تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 112 از 457 اولاول ... 1262102108109110111112113114115116122162212 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,111 به 1,120 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

داره خودمونی میشه mhimhdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    Tehran, Arak

پيش فرض

با ریست کردن سند باکس VirtualKiosk اجرا شد.

2. این کاربر از mhimhdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جون بدادم برس کمودو نصب کردم بعد با اون نرم افزاری که گفتی اسکن کردم بعد یک چیزایی امد زدم فیکس بعد الان رو هر فولدری یکی کلیک میکنم اون فولدر باز میشه یا رو نرم افزاری یک کلیک میکنم اون نرم افزار باز میشه
    یه چک بکنین:

4. این کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

مرسی بابت جواب دادنتون ولی من قبل از اینکه جواب شمارو ببینم لپتاپ خودم رو ریستور کردم به چند روز قبل و درست شد

7. این کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض تنظیمات کومودو برای کاربران تازه کار

سلام

یکی از دوستان از من پرسید که قصد دارم کومودو نصب کنم، چه توصیه ای دارید.... به ذهنم رسید که توی فروم این مطلب را بیان که به عنوان:

تنظیمات کومودو برای کاربران تازه کار

1-پرواکتیو 2-HIPS روشن 3-مسدود کننده رفتار خاموش 4-فایروال حالت کاربر

خب، بریم سر اصل موضوع و اینکه کاربری برای اولین بار کومودو را نصب کرده، حالا باید چیار بکنه که هم امنیت داشته باشه و هم اینکه اذیت نشه، برای این منظور بعد از نصب کومودو به ترتیب این کارها را انجام بدهید:

نکته : من توصیه میکنم از زبان فارسی استفاده کنید، چون یک کاربر تازه کار کومودو هستید، زبان فارسی شاید بتونه در مواردی به کمکتون بیاد، و مطمئن باشید در ابتدا زبان فارسی کمکتون میکنه، قول میدم.

برای این کار بهتره کومودو را در حالت زبان فارسی نصب کنید، یعنی در ابتدای نصب زبان فارسی را انتخاب کنید، بعد از مدتی اگر خواستید زبان برنامه را به انگلیسی تغییر بدهید،

نکته: هنگام نصب گزینه DNS کومودو و قابلیت آنالیز و تجزیه و تحلیل فایل مبتنی بر ابر/کلود را فعال کنید.

1- بعد از نصب اولین کار تغییر پیکربندی به حالت پرواکتیو است. (چه کاربرانی که اینترنت سکیوریتی دارند و چه کاربرانی که فایروال کومودو دارند):

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- HIPS را فعال کنید و روی حالت "امن" قرار دهید. بقیه قسمتها هم طبق عکس انجام شود. نکته: برای ابتدای کار تیک گزینه " حالت پرگو" را بردارید، بعد از یکماه فعالش بکنید.

3- "مسدود کننده رفتار" را غیرفعال کنید.

4- فایروال را روی "حالت کاربر" قرار بدهید. بعدا اگر علاقه مند بودید تنظیمات را طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انجام بدهید.

یک نکته مهم در مورد کار با کومودو: وقتی کومودو در مورد برنامه ای پیغام داد، فقط به اون برنامه که کومودو پیغام داده توجه کنید_در ابتدا خود را درگیر متن پیغامها نکنید_ و اگر برنامه را میشناسید و سالمه "اجازه دادن" یا "مجاز" را انتخاب کنید.

نکته: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوال: من اصلا برنامه ای که کومودو پیغام داده را نمیشناسم، این دیگه چیه داره اجرا میشه، از کجا اومده؟ چیکار کنم؟ جواب: اگر واقعا برنامه ای که کومودو پیغام داده را نمیشناسد و یا اینکه میبینید حرکاتش مشکوکه، عقل حکم میکنه اول مسدود کنید بعد بررسی کنید چه برنامه/فایلی است؛ به فوت آخر توجه کنید:

فوت آخر: بهترین مکمل برای استفاده ابزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است، حتما این ابزار را نصب و استفاده کنید، اوه! اشتباه فکر نکن، این برای ضعف آنتی ویروس کومودو نیست، که اصلا ضعیف نیست!! بلکه من این ابزار را برای این همیشه به شما معرفی میکنم که -> بتونید فایلهای سالم را تشخیص بدهید، و بعد اجازه بدهید، متوجه شدید.

سوال: این کومودو ویروس هم پیدا میکنه؟ یا اگر پیدا کرد حذف میکنه، ویروسهای کامپیوتر، فلش و ... ریل تام داره آنتی ویروسش؟ جواب: کومودو را به رایگان نصب کنید و انگار یک آنتی ویروس پولی نصب کردید، هیچ فرقی نداره، هر کاری که بقیه آنتی ویروسها با ویروسها میکنند، کومودوی رایگان هم میکنه، اگر عادت به این کلمه "اورجینال" و "پولی" دارید=> باید عرض کنم که کومودو رایگان نیست، قیمتش هم 0 ریال هست، پس شما اونو قانونی میخرید و استفاده میکنید. اورجینال!

سخن پایانی: با این تنظیمات _ یعنی همین 4 تا تنظیمی که گفتید_ امنیت داریم؟ جواب: بـلـه،

Last edited by Jadda; 23-04-2013 at 18:16.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با ریست کردن سند باکس VirtualKiosk اجرا شد.
    برای من حتی با ریست کردن هم اجرا نمیشه

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

برای من حتی با ریست کردن هم اجرا نمیشه
    سلام

یکبار ابزار عیب یابی کومودو را هم اجرا کنید بد نیست، ویندوز8 و 64 بیتی دارید؟

11. 2 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

یکبار ابزار عیب یابی کومودو را هم اجرا کنید بد نیست، ویندوز8 و 64 بیتی دارید؟
    اجرا کردم ولی عیبی پیدا نکرد، آره وین 8 64 بیت

13. این کاربر از fb.atheist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

اگه زمان نصب يادمون رفته باشه dns و قابليت اناليز ابري رو فعال كنم. الان كه كمودو رو نصبيدم براي فعال شدن اونها راهي هست؟

علي اقا علت اينكه مسدود كننده رفتار خاموش باشه بهتره چيه؟ واسه من hips روشن حالت امن.و مسدود كننده رفتار هم روشن .
    به نظرتون اينجوري درست نيست؟

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

1- اگه زمان نصب يادمون رفته باشه dns و
    2- قابليت اناليز ابري رو فعال كنم. الان كه كمودو رو نصبيدم براي فعال شدن اونها راهي هست؟
    3- علي اقا علت اينكه مسدود كننده رفتار خاموش باشه بهتره چيه؟
    4- واسه من hips روشن حالت امن.و مسدود كننده رفتار هم روشن .
    به نظرتون اينجوري درست نيست؟
    سلام

1- موردی نداره، میتونید خودتون دستی DNS کامپیوتر را وارد کنید

Control Panel -> Netwoek and Sharing Center -> Change adapter settings

روی کانکشن کلیک راست کنید و بعد Properties و بعد طبق عکسIP سرور کومودو را وارد کنید. OK و بعد ریستارت:

IP:
    8.26.56.26
    8.20.247.20

2- قسمت اعتبار سنجی دو گزینه را فعال کنید:

3- با کومودو دو جور میشه کار کرد، اول اینکه امور دست شما باشه، دوم اینکه امور دست کومودو باشه. خب، وقتی مسدود کننده رفتار فعاله حالت AutoHIPS داره و پیغامها کمتر میشه و کومودو امور را دست میگره این برای کاربران خیلی مبتدی که اصلا راه این فرومها را بلد نیستند خوبه، ولی کسی که حداقل هفته ای دو ساعت میاد توی فرومهای امنیتی دیگه مبتدی نیست، هر چند به نظر من اگر کسی فقط و فقط همین پست بالایی من و روشی که معرفی کردم را بخونه، فقط بعد از خوندن همین پستم سطحش در کار با CIS دیگه مبتید.تازه کار نیست!!)

اگر مسدود کننده رفتار غیر فعال باشه، و HIPS فعال باشه، کار به کاربر سپرده میشه، و شما خیلی راحت میتونید با سیستم کار کنید، و همه چیز تحت کنترل شماست. اصلا هم نترسید آی کومودو پیغام داد چی کار کنم؛ روش کار با کومودو را هم که ذکر کردم. خیلی راحته. و اینکه الان لیست سفید کومودو (چه مستقر بر سیستم شما و چه در کلود) گسترده شده و طبیعتا پیغامها نسبت به سالهای قبل کمتر شده.

4- اینجوری هم درسته. اول اینکه HIPS را هیچوقت خاموش نکن، بعد اگر مسدود کننده رفتار فعال بود، بزاریدش روی سطحهای بالاتر، مشکلی وجود نداره، ضمن اینکه الان برخی دوستان و حتی خود شما با کومودو آشنا هستید و میدونید چی برای شما خوبه؛ البته من خودم با BB غیر فعال کار میکنم. ولی گاهی اوقات مسدود کننده رفتار را روشن میکنم و در سطحهای مختلف؛ هر چند اگر فعال باشه اکثرا هم روی " کاملاً مجازی " قرار داره.

کلاً لِولهای بالا را انتخاب کنید.
    Last edited by Jadda; 13-04-2013 at 17:11.

16. 8 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •