تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 112 از 646 اولاول ... 1262102108109110111112113114115116122162212612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,111 به 1,120 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

من امروز اپتیموس 3دی رو فروختم هنوز تو فکر سنسیشن بودم که با این تفاسیر پشیمون شدم
    شما یه سر برو تاپیک سنسیشن 2-3 صفحه اخرو ببین
    هیچ وقت از روی حرف یه نفر تصمیم نگیر
    موفق باشی

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

Samsung I9103 Galaxy R چطوره؟قیمتش چی؟

تاریخ عرضهSamsung Galaxy ACE Plus یا Samsung Galaxy ACE 2 رو دارین؟اون ها چطور گوشی هایی هستن؟قیمتش اگه بیاد حدودا چند می شه؟

ممنون دوستان.

اگه نباشه جاش خالی می مونه khashayar7206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

کسی با گوشی Huawei U8150 ideos کار کرده؟

کسی اطلاعاتی در مورد مدل بالا داره لطف کنه بگه؟
    چون واقعا قیمتش وسوسه کنندست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام
    یه گوشی galaxy gio دارم میخوام 240 بفروشم،اگه تا 2 ماهه دیگه صبر کنم قیمت گوشی xperia neo پایین میاد؟یا از فروش گوشیم پشیمون میشم؟راهنمایی بفرمایید.

داره خودمونی میشه Rzah's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض گوشی هوآوی

بعلت تکرار
    Last edited by Rzah; 28-02-2012 at 00:23. دليل: تکرار

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض گوشی هوآوی

کسی با گوشی Huawei U8150 ideos کار کرده؟

کسی اطلاعاتی در مورد مدل بالا داره لطف کنه بگه؟
    چون واقعا قیمتش وسوسه کنندست
    باسلام دوست عزیز من هم 8150 هوآوی رادارم هم 8800 آن را ازنظرساخت گوشی خوبی هست کیفیت صفحه نمایش
    متوسط 320*240 پیکسل و256هزاررنگ و2.8 اینچ هست حساسیت لمسی صفحه نمایش آن متوسط تاحدی کمترولی
    باآن مشکلی نخواهیدداشت کیفیت صدای مکالمه واقعآ عالی کیفیت صدای اسپیکراین گوشی چه ازنظربلندی وچه از
    نظرکیفیت تفکیک صداووضوح صدامی توانم بگویم بی نظیرهست اما سی پی یو این گوشی ARM11 Adreno 200
    Qualcomm MSM 7225 وسرعتش 528است ازهمین روانتظارزیادی برای بازیهای باکیفیت متوسط به بالا رانبایدداشته باشیدبلکه بازیهای باکیفیت متوسط رو به پایین رابرای این گوشی درنظربایستی بگیرید ولی من هم نوت وهم رازر رادارم
    ولی مدتی است که ازاین گوشی و8800آن استفاده می کنم وراضی هم هستم چون نسبت به قیمت ویکسال کارانتی
    یاس وبیمه خیلی خوب است بهترین مدل که توسط یاس جهان وارد شده همین u8800IDEOS X5 که کیفیت صفحه نمایش
    800*480 پیکسل و16 میلیون رنگ و 3.8اینچ است لمسش بدنیست خوب گوشی زیبای است کیفیت مکالمه وصدای
    اسپیکرآن خوب هردوگوشی آندروید2.2 هستندروی این گوشی می توانی بازیهای کمی بهتربریزی گوشی خوش دست
    وکارباآن راحته هست دوربین 5 مگااین گوشی کیفیت متوسطی دارد درکل نسبت به قیمت گوشیهای بدی نیستند
    CPU 800mhz scorpion processor Adreno 205 GPU Qualcomm MSM 7230

تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

باسلام دوست عزیز من هم 8150 هوآوی رادارم هم 8800 آن را ازنظرساخت گوشی خوبی هست کیفیت صفحه نمایش
    متوسط 320*240 پیکسل و256هزاررنگ و2.8 اینچ هست حساسیت لمسی صفحه نمایش آن متوسط تاحدی کمترولی
    باآن مشکلی نخواهیدداشت کیفیت صدای مکالمه واقعآ عالی کیفیت صدای اسپیکراین گوشی چه ازنظربلندی وچه از
    نظرکیفیت تفکیک صداووضوح صدامی توانم بگویم بی نظیرهست اما سی پی یو این گوشی ARM11 Adreno 200
    Qualcomm MSM 7225 وسرعتش 528است ازهمین روانتظارزیادی برای بازیهای باکیفیت متوسط به بالا رانبایدداشته باشیدبلکه بازیهای باکیفیت متوسط رو به پایین رابرای این گوشی درنظربایستی بگیرید ولی من هم نوت وهم رازر رادارم
    ولی مدتی است که ازاین گوشی و8800آن استفاده می کنم وراضی هم هستم چون نسبت به قیمت ویکسال کارانتی
    یاس وبیمه خیلی خوب است بهترین مدل که توسط یاس جهان وارد شده همین u8800IDEOS X5 که کیفیت صفحه نمایش
    800*480 پیکسل و16 میلیون رنگ و 3.8اینچ است لمسش بدنیست خوب گوشی زیبای است کیفیت مکالمه وصدای
    اسپیکرآن خوب هردوگوشی آندروید2.2 هستندروی این گوشی می توانی بازیهای کمی بهتربریزی گوشی خوش دست
    وکارباآن راحته هست دوربین 5 مگااین گوشی کیفیت متوسطی دارد درکل نسبت به قیمت گوشیهای بدی نیستند
    CPU 800mhz scorpion processor Adreno 205 GPU Qualcomm MSM 7230
    ممنون از توضیحاتتون
    یک سوال دیگه هم دارم
    آیا اینترنت این گوشی امکان نمایش بازی های فلش سایت ها رو هم داره
    طوری که بشه این بازی های فلش رو از طریق اینترنت گوشی بازی کرد؟

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام. ىرموردبازيهاى آنلاين فلش حقيقت توفكرش هم تاالان نبودم وحتمآ تست مى كنم اما درمورددانلودتوسط اين گوشى بايستى بگم باآنكه سى پى يو
    تقريبآضعيفى داردولى زمانى كه توسط واى فاى به اينترنت وصل مى شويم وبازى يابرنامه اى دانلودمى كنيم سرعت دانلوداين گوشى 8150 وگوشى8800
    واقعآ عالى است من براى اولين باركه بااين گوشى بازى دانلودكردم باورم نمى شدكه بااين سرعت دانلودكنداما بلوتوس اين دوگوشى موردى كه دارند اين
    است كه اگربخواهيدبازى ويابرنامه ازگوشى ديگرى روى اين دوگوشى بريزيدنمى توانيدتوتنظيمات بلوتوس هم رفتم ولى فايدهى نداشت البته موزيك وعكس
    وفيلم رادريافت مى كند،،، اگرسوالى بوددرخدمت هستم

تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ممنون از توضیحاتت
    میشه بگی قیمتش دقیقا چنده؟
    و یه چیز دیگه
    اگه میشه با اون مدل گوشی لطف کن برو تو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ببین بازیهاشو بالا میاره یا نه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    ΚΛЯΛJ

پيش فرض

من تابستون یه ACE گرفتم الان با توجه به قیمت میخوام آبش کنم
    اصن واسم مهم نیست بعدا گرون تر میشه یا ارزون گوشی هم نمیخوام فعلا بخرم!
    به نظرتون نهایت چند میتونم بفروشمش؟! راستی گارانتی هم داره تا اول اردیبهشت فکر کنم
    تنکس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •