تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 112 از 173 اولاول ... 1262102108109110111112113114115116122162 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,111 به 1,120 از 1724

نام تاپيک: perfect world international

آخر فروم باز C0OPeR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

همون dream خوبه .
    در مورد اسكيل ها هادي بهتر ميتونه راهنمايي كنه !
    تا اونجايي كه من ميدونم براي اينكه تانك hp بالا بشي بايد روي vit زياد كار كني و اگه ديمج زن ميخواي بشي بايد روي str كار كني .
    در هر دو حالت در مقابل boss هاي مجيك بربرين خوب كار نميكنه . در كلاس كلاس خيلي خوبيه و هميشه بهش نياز دارن .

راستي سعي كن از همين شروع كار هر چي متريال ميده نگه داري وگرنه تو لول هاي بالاتر نميتوني فارم كني و كلي بايد هزينه كني كه همونايي رو كه مينداختي دور بخري !!

اگه نباشه جاش خالی می مونه A.Fire's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Heart of the Sun

پيش فرض

همون dream خوبه .
    در مورد اسكيل ها هادي بهتر ميتونه راهنمايي كنه !
    تا اونجايي كه من ميدونم براي اينكه تانك hp بالا بشي بايد روي vit زياد كار كني و اگه ديمج زن ميخواي بشي بايد روي str كار كني .
    در هر دو حالت در مقابل boss هاي مجيك بربرين خوب كار نميكنه . در كلاس كلاس خيلي خوبيه و هميشه بهش نياز دارن .

راستي سعي كن از همين شروع كار هر چي متريال ميده نگه داري وگرنه تو لول هاي بالاتر نميتوني فارم كني و كلي بايد هزينه كني كه همونايي رو كه مينداختي دور بخري !!
    ایول!!! آقا هادی بالاخره موفق شد دانلود کنه. من تا صفحه 51 خوندم هنوز درگیر بودن ایشون. ما هم یه جورایی حالمون گرفته بود.
    خب اگه HP زیاد داشته باشی ولی Damageت خوب نباشه چه فایده ای داره؟
    من آیتم از یکی کش نرم دور نمیندازم.
    راستی یه چیزایی رو زمین هست مثل گل و ... اونارو چه جوری میتونم بردارم؟ به چه درد میخوره؟
    این GENE چیه؟

ببخشید سوالا زیاد شد.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ایول!!! آقا هادی بالاخره موفق شد دانلود کنه. من تا صفحه 51 خوندم هنوز درگیر بودن ایشون. ما هم یه جورایی حالمون گرفته بود.
    راستی یه چیزایی رو زمین هست مثل گل و ... اونارو چه جوری میتونم بردارم؟ به چه درد میخوره؟
    این GENE چیه؟

ببخشید سوالا زیاد شد.

خوبه . تاپيك رو بخوني خيلي چيزا دستگيرت ميشه .
    ببين تو همه بازي هاي اين شكلي تانك ها دميج كمي ميزن ولي يه سري اسكيل دارن كه aggro رو نگه داره .
    گلها و سنگ هاي معدني رو حتما جمع كن كه خريدار خفن دارن بعد خودتم خيلي نياز به اينها داري !
    براي جمع كردن اونها بايد يه pickaxe داشته باشي كه فكر كنم از merchant بايد بخري .

Genie رو هم تو همين تاپيك توضيح دادن بچه ها . سرچ كني پيدا ميشه .
    Last edited by C0OPeR; 19-01-2010 at 13:01.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Heart of the Sun

پيش فرض

ببين تو همه بازي هاي اين شكلي تانك ها دميج كمي ميزن ولي يه سري اسكيل دارن كه aggro رو نگه داره .
    دقیقا متوجه نشدم. چیکار میکنه تانک؟

والا من که چیزی نفهمیدم از توضیحات Genie. فقط فهمیدم اسکیلش شانسیه ممکنه Str در بیاد ممکنه Vit. خب واسه Barb کدوم بهتره؟ اگه اون نشد چی؟

حـــــرفـه ای hadi_gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این GENE چیه؟

ببخشید سوالا زیاد شد.

سلام.ممنون از ابراز هم دردی.لطف داری
    در مورد بربرین فقط روی vit کارکن و str رو تا حدی زیاد کن که بتونی سلاح مورد نیاز لولت رو بگیری.
    مثل اینکه تا حالا mmorpg بازی نکردی که نمیدونی کار تانک چیه.
    تانک باید جون زیاد و دفاع زیادی داشته باشیه تا زیر باس ها و موب های مختلف تو پارتی ها دووم بیاره برای همین باید vit خیلی زیادی داشته باشی.اگر هم میخوای دمیج بزنی دیگه نباید barbarian برداری چون این کلاس مخصوص تانک هستش و اسکیل ها و جادوهای اون به درد تانک کردن میخوره.
    اگه دوست داری دمیج بزنی blademaster یا archer یا mage بردار.که اونا بیلد اسکیلاش فرق میکنه.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Heart of the Sun

پيش فرض

حذف شه لطفا
    Last edited by A.Fire; 20-01-2010 at 09:49.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Heart of the Sun

پيش فرض

دبگه بیخیاله Race. رفتم تو فروم صحبت کردم به این نتیجه رسیدم BM بهتره. فقط یه یارو اومد کمکم کرد کوئست بگیرمو از این حرفا خلاصه خیلی حال داد بعد دعوتم کرد به Guildeش که فعلا پیچوندمش. چیکار کنم برم؟
    راستی من میخوام از Double axe استفاده کنم(ایشالا در آینده) بیلد 3str/1dex/1vit هر لول خوبه؟
    یه راهنمایی هم بی زحمت رو کوئست ها بکنید. من نمیدونم کدومشونو بگیرم. اگه الان کوئست های Blacksmith رو بگیرم بعدا حتما باید شغلمم همین باشه؟
    ممنون
    Last edited by A.Fire; 20-01-2010 at 11:59.

حـــــرفـه ای hadi_gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دبگه بیخیاله Race. رفتم تو فروم صحبت کردم به این نتیجه رسیدم BM بهتره. فقط یه یارو اومد کمکم کرد کوئست بگیرمو از این حرفا خلاصه خیلی حال داد بعد دعوتم کرد به Guildeش که فعلا پیچوندمش. چیکار کنم برم؟
    راستی من میخوام از Double axe استفاده کنم(ایشالا در آینده) بیلد 3str/1dex/1vit هر لول خوبه؟
    یه راهنمایی هم بی زحمت رو کوئست ها بکنید. من نمیدونم کدومشونو بگیرم. اگه الان کوئست های Blacksmith رو بگیرم بعدا حتما باید شغلمم همین باشه؟
    ممنون
    در مورد بیلد BM اطلاع زیادی ندارم بهترین راه همونه که تو فروم بازی بپرسی.
    در مورد شغلها هم شما همه شغلها رو میتونی با هم داشته باشی.ولی اگه رو یکی دو تا تمرکز کنی بهتره.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Heart of the Sun

پيش فرض

من امروز کلی متریال جمع کردم. کسی اینجا میتونه اسلحه یا آرمور بسازه باهاش؟ من واقعا یه Double axe توپ لازم دارم.
    در ضمن من Etherlandم. اگه اون نزدیکا کسی هست بیاین یه کمکی به لول آپ ما کنید. صواب داره.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

هم هادي ميتونه هم من .
    apoth (داروسازي) و BS و tailor ام 5 ه . ولي بايد آپديت ها رو دانلود كنم تا بتونم بيام تو بازي :دي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •