلش رو بخری! دیگه حالا ریو خریدنش برای چی هست نمیدونم.
    پخش و موندگاری one shock پایینه !؟ والا من اینو دارم ، موندگاریش عالیه ، پخشش هم متوسط هست

11. 3 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

پخش و موندگاری one shock پایینه !؟ والا من اینو دارم ، موندگاریش عالیه ، پخشش هم متوسط هست
    نسبت به گرم بودنش به نظر من موندگاری و پخشش جالب نیست...ادکلنی هست که باید چند بار تجدید بشه..البته شاید من توقع م بالاست ولی کلا CK ادکلن هاش پخش و مونگاریشون قابل قبول نیست...یعنی منو راضی نمیکنه برای دومین بار خریداری کنم....Ck encounter یکی از شاهکار ترین رایحه های CK و شاید یکی از بهترین رایحه های زیر 200 تومن هست ولی به خاطر پخش و موندگاری پایین شما رو برای خرید مرتبه دوم ترغیب نمیکنه.
    به هر حال حتی اگه بگیم نسخه ارجینال Ck shock موندگاری و پخش متوسطی داره نظر من رو در مورد نخریدن نسخه ریو ش بیشتر تایید میکنه! با قیمت خوبی که این ادکلن با 200 میل داره واقعا خرید نسخه ریوش کار اشتباهی هست.

13. 2 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

نسبت به گرم بودنش به نظر من موندگاری و پخشش جالب نیست...ادکلنی هست که باید چند بار تجدید بشه..البته شاید من توقع م بالاست ولی کلا CK ادکلن هاش پخش و مونگاریشون قابل قبول نیست...یعنی منو راضی نمیکنه برای دومین بار خریداری کنم....Ck encounter یکی از شاهکار ترین رایحه های CK و شاید یکی از بهترین رایحه های زیر 200 تومن هست ولی به خاطر پخش و موندگاری پایین شما رو برای خرید مرتبه دوم ترغیب نمیکنه.
    به هر حال حتی اگه بگیم نسخه ارجینال Ck shock موندگاری و پخش متوسطی داره نظر من رو در مورد نخریدن نسخه ریو ش بیشتر تایید میکنه! با قیمت خوبی که این ادکلن با 200 میل داره واقعا خرید نسخه ریوش کار اشتباهی هست.
    درسته ، چون این ادکلن اصلش قیمت مناسبی داره به نظر من هم اصلشو ادم بخره بهتره
    ----------------------------------
    کسی Mercedes Benz Intense رو تست نکرده اینجا ؟

پروفشنال mehryar1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

دوست گرامی شما درست میگید اصل این ادکلن قیمت خوبی داره پخش هم متوسطه ولی ماندگاری بنظر من قابل قبوله
    سی کی وان معمولی هم چندین سال پیش گرفتم اونم با اینکه جزو عطر های یونی(مشترک) بحساب میاد و شاید بعضی ها خوششون نیاد
    با اینحال موندگاری خوبی داره!
    من اصلش رو بهمن ماه خریدم تقریبا همین حدود قیمتی که شما میگید و اینی که الان گرفتم اسمارت 15 میل بود که سه تومن خریدم میخواستم بدونم شبیه اصلش هست یانه...
    Last edited by mehryar1973; 05-06-2015 at 22:48.

16. این کاربر از mehryar1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلا
    دوستان دنبال ادکلن و اسپری های شرکت استرلینگ می گردم کسی جایی و سراغ داره بفروشن ؟ خیلی وقته دنبالشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •