تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1120 از 1124 اولاول ... 120620102010701110111611171118111911201121112211231124 آخرآخر
نمايش نتايج 11,191 به 11,200 از 11232

نام تاپيک: اینترنت استان كرمانشاه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

خوب اگر فاصله کمی از مرکز مخابرات دارید پس به نظرم تک نت هم خوب از آب در بیاد. من تک نت داشتم سالها پیش. نظری در مورد اینکه تازگی ها چه تغییری دادن ندارم. توجه کنید که اگر فقط اینترنت مخابرات داشتید و هیچ نت دیگه ای نداشتید، ابتدا برید مرکر مخابرات بپرسید که خط شما فیبر نوری نباشه. اگر فیبر باشه فقط از مخابرات میتونید اینترنت بگیرید.
    ممنون از راهنماییتون حتما

2. این کاربر از cenam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

درود
    منطقه ولایت شماره تلفن ها تغییر کرده زنگ زدم ۲۰۲۰ نمیدونست گفت حضوری برید مرکز که من وقت ندارم
    باید از کجا فهمید که خط ها فیبر نوری شده؟؟ الان برا شماره جدید نمیتونم به جز مخابرات اینترنت دیگه ای بگیرم خط قبلی هم فکر کنم از بین رفته

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

درود
    منطقه ولایت شماره تلفن ها تغییر کرده زنگ زدم ۲۰۲۰ نمیدونست گفت حضوری برید مرکز که من وقت ندارم
    باید از کجا فهمید که خط ها فیبر نوری شده؟؟ الان برا شماره جدید نمیتونم به جز مخابرات اینترنت دیگه ای بگیرم خط قبلی هم فکر کنم از بین رفته
    درود. ولایت یا مرکز رسالت هست یا بعثت.
    پیش شماره اون شده چی؟ چهار رقم ابتدای اون رو بگید.

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود داداش ولیعصر خطها فیبر نوری هست؟

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

درود داداش ولیعصر خطها فیبر نوری هست؟
    درود. باید از مرکز مخابرات بپرسید. گاهی خود خط کلاً فیبر میشه که شماره تلفن هم تغییر میکنه. گاهی هم فقط یه مسیری رو فیبر میکشن و بقیه ش همون سیم مسی هست که در اینجا شماره تلفن بدون تغییر میمونه.
    بهترین منبع همون مرکز مخابرات هست که باید بپرسید.

7. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

مرکز رسالت
    ۴ شماره اولم 3816

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

مرکز رسالت
    ۴ شماره اولم 3816

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

مرکز رسالت
    ۴ شماره اولم 3816
    شاید فیبر شده باشه احتمالش هست. از مخابرات بپرسید بهتره.
    آخه من تو خیابان کاشانی دیدم که فیبرکشی شده قسمتی از اون.
    فیبر کشی شده باشه فقط مخابرات روی اون اینترنت ارائه میده. هیچ شرکتی نداریم که روی خط فیبر اینترنت بده چون در انحصار مخابرات هست.

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خدایی اذیت میکنن من هم حضوری رفتم هم از سامانه 195 شکایت کردم 195 گفت که جمع آوری شد سرویس شما ولی از اینجا یه مشت آدم بیخیال نشستن پشت میز جمع آوری نمیکنم تنها دلیلی که صبر کردم اینه که پنج شنبه و جمعه نیستن وگرنه تا اونجا میرفتم جنگو دعوا شنبه یا شنبه یا یکشنبه جمع آوری باید بشه

البته بعضی از شرکتا بنظرم مشتریاشون خوبه براشون مشکلی نیست سریع جمع آوری میکنن ولی مخابرات داره از دست میده مشتریاشو
    به من گفت تا سرویست تموم نشه اصلا درخواستم نمیفرستم چه برسه به جمع آوری نمیکنم یک حرف کاملا مفت زده .... با این رفتارشون من بیشتر لج کردم که حتما جمع آوری کنم نه اینکه پشیمان بشم بمیرمم مخابرات دیگه نمیگییییییییییییییییییرم

این مورد رو که دوستمون گفته به عنوان تجربه خودش از تخلیه خط از مخابرات رو کاملا تایید میکنم و حتی اضافه میکنم میزان آزار همیشگیشون بیشتر از قبل هم شده!!

این روزها که مخابرات بخاطر پایین تر رفتن کیفیت و حجمهای غیر قابل قبول در برابر سایر شرکتها در برابر موج تخلیه قرار گرفته خیلی بیشتر در جهت مشترک آزاری مقاومت میکنه متاسفانه! سامانه وزارت ارتباطات هم مثل همیشه کارایی نداره و این گفته دوستمون هم باز درسته...

متاسفانه مخابرات شهر کرمانشاه از بابت رسیدگی کارمنداش به مشترکها در بین باقی استانهای 31 گانه در رده های اخر قرار میگیره.

12. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

این مورد رو که دوستمون گفته به عنوان تجربه خودش از تخلیه خط از مخابرات رو کاملا تایید میکنم و حتی اضافه میکنم میزان آزار همیشگیشون بیشتر از قبل هم شده!!

این روزها که مخابرات بخاطر پایین تر رفتن کیفیت و حجمهای غیر قابل قبول در برابر سایر شرکتها در برابر موج تخلیه قرار گرفته خیلی بیشتر در جهت مشترک آزاری مقاومت میکنه متاسفانه! سامانه وزارت ارتباطات هم مثل همیشه کارایی نداره و این گفته دوستمون هم باز درسته...

متاسفانه مخابرات شهر کرمانشاه از بابت رسیدگی کارمنداش به مشترکها در بین باقی استانهای 31 گانه در رده های اخر قرار میگیره.
    خواستید جمع آوری کنید از طریق 195 شکایت کنید زودتر نتیجه میگیرید حتی انقدر پرو بودن که موقعی که از تهرانم موافقت شده باز جمع آوری نکردن
    مثلا شما فکرشو بکن من ساعت 2 بعد از ظهر زنگ میزنم به 2020 با خط خونمون میگفت شما سرویس ای دی اس ال ندارید از این شرکت بعد منم خوشحال میشدم میگفتم خوبه جمع آوری شد
    شاید باورت نشه ساعت 3 بعد از ظهر باز میومدم که زنگ بزنم دوباره خطه منو وصل کرده بودن روزه آخری شروع کردم حرف زدن به پشتیبانی با صدای بلند
    چه کارایی که نکردم بعد شب (شنبه 25 آبان ) که شد ساعت 9 یا 10 شب بود دیدم چراغ ای دی اس ال ام دیگه ثابت نمیشه فهمیدم جمع اوری کردن رفتم داخل پنل کاربری مخابرات اونجا هم یه تیک قرمز داشته جلو اسمم که یعنی جمع آوری کرده
    جالبیش اینه این همه زور زدم که جمع آوری بشه برم با صبانت اینترنت بگیرم
    همون شب زدن اینترنت کله ایرانو قطع کردن
    بدبخت تر از من نیست الانم از دوستام که خودشون از صبانت داشتن میگفتن پینگشون 100 الا 110 بود قبل از قطع کردن سراسری اینترنت با 4.2.2.4 پینگ گرفته بودم خودم
    خلاصه بعد از اینکه اینترنت جهانی وصل کردن اینترنت کلا ترکید اینترنت همه دوستام پینگ شون شد 150 با گوگل ام 145 (8.8.8.8)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •