تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 112 از 115 اولاول ... 1262102108109110111112113114115 آخرآخر
نمايش نتايج 1,111 به 1,120 از 1146

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2016

اگه نباشه جاش خالی می مونه kraiof3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

نمیتونی آپلود کنی

5گیگ خیلی زیاده

راستی نگفتی چجوری یه تیم واسه خودم بسازم
    فهمیدی به منم بگو:|
    فکر کنم همین my club باشه
    من روی کنسول بازی میکنم

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

داره خودمونی میشه tehran1500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

آخه نت نیاز داره
    قبلا میشد( خیلی قبل)
    دیگه مجبورم 5 گیگ دانل کنم چاره ندارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

توی مسترلیگ میشه کاری کرد که development غیرفعال بشه؟ (سن و Ability بازیکنان تغییری نکنه.)

نسخه های قبلی میشد اما اینو نمیدونم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

چرا اینجا کسی جواب ما رو نمیده ما هم از رو نمیریم و هی میپرسیم؟

داستان استفاده ی pes16 از اینترنت چیه؟

من تا بحال در حال دیسکانکت وارد بازی شده بودم اما دیشب که داشتم دانلود میکردم و نیازمند گذشت وقت بودم گفتم بگذار pes بزنم بعد سریع دیدم چندتا آپدیت اومد روی آخریشون Legends player? کلیک کردم دیدم میگه نمیشه اینو آپدیت کنید چون ظاهرا my club نداشتید ... بعد اون پایین next را زدم و بعد در مورد شرایط استفاده آنلاین یک صفحه دیگه اومد و من اکسپت کردم ... الان چه اتفاقی افتاده؟ یعنی از حجم اینترنت استفاده میکنه نمیخوام اینجوری باشه ... بعد ضمنا وقتی از بازی اومدم بیرون فایروال ویندوز هم بلاک اش کرده بود...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام خدمت همه من بازی رو ریختم اما این ارور همش میاد نمیدونم چیکار کنم راهنمایی لطفا کتید
    لپ تاپو تازه خریدم
    باید برنامه ای رو نصب کنم؟
    باید چیزی رو اپذیت کنم ؟
    ممنون اگه حواب بدین

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

سلام خدمت همه من بازی رو ریختم اما این ارور همش میاد نمیدونم چیکار کنم راهنمایی لطفا کتید
    لپ تاپو تازه خریدم
    باید چیزی رو اپذیت کنم ؟
    ممنون اگه حواب بدین
    روی آیکون بازی کلیک راست کنید .
    Run with graphic processor رو بزنید .
    بعد کارت گرافیک غیر اینتلتون مثلا NVIDIA رو انتخاب کنید تا بازی اجرا بشه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

لپ تاپو تازه خریدم
    باید چیزی رو اپذیت کنم ؟
    ممنون اگه حواب بدین
    داره میگه سیستم از سیستم توصیه شده برای اجرای بازی ضعیفتره و ظاهرا gpu هم نداره.

اما اگر بر روی Ignore کلیک کنید احتمالا حل میشه. برای من هم همین ارور میاد اما وقتی ایگنور میکنم بازی بدون ایراد خاصی اجرا میشه (فقط مگر اینکه بعد چند ساعت لپتاپ داغ بشه و فن با صدای تقریبا زیاد کار کنه...)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

میشه توی مسترلیگ کاری کرد که فقط مربی تیم ملی باشیم و باشگاه رو ترک کنیم و به سایر پیشنهادات باشگاه ها هم جواب مثبت ندیم؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

میشه توی مسترلیگ کاری کرد که فقط مربی تیم ملی باشیم و باشگاه رو ترک کنیم و به سایر پیشنهادات باشگاه ها هم جواب مثبت ندیم؟
    فکر نمیکنم این طور باشه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

فکر نمیکنم این طور باشه .
    خیلی بده اینجوری... باید فکر اینجای کار رو هم میکردند ...
    توی دنیای واقعی هم که نمیشه دو جا مربی باشی ..

اما در مورد کلیت بازی نظرمو بخوام بگم:
    یک دو سه ماهی میشه که درگیر این بازی شدم و برای من که سالها بود pes و فیفا هیچی دیگه بازی نمیکردم تجربه جالبی بود (آخرین فوتبالی که بازی میکردم سالها پیش pes 2009 بود ...)
    حدود 11 سال پیش مثل خیلیا دیگه pes 6 خاطره فوق العاده ای شد برام و اگر بخوام الان pes 16 رو با اون مقایسه کنم در مقایسه با اون بسیار نرم و روان است بازی... pes 6 خیلی خشک بود فقط باید توپ رو میگرفتی و از کنارها نفوذ میکردی بعد شوت یا پاس ... اما توی pes های بعد از اون (9 که گفتم هم تقریبا همینطور بود) کلا قشنگ از وسط میدون و حتی زمین خود توپ رو به گردش در میاری و انواع و اقسام تاکتیک ها قابل پیاده سازیه ... اما هر طور بود توی اون pes قبلی ها مثلا مسترلیگ میزدی قهرمان شدن خیلی راحت بود اما توی 16 خیلی سخت شده من گاهی مجبور شدم سطح بازی رو تغییر بدم ... البته خب بسیار طبیعی هم است که بازی من هم بعد از گذشت این همه سال افت زیادی کرده ... تجربه عالی ای هم که داشتم با مستر coach mode بود ... خیلی خوب بازی میکنه توی این حالت ... الان دو سه هفته ای هم میشه که مسترلیگ رو هم گذاشتم کنار و become legend میزدم که خب این هم جذابیت زیادی داشت و البته بنظرم نسبت به مسترلیگ خیلی هم آسونتر بودو گل زدن و پاس گل دادن با بازیکنت کار سختی نیست ...

اگر موفق بشم ظرف هفته های باقی مونده ی تابستون کلا بیخیال این بازی بشم و بگذارمش کنار و به درس و دانشگام برگردم هم خوب میشه چون آدمی نیستم که عاقلانه رفتار کنم و مثلا روزی یک بازی نهایت دو بازی یا بهتر از اون هر چند روز یکبار یک یا دو بازی کنم ... همین که بشینم پاش دیگه بلند بشو نیستم... البته از این جهت هم حیف که هم بازیکنم توی لجند تازه داره پیشرفت میکنه و هم تیم مسترلیگ ام تیم جوون و فوق العاده ایه ... (تیم اینتر با بازیکنانی از جمله مولر و رونالدو و بونوچی و اشکرتل و تونی کروس و آلابا و... دو دروازه بان عالی دخیا و ترشتنگن... که البته همه ی اینها جوان هم هستند یعنی یکبار از پیری برگستند به جوونی و سن هاشون مناسبه ... مولر فوق العاده ترین بازیکنمه خیلی عالی بازی میکنه ... توی خط دفاع هم اشکرتل عالیه...) البته کلی هم چرخ زدم توی باشگاه ها و خیلی تیما رفتم که در اغلب اونها هم ناموفق بودم ... اما دوبار مربی اینتر شدم و با اینتر هردوبار خیلی خوب بازی میکنم و خوب نتیجه میگیرم ...
    راستی یادم شد بگم اینکه توی مسترلیگ پیشنهاد مربیگری از باقی تیم ها دریافت میکنی فوق العاده بود ... اصلا من خودم توی فانتزیم همیشه میگفتم اگر اینجوری بود چقدر خوب بود ...

حالا یک سوال هم از اساتید داشتم توی مسترلیگ اگر بری قسمت training و تنظیمات رو عوض کنی آیا کار درستیه یا خیر؟ بازیکنا حرفه ای تر میشن آیا؟ من اون اوایل به این قسمت توجهی نکرده بودم همه بازیکنا رو بالانس بودند ... اما خب دیدم میشه تنظیمات رو تغییر بدی و مثلا برای یک بازیکن فوکوس بیشتری بگذاری روی قدرت بدنی، دریبل، دفاع و سایر آیتم ها ...

پ ن:اولین پستم تو این تاپیک رو چک کردم دیدم مال 26 تیر بوده چقدر زمان زود میگذره ... فکر کردم 3 ماه گذشته)))))))
    اگه این سوال براتون بوجود بیاد که توی یکماه چجوری مسترلیک 2033 ام و بازیکنهای نامبره الان حدود 20 سال اند هم دلیلش این بوده که خیلی از بازی ها رو skip میکردم.
    Last edited by baradar ehsan; 28-08-2016 at 20:14.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •